Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
17. apr 2014

@jacka .......som nevedela, že aj ku vám chodí Sa mo Sa to 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .................u nás býva často na návšteve 😀 😀 😀 😀 ................ako chlapci maľovali??...........alebo čím?? 😕 ...........veru monsterky sú so svokrou,......som zvedavá kedy svokra zavolá, aby som robila poriadky s Lilušou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .............vy čo dnes robkáte? 🙂

denisenko
17. apr 2014

Ahojte..😉 tak po ďalšej prebdetej noci sme skončili u mudrej...alergická nádcha a z toho ten neutíchajúci kašeľ...😖

jacka
17. apr 2014

@denisenko no pekne 😔 ....................................čo vám dala?
@leninka75 ano ano..aj u nás býva.......bud nikto ...alebo samo..... 😝 😀 ..........lepili.....a kreslili voskovkami.......moja nepripravenosť 😲 ........robím som poriadila.....idem niečo upiecť......som chcela metorvý...ale som prehlasovaná na oblíž........neva......aspon cesto uorbím a pojdem s nimi von....na obed urobím zbýtok........

leninka75
17. apr 2014

@denisenko ..........no super!!! ☹ ☹ ☹ ..........takže vás bude pravidelne trápiť alergia 😝 ........inak ako zistila, že je to alergická nádcha?.......

leninka75
17. apr 2014

@jacka ...oblíž prst j eu vás v kurze 😵 ..často ho robievaš, že? 😉 ..........neduje u vás?.....

leninka75
17. apr 2014

..........dievčatá prajem vám príjemné veľkonočné sviatky...vodičky tak akurát a aj pošibania tak pre zdravie!!! 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 .............pa

jacka
17. apr 2014

@leninka75 oblíž ani nie......tak raz do roka....ale urobila som metrový....... 😀 😀 😉 nevadí...........
aj Vám príjemné sviatký....abý dievčatá boli okúpané na krásu a zdravie 😵 🙂

jacka
17. apr 2014

Peťulo prišiel za mnou s plačom.......ja že čo???.....udrel som si riťku........postískaj .................. 😀 😀 😀 skoro mi oči výbehli 🙂 🙂 🙂 maznák moj 😀 😀

denisenko
17. apr 2014

@jacka zlatý 😉
@leninka75 .,aerius brať 3 týždne a paxeladine ...on je alergik, a keďže nemá iné problémy,len zatekajúci vodový soplík,dráždivý kašeľ a červené oči...tak sa jej to zdá ako alergia 😖

Uf,zážitok mesiaca za nami...Simonko bol strihať 'páčo' 😀

denisenko
17. apr 2014

žienky...aj Vám krásne sviatky.... 😵 😵 😵 😵

katka1819
17. apr 2014

Krááááásne Veľkonočné sviatky moje zlaté prajem 😵 😵 😵

letty86
18. apr 2014

Nádherné sviatky, dievčence 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
19. apr 2014

ahojte.....

krásne velkonočné sviatký prajeme 😵 😵 😵

utka
19. apr 2014

Ahojte.My sme boli id piatku u našich. A tam nemám ani signál na mobil,ani net nesiel...vo stvrtok prisiel za nami tatino a včera sme sa presunuli ku svokrovcom,do zajtra.

utka
19. apr 2014

Pekne velkonocne sviatky prajeme!

jacka
22. apr 2014

ahojte.....

ako ste sviatkovali?:.. 😵

katka1819
22. apr 2014

ahoooooooooooj 😀 😀 😀
@jacka noooooo veru sviatkovali 😉 😉 😉 a ja dvakrát toľko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
22. apr 2014

moji šibači 😀

jacka
22. apr 2014

@katka1819 zlatý sú 😵 🙂 😉 .....a už aký veliký 🙂

jacka
22. apr 2014

@katka1819 si sa ani tý nepochválila.................................. 🙂 ......................všetko najlepšie k včerajším narodeninám......nech ťa chlapci poslúchajú......... 😵 😵 😵 -....................

katka1819
22. apr 2014

@jacka no čo sa budem vychvalovať 😀 😀 😀 a Ďakujeeeeeeeeeeeeeeeem 😵 😉 😀

jacka
22. apr 2014

@katka1819 ááááááále len sa pochváľ 🙂 😉 😀

leninka75
23. apr 2014

rááááááááááánečko!!! 😉

...no chváľte sa čo vaši drobci vyšibali 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

katka1819
23. apr 2014

Ahooooooooooooooj 😀 😀 😀

@leninka75 tooooooľko čokoládkových zajacov ,vajec ,kohútov,kačičiek a neviem čoho ešte ...no musím im s tým pomôcť pojesť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😅 a peniažky tiež nejaké dostali ...spolu okolo 50 euríkov tak ideme dnes do ZA poobede si chcú niečo za to kúpiť ,teda starší že áno a Matulo sa pri ňom vezie .... som zvedavá čo si vyberie ,lebo ho nahováram že žiadne hračky a hlúposti ,nech si kúpi teplákovku adidasku a že mu ešte doložíme 😉 tak uvidíííííííme 🙂 a Matúškovi kúpime tatrovku 😀 lebo sa bijú o jednu čo máme na dvore 😝 😉

jacka
23. apr 2014

ahojte.......... 🙂
@katka1819 ja som im peniažký odložila... 😀 😀 😀 😉 ..................majú tolko toho že ked povýťahujem tie staré odložené.....pre nich budú zas nové 😀 😀 😀 .....................tatrovku tu máme dve..jednu po mužovi....a druhú sme kúpili lebo bitka....teraz je bitka kto sa bude s akou hrať 😠 😀 😀

jacka
23. apr 2014

@leninka75 🙂

utka
23. apr 2014

Ahojte...My tiež super.Plno sladkosti a peniazkov.Lucinka malá v nedelu 9 mesiacikov,včera sa sama postavila v postielke...
@katka1819 tak všetko naj...aj keď neskor

katka1819
23. apr 2014

@jacka 🙂 aj ja by som odložila,keby krpáň starší stále nerýpal že to sú jeho peniaze a on za to niečo si chce kúpiť a najlepšie hneď 😅 a muž ho v tom ešte podporí že aj on si vždy niečo za vyšibané kúpil čo by mu mama nekúpila 😠 no čo ja tu potom môžem 😝 😀 ....................tak to musel byť mužík veľmo šetrný k hračkám keď po ňom ešte tatrovečku máte 😉 😵

@utka Ďakujeeeeeeeeeeeeem 😵 ............................kukla som videjko na FB ,princeznička je šikovná a krásavička 🙂 🙂 🙂

katka1819
23. apr 2014

@denisenko haloooooooooo halooooooooooo čo sa stalo 😀 Kdeže si ??? Všetko OK ? 😉

denisenko
23. apr 2014

ahojte... 😉
@katka1819 všeéééécko najlepšie k 20tke...... 😉 😉 😉 ...síce neskoro, ale lepšie ako nikdy.... 😀 😀 😀 😀

u nás tiež tak....SAimonko síce všetkých nevyšibal, lebo šiel hajušať, ale aj tak...kooopa sladkého a peniažkov 😀 😀 😀 😀 Petrík sa smial, že Denisko má viac v peňaženke ako on..... 😀 😀 😀 a tak raz do roka..no nech si to užijú..... 😉 😉 😉 😉 sa na to teší celý rok.... 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre