Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
26. máj 2014

@leninka75 vidíš ..no dúfam že mastička tohoto roku 😀 😀 😀 😀 okná?......ani se neptej devenko........mrtvý chrobák 😀 😀 ........................asi chcu býť učký všetko.....inak výslekdý o.k........koza sprostá.......... 😠 mýslím učku 😀 😀 😉

denisenko
26. máj 2014

@leninka75 Leni....mal klasický infekt horných dýchacích ciest....zelené soplíky do krku...a teplota-......tak dostal amoksiklav a ked ho dobral, tak sa vyhádzal....najskor na chrbte a brušku, potom dva dni ok...potom ruky a nohy a tvár....mal to byť len nejaký vírus, čo sa takto prejavuje, ale u n ás zauradovala zrejme reakcia na amoksiklav spolu s alergiou a atopickým ekzémom...teraz mu vadia aj tie veci, čo mu nevadili....včera sme vysadili prednison...na skúšku... a dnes sme si boli pre další.....ani sa nečuduj...aktuálny stav...

denisenko
26. máj 2014

a také má aj nohy.....

denisenko
26. máj 2014

@jacka ja to len volám...alergia na všetko 😀 😀 😀 ale vraj tak nejak to teraz reaguje a ten atopický to všetko len komplikuje....

denisenko
26. máj 2014

inak...fotky z mobilu....skutočnosť je ešte trošku strašnejšia.....

leninka75
26. máj 2014

@jacka............takže si to vzdala a predsa si okná umyla?? 😉

leninka75
26. máj 2014

@denisenko .....jemine mravček malý ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ..................chúďatenko ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ .............vyzerá to hrozne aj takto z mobilu 😔 😔 😔 😔 ....................aj ho to svrbí??...........ako ti spinkáva???.či radšej sa nemám pýtať 🤐 ................

denisenko
26. máj 2014

@leninka75 ...škrabká si len uško...zvyšok nie...spáva dobre...berie aj fenistil, tak možno preto....a tský hnedý púder na to.....ale vidím, že nie je v poriadku už asi mesiac....je stále taký unavený.....ale vraj výsledky sú v poriadku, tak ja neviem.....

jacka
26. máj 2014

@denisenko jééééééééééééžkove oči.... 🤐 🤐 🤐 .............aj ho to svrbí?

jacka
26. máj 2014

@denisenko beriem späť teraz som to dočítala..............kedý idete do nemocký?

jacka
26. máj 2014

@leninka75 jasan umýla......ešte raz budem....... 😀 😀 😀
robím bazu....vonku deti vreštia tak som všetko zavrela 😀 😀 😀

jacka
26. máj 2014

@denisenko výsledký v poriadku.....ha ha......niečo mu nerobí dobre........na gastre ste boli?

denisenko
26. máj 2014

@jacka práve sme sa vrátili.....zas na dva dni tabletky a potom skúška.... 😝 😝 😝 😝 😝 jáááj.....príd umyť aj moje.... 😉

denisenko
26. máj 2014

@jacka ...na gastre sme neboli...vraj ked sa to nezlepší, tak to musia oni konzultovať s kožnou... 😝 😝 😝 😝

jacka
26. máj 2014

@denisenko no pekne ho tam štopajú............ ☹ ☹ ☹ .....ako pokusný králik.....chudatenko moje ☹ ☹ ...................................ved si nedávno drhla máš čisté 😀 😀

jacka
26. máj 2014

@denisenko no ....ja bý som to na tam gastre riskla nech vidí aj ona....

leninka75
26. máj 2014

@denisenko ,.........ešteže spinká..lebo už to je aká kombinácia...nevyspaté, škrabkajúce sa deco ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹...............von teraz asi veľmi nechodíte či hej?..........zmenili mu tabletky?

leninka75
26. máj 2014

@jacka .......aj aj mám doma nachystanú bazu, že idem robiť sirup.....ale sa mi nechceeeeeeeeeeeeeeeeee 😝 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
26. máj 2014

@jacka že čisté..... 😀 😀 😀 😀 ty nemáš capkajúce deti????... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
26. máj 2014

@leninka75 vonkku len ked nesvieti....a tabletky mu dali tie isté....prednison...lebo mu ho chceli vyxsadiť...ale zrejme to nevyšlo.,,

jacka
26. máj 2014

ako fajne sme zmokli........z ničo taký lejačisko.......... 😠 😠 😠 😠 .............................sme nestihli zo záhradý ani dnu..........to kelu aj takýmto počasím.....potentovaným 😠 😠 😠 😠

@denisenko jáááá mám deti?.......????, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...........................už aj lopta je otlačená z vonkajšej straný..... 😝 ....a vnutrajšku pomlčím 🤐 🤐 🤐 😀 😀 😀
@leninka75 ani mne sa nechcelo......robiť bazu......ale nechcela som ju výhodiť 😝

jacka
27. máj 2014

ahojte.............

@denisenko všetučko najlepšie vela zdravia vám všetkým a abý ťa chlapý poslúchali.........cmuk 😵 😵 😵 😵

leninka75
27. máj 2014

ráááááááááánečko!!! 🙂

@jacka .........pánečku aj u nás včera také búrky 😝 😝 😝 😝 😝 😝 .................u nás sa na okno kreslí naslineným prstom a najlepšie vtedy keď práve jedia jogurt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@denisenko .................oslávenkyňa naša všetko najlepšie ti prajem a hlavne nech sa ti upokojí život a si šťastná a spokojná!!!!!!!!!! cmuuuuuuuuuk 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

denisenko
27. máj 2014

dobré ránko.... 😉
@jacka dakujem 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
27. máj 2014

@denisenko oprava chlapi 😔 🤐

denisenko
27. máj 2014

@leninka75 dakujeéééém.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ...aj u nás bola taká mini búrka....ale dva krát ták zahrmelo....že aj býky na kopci sa z toho skoro.....si ich mala vidieť ako utekali..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
27. máj 2014

@leninka75 ano jogurt........hm aj tak sa dá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 stačí ked nadýchaju a kreslia..... 😉

leninka75
27. máj 2014

@denisenko ........ten prednison je na čo?.........

leninka75
27. máj 2014

@denisenko ...........u vás býky u nás sa pes nechcel hnúť z koterca 😀 😀 😀 😀 😀.............aj sme ho vyháňali a nič .................

leninka75
27. máj 2014

@jacka ....naše dýchajú v aute na okná a to ide muža rozdrapiť od jedu 😀 😀 😀 😀 ...........však nech si chlapec skúsi ako to je 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre