Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
27. máj 2014

@katka1819 ......dáme rande na zmrzke 😉 .............tie chaty si ešte nekukala?

jacka
27. máj 2014

@leninka75 aj ibalgin je svinstvo a predsa ho jeme 😝 ..,.........................to je počasie na spanie... 😝 😝 😝

letty86
27. máj 2014

@leninka75 🙂 🙂 🙂 dovolenku k moru tento rok rusime...ako si nam nie je doprate 😝 ....nepracujem, tak sa peniazky vytahuju na iné veci
ale chceme ist na pár dni do madarska....tam kde sme boli minulý rok

leninka75
27. máj 2014

@jacka ..........to keď tu začneme vymenovávať čo všetko je svinstvo neskončíme do večera 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 .................ale ja mám odskúšané, že po trifede sú baby ospalé a nervné 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ...........

katka1819
27. máj 2014

@leninka75 ha som čakala že kto sa ozve prvý o chaty 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 myslím na to každý druhý deň sem tam tretí 😅 😀 😅 😀 😅 😀 😅 aaaaaaaaaale ešte nekukala ... pokukaj aj ty moja 😉 spojíme sily ... neviem teda kde to mám pozerať kam pôjdeme ... ja by som aj niečo pri vode 😉

leninka75
27. máj 2014

@letty86 ..............to verím ☹ ................ale však všade je dobre kde je pohodička, nie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ............s robotou je to u vás bieda, že?......

jacka
27. máj 2014

@leninka75 zhrneme to do jedného...všetky lieky sú bordel..... 😀 😀 😀 😀 ................mojim nič nie je stále sú divný 😀 😉 😉

leninka75
27. máj 2014

@katka1819 ............ak pri vode, tak to treba cez prázdniny...asi........ nie?...........myslíš nejaké jazero či bazény?

katka1819
27. máj 2014

@leninka75 cez toto som našla vtedy tú Čadcu Matúšovie chatu 😀 kuk http://www.ubytovanienaslovensku.eu/ si ma naučila kopírovať tak tu to máš 😉 🙂 😵

leninka75
27. máj 2014

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..................že divní 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ................

jacka
27. máj 2014

@letty86 síce bez mora....ale v zahraničí 🙂 🙂 😵 😵 .............................to my sme v cudzine každý mesiac.....nikomu nerozumiem 😝 😉

jacka
27. máj 2014

@leninka75 som nevedela ako to mám napísať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
27. máj 2014

@leninka75 ale ano...hadam sa raz postasti..
je to bieda....a hlavne je problem aj to, že mám male deti.....nejdem to dalej ani rozvadzat, lebo ma depka chyti ☹ ...a vraj sa chystá, alebo je schválene z eu, že na niektoré pozície, beru ludí do 29 rokov ☹ ☹ ☹ 😔 😔 😔 nemám slov 😔

idem čosi porobiť, také plány som si dala

pekný dnik 🙂

leninka75
27. máj 2014

@katka1819 ........týždeň po veľkej noci sme boli na fajn chate...ale to boli Kysuce, tam by sme jacku nedostali 😉 ....inak tuto to bolo : http://www.chalupakysuce.sk/default.htm

katka1819
27. máj 2014

@leninka75 však jasné že cez prázdniny ...čo ty si myslela počas školského roka stretko ? 🙂 je jedno či jazero alebo bazény hlavne aby sme sa mohli poplahočiť vo vode trošken 😵( hlavne ja čo neviem plávať ) a viac zábavy pre deti aby bolo 😉 môžme teraz vynechať gulášek a dáme len grilovačku .......Liptov ???

leninka75
27. máj 2014

@jacka .........že som taká smelá 😉............ tento mesiac ste už boli?

jacka
27. máj 2014

@letty86 ano ano toto som aj ja počula...................a udajne vraj beru mladších vraj nemusia zamestnávatelia do roka platiť nejaké odvody.........ale to neviem či je pravda.......alebo nejaký blud 😝 😝

leninka75
27. máj 2014

@letty86 ..........nedepkuj 🙂 🙂 🙂 🙂 .............dáko bude 😉 .......tak práci česť!!! 😵

leninka75
27. máj 2014

@katka1819 .noooo, že aj inokedy na víkend 😉...............cez prázdniny sa dá aj cez týždeň.však sú dovolenky 🙂

jacka
27. máj 2014

@leninka75 jasné....hned na začiatku.... 😠 😠 ...potom prišiel vnuk z anglicka aby sme prišli...no HA HA 😝 😝 😝

leninka75
27. máj 2014

@jacka ............dúfam, že si tak bežala, že si zakopávala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
27. máj 2014

@katka1819 ...........musím pokukať v kľude...........ale ja som za akékoľvek miesto na SK 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .....@jacka kukni na to a vyber 😉

leninka75
27. máj 2014

..ozaj toto http://varecha.pravda.sk/recepty/kolac-orgazmus... u kamošky v nedeľu a môžem doporučiť 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
27. máj 2014

...mamky vyberte...ja sa prispôsobím..ved viete, že som multifunkčná...... 😀 😀 😀 😀 😀 ...pokým nebudú traktory padať a Simčo zas nenájde nejakú špeciálnu diagnozu, tak idééém 😵 😵 😵 😵 😵

denisenko
27. máj 2014

...a ozaj.... pre tých, ktorí to už poznajú..... O POLOVICU JEDLA TREBA MENEJ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
27. máj 2014

@leninka75 vyzerá to mňamky..... 😉 😉 😉 😉 😉

katka1819
27. máj 2014

@denisenko, @leninka75 presne presne to som aj ja potom chcela že menej žranice treba zobrať 😀 😀 😀 bo si to opäť domov ponesieme 😅 aaaaale treba to ešte domyslieť všetko ,či teda aj gulášek ...či nie a čo vlastne 😀 ... teda na víkend pôjdeme piatok príchod ,sobotka a nedeľa odchod ako minule ... 😉 ................................................a kto sa pridáááááá aby sme potom vedeli aj počet miest na spanie 🙂 babýýýýýý @utka , @jacka , @letty86 pojce s nami 😀 😉 😵

utka
27. máj 2014

Ahojte...a kedy by ste to chceli spáchať???Tá prvá chata orlík vo ZV, to má náš známy...

katka1819
28. máj 2014

Rááááááááááánečko 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre