Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
14. júl 2009

ani pa, pa.........a pozor na fešákov 😀 😀 😀

jacka
14. júl 2009

leni dost som si švihla??? 😀 😀

jacka
14. júl 2009

ani len prídite..ale ujo nech ostane vonku.....to vieš ...babky na dedine 😉

leninka75
14. júl 2009

noooooooooooo, až tak rýchlo to teda nebolo!!!.........ale máš ospravedlnenku, davidka v brušku!!! 🙂

leninka75
14. júl 2009

ako ti chutí tá cuketa??

jacka
14. júl 2009

to vieš ...pokiaľ sa dokotulam...s jazykom von...to je teda fuška 😝

moj obed dostal košom..presne ako som si myslela...takže kto chce nech príde 😉

leninka75
14. júl 2009

no veru by som si dala 😝 .........dnes som mala len chlieb s rajčinou z domu............

jacka
14. júl 2009

leni tak fajnotku 😀 😉

leninka75
14. júl 2009

hej huba sa mi lepila 😀 😝 😝 😝 .........ani neviem čo dobré by som si dala???...........už viem, zemiakový šalát!!!!! 😝 😝 😝 😝 ..........aj by som si ho urobila, ale majonéza v takom teple, no nič moc 😖 😖 ........tak budem slintať ďalej........

jacka
14. júl 2009

dufam že máš vreckovku aby si si utrela pusinu 😀 😀

fuj v tomto počasi veru majonezu ..nie 😝

dokedy si dnes v práci? 😉

leninka75
14. júl 2009

práve kukam MHD, že asi vypadnem okolo 15:30, skočím do teskáča na nákup, dobijem jazdy na kartu a akurát ma mužík vyzdvihne a frčíme domkov........... snáď by sme sa mohli potom trošku strčiť do bazéna, uvidím aká bude voda, lebo to moje hrdlo stále nič moc ☹

jacka
14. júl 2009

tak sa ešte vypotíš v práci....len sa hod do bazena...v tejto horučave ti to dobre padne 🙂

a Lilka je s kým doma?..bude mat aj tvoj muž dovolenku v auguste?

uff...už aby bol september 😝

leninka75
14. júl 2009

lilka je zasa so svokrou, ..........že skákali na trampoške 😀 😀 😀 😀 .........muž bude doma v auguste, len ešte nevie kedy presne 😠 .............len si užívaj davidka v brušku, potom ti začne kolotoč a ešte budeš spomínať ako ti bolo dobre keď bol drobček v domčeku!! 🙂 ...........a neviem ako s tretím plánuješ, ...........možno je toto tvoje posledné tehu, tak si ho užívaj, aj keď je horúco, šak to bolo aj pri maťkovi................pre mňa to bolo najkrajšie obdobie v živote!!! 🙂 .......ja by som bola tehoška furt!!! 😎 .....

jacka
14. júl 2009

tak sa jej trampolína velmi páči...a tiež by si mohla hodit aktuálne foto 🙂 ...bože so svokrou 😝
chcete ist aj za hranice na dovolenku? 😉

tebe sa to povie...teraz som ho trištvrte hodiny uspáva.....už som dva krát aj zdriemla...a on stále nič.....a toto teho si vobec nevychutnávam...je to uplne ine...

no ja by som brala aj tretie..ale to by mi už vravelo stará mama 😀 😝

denisenko
14. júl 2009

hallo, hlasime príchod z "práce". teda doma som už hodinu a aj denisko, tatinko ho bol vybrat lebo trikraát volali, že mu nevedia pomocť a furt plače....máme tu horuco a sparno, dnes má byť 36, tak asi preto.ja idem skúšať pracovať do konca týždna, zatial len tak na pol dna a potom, možno dajú zmluvu, sa mi zdalo že boli spokojní......uvidíme, držte palce

leninka75
14. júl 2009

nesľubujem, ale posnažím sa s fotečkami 😉 .........určite jacka, že si to až tak nevychutnávaš lebo matejko ti dáva zabrať ☹ ....... chceme ísť ku moru máme vytipované bulharsko, grécko alebo turecko.....ja by som brala taký zájazd all inclusive, kôli lilke, neboli by starosti s jedlom ani s pitím, lebo ona keď žalostne na plnú pusu spustí "daj mi čosi papať", tak to vyzerá, že ju trápim hladom!!! 😀 😀 😀.....práve dnes dal majo kontakt jednému čo robí v cestovke, aby nám posielal lasty.....len ja by som sa mala posnažiť a zhruba nás pobaliť, aby sme potom mohli rýchlo ísť 😉

ahoj deni!!!............chúďatenko malé, poznám tieto plače!!! 😢 .......moja lilka mi včera zahlásila, že ona v septembri do žiadnej škôlky nepôjde!!! 😠........už sa teším na to zvykanie si!! 😖............a tebe sa práca páči??? 🙂.....budeme držať, neboj!!! 😉

jacka
14. júl 2009

ahoj deni.....tak nech ti tá práce vydrží 😉 ..a neboj....ved plač za chvilu prejde....nie?.....leni vy ešte plačete,či je už dobre...
no tu 36 nie je ale mne stačí aj 3O a mm toho dost... 😝

ja by som sa šla tiež vyšpliechat do mora...ked sme boli v Bulharsku vlani tak sme mali ranjaky a obedy...večere sme zvládli...napkovali sme konzervy salámu...a nie je to tam také drahe..teda nebolo......juj ale vám už teraz závidím....v dobrom 😵

leninka75
14. júl 2009

my sme už tiež boli 3x v BG, minulý rok aj s lilkou, ale teraz je na stravu náročnejšia 😀 😀 😀 ....potvorka malá 🙂 ..........máš pravdu ceny sú tam stále dobré!!!......chcela by som už skúsiť aj niečo iné, no veď uvidíme.........lilka ešte minulý týždeň v jasličkách plakávala, teraz už je dobre, keď je doma 🙂 🙂 🙂 .........ale ak by som to mala spočítať, tak za tých 10 mesiacov asi tak týždeň čo neplakala!!!!! ☹ ☹ ☹

leninka75
14. júl 2009

ozaj jacka, vždy zabudnem , ale teraz ma to napadlo.........ako matejko??......stále pekne do nočníka???.........a to prišlo tak samo???.........si si vydýchla, že???!!!

jacka
14. júl 2009

no leni tak Lilka musí byt chudatenko vyplakaná ☹ 😢 ......ved už v septembri bude väčšia....hádam to nebude také zlé 😉

stále kakáme..do nočnika..len sa bojím ked sa narodí druhe aby sa nevrátil naspät 😝 ...zo začiatku dostával odmeny teraz už nie...ide sám utre ritku a ja ho len skotrolujem...........a prišlo to same...žiadne znásilnovanie 😉

musím ist von...nech sa trochu Matko nadýcha toho tepla...aspon už pojde konečne večer spat 😝

leninka75
14. júl 2009

super jacka!!!........maťko je zlatúšik!!! 🙂 ........neboj, keď uvidí tie kakance v plienke a na chrbáte a na bodičku, určite sa ku tomu nebude chcieť vrátiť!!!!! 😉 ............pôjdem aj ja, pomaličky...........pa, pa babuľky!! 🙂

jacka
14. júl 2009

pa leni....dufam že máš pravdu..

kde ste všetky..aninka...kde si zmizla?....deni..a ty?

aninka29
14. júl 2009

ahojky mamky............tu som 🙂
prišli sme domkov okolo druhej 😝 fuj,nenormálne horúci deň dnes 😝 😝 😝 .................chytro som uvarila,hodila do práčky,potom som napustila Simke bazén a doteraz sme sa v ňom váľali 🙂 .............Simku som už okupkala,ale ako tak na ňu pozerám,tak mi o chvílu zaspí na gauči asi 😒 však sa jej ani nečudujem 😵 ..........idem jej rýchlo nachystať večeru 🙂

deni palčeky držíííííííííííííme 😵 😵 😵

leni ešte raz dik 🙂 a hoď foto 😉 ..............a na dovolenku choďte do Grécka 😉 veď v Bulharsku ste už boli viackrát za sebou 😉 treba skúsiť niečo iné 🙂 chjoj aj ja vám v dobrom závidim 😵 😵 😵 ..................Simka písací stroj má,dostala na vianoce,ale od tolkého písania sa jej pretrhla páska 😝 a ja neviem kde mám kúpiť novú.........teda ešte som ani nezháňala 😀 .........takže si píšeme akože 🙂 🙂 🙂
jacka ani ja si toto teho nevychutnávam 😒 keď som čakala Simku,to bolo niečo úplne iné 😒 .................ale to bude asi tým, že už máme deti,a nemáme čas si to vychutnávať 😒 ...............ale aj tak sa veeeeeeeeeeeeeeeľmi teškám na drobátko 😵 😵 😵

jacka
14. júl 2009

jej ani..žiješ?....ved v tejto horučave sa ani nedá 😝

však ja sa tiež teším....už aby bol medzi nami.... 😵 pokladík

Matka odvalilo ako nič...a tearz to ticho...až ma bude s toho bolet hlava 😀

aninka29
14. júl 2009

jacka žijem,ale ledva ledva 😝 😝 😝 by som najradšej holá chodila 😝 😝 😝

tak vy už spinkáte? 🙂 to je dobre 😉 .........jacka užívaj si ticho 🙂 hlava ťa určite bolieť nebude 😵

Simka ešte nespí,lebo došiel tatko tak sa mojkajú 😵 😵 😵 ............ale oči má už na xyz strany 😀 😀 😀 ....ľahne do postele atiež ju odvalí ako nič 😀

jacka
14. júl 2009

tak vám je dobre..máte už ocka doma...ktovie kedy ten náš príde 😝

no nebude...ale je to také čudne ..všade ticho 😉

ja tiež by som sa aj z kože zvliekla....teda dnes bolo vonku pekne hnusne 😠 ...už aby prišlo ochladenie...Matko aj tak nechce do bazenika 😠 ..tak mi je to jedno 🙂

a ty sa ako citiš...už ti to klope na dvere... 🙂

jacka
14. júl 2009

ostala som tu sama ako prst 😝

aninka29
14. júl 2009

Simka je už v posteli 😉
cítim sa celkom fajn,až na to teplo 😝 😝 😝 a dosť často mi tvrdne brucho 😒 ..........doktorka v nemocke mi povedala, že magnezko mám užívať len do 38tt................už by som to aj chcela mať za sebou 😖 alebo radšej nie? 😖 ..............ja neviem 😀
idem sa učiť testíky 😉
dobrú nocku 😵

jacka
14. júl 2009

len sa uč..potom ti budem držat palce..... 🙂

neboj ved sa ti to riadne kráti....a potom som na rade ja..ešte jeden teplý mesiac prežit a budem rada 😝

dobru noc aninka 😔

idem aj ja....ktovie kedy zase budem vstávat....tak nech som svieža 😀 😀

dobru noc...a pekne sničky....julovky 😉 😔

utka
14. júl 2009

Ahojte!!!
nestíham Vás ani čítať ☹. Snáď zajtra bude viac času. Dobrú nôcku...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre