Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
8. okt 2014

@denisenko ufff, tak nech to Deniska rýchlo prejde, však je šikovný...a Simčovi držím päste, nech sú zubále rýchlo von...

katka1819
8. okt 2014

@denisenko to kukám čo sa u Vás deje 😕 Denisko ...je jasné že tam niečo nieje v poriadku ... treba sa s ním veľa a veľa rozprávať .... musí ti povedať čo sa deje ,inak by to mohlo byť aj horšie myslím tá psychika ..joooj nedobre ... taký krpec sa nemá čo takto trápiť ...

jacka
9. okt 2014

ahojte....
@katka1819 súhlas......vela vela rozprávať.... ☹ .............

leninka75
9. okt 2014

ahojte!!!!!!...............juj aké smutné veci čítam ☹

leninka75
9. okt 2014

@jacka ..podávam hlásenie ako dopadli kelové fašírky 😉 ..................každá zjedla svoju porciu...to je jedna fašírka a lyžica kaše 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ..................takže kelové fašírky dostali fajku a budú sa u nás robievať 😵 😵 😵 😵 😵 ................hurá zasa o niečo pestrejší jedálny lístok 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
9. okt 2014

@katka1819 ...........paráda!!!...som myslela, či nepatrím do skupiny "šíri vianočnú paniku" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......zajtra dúfam nabehne výplata a šup šup čo to minúť na deti 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ...........u Lilky do bude celkom jednoduché, zo všetkého vyrastá....ale čo s Laurinkou?? 😕

leninka75
9. okt 2014

@letty86 @denisneko............no u nás teda ohľadne prijímania vôbec ništ 😨 😨 😨 😨 😨 😨 ....................dúfam, že nám to potom farár nahustí a budeme v kostole každý deň ... 😠 .....................

leninka75
9. okt 2014

@denisneko............fuha, teda "silné kafe"..............súhlasím s dievčatami.............. a možno by nezaškodila nejaká dobrá psychologička............nerozmýšľala si na tým????..................drž sa Ivka!!!......

katka1819
9. okt 2014

Ahooooooooooj 😀
som bola ráno zažiť si davové šialenstvo v Lidli - od dnes majú akciu zimné bundy a oteplovaky -Peťka tak vytiahlo že mu je všetko tiež krátke ... tak som to bola obzrieť ...a to u nás v našej mini pidi Bytči jeden Lidl a okolité dediny všetko sa to tam nahrnie a keď nekúpiš hneď ráno ...nemáš ništ 😝 a veru som aj pokúúúpila 😀

katka1819
9. okt 2014

@leninka75 jojooooo Viaaaanoce viaaaaanoce pricháááááádzajú 😀 😀 😀 😉
ja tiež budem tento rok tuhšie rozmýšľať čo dostanú ... teraz majú obaja po dvoch knihách a jednu máme spoločnú 😉 a Peťko si pýtal ešte Bibliu 🙂 v škole sa o nej rozprávali a bol nešťastný že my nemáme 😅 tak si kúpime aj tú ako spoločný darček pod stromček ,ale zvolím radšej detskú Bibliu 😉 .............................my teraz riešime Matulkove narodky 😵 že čo dostane 🙂 a nevieeeeeem čo ...

leninka75
9. okt 2014

@katka1819 ........no tak na tú lyžiarsku bundu mám pre Lilku zálusk aj ja.............len ja sa do Lidlu do stanem až poobede ☹ ..............aaaaaaaaaale nehádžem ja flintu do žita 😀 😀 😀 😀 😀 ...........ja som rozmýšľala ako spoločný darček babám nejaké lego, celkom rady sa s takými vecami hrávajú...........a už som kúpila v Lidli boli také kreatívne sady, že vyrob si vlastný kalendár...bolo to dvojbalenie..tak už mám pre ne aspoň toto 🙂
..............no jo tiež riešime Laurinkine narodky....a vôbec netuším, že čo jej kúpiť........ 😨

denisenko
9. okt 2014

ahojte... 😉 babule...díky...rozprávame sa stále, snažím sa všelijako, okľukou, rovno.....nepovie.... 😢

že Vianoce???...POMOC!!!!!!! 😝 😝 😝 😝 😝 😝
@katka1819 ja som bola minule v Lidli, len tak že aj tak určite mať nebudú tie snehule.,..a tiež som obom kúpila...mali všetko a to už bolo až v nedelu poobede.... 😀 😀 😀 bundy a gate majú z minulého roka, dostali trošku väčšie.... 🙂

denisenko
9. okt 2014

a inak ešte k téme Vianoce....my sme si kupovali aj so sestrami, deťom....lenže tento rok sme to láskavo zrušili...po 1. decká sú už veľké a je ťažko im vyhovieť... 😀 😀 😀 😀 a pon 2. na neuverenie, ale ešte mám v skrini pol police nerozbalených darčekov...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
9. okt 2014

a pre Simonka je to aj tak jedno, čo dostane, on je ešte maličký.... 😀 😀 😀 a Denisko je ľahký pacient....LEGO a niečo do modelovej železnice mu urobí radosť vždy.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
9. okt 2014

a ja som si svoj darček kúpila ešte v lete.....Pinkiho..... 😀 😀 😀 😀 😀 takže už nemám žiadne želanie.... 😀 😀 😀 alebo.....taký stacionárny bike by ma potešil.... 😀 😀 😀 aká som ja nenáročná....najhoršie to bude s mojou drahou polovičkou...... 😝 😝 😝

jacka
9. okt 2014

@leninka75 super super to ma teší.....vyzerá to tak že moji maju rozmaznané jazýčky 😠 😠 😠 😠 😠 😠 .,.............som rada že im chutilo 😵 😵 😵

tu v lidli to nevyzera na to žeby boli ludia vadný.... 😀 😀 som prišla kupila vetrovku Maťkovi...Peťko dedí.....a šla...topánky Maťkovi tam už nekupim.....najväčšiu velkosť som tam videla 35......on má 36 😝 😝 .........a Peťko si musí vyskušať......to je taká cipka hoc čo na seba nedá 😝 😀 😀 😀 😉

@denisenko aj my sme zrušili darčeky.....teda len vianočné........ 🙂 ......a tebe je načo bike.......hm?... 😀 😀 😀 😀 ešte Deniska držia železnice?.. 😵 😵 😵

jacka
9. okt 2014

je to normálne takéto teplo vonku?...včera som zima ....dnes jar............ako vyzerá jesen?? 😅 😅 😅 😕 😕 😉 😉 😉

katka1819
9. okt 2014

@jacka vy ste ako úplne svojim deťúrencom zrušili vianočné darčeky 😕 či to len ostatnej rodine ? 😅
@denisenko tak to máte super 🙂 u nás taká obyčaj keď nekúpiš hneď nemáš 😝 teraz myslím ten Lidl 😉

jacka
9. okt 2014

@katka1819 nie čosi....to by som im neurobila.........aj kde niekdy mám také myšlienky 😀 😀 😀 ..v poslednej dobe dosť často 😀 😀 😀 😀 ...........to len rodine.....zrušené 😉 😉
vy ako v školke?...a škole?

jacka
9. okt 2014

Peťulo si vyšklbol další zubok.... 😀 🙂 😉 😵 .....................................

katka1819
9. okt 2014

@jacka školka ništ lebo Matulo je tento týždeň doma ..kašliskoval a sopliskoval 😝 a Peťko dnes doniesol 4 kusy že 1 v žiackej noooo tak striedavo oblačno zajtra zase donesie isto stoličku alebo baňu ak im dá diktátik 😅 🙄 😝 🙂

jacka
10. okt 2014

ahojte....
@katka1819 isto nedonesie........ale potešia tie jednotky....ako naše keby boli 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

katka1819
10. okt 2014

Ahooooooj 😀 😀 😀

jacka
10. okt 2014

@letty86 mám pocit že si bola videná 🙂 😉 😵 😀

letty86
10. okt 2014

ahoj 🙂
@jacka no nehovor 😅 ty si iná veštica 😀 😉
@denisenko mrzi ma to s deniskom....hadam to chce len cas a rozkeca sa....nemate niekoho v rodine, komu by to tak skor povedal...teta...ujo............ináč stále rozmyslam, preco nás na skole neucia niečo z psychlogie..uz aj na zs a ss....ved to by sa ako zislo do zivota....také tie vztahove veci a tak podobne....chapate....to raz ked budem ministerka skolstva 😅 😅 😅 .....tak pobavila som aj seba 😅 😉

jacka
10. okt 2014

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ktovie ako sa to stalo 😀 😀 😀 😀

letty86
10. okt 2014

@jacka to ani srnky netušia 😅 proste záhada 😕 😅 čo narobíme

jacka
10. okt 2014

@letty86 to mi už nič.... 🙂 🙂 😉
Vikuška ako v škole?.......a Maťulovi sa páči v školke?

letty86
10. okt 2014

@jacka viki dobre, teraz maju kazdy den aj plávanie...celý mesiac, tak sa tesi, matko ráno skonštatuje, ze sa mu nechce ist do skolky, ze ci musi a ked pridem poobede, tak ma chlácholi, ze zajtra sa do skolky tesiiiim a rano to iste 😅 najradšej by isiel do skolky v sobotu 😀 vraj by aj isiel 😀 ale pritom sa tej soboty nevie dockat...takze takto.,.....a chlapci ako?

jacka
10. okt 2014

@letty86 ja mám dosť s MAťka..... 🙂 😵 ....celkom jasne vie čo chce 😀 😉 🙂 😵 .......................moji.čerti ........dobre....keby vác posuchali nebolo by od veci 😀 😀 😀 😀 ale čo už.......Maťko pojdu na plaváren v máji......v škole v školke v pohode........ 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre