Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
12. nov 2013

@denisenko 😀 😀 😀 ...ináč dobre, že nie sme v anglicku 😝 ...matko si udrel líčko, tak blízko pri oku a ráno sa mu to tak rozlialo pod okom...moj mato ma štastie na také veci...splasený je 😠

letty86
12. nov 2013

@denisenko a ako sa volá malinká? by som tipovala Zaru, Laru, Miu 😉

denisenko
12. nov 2013

@letty86 ...Ninočka..... 😉

letty86
12. nov 2013

@denisenko ukradli ti meno 😕 😵 😵 😉

utka
12. nov 2013

@denisenko skús mu zavolať, lebo na nete nemá všetko...
U nás má lego veľký úspech...my máme aj policajnú aj hasickú stanicu. Viki sa s tým dosť hráva. Teraz najnovšie sa mu páči lego star wars...

jacka
12. nov 2013

@letty86 nooo MAťko sa nezdá 😀 😀 ...výmysleník jeden........čo mu učka uverila 😀 😀 ..........................................
@denisenko moj je též v BA........ale približne viem kedy príde 😀 😀 😀 ....plus mínus jeden den.....ten tvoj tam čo robí?

jacka
12. nov 2013

u nás sa už spinká....... 😕 😕 .....som zvedavá čo idem robiť 😀 😀 😀

denisenko
13. nov 2013

Dobré ránko 😉

denisenko
13. nov 2013

@jacka moj drahý ma večer prekvapil a prišiel domov😀 ale skoro ráno sa tam vracal...kosia kukuricu,takže to podľa počasia

jacka
13. nov 2013

ahojte 😉

@denisenko čo sa prišiel len vyspinkať? 🙂 🙂

utka
13. nov 2013

Ahojte...

jacka
13. nov 2013

idem variť.....paradajkovu polievku a ryžový nákyp 🙂

katka1819
13. nov 2013

achooooooj 😀

utka
13. nov 2013

@jacka mňam...dala by som si. Ja som robila rizoto a dala som aj mrkvu s hráškom. Som zvedavá na reakciu Lucky, lebo tú bolí bruško snáď zo všetkého ☹

jacka
13. nov 2013

@utka ved hrášku nebolo vela....či hej.......?......aj Maťkovi škodilo všetko.....aj vodu čo som vypila 😝 😀

jacka
13. nov 2013

@leninka75 čo je s tebou???.......
ozaj tie bagety v rure sú výýýborné..mnam 😵 😵 😵 😵

utka
13. nov 2013

@jacka nie, nebolo, ale aj tk...už nech papá aj iné, nie len mliečko...

leninka75
13. nov 2013

@jacka .to vieš dovolenkujem 😀 😀 😀 😀 ....dobieham zameškané a hlavne vyváram 😝 😝 😝 😝 😖 😖 😖

jacka
13. nov 2013

@leninka75 ty máš dovolenku?.....sa máš 😀 😀 ......................jáj to vyváranie...čo si varila?...

@utka už jej dávaš niečo iné?......to nejak skoro 😕 😕 😕

leninka75
13. nov 2013

@jacka .....úplne bombovo 😉 😉 .......varila som zeleninovú polievku, halušky, zemiakovú babu, cviklový šalát a svokra ešte priniesla upečené kuracie stehná .........a ešte ma čaká žehlenie 😅 .....tak hovoríš, že bagetky sú super 😵 😵 ...podľa akého receptu robíš?

utka
13. nov 2013

@jacka nieeee, nedávam, ale teším sa už na to...

utka
13. nov 2013

Aj ja som dnes žehlila...a včera som robila toto: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=52395, manželík má narodky 😉...

leninka75
13. nov 2013

@utka ...ja som sa pri Karolínke nevedela dočkať príkrmov a potom som si nadávala 😉 ......pri Lolke som sa snažila čo najdlhšie len kojiť....pre mňa to bolo neskutočne praktické...jedlo bolo stále po ruke 😀 😀 😀 ...a príkrmy 😝 😝 😝 😝 ...stále variť čerstvé....obmedzovalo ma to keď sme niekam chceli ísť, atď atď.....

leninka75
13. nov 2013

@utka ..ten koláčik je fajný 😵 😵 ....ja robím svetlú verziu a nedávam tvaroh ale lučinu 😵 😵 😵

utka
13. nov 2013

@leninka75 no viem, že to bude robota, ale čo už? Biely koláčik vyskúšam na budúce...

leninka75
13. nov 2013

@utka ..a čo mužíček dostane okrem koláčika?

utka
13. nov 2013

@leninka75 čokinu, sprej a badmintonovú raketu...

jacka
13. nov 2013

@leninka75 bagetky...podal receptu na pizzu.... 😀 😀 😀 mäkučké fajnučké....a ešte aj sr som dala na vrch....mnamka 🙂 🙂 ..............................veru aj ja som sa tešila pri MAťkovi.......pri Peťkovi som vedela čo ma čaká.......tak presne ako ty......čo najdlhšie...... 😀 😀 😀 😀 ....no a pri treťom by som aj rok len kojila 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@utka u nás na taký fajnový koláč možem zabudnuť.......Peťko nemože tvaroh......a MAťko ho nelubi 😝 .................................a manželíkovy všetko najlepšie 😵 😵 😵 😵

utka
13. nov 2013

Manžel ďakuje!

jacka
13. nov 2013

@utka 🙂
dobru nocku

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre