Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
20. jún 2014

@jacka ........ach jo vrásky, tie mi robí niekto iný 😠 😠 😠 😠 😠 😠

leninka75
20. jún 2014

@jacka.....ty už aj pôjdeš pre Maťka, že?

jacka
20. jún 2014

@leninka75 neskor..kedže Peťko je doma................ 🙂 ....vrásky ti robí tvoj zákonitý?....... 😀 😀 ved zatial je daleko 😉 😉

jacka
20. jún 2014

@leninka75 ja si to idem tiež užiť....ale nejak som si zvykla..........skor mi bude čudné ked to tak nebude..... 😀 😀 😀

katka1819
20. jún 2014

už som tuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😉 tak Matúško je zahlienený ,pamycon a trifed a Peťko vraj alergia jak vyšitá 😖 😝 🙄 😔 dostal kvapky Zyrtec alebo tak nejak a do nosa nejaké nové a v pondelok opäť lebo tam nebol náš lekár ,ale ho zastupovala kolegyňa ...tak vraj sa to musí doriešiť a testovať uáááááááááá jak sa to testuje 😕 a vôbec 😝 😝 😝 všetko naprd

katka1819
20. jún 2014

@leninka75 dnes idem na masáž k Habarovi v PB do Manína strašne si ho vychvaľujú ,počula si už o ňom čoskaj .... aj sa teším mocisko to potrebujem jak ma tá chrbtica morduje 😝 😉

leninka75
20. jún 2014

@jacka ............ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..........................

leninka75
20. jún 2014

@katka1819 ...............testovanie alergie to nejako popichajú čosi do ruky a sledujú reakcie ................toho Habara nepoznám..............

letty86
20. jún 2014

ahojte 😉
doma sme, dobre bolo, zajtra ideme kamoske na svadbu, koniec hlásenia 😀 😉
uzite si pekný vikend 😵

jacka
20. jún 2014

@letty86 pánabeka.......sa s teba nestíham ☹ ☹ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .................jasne stručne zretelne...mesiac si tu nebola a ty takto.......pekne 😀 😀 😀 aspon napíš aké bude vysvedčenie.........a kam sa chystáte na D ................a ako MAťko v školke?......

jacka
20. jún 2014

@katka1819 toto ináč celkom nechápem ....ako obvodný príde na to že je to alergia.... ☹ ☹ ☹ .............juj tak sa rýchlo vyliečte.......pekne začínate s prázdninami ☹

jacka
20. jún 2014

ja niekoho pretrhnem....................predsa ideme k strige...........a chudence deti budu mať ryžový nákyp................... ☹ ☹ ☹ ............. 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

letty86
20. jún 2014

@jacka 😀 no ved načo zbytočné omáčky, nie 😀 kto to bude čítat 😀 a mesiac? cosi, týzden som tu nebola 😉 vikuska samé jednotky, má len 2 dvojky za celý skolský rok zo všetkých predmetov 😵 moja šikovnica, normálne rastiem 😵 🙂 matko dnes isiel v pohode do skolky a dovca, som uz písala, ze nikam k moru nejdeme, koniec hlásenia

jacka
20. jún 2014

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak toto nemá chybu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
20. jún 2014

@letty86 tak hrdá mamička ...ktovie či aj ja budem o rok..... 🤐 .............viem že si písala ale či sa niečo nezmenilo.................dokedy bude chodiť do školky?

letty86
20. jún 2014

@jacka budes 😵 už teraz si 😵
nič sa nezmenilo 😅 , do skolky normálka, do konca sk. roka a to uz je len týzden, ze 😅 jemine 😝 😀

jacka
20. jún 2014

@letty86 noo ja neviem neviem.......nejaký mám divný pocit s toho všetkého.....
veru týžden.....ako voda to ubehlo....... 😔 😔 ....neskutočne rýchlo

letty86
20. jún 2014

@jacka neboj 😉
a coze idete k strige, čo za zmeny 😕

jacka
20. jún 2014

@letty86 pravidelne každy mesiac.....ale.......chalani a muž budu mať sviatok....tak ide byť akože oslava...aj ked to od oslavy má dáááááááááááááááááááááááák daleko 😝 😝

katka1819
20. jún 2014

@jacka a ja viem... kukla mu do nosa posvietila a vraj alergia 😝 ale on má už dlhšie taký nošťok v nepohode ... stále upchaný a kýcha tak preto asi aj jarná vraj na pel a trávu ...neviem uvidíme ...
@letty86 peknéééééééééé si užite na svadbe a aj nejaké fotos by si mohla sem šupnúť aká si bola kočica 😉 a Vikuška ty brďo teda len 2 dvojky za celý školský rok 😵 klobúk dole ... šikuľka po maminke či ... 😀
@jacka čooooooooooooooooooo tak idete k strigôni 😅 juuuj daj magnézko na nervy ....
@leninka75 veď ani ja som nepoznala ,,,ale spoznám ... dám vedieť kedy sa má manželík vrátiť 🙂 a cez víkend za úlohu dávam sebe aj tebe kuknúť tie chaty !!!! v pondelok potom šup sem s linkami 😉 😀

katka1819
20. jún 2014

a už dnes neprídem asi ...alebo možno až večer keď to pospí 😉 Pekný dník všetkým a ešte krajší víkend !!! 😵

denisenko
20. jún 2014

@katka1819 ja som bola s Niskom kedysi u krčnej...tiež mu kukla do nosa a povedala, že tam vidí alergiu....viac som k nej nešla..... 😀 😀 😀 😀 škoda, že jej tá alergia nepodala aj ruku a nepredstavila sa...ušetrili by sme si testovanie..... 😀 😀 😀 asi ťa moc nepoteším, ale alergie u malých detí a ich zisťovanie...nooooo....to je beh na dlhé trate...my sme boli s Niskom, ked bol malý...vedia, že je alergik, ale neprišli na to, načo...skúšali 40 hlavných alergénov a nič....vraj to sa zrejme vyvrbi až neskor, preto to neradi robia malým deťom...a pokial viem, tak až na jesen, nie teraz v sezone....

denisenko
20. jún 2014

@letty86 parádička...šikulka Viki....Denisko má tých dvojek trošku viac...asi 7 😀 😀 😀 😀 za celý rok.... 😀 😀 😀 ..ale tak on je ospravedlnený, ved to je chlapec 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
20. jún 2014

@jacka Jani, čo mu mamička dohovorila????? 😠 😠 😠 😝 😝 😝 😖 😖 😖

katka1819
20. jún 2014

@denisenko 😉 že nepodala ruku som sa dobre zasmiala ... ty ma vieš vždy dobre rozosmiať 😀 uvidíme čo nám povie náš múdry bo toto nám iná múdra povedala že alergia 😝

katka1819
20. jún 2014

som bola na tej masáži a dooooooooooooooobre to bolo ODPORÚČAM 😀 😀 😀 tebe moja @denisenko by to možnaj aj trošken tiež pomohlo len je ďaleko od Vás ...poooočkaj či ani nie v PB to máte jedno či do ZA alebo do PB nie je to rovnako keď chodíte ...či ? pošlem linka 😉

denisenko
21. jún 2014

ahojte... 😉
@katka1819 díky...som už na masáži bola...lenže......masáž kostí nie je nič moc..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale aj moj mužík si pochvaľoval, ked bol..... 😉 😉 😉 😉

katka1819
21. jún 2014

Ahoooooooooooj 😵

@denisenko tak Vy ste obaja boli u Habaru na masáži 🙂 tie kosti teda riadne praskali 😀 až som sa zľakla sem tam trošken a tá masáž chodidiel 😵 😉 na budúci mesiac si to zopakujem ....

leninka75
23. jún 2014

ráááááááááánečko!!

@letty86 .velikánsku šikovnicu máš doma!!! 😵 😵 😵 😵 ..............na svadbe ste boli aj s deťmi?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre