Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
4. mar 2014

@jacka ten Denie Morgan, biely dermografizmus...to je, že ked stlačíš kožu, tak dlho ostáva bledý fľak...alebo také niečo.....

jacka
4. mar 2014

@denisenko tiež si mýslím že je to zbýtočné..........pokial to nie je koktavosť...zajakávanie alebo niečo horšie.......nepoviem................ale pre pokoj duše......Peťko tam s nou sedí bez slova.........potom to dr. vzdá a pošle nás domov..... 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 už vidím ako si ráno privstaneš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .........................ale sem tam im niečo musíš pohodiť.....nááá pipipi náá........aspon vodičku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉

denisenko
4. mar 2014

@jacka ....sa napasiem spolu s nimi...aj deti zoberiem...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
4. mar 2014

@denisenko ...predpokladám že je to dedičné..že?...........................................mám pocit že všetko je dedičné 😠 😠 ................a potom ten flak zmizne? 😕 😕 ....

jacka
4. mar 2014

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...................muža si zabudla 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
4. mar 2014

@jacka ano....atopický je dedičný, ten numulárny je už ako druhotný zrejme z toho atopického...a ten biely...čo ja viem....to je len akoby taká vlastnosť kože....no a plienková....pokým budú plienky, bude stále...tak ma super potešili.........

denisenko
4. mar 2014

@jacka ...muža.....ten má obedy v robote...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ibaže by chcel dietnu večeru..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
4. mar 2014

idem ja do hajan..... 😀 😀 😀 sa mi zdá, že Simčo je už ticho..... 🤐 🤐 🤐 🤐 😵 a ak nezaprší, poobede s obomi na plaváreň.....a zajtra od rána na ortopédiu so sebou......tak sa zatím majte krásne a moc nepíšte, nestíham dočítať 😉

jacka
4. mar 2014

@denisenko 🤐 🤐 🤐 nemám slov na tie chorobý...... ☹ ☹ ☹ ☹

jacka
4. mar 2014

@denisenko mužovi netreba dietovať.......... 😀 😀 😀 😀 niežebý bý tebe bolo treba...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
4. mar 2014

@denisenko prečo ste mali zlú noc?.............................nejak sa ti u dr. páči .... 😉 😉 😉 .....je ešte nejaký dr. u ktorého si nebola?....................pekne sa výspinkaj 🙂 🙂

leninka75
4. mar 2014

@jacka .mňááááááám ten koláč poznám teta ho robieva...je vynikajúci!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ............aha som myslela, že na logo stále s Maťkom 😔 ...Peťko je partizán??? 😀 😀 😀 😀 😀 ...................

leninka75
4. mar 2014

@jacka .....ja som si @denisenko predstavila jak takú "cetku" čo ide na trh s vajíčkami v košíku na ruke, na chrbte batôžtek a tam korbáčiky a syry 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀.............ale aj náááááá pipipipi predstava je fajná 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
4. mar 2014

@leninka75 ....že výborný....nevieš ako sa volá?....nech si ho nájdem?..........
ale s Maťkom tiež chodím...ale len tak abý Peťko spolupracoval...................nech ho apson počuje kde je chýba 😀 😀 😀 😀 😉 .............Peťko celý otec 😀 😀 😀

jacka
4. mar 2014

@leninka75 ja bý som jej robila tržbu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
4. mar 2014

čo máte navarené?.....neviem čo zajtra zbúcham...... 😝

ešte taká mini otázočka.........koho idete voliť?.......

leninka75
4. mar 2014

@jacka .............veru neviem ako sa volá ☹ ...............aby si si neuliala niečo pre seba 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......................

jacka
4. mar 2014

@leninka75 pre seba jááá.......no teda.................... 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
4. mar 2014

@jacka ...........ja mám cesnakovú polievku a zapekané mäsko s kašou...ale to musíme dnes dojesť, lebo zajtra je veľký pôst 😉 ...tak budú palacinky 😵 ......................
....keď voliť tak jedine Mezenskú 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .................................to je iná "fešanda" 😅 😅 😅 😅 ...minule som ju počula hovoriť v rádiu, že mala vnútorný pocit, aby išla kandidovať 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

leninka75
4. mar 2014

@jacka ....ešte, aby som dokončila...fakt netuším koho voliť 😨 ...je to tam čert ako diabol...či ako sa to hovorí.......možno nepôjdem vôbec....ty ideš koho??

jacka
4. mar 2014

@leninka75 na logo sranda......Peťko pekne šiel....aj s nou kecal.....ja som potichučký výpadla......omýýýl.....to zistil.....a už sa zdul a ani slovo nepovedal 😝 .........Maťko tam chodí len abý Peťko ako tak spolupracoval...... 😝 .....................................som chcela robiť rýžový.......nákýp.....ale Peťko mi to nelubí.......tak fakt netuším 😝 ........cestoviný bý som urobila dávno sme nemali.........len neviem aký sposob.... 😝 😠 už ma to nebaví 😔 😠

tá ženská je dobrá......tak do kuchýne 😀 😀 😀 😀 😀 .........................ja netuším....nechcem Kisku ani Ficka........velmi tam nemám na výber.... 😀 😀 😀

utka
4. mar 2014

Ahojte.Tak dnes na dia všetko ok.
Volit nepojdeme,možno potom v druhom kole. Ja budem mať zajtra kuraci cernohor,muzicek mi donesie...

jacka
4. mar 2014

niečo na slintanie 🙂

Maťko mal v slovníčku.....pozor vši!........infarkt 😝 😝

denisenko
4. mar 2014

baby, ja som úplne KO...dnes končila plaváren....a tak som zistila, že má ešte predplatených 7 hodín.... 😀 😀 😀

denisenko
4. mar 2014

@jacka ...ake krásne vši..... 😀 😀 😀 😀 😀 a určite aj chutnééééé..... 😀 😀 😀 😀

jacka
4. mar 2014

@denisenko dik 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aj tý si bola plávať že si k.o..... 😀 😀 😉 🙂 .........

jacka
5. mar 2014

ahojte......... 🙂

leninka75
5. mar 2014

rááááááánečko!!! 🙂

@jacka ...mňaaaaaaaaaaaaaaaam to si prečo také fajnotky vypekala?? 😵 😵 😵 😵 😵 .....takto uprostred týždňa 😕 😕 😕 😕 ............................Peťko závisláči na tebe aj na Maťkovi ☹ ☹ ☹ ☹ ...........mňa už presne z tohoto ide u Liluše poraziť 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ....................už som z toho strašne unavená.......

leninka75
5. mar 2014

@denisenko ...boli ste všetci traja na plavoške??? 😉

leninka75
5. mar 2014

@utka ..vy tieto veľké pôsty nedodržiavate? 😨

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre