Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
13. jún 2014

Ahojteee...
Tak sa nám trochen ochladilo...Nového máme dosť 😉...
Mali sme v stredu koncoročné rodičko. Viki zatiaľ známky OK, ešte slovina je taká na vážkach, tak ale dúfam, že bude za 1. Len ma mrzí Vikiho správanie. Minule dostal poznámku, že stále kecia na hodinách. Včera zase poznámka, že sotil spolužiaka a kecanie na hodinách pretrváva...Ten spolužiak, ktorého sotil je chlapec, ktorý všetkým robí zle a bije ich už od škôlky. Možno som to tu už spomínala. Zo začiatku sa ho všetci báli, ale teraz si už Viki nedá skákať po hlave. Ale najhoršie je, že aj učiteľka, vychovávateľka, zástupkyňa a psychologyčka si ho zastávajú. Vraj je to preto, že sa nevie včleniť do kolektívu, tak na seba takto upozorňuje a tak. Vraj ináč je OK. A ešte nevie odhadnúť svoju silu ☹...Tak dnes bol Peťo ráno za učkou, lebo nám písala, či náhodou Viki nemá problémy so sluchom, keď ju nepočúva a dosť nahlas rozpráva. No nakoniec povedala Peťovi, že vraj-a to teraz neviem, či sa mám tešiť, či smútiť-je Viki asi nadpriemerne inteligentný a šikovný a v tejto škole sa nudí. Vraj ak súhlasíme, tak si ho otestujú a asi by bolo dobre zmeniť školu. Napríklad nejakú matematickú. No takže asi toľko...
A čo sa týka Lucky, tak už 4-nožkuje ako ďábel, už sa aj stavia a púšťa, len ešte krok neurobí sama. A asi sa nám začína meniť režim, už bude asi spinkať len raz denne. Stále sa kojíme a v noci papá ešte raz-dva krát. Tak som sa trošku vykecala...Dnes ideme po dlhej dobe k naším. Tak vám prajem pekný víkendík.

katka1819
15. jún 2014

Ahoooooj dnes len na minútečku 😀 kukajce čo som mamičke upiekla k 55 narodeninkám sama ha a 55 ruží 🙂 😉

jacka
16. jún 2014

ahojte........... 🙂

leninka75
16. jún 2014

ráááááááááááánečko!!! 😎

@utka .......Lucka je šikulka!! 😵 😵 😵 😵 😵 ...............takže Viki možno od septembra zmení školu...........však uvidíte, možno je to fakt preto, že sa nudí...........mňa ešte napadlo či neprišla nejaká oneskorená žiarlivosť.......

leninka75
16. jún 2014

@katka1819 .krásne Kati!! 😵 ........... a maminka celá žiari 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
16. jún 2014

@katka1819 ........inak maminu máš teda riadnu "mládežníčku" 🙂

leninka75
16. jún 2014

@jacka ..a ty čo moja len tak jemnulinko?.......sa ti nechce ťukať?

katka1819
16. jún 2014

@leninka75 Ďakovala 😵 😵 😵 😉 a áno moja mamina má tváričku jak dievčatko 🙂

katka1819
16. jún 2014

inak Ahoooooooooooooooooooj 😀 😎 😀

utka
16. jún 2014

Ahojte...
@leninka75 Viki určite žiarli, ale toto asi nie. Už som sa s ním o tom veľa krát rozprávala. Aj priznal, že žiarli, ale nezdá sa mi toto...Od septembra školu nezmení. Tu v BA nie je nič také. Jedine matematické gymnázium, ale to až od 6. ročníka...

leninka75
17. jún 2014

rááááááááááánečko!!! 😎

....a tu čože je tak pusto???????????? 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨

@jacka................haloooooooooooo!!! ☹

jacka
17. jún 2014

ahojte.........

@leninka75 tu som........len rozum neposlucha 😀 😀 😀 😀 ...dnes šiel Maťulo na výlet......... 🙂 🙂 príde okolo 13h....to bude zas sranda s Peťkom 😝 😝 ........................vy sa ako máte?....tatino vám kedy príde ?

katka1819
17. jún 2014

Ahooooooooooooj 😀 😀 😀 😎 😎 😎 😀 😀 😀

katka1819
17. jún 2014

@denisenko haloooo haloooo čo sa stalo ??? Ste OK ? Chrbtica ? 😅 🙂 na píš čoskaj 😉

leninka75
17. jún 2014

@jacka ........Maťko išiel na ten ranč,..............prečo sranda s Peťkom?........asi mi došlo...budete čakať Maťka v meste, že?.................
............my ako?...........dobre 😉 .........práca, škola, úlohy, upratať, navariť a bum zrazu je 23:30 😝 😝 😝 😝 😝 😝 .............posledné dni spávam tak max 5 hodín ...................Lilka je štvrtok a piatok doma, neučia sa lebo deviataci majú niečo ako štátnice......mali vypracovať záverečnú prácu a tie dva dni majú obhajoby........
............muž sa vráti niekedy v sobotu v noci.........
...u vás čo nové?

leninka75
17. jún 2014

@katka1819 .........vy ako?..........sestra má kedy termín?

katka1819
17. jún 2014

@leninka75 že 14. 2 😀 zatiaľ .... a už som tu nenííííííí idem povešať opraté prádlíčko 😀 😀 😀 😉 inak my OK 😵 a vy ? čo s tou chatou či ništ ... 😅

leninka75
17. jún 2014

@katka1819 .pekné 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ..................to bude prča keď to sadne 😵 😵 😵 😵 😵 .....................nestihla som nič pokukať ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

jacka
17. jún 2014

@leninka75 ako vieš?.....spomínala som ...aku ja mám krátku pamäť 😝 ............sranda ..že na Maťka budeme čakať od 11 do 13h.....juchu 😠 😠 😠 ..........................................tak to ho budeš čakať že?
my ved vieš......stále tak isto...........len mám takého tušáka že na Peťko čosi lezie ale pssst.....v noci mi kašle aj soplíky mal......uvidím čo na to školkárka mudra povie 😝

denisenko
17. jún 2014

ahojte..... 😉 ...žijem..žijem...ale nestíham a ked mám 5 minút čas, tak zas nejde net.... 😝 😝 😝

denisenko
17. jún 2014

@katka1819 zajtra sa idem ešte len objednať k lekárovi, ale výsledky mám už doma....len som z toho magor... 😀 😀 😀 😀 vraj som degenerovaná...... 😀 😀 😀 😀 tak možno Ty sa v tom vyznáš....že: mediálna herniácia disku charakteru protrúzie s miernym útlakom durálneho vaku a korenov....no, kto mi o preloží ako pre normálneho človeka???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 alebo že osteochondroza disku.....tééž nevím..... 😀 😀 😀 😀 akurát tak že mám hemangiom , tomu som pochopila....... 😀 😀 😀 😀 😀 a ešte nejaké normálne opotrebovanie....tak na dôchodkový vek...... 😀 😀 😀

denisenko
17. jún 2014

@jacka vy ste neboli s Peťkom na alergo? 😕

denisenko
17. jún 2014

@leninka75 sa už tešíš na mužíka, že?...a vám dali kedy prázdniny????

denisenko
17. jún 2014

....a zas pomaly letím.....mám kocúra u veterinárky na zákrok, tak mi volala, že si mám prísť pre neho..... 😖 😖 😖 ...a to som chcela niečo objednať pre mojho milovaného na narodeniny.....

denisenko
17. jún 2014

@utka Zuzi, to s tým správaním.....aj my riešime a nie sme jediný....tiež Denisko doniesol poznámku, že sa nevie pomestiť do kože....ale nie je jediný, ja si myslím, že jednoducho to už majú tie deti akurát tak dosť....tak vystrkujú rožky.....cítia v kostiach, že prázdniny sa blížia..... 😀 😀 😀 😀 ale tie naše dospelácke nervy, že áno..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
17. jún 2014

...a ja sa pochválim...klop,klop,klop.....Denisko má samé jednotky..... 🙂 🙂 🙂 🙂 úplne bez problémov....vyniká v matematike po mne, slovenčina ho síce nudí, ale diktáty a aj písomky sú na 1...čítanie ani domov nenosí, vraj načo..... 😀 😀 😀 prírodoveda je zábava a vlastiveda....moc ho nebaví, ale tiež som ju nikdy doma nevidela..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
18. jún 2014

ahojte.......
@denisenko nie neboli sme na alergologii.......vy idete?.............................blahoželám Deniskovi 😵 😵 😵 😵 ....................ved ešte dva týdžne a učky maju veget 😝 😀

katka1819
18. jún 2014

Achoooooooooooooj 😀 😀 😀

@denisenko tak degenerovaná 😀 😀 😀 inak z toho čo si popísala som magor aj ja 😅 😝 😀 som zvedavá čo ti múdry na to povie potom ... aaaaaaaaaaa Denisko je šikovníček 😉 dúfam že aj my takto o rok samé 1 🙂

jacka
18. jún 2014

😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

utka
18. jún 2014

AhojteAj Viki bude mať samé 1.Našťastie to vytiahol aj zo sloviny na 1.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre