Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
13. feb 2014

@jacka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ...........a to som ťa chcela predbehnúť 😉

leninka75
13. feb 2014

@denisenko........vieš čo tu v ZA včera bolo?....katastrofa.....nakydaný sneh, rozmočený.....autá čo vyšpechovali kýble vody po chodníkoch...otras........a dnes je to parádne zamrznuté, ale autobusárom to vôbec neva...jazdia ako blázniví 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

leninka75
13. feb 2014

@jacka..kam si ušla? 😕

jacka
13. feb 2014

@leninka75 odviesť Maťka..... 🙂 ...................................ved nás deni predbehla.... 😀 😀 😀 😀 😉 ......................Peťkovi je lepšie😵 🙂......až velmi ...asi to výzerá na další pos....tý.. víkend.... 😠 😠 😠

denisenko
13. feb 2014

som bola s Niskom v škole...a s kočíkom....Chicco...malé kolieska....akože....nehrozí.....samý ľad, a tie poprimrzané kopy, obchádzky kde sa dalo..... 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
13. feb 2014

@jacka ranné ptáče....to poznáš.... 😀 😀 😀 😀 😀 ale nie....mužík šiel do Holandska, tak si možem ráno koníkovať...aj noťas som si nechala na kuchynskej linke.... 😀 😀 😀 😀 😀
@leninka75 jááj...už viem čo ste tak vegetili...ste nemali semester 😀 😀 😀 😀 včera...my sme boli len v RaJEckých Tepliciach.,..a ten kamarát, že tiež chcel ísť so synom do žiliny a skončil hned v rajeckých na pumpe.... 😀 😀 😀 😀 že ked videl 3 autá v priekope, tak to radšej zabalil..... 😀 😀 😀 my ideme dnes na plavošku, ale neriskujem ani bus...pojdeme vlakom... 🙂

denisenko
13. feb 2014

@leninka75 síce si nepredbehla...ale si prvá na 2000-tej strane....... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
13. feb 2014

....a čo dneska????.....asi pojdem kuknúť čo je v mrazáku....sa mi variť nechce.......

jacka
13. feb 2014

@denisenko poznám poznám.... 😀 😀 😀 ......tvoj nejak riadne cestuje po svete 😕 😕 ...................................si dala@leninka75 ....riadne prvenstvo.....mne dáš čo 😀 😀 😀 😀 .................................vláčik to istí?......idete všetci či Simonko ostáva......

denisenko
13. feb 2014

@jacka ..Simonko ostane so svokrou.... 🙂 ....cestuje, cestuje.....len ja som z toho nešťastná, ked vidím tie cesty.... 😔 😔 😔 😔 😔

jacka
13. feb 2014

@denisenko verím ti.......to na akom aute šiel?...

denisenko
13. feb 2014

@jacka neviem....na nejakom modrom.... 😀 😀 😀 😀 😀 ale to šli 4....a spiatky pojde s prívesom... 😖 ..ešteže jeho to baví...ja by som nešla..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
13. feb 2014

@jacka .......pos.....ý víkend myslíš u strigy? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ..............nechcem pokúšať,ale idú prázdniny, čo takto zostať dlhšie?!!! 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ................................

leninka75
13. feb 2014

@denisenko ..ty máš teda postreh dievča!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ...................

denisenko
13. feb 2014

@jacka Ty máš tuším prvenstvo v počte príspevkov...... 😉 😉

denisenko
13. feb 2014

@leninka75 som čakala už od včera, že komu sa to podarí...... 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
13. feb 2014

@denisenko ..ty nesrď ma hneď od rána!!! 😉 ...že vegetíme si tu!!!!! 😅 😅 😅 😅 ...ktorým prstom si to napísala?....hneď ti po ňom pacnem 😀 😀 😀 😀 😀 ...............včera nám šéfka na porade povedala, že máme zabudnúť na osemhodinový pracovný čas a zostávať dlhšie a vraj si máme brať prácu aj na víkendy domov 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

leninka75
13. feb 2014

@denisenko .....Peťo je v Holandsku??? 🙂 🙂 🙂 🙂 ..to je taká krajina so všelijakými maškrtkami 😵 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......................niečo preváža?? 😉

denisenko
13. feb 2014

@leninka75 ...a predpokladám, že vaša šéfka pojde príkladom...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....a vieš že si už ani nepamätám, ktorým prstom?????....radšej...ešte sa mi zídu...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
13. feb 2014

@leninka75 no, išiel pre nejaké auto....som sa mu smiala, že aby tam neostal víkendovať v nejakom "Kofišope" 😀 😀 😀 😀 😀 ...že:.....nooooo, tuším si zoberiem aj nejaké vreckové........ 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
13. feb 2014

@leninka75 a to som ešte chcela.....mne nedonesie nikdy nič..... 😠 😠 😠 😠 😠 ale zato z každej cesty chalanom autíčka.....ešteže stále nadáva, že majú toho viac ako v hračkárstve..... 😀 😀 😀 😀 😀 si robí radosť sám sebe...sa mi tak zdá.....večný chlapček.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
13. feb 2014

nazdaaaaaaaar 😀 😀 😀

@denisenko že nie je vidieť 😀 ale je, pupčok má môj Peterko tiež poriadny 😅,ja sa aj čudujem koľkokrát že nie je už jak bravko 😀 inak on má také spalovanie fajné ... ako jeho mama tý môžu zož... čo chcú a koľko chcú a nepriberúúú.................................. no a k tomu krpatému Peterkovi do toho len tlačím na silu všetko 😠 keby nemusel vôbec by nejedol ,len hlúpostinky,sladkostinky 😝

denisenko
13. feb 2014

@katka1819 .... 😀 😀 😀 😀 😀 Peterko....to som už dááávno nepočula........ 😀 😀 😀 😀 😀 sa asi vyžíva, ked napečiete také kopy, čo?

denisenko
13. feb 2014

...ááááá....potvora malá krpatá škaredá....mi zrušil wifinu......sa mu asi nepáči, že sa tu koním..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
13. feb 2014

a my ideme dnes opäť k lekárovi 🙄 Peťko sa mi sťažuje že ho bolí hrdielko ... ťažko sa mu verí ,lebo inak je jak čert 😝 ......som ho poslala do školy ,nech nevymeškáva, teplotu nemal ........ pôjdeme po vyučku nech sa mu na to doktorko kukne .................... zajtra majú v škole zimnú olympiádu ,neučia sa a to tam strašno strašne chce ísť môj športovec 😀 to už ani hrdielko nebolíííí 😉

leninka75
13. feb 2014

@denisenko ....počuj moja a pribrala si čo to, keď by si chcela dostávať darčeky? 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ......

katka1819
13. feb 2014

@denisenko moji chlapi to sú prosím pekne SLADKOŽRÚTI 😀 😀 😀 .................... inak aj mne vie takto Matúško poriadne zahrať na nervy 😝 len sa tu šmotle kolo mňa a vymýšľa čo by potiahol ktorý kablík ,čo by zhodil .... v poslednej dobe je jak tornádo ... krpec jeden krpatý 😅 ale hlavne že sú inak zdravý 😉 😀

leninka75
13. feb 2014

@denisenko ....jaj naša šéfka...jasné ide príkladom, však je slobodná a bezdetná 😀 😀 😀 😀 😀 ..tak má čas trčať v robote aj do večera 😝 ......

leninka75
13. feb 2014

..inak som vám chcela, keď o tým pupčokoch rozprávate...vaši chlapi priberajú a ten môj opačne...idem umreť každé ráno sa váži 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....normálne modelka z neho...čakám kedy začne strkať prsty do krku 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

katka1819
13. feb 2014

@leninka75 a ty akooooo chlebík nepapkáš .... ty si zase koľko už pochudla ??? 😀 ja sa držím toho že do leta takých - 10 kg by aj .... 😅 😅 😅

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre