Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
23. dec 2013

@leninka75 😵 😵 😵

leninka75
23. dec 2013

Ahojte...
@letty86....je mi jasne kto bol najkrajsi" 😵 ....sikulka si....ja uz z nedostatku inehp picham do muza.. 😀

@jacka ...aj my tak .....hrame sa...len uz ma to mpc nebavi.... 😔

jacka
23. dec 2013

@leninka75 ....to vieš všetkého vela škodí 😉 ...........

a ozaj....dáávno sme boli chorý......teda Peťko ☹ ..........zas ho soplík trápi.....nerv moj 😝

letty86
23. dec 2013

ahojte
@jacka
@leninka75 tak najkrajsia, no, hmm, ale tak čerstvo upravená, dajme tomu 😅 😉 ....ja dnes behám a behám a makám 😝 dnes pride svokrusa......Matko ma tiez sopliky a uz aj kasle 😔 trosku chodil do skolky po chorobe a uz to mame

jacka
23. dec 2013

@letty86 máš pravdu.....tý si pekná aj bez čerstvej úprave 😵 😵 ..............svokruša u vás aj ostáva cez sviatký...?..................................aj Peťko chodil dva týždne... 😝 ............ani von nemožeme .....hnúúúúús 😝 😝 😝

letty86
23. dec 2013

@jacka ty mi proste fandiš 😵 😵 😵 😀 😉 , ostava na sviatky a 27.12 ideme my k nej, manzel ma volno....len je svokrusa tiez nejaka chora 😖 , tak hadam to my starí ustojime 😀 ...a Petko sa čohi bal na besiedke? Matko to celkom ustal, niektoré deticky plackali, ale tak su este drobní,ale zlatí boli 😵

jacka
23. dec 2013

@letty86 no jansé 😵 😵
neboj nič ustojíte.... 😀 😀 😀 .....dokedý tam budete?......................................Peťko......nechcel ani do školký chodiť že tam bude výstúpenie.......ach jáááj...ráno mi dva dni plačkal ☹ ☹ ,......................verím že to muselo býť krásne 😵 😵 😵 😵 😵

letty86
23. dec 2013

@jacka moje 😔 som sa aj ja bala ako Matko, ale zvladol
prideme az v novom roku, okolo 6teho

jacka
23. dec 2013

@letty86 vieš čo ...vlani v pohode.....a teraz......neviem......nenutila som ho......aj tak sa tam bál.... ☹
to budete pekne dlho... 🙂 🙂 .......aspon si oddýchnete 🙂

leninka75
23. dec 2013

@letty86 ....však nechaj nejakú robotku aj svokre a vylož nožky 🙂 😉 😉 ......si pekne užijete všetci spolu 😵 😵 .......

@jacka ..napadlo ma ty si už bola pozrieť bábenko??.... 😵

leninka75
23. dec 2013

@jacka
@letty86 ..no pekne choroby cez sviatky!!! 😠 😠 ☹ ☹ ...dúfam, že s arýchlo vykurírujete 🙂 ..inak aj Lilina mi začala kašlať 😝 😝 ..chápete??...dobrala penicilín na toho koka azačala kašlať..mám pocit, že jej to asi nezabralo 😝 😝 😝 .......27. mám volať o výsledky kontrolného výteru, tak som zvedavá ....

leninka75
23. dec 2013

@jacka ..Peťko nerád pred obecenstvom???

letty86
23. dec 2013

@leninka75 tak svokra je chora, radšej nech ona oddychuje...ale varit polievku bude ona....manzel je taký mamkin...na jej strave odcovaný 😀 tak nech je rad a ja bude tiez 😉
asi ma lilka oslabenu imunitu teraz, tak nech ste rychlo fit
@jacka mozno na budúci rok to Petulko prehodnoti

Matko mi nespi na obed doma, uz je teraz 😠

leninka75
23. dec 2013

@letty86 ..aká si ty zlatá tolerantná žienka 😵 😵 😵 ...ja by som teda svokrinu stravu nerada jedla na sviatky 😅 😅 😅...moja svokra ja na nič kuchárka ☹ ☹..jediné čo jej ide sú kysnuté veci 😵 😵 😵...ozaj a Maťko ešte cez obed spinkáva???

jacka
23. dec 2013

@leninka75 dobre že hovoríš...mohla si skor.....ja som mala volať na krčné....teraz možem tak akurát z okna 😝 ....................dúfam že sa s toho dostane......teraz nebudeme doma ...budeme stále niekam behať.....ach jááj...........................sestru...včera domka..... 😵 😵 😵 pomojkala ....vývonala.......výpusinkovala....a .....vrátila.......krásnučký maličký drobček...až sa mi veriť nechce že a moji boli takýto ☹

jacka
23. dec 2013

@letty86 neviem ...uzatvára sa do seba.......aj ked písali v školke list ježiškovi.....nepovedal nič...tak učka napísala len ...usmev.. ☹ 😢

jacka
23. dec 2013

@leninka75 .....nejak sa zmenil Peťko..... ☹

leninka75
23. dec 2013

@jacka .......juj taj si si užila mrňúsika 😵 😵 😵 ......ale vieš čo, pssssst už som si odvykla od takých malinkých, asi by som už eee 😔 😔 😔 😉 ..presne ako ty požičat a vrátiť 🙂 🙂 🙂

leninka75
23. dec 2013

@jacka ...pánečku....to je na figu, že sa uzatvára ☹ ☹ ☹ ☹ .......ťažko sa potom ku nemu dostať ..vieš ako to myslím ...

leninka75
23. dec 2013

@jacka ......vám tiež robili výtery???

jacka
23. dec 2013

odpadnem z Maťka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
23. dec 2013

@leninka75 v skolke spi, doma nema cas 😠
@jacka mozno je to len taky prechodny stav.....ze sa mu nechce a nema naladu

suhlasim, ja tiez len tak mojky mojky a utekaaat...tiez by sa mi uz nechcelo

jacka
23. dec 2013

@leninka75 odvýkla som aj ja..........ked to zamrnkalo hned som bola v pozore 😀 😀 😀 😀 ....v noci vstávať....prebalovať.......noooo ja ti neviem 😀 😀 😀 😀 starnem 😀 😀 😀

jacka
23. dec 2013

@leninka75 presne na vás som mýslela ☹ ☹ ☹ .......len neviem ako pomocť ☹ ☹

jacka
23. dec 2013

@leninka75 výter robili.....ale.....ked mu prepichovali ušká tak máme prísť na kontrolu objednať sa ....či sa to dobre hojí.........a aj teraz ked má soplík mám strach ab mu to neudrelo zas ☹

jacka
23. dec 2013

@letty86 asi sme si tým už prešli všetký 🙂 🙂 😵 ......stačilo 😀 😀 😀 .........
dúfam že je to prechodný stav.......a dostane sa s toho 😔 😉

leninka75
23. dec 2013

@jacka ..a čo Maťko????? 😨 😨 😨 😨 ....

jacka
23. dec 2013

@letty86 doma nemá čas spinkať?.....mne presne takto prestal aj Peťko....videl že Maťko nemusí tak nebude ani on 😝

leninka75
23. dec 2013

@letty86 ...si naši môžu ruky podať...animne Lolka už nechce spať 😝 😝 ..ale o 19:00 je ako "gaca" 😀 😀 😀

leninka75
23. dec 2013

@jacka .....ja mám podobné s Lilušou, takže viem aké je to ťažké ☹ ☹ ☹ ☹ ..držím palce, aby to bolo ako hovorí Letty prechodné .....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre