Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
15. jan 2014

@denisenko asi 4 deti dostali slniečko...ostatný nič..... 😵 😵 😵 .,........................len to pekne zabal....o rok výtiahneš 😀 😀 😉 ..........hanba kdeže....ešte som videla svietiť stromček 🙂 ..............................neviem čo to má...výzerá to ako ekzém ☹ .......

jacka
15. jan 2014

@denisenko tak máme šikovné deti 😵 😵 🙂
idem ich aj ja popchať do postele 😀 😀 😀
dobru nocku 🙂

leninka75
16. jan 2014

ahojte!!................tak ste ma v tu nechali samú ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

@deniskenko ....supííííííííííííííš teším sa, že výsledky sú OK!!!

katka1819
16. jan 2014

RááááááááááááááNEčKO 😀 😀 😀 kde ste ktooooo 🙂 😝

my máme dnes na programe zubníčku ... včera mi Peťko vraví že ho pobolieva zub ...kuknem žiadny kaz nemá ...veď to mu stále kontrolujem zúbky ,ale ďasienko opuchnuté a ráno už aj líčko 😔 tak som jej už volala že či môžeme prísť na kus reči a nech sa mu na to kukne čo to tam je za neplechu ... 😅 papa neskôr

katka1819
16. jan 2014

@leninka75 ha sme sa pekne vystriedali ...a ešte si vravím kde je Lenka .... žiadne ráááánečko 😀 tak som ho tam šupla ja 😵

leninka75
16. jan 2014

@katka1819 ahoooj...však nešiel do 8:00 koň 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ...............to ďasienko má opuchnuté pri zube?? 😨

katka1819
16. jan 2014

@leninka75 aháááááááááá tak nešiel no ja som bola nedobrovoľne odtisnutá od PC a obaja chlopi tu hrali rannú hru na Frive 😵 aaale len jednu na 15 minutiek aby Ste si nemysleli že tu vysedávajú neviem koľko 😅 a preeeeečo lebo teraz je u nás číslo jedna plejstejšn 😀 už aby bolo teplúčko vyperem to na vonok 😉 ...............................no pri zubčeku ani neviem je to tak medzi dvoma 😒

denisenko
16. jan 2014

Ahojte 😉

utka
16. jan 2014

Ahojte...
Tak očkovanie sme zvládli, síce s plačom, ale zvládli. Lucinka váži 6970g a meria 67cm.
Včera bol Peťo na rodičku. Učka nazvala Vikiho filozofom. Vraj bude mať na vysvečku čisté jedničky, aj keď zo SJ mal na polročnej písomke 2 a aj z diktátu. Vraj je šikovný 😉. A tie tri týždne, čo nebol v škole vraj super dobehol a aj ostatné deti "glbe", že akože učivu nerozumejú. No som spokojná ...

jacka
16. jan 2014

ahojte.......... 🙂

skoro všetko výbavené......len z jazýkom von som len tak tak stihla pre Maťka....kožné som nestihla....ale máme mastičku......ale aj tak tam chcem ísť....vie viác 😀 😀 😀 😀 .............výpijem kávičku a padáme von......fúúúj 😝 😝

letty86
16. jan 2014

ahojte🙂

jacka
16. jan 2014

@letty86 pánečku.....to je všetko? ☹ 😒 😉

denisenko
16. jan 2014

halo, halo....zapla som si PC, už ma fakt nebaví sliepnať na mobile..... 😀 😀 😀 😀 ja som bola hneď ráno s Niskom v škole, popozerať zošity, porobiť poriadky v lavici...potom k detskej....zajtra ideme na rehabilitácie a musím aj na kožné, Simonko má celé líčko bordové......a riťku tak zapálenu...chudák..ani imazol, ani rybacia, ani pytiol...nič...som ho posadila do repíka, tak čakám zázraky....má to až do krvi..... 😝 😝 😝 😝 😝

letty86
16. jan 2014

@jacka aj som zabudla, čo som prečítala, to sa mi často nestáva 😀 , ale asi musím už selektovat, potom mám plnu hlavu 😀 😀
my sme mali tiez rodičko včera, všetko o.k. 😵

letty86
16. jan 2014

@denisenko taku ritulu mala aj vikus 😔 ked jej isli zubky, vtedy vkuse kakala, som vtedy presla na látkové plienky, pánečku, to bolo ho...nok a prania 😅

jacka
16. jan 2014

@denisenko nooooo ja nemám slov už ☹ ☹ ☹ ☹ ....tak dúfať že býlinký zaberú 🙂 ..................som zabudala....mne na orl povedala že deti ktoré maju nedostatok železa tak maju väčší sklon k zápalom uší............aká fajn výhovorka........................to z čoho má bordové?........predtým ste boli na kožnom?........................a v škole mal všetko.....o.k 🙂
@letty86 😀 😀

denisenko
16. jan 2014

@letty86 a ako jej to prešlo???..jemu ide stolička ale takéto agresívne to má odkedy dostal do zadočku ten chlor...čosi, si nepamätám, aby spinkal na MR..... 😠 😠 😠 😠 😠

jacka
16. jan 2014

@denisenko si užívate.......ale lettý má pravdu....aj moji mali zapálenu ritulu..... ☹

denisenko
16. jan 2014

@jacka v škole všetko bez problémov... 😉 ..uši a nedostatok železa..mne už fakt príde, že všetko zvalia na to, že majú nedostatok železa...nám teraz neurologička kázala brať dlhodobo magnézium, vraj robí zázraky...treba to dať tesne pred spaním, vraj bude kludnejšie spinkať a má to mať priam zázračný vplyv na mozog v spánku.....no...som zvedavá...na kontrolnom EEg zistíme...aj ked..ja tiež beriem dlhodobo magnezko...na nervy...a je to lepšie..... 😀 😀 😀 😀

letty86
16. jan 2014

@denisenko casto som ju prebalovala a snazila sa to aj vetrat, to je asi najlepšie, tusim som zasla aj na kozne a niečo nam dala, ale už netusim čo.... trvalo to teda dlhšie, teiz to mala az do krvičky 😔 by jeden neveril, že to dojde az tak daleko, aj ked sa o dieta riadne staras...s matkom som to nemala

denisenko
16. jan 2014

@jacka no ved dobre...len mi poradte, čo s tým...

jacka
16. jan 2014

@denisenko vetrať ritulku......doma riadne zakuriť abý bol holučký 🙂 .....alebo len volné vecičký 🙂

denisenko
16. jan 2014

@letty86 ahá..ja ho tiež často prebaľujem, lenže.....on teraz kaká, tak to necítiť...čo sa dosť čudujem...a nepríde povedať, že kakal....až ked to má vyštípané, tak plače a už viem, čo je vo veci...ale on nepríde...

jacka
16. jan 2014

@denisenko to vieš ked nevedia......chýtia sa všetkého...... 😠 😠 😠 😠 ...............nedaj bože spomenuť u nejakého dr. že má celiakiu......to už počujem....to má s toho 😠 😠 😠 ....vlasý dupkom.................................ja na neurologičku zle spomínma......až velmi.... 😠 😠 😠 nikdý vác.....

jacka
16. jan 2014

@denisenko tak to si idem to magnézium kúpiť.....a budem brať v konských dávkach..............nemám nerv na deti....................a občas bý sa zišlo aj deťom 😀 😀 😀

letty86
16. jan 2014

@denisenko moč je agresivny, tak aj preto sa to dlho hoji....a to ti tá plastikova mudr. panička navrhla to magnezko? no ja by som si to ešte overlila ci fakt 😀 .....ja som v tehu brala vačšie davky magnezka a potom mal matko také tiky z toho....to vraj maju deticky, ked sa vela uziva, teda mamička.......ale to sa simonka netýka....to malých detí brusku....to len písem, ja už od teraz na to magnezko tak opatrne kukám 😉 ale sem tam si aj supnem, ked si raz spomínala, že je na nervy 😅 ked mám pred svojimi dnami, tak dám si

jacka
16. jan 2014

idem od vás.........trochu si povegetiť...... 🙂 odreagovať a šup šup do hajan zajtra hurááááááááá piatok
dobru nocku 🙂

jacka
16. jan 2014

@letty86 idem si ho teda zajtra kupiť a hned ho zožerem celé balenie......v poslednej dobe čo Maťko dokazuje..hotová som do cvokhousa..----.... 😠 😠 😠

letty86
16. jan 2014

@jacka ja mám sumivý, musime zistit, či staci aj taký , tak @denisenko, stači?😀
a čo je s matkom 😕

denisenko
16. jan 2014

@jacka veru..na nervy...mne pomohlo...ale najmä na nočné krče v nohách.....tie už vobec nemávam..... 😉
@letty86 jj ..plastiková Barbie....sme sa dneska narehlili, už som bola za blbú ....doktorke vravím, že mi má predpísať 2,5mg diazepan tabletky...kuká na mna, že to ste asi zle počuli.....robia sa len 2 a 5mg...už som normálne začala pochybovať o svojom sluchu a pamäti...a potom kuká do papierov a vraví: neurologička vážne napísala 2,5mg..1 tabletku pri teplote každých 8hodín...... 😀 😀 😀 😀 ešteže taká vážne neexistuje..takže dájme polovičku z 5, nech má dušu na mieste.... 😀 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre