Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
31. júl 2014

@jacka 😀 ...u nás zatial neprsí, prsalo včera, ale mozno ešte aj dnes niečo príde 😝

jacka
31. júl 2014

@letty86 a je po..............taký zlievak...............zas samá voda......ach..... 😝 😝 a potom možu príst 40st 😝 😝 😝 ..................a deti ako prázdninuju? 🙂 🙂

katka1819
31. júl 2014

@letty86 akááá dovolenka 😅 😅 😅 ale nie super ...teda ako s deťmi 😅 😝 😀 ...ale rozhodne nabudúce pieskovú pláž 😉 😉 😉 ubytko v pohode ,kľudné miesto ... k moru sme to mali asi 5-10 minút ako kedy 😀 more čisté a slanéééé 🙂 pozvoľný vstup do mora takže sme sa aj Matulo a ja 😅 vybláznili 😀 😀 😀 prostredie krásne a tie cikády ....až mi to chýba ... strava super ...sme papkali čo sme chceli až sa čudujem že nemám 2 kilá naviac 😅 😉 sme boli spokojnýýýýý ...nabudúcem beriem ešte oooperku a bude to dokonalé 😀,jediné negatívum bola cesta tam ...neskutočné kolóny jedna 12 km a jedna 8km teda to bolo o nervy ...teplo strašné v aute my totižto nemáme klííímu 😠 no ale na lepšie autíčko ešte musíme trošken počať ..asi budúci rok bude 😅 uvidíííme noooooooo a v tých kolónach sa nám Matulo povrackal 😒 raz menej a druhý poriadne až som ho komplet aj sedačku musela vodou (teda zopár fliaš padlo,ešte že bol taký hic ) čo sme brali so sebou vyumývať priamo pri dialnici a to sme často stáli kvôli deťom ...teda jedino toto bolo naprd ...ale sme sa poučili a naspäť sme išli večer ..vyrazili sme o 8 a celú cestu Matúško prespal,Peťko s nami chvíľu ostal hore ale o 22 hodke aj on zaspal ...domov sme došli o 5.30 hodke deti vyspinkané a my nevyspanýýýý 😅 ale sme dospali potom a mám taký pocit že môj mužík ešte teraz dospáva 😠 😝 😀 ... kuk foto na FB 😀

utka
1. aug 2014

Ahojte...
My sme boli včera na očkovaní, Lucka trochu teplotuje, Viktor hnevá a ja som taká unavená, že až. A ešte som sa včera dozvedela, že v utorok mi zomrela bývalá kolegyňa a kamarátka. Tá svinská rakovina ju premohla 😢...

katka1819
1. aug 2014

@utka 😕 ☹ 😔 Držte sa !!! 😉

katka1819
1. aug 2014

Peknýýýýýýý víkend prajem 😵 😎 😵

utka
1. aug 2014

Ahojte...
@jacka no nie sú bubáky ☹...
@katka1819 ďakujem...
Pekný víkend.

jacka
2. aug 2014

ahojte....

@utka uprimnu sustrasť 😔 😔 😔 ......................ako je Lucinke?...ja tiež mám s týchto dvoch nerv...... 😝 😝 😝 ..........................................bubáký hýbu svetom..... 😠 😠 😝

jacka
2. aug 2014

@katka1819 aj vám pekný víkendík 😎 😎

jacka
2. aug 2014

fajnu búrku sme mali....... 🙂 🙂 deti sa neskor výbláznili.....v blate....... 😀 😀 ...

utka
2. aug 2014

@jacka ďakujem. Lucka je už OK. Nooo, veru, hýbu. Škoda, že u nás nie sú...

denisenko
2. aug 2014

ahojte... 😉
@utka tak to mi je ľúto.... 😔 😔 😔 😔

denisenko
2. aug 2014

@jacka aj my máme blatííííčko.... 😀 😀 😀 😀 😀 sme boli u našich, úplne iný svet..... 😖 😖 ale čo už....mám síce horšie počasie, ale takého dobrého muža by som tam nikdy nenašla..... 😀 😀 😀

denisenko
2. aug 2014

@katka1819 júúúj...moja...j ja chcem ísť na dovču...... 🙂 🙂 🙂 ozaj...švagrovci boli a nevedeli si vynachváliť...piesková pláž, atrakcie pre decká na celé dni...kukni Zaton Holiday Resort, pre budúci rok.... 😉 😉 😉

jacka
4. aug 2014

ahojte.......
a máme po dalšej burke....tento rok sa činiííí 😀 😀 😀 😀 ............................. 🙂

@denisenko 😵 😵 😵 😵 .....dobrého máš muža 😵 😵 😵 ....................ako bolo u vašich?......

denisenko
4. aug 2014

ahojte.... 😉
u nás pršíííííííí....sme boli so Simonkom na nákup a mokli sme ako myši...ešteže nás o ulicu nižšie prichýlili Deniskovej spolužiačky starký..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
4. aug 2014

@jacka veru...dobrééého......aj by som povedala, že dokonalého....ale nejaké tie svoje muchy má.... 😀 😀 😀 😀 😀 .....aby sme si nemuseli nič vyčítať....... 😀 😀 😀 😀

denisenko
4. aug 2014

@jacka inak...to siom eštre chcela...ako ste na tom v záhrade????....u nás poprší a nestíha to schnúť, takže tam chodím akurát tak poliať rajčiny vo foliovníku...ale inak...všetko zararstá burinou....len tekvici sa darí vo veľkom.....už 10 kusov Petrík odniesol a stále rastú...a to som ich zasadila len 8...... 😀 😀 😀 😀

katka1819
4. aug 2014

Ahoooooooooooj 🙂 🙂 🙂

jacka
4. aug 2014

@denisenko no neverím že má muchy...ak tak tak len mušky 🙂 😀 😀 😀 😉 😵 ..a tie máme všetci.... 😀 😀 😀 ......a Deniska si kde nechala?...doma?........ešte že máte dobrých susedov 🙂 🙂 🙂 .................................záhrada........nočný des.......zemiaky nevidno tam samá praslička ☹ .......paradajky dostali pehy..... ☹ ......cibula po piatku pod vodou tak sme ju museli vybrať ☹ ......inak táááák mokro ako asi u vás ........že polievať sa nemusí týžden......ešte včera som sa skoro zabila ked som šla pre uhorky.....takýýý šmyk 😀 😀 😀 😀 ..........no a tekvice tie nemám a zasadila som 10.... 😝 😀 😀 ...............................a........samí ako ich MAťko volá šneci......slimáky bez ulity.....tak chodíme a solíme a vypalujeme 😝

leninka75
5. aug 2014

ahojte!! .................

denisenko
5. aug 2014

ahojte 😉
@jacka ááá....slimáci.....zožrali mi kvety...nechci vedieť, čo s nimi robím..... 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 ...

jacka
5. aug 2014

@denisenko ak urobili to čo mne........tak len pár cm nad zemou ostalo.... 😝 😝 😝 😠 😠 ....solím o život

jacka
5. aug 2014

@leninka75 pekné fotočky 😎 😎 😎

denisenko
6. aug 2014

ahojte... 😉 to čo e zas za počasie???? 😕 😕 😕 😕

jacka
6. aug 2014

ahojte........

@denisenko bez slov 🤐 😝 😠 😒 😖 🙄

letty86
6. aug 2014

ahojte 😵

leninka75
7. aug 2014

ahojte ...............................nejako sa to tu zostručňuje 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 ....................

jacka
7. aug 2014

ahojte...........

@leninka75 uhorková sezona................... 😝 ..............a u nás sa bude asi pršať.....nič nové ☹ 😠 😠 😝 😝 😝

leninka75
7. aug 2014

@jacka ...........však uhorky už chytajú pleseň, tak hádam sa to tu zlepší 😉 😉 😉 😉 ..................u nás včera výnimočne nepršalo 😵 ..............som celý deň čakala a nič 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......................

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre