Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
25. feb 2014

@jacka @leninka75 šmíruje.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
25. feb 2014

@denisenko už som ju tu druhý krát takto videla...že ani riadok.....len tajnáša robí 😀 😀 😀 😀

jacka
25. feb 2014

@denisenko jáááá ...ako prvá bý som bola v rade 😀 😀 😀 😀
si riadna pracháčka 😀 😀 😀 😀 😀 ......ma pobavil ten príjem 😀 😀 😀 😢 😢 😀 😀 😝

letty86
25. feb 2014

@denisenko ty boháčka jedna 😀
@jacka ináč ked chce clovek na niečo regovat, tak má čo robit, ked sme také rýchle...na polku zabudne, čo chce 😀 a po dopísaní zistí clovek, že debata sa zas o kapánek iným smerom posunula 😀

jacka
25. feb 2014

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 😀 neviem o čom píšeš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
25. feb 2014

@jacka to fakt 😀 či srandu si robis 😀 😀 😀

denisenko
25. feb 2014

@letty86 @jacka ako vidím, vidíte to obidve rovnako.....čo s toľkými prachmi????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
25. feb 2014

@denisenko deni dala like, ona chápe 😀

letty86
25. feb 2014

@denisenko 😀 😀 😀 ved sa rozdelis, nie, to je jasne 😀 a delis pre tých, ktorí chápu, takze vieme komu dáme 😀 😀 😀 😉

denisenko
25. feb 2014

baby, idem od vás....Simčo už hodinu z postielky vykrikuje že nie, nie, nie......a to pol hodinku vyspevoval Alegriáááááááá 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
25. feb 2014

@letty86 daj ma prosím ťa do obrazu........nechce sa mi to všetko čítať 🙂

jacka
25. feb 2014

@denisenko ale hádam ešte prídeš? 🙂 ....sám zaspí?

letty86
25. feb 2014

@jacka ja len na margo leninky.....že nepíse.....tak ma napadlo, to co som písala....ináč ked chce clovek na niečo regovat, tak má čo robit, ked sme také rýchle...na polku zabudne, čo chce a po dopísaní zistí clovek, že debata sa zas o kapánek iným smerom posunula

sa mi prevelmi dobre kecá 😵 , ale musim aj cosi urobiť

peknýýý dnííík

jacka
25. feb 2014

@letty86 aha....... 🙂 🙂

bežkaj bežkaj........ja za chvílu frčím tiež 🙂

denisenko
25. feb 2014

kukuk.... 😉
@jacka jasné, chodí spať sám....obidvaja....len v poslednej dobe si vykecáva, aj hodinku..... 😠 😠 😠 😠 sa mu pusa nezavrie.....to máme v rodine..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ale večer ľahne a spí.... 😀 😀 😀 😀
@leninka75 ozaj, aby si zas nevravela, že som hodila bobek...k tomu termínu...dvojky väčšinou skor...ona vravela, že asi v máji, inak ofi termín má jún 😉

denisenko
25. feb 2014

xi,xi,xi....Petrík bol na obed...že: maminka, fantastický obed.....no..niet nad mrazák...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
25. feb 2014

@letty86 ......si zlatá, presne si to vystihla 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .......tie rýchle prsty robia svoje...a mne tu zvykne často niekto prísť a pretrhnúť mi myšlienky 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝..potom už neviem čo som vám chcela...a tiež ste už potom zasa v inej téme, že nestíham ☹...

@jacka
@denisenko ..nejako som sa dnes nevedela dostať do témy ☹ ☹ ☹ ☹ ...........

leninka75
25. feb 2014

@denisenko ..fakt si si na mňa spomenula, že som sa pýtala??!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ..si poklad 😉

leninka75
25. feb 2014

...len @jacka je na mňa nejaká naštvaná ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

denisenko
25. feb 2014

@leninka75 ale ved my na Teba myslíme stále....len presne...tá niť sa po 12tom prečítanom príspevku úplne stratí..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
25. feb 2014

no paráááádička..z celej triedy vybrala pani učiteľka na Hviezdoslavov Kubín len 3 deti.....a Denisko je medzi nimi...... 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
25. feb 2014

@leninka75 jááááá naštavná????...prečo???? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 .........čo som pokašlala? ☹ ☹

jacka
25. feb 2014

@denisenko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 super to nás teší 😵 😵 😵 😵 aj za teba 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
25. feb 2014

@leninka75 to preto lebo sme trepali piate cez deviate 😝 😉 .....................prečo máš pocit že som naštavná? ☹ ☹

jacka
25. feb 2014

@denisenko hlavne si mala rýchlý obed 😀 😀 🙂

utka
25. feb 2014

@leninka75 dakujeme

denisenko
26. feb 2014

ahojte... 😉

denisenko
26. feb 2014

to čo...toto????....nikto nikde???? 😕

jacka
26. feb 2014

ahojte.....

@denisenko u som....len som varila....a piekla.....ale hotovo....kávičká zaliata........idem závisláčiť 😀 😀 😀

utka
26. feb 2014

Ahojte...my sme mali včera prvý garambol...Mala som Lucku na kolenach,sedeli sme na zemi a nejako sa mi prekoprcla a padla ksichtikom na deku,ale boli tam hračky,tak sa na ne udrela.Má trošku rozbitu hornu peru.Malá fliacik aj píď ockom a na nosteku,ale tie zmizli...chudatko moje malé...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre