Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
27. nov 2013

@denisenko ja som to tvrdila počas celého tehu, že Lucka bude iná. Už len preto, ako zle mi bývalo...

letty86
27. nov 2013

ahojte 😉
aj ja hlasim zimu

jacka
27. nov 2013

@letty86 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😎 😎

jacka
27. nov 2013

@denisenko ja mám tiež rozdielne deti....... 😀 😀 😀 ......neviem či to jedno je moje 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉

@utka také spanie som mala pri oboch.......teda ked som čakala Peťka som sa tešila na zázrak.....ale bolo to ešte horšie....tiež pol hodku spí.....dve hore 😝 ......................neboj to sa upraví... 🙂 🙂 ..som rada že je to za mnou........mne ani v noci nespávali.........že vobec.....každé dve hodk hore.....tak skončili obaja v mojej posteli......čo budem vstávať 😀 😀 😀 😀 😀.........................to NIE je pravda že ked cez den nespí spí v noci......hovadina........😉

utka
27. nov 2013

@jacka ja som písala, ža sa hovorí, že keď cez deň dobre spí, tak spí aj v noci. Ja si ju do postele nenasťahujem, lebo spí na antirefluxnom vankúši...a mne hrozne padajú vlasy ☹. A aj tak ju musím dať odgrgnúť...

utka
27. nov 2013

@jacka a kedy sa im to upravilo? Ja sa už nevim dočkať, keď bude spať 2x denne a dlhšie. Ak bude 😝 . Lebo teraz je už po hodine unavená. A je jedno, či spí 30 minút, či tri hodiny...

denisenko
27. nov 2013

mamky...ja som už dnes vyšťavená..... 😝 😝 😝 😝 ešte pestrý zajtrajšok...a v piatok k našim....trhať zub múdrosti.....sa už psychicky pripravujem...... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

katka1819
27. nov 2013

@denisenko moja ja som dnes bola u zubníčky ...tiež mi trhala 😝 😅 som sa poctivo psychicky pripravovala ...a došla som srdco mi búchalo...sadla som ,pichla anestézu a o 5 minút som už odchádzala domov 😀 rýchlovka a bezbolestná ..jáááj len tá jama v ďasne čo mi ostala 😒 čo už ešte že je to až v zadu 😉 ..................ja sa inak strašne bojím zubárov ani neviem prečo 😀 😀 😀 a preto mám strašno strašné zuby ,už ich mám veru zopár vykmásnutých ,ale som si povedala dosť a poctivo chodím strach nestrach ... inak by som bola štrbavko - teraz mi musela nedávno jeden tiež vykmásnuť čo sa mi ešte pri Matulovi počas tehu začal tak strašne kaziť až hotovo a samo som nešla k zubníčke 😝 je to v predu 4 hore 😀 mi vyčíslila sumu že mi urobí nový zub za 700 euro 😕 som skoro sadla na riť tam 😅 musím šetriť,lebo to fakt veľmi vidieť keď sa škerím 🙂

katka1819
27. nov 2013

Dobrúúúúúúú maminky 😵 aaaaaaa zajtra pekne ráno čiapočky,šáliky,rukavice !!! 😀

utka
28. nov 2013

Ahojte...Dalsia "úžasná" noc za nami.

leninka75
28. nov 2013

ránečko!!!......fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj -8 st 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ..............ja nechcééééééééééém zimu ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ..........

@katka1819 ..to pečieš na svadbu či na vianoce 😅 😅 😅 😅 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ......................ja by som aj celkom rada prišla na návštevu !!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@denisneko....brrr trhať zub...budem silno držať nech to ide dobre 🙂 🙂 🙂 ........

@utka....počítali ste hviezdičky??? ☹ 😉 😉 😉 😉

leninka75
28. nov 2013

@letty86..zasa mi ma odhalila 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ...že hladnému o chlebe 😀 😀 😀 😀 😀 ....vidíš som to mala mužovi povedať, že čo som prečítala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@jacka.....ako Maťko?...nemal veľa dobiehania v škole?....

katka1819
28. nov 2013

Ahooooooooooj 😀

@leninka75 no na Vánoce moja takto u nás bežne 30 druhov sladkého býva 😅 😵 ale už nebude ako som už písala krémové ideme len 2 max.tri ale suchých bude dosť 😀 ............................... mamine zistili v lete cukrovku tak si strašne stráži čo zje aj pochudla veru už 10 kg , a ja permanentne diétujem 😀 😀 😀 bo by som bola už durch jak jaternička,prestala som jesť pečivko a snažíííím sa nejesť sladké už sú 3 kg dole... ale cieľ je -20 kg 😅 😝 😀 od nového roka pridávam aj ťažké kardio cvičenie 😵 😉 v lete na 2 ročníku našej herečkovskej grup stretávke už budem jak mooooodelka 😀 😀 😀 hahahahahahaha

jacka
28. nov 2013

ahojte.............. 😎 😎 😎 😎 😎 😎

@leninka75 zima zima..........ale vraj už nemá býť tak chladno 🙂 🙂 .................toto je celkom fajn .....ešte sneh nepadol........dobehol....matiku ešte aj predbehol....som ho nešla zastaviť 😀 😀 😀
@utka dosť dlho sa v noci budili..Maťko do troch rokov....Peťko asi do dvoch....a ten denný spánok nebol nikd nič moc,.............ň
bežím musím

utka
28. nov 2013

@leninka75 ona v podstate v noci spí, len sa často budí na papanie, ale to sa len pomrví, zamrnčí a ja ju beriem. Hneď zaspí...len ja som nevyspatá 😝 ...
@jacka no to si ma veľmi nepotešila...
Ale ja verím, že je to len dočasné...ďalší rastový špurt, či ako to volajú. Lebo toto sme už mali pár krát. Inak papá v noci len 2x. Teraz 4x...

letty86
28. nov 2013

ahojte 😉
@leninka75 veru, mala si Majkovi povedat, on by vedel, čo s tým...čo ti podvedomie nasepkávalo 😅 😅 😅 😉 😉 😉
@katka1819 takže u vás tento rok chlapi papajú sladké 😉
@jacka počuj, o ktorom synátorovi to pochybujes 😀 teraz vobec neviem, koho máš na mysli a z akého dovodu? žeby Peťko? neblázni, čistá mamca 😵 😀 😉 ....ja mám obe deti svoje 😀 😀 😀 obom uši odstávajp statočne a obaja ma za lakte skrabkaju 😅 nechcite vedieť, aký mam ten lavý, je to ich oblubený 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀
@utka tak sme si tým presli mnohé 😔 ...nechcem ta strasit, ale moj matko, čim bol starsi, tym sa v noci castejsie budil......kým som ho kojila...do 13 mesiacov...posledne 2 mesiace bol hore kazdúúúúúú hodinu.........potom som ho už nekojila a bolo to lepšie............dodnes sa budí na mličko okole 2hej 😕 😕 😕 nie kazdú noc, ale budí....aj vikuska sa tak dlho budila na mliečko

leninka75
28. nov 2013

@katka1819 ...beriem ťa za slovo, že v lete budeš o 20 kg ľahšia 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 😉..........počkaj keď nebudeš 😀 😀 😀 😀 😀 😀...sodom -gomora 😀 😀 😀 😀 😀..................ja pečiem tento rok pre deti, mamu, svokru a švagra 🙂..nám s mužom netreba 😉

leninka75
28. nov 2013

@jacka ...u nás už aj sneží!!.....chcéééééééééééééš??? 😉 😉 😉 😉 ...rada lopatuješ, pošlem čo povieš? 😀 😀 😀 😀 ..............matiku má Maťko radšej než čítanie a písanie?

leninka75
28. nov 2013

@utka .....na dôchodku dospíš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
28. nov 2013

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....................no jo podvedomie, len okolnosti nám neprajú ☹ ..červení dorazili 😉

denisenko
28. nov 2013

Ahojte 😉 na dnes som mala kopec plánov,ale nejako to nevyšlo...nejde voda,takže paráda 😖

denisenko
28. nov 2013

@utka asi ťa nepoteším,ale ked si spomeniem že som vstávala 7 krát a viac... 😀 neboj,vyrastie a potom sa budesgš čudovať,ako si mohla tak fungovať 😀

letty86
28. nov 2013

@leninka75 takže ty si srnka ranená 😀 😉 😀 moj muž sa mi v tie dni takto prihovára 😀
@denisenko aspon si oddychnes 😵 😵 ...nápodobne s tým vstávaním pri Matkovi 😉 patrí to k tomu, no nie?

denisenko
28. nov 2013

@letty86 srnka ranená? 😀 tak to počujem prvý raz 😀😀

leninka75
28. nov 2013

@denisenko ..voda padá z neba 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...ale s tou asi veľa nenavaríš, neupraceš atď 😉 😉 😉 😉

@letty86 ...vtipálek ten tvoj mužík 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ............ale celkom trefné 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
28. nov 2013

@letty86 .........veru vstávanie patrí ku deťom 😉 ................mne sa teda nejako extra v noci nebudili ani nebudia, ale vždy som párkrát v noci vstala, skontrolovala, pohladkala, prikryla 😵 😵 😵 😵 😵......robím to stále .... 🙂 🙂 🙂 🙂.....a tipujem, že tak ľahko sa toho nevzdám 😉 😉 😉 😉 😉

jacka
28. nov 2013

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja s teba dnes nemožem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 srnka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ranená........tu padám do kolien 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
čo sa týka pochýbnostííí......mojho dieťata tak tým je presne ako píšeš.....Peťko......ved všetko vieš.........no a čo že ušká.....schovaju krásne vlásk...... 😵 😵
@leninka75 ak vela padá daj...ale len v piatok poobede ked odparkujem......dakujem 😀 😀 🙂 ........................jááj to čítanie.........nerv moje...... 😠 😠 ......to je sila ......... 😝......ale zas nemože bť dokonalý 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@denisenko čože si chcela robkať?....... 🙂

jacka
28. nov 2013

@leninka75 ja robím to isté........kontrolujem ich furt..... 😀 .........ved všetko prejde.......a nič netrvá večne.......aj v noci nás potrebuju a spánok sa dá dohnať 😵 😵 😵 😵 😵 ......a lubim ich viac a viac..... 😀 ...

jacka
28. nov 2013

vonku fučíííí a duje......ani von sa nedá......zima nás zaskočila 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
28. nov 2013

striga nám dala toto mäso
http://www.cas.sk/clanok/266489/vydali-mimoriad...
od nej neberie už nikd nič....ešte že som to neotvorila...nedám to ani psovi 😠 😠

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre