Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
4. nov 2014

ahojte..... 😎 😎
@katka1819 dik za info 🙂 🙂
@denisenko ty čo tak tajne......oslava ako dopadla...?.... 🙂
@leninka75 vy ste ako oslávili?

utka
4. nov 2014

Ahojte...
@denisenko chalanom dodatočne všetko najlepšie k meninkám...
@leninka75 j Laurinke všetko len to naj... k narodeninkám. Keď som čítala o vašom víkende, to akoby ste ani na SK neboli 😀

denisenko
4. nov 2014

ahojte.... 🙂 nám tu od včera taáááák fučí...aj ten signál na net je......bez komentára.... 😠 😠 😠
@jacka oslava???......dobre...až na to, že ja som si zlomila plombu...jedla som chlebíček a tak nešťastne som zahryzla...teraz zas umieram......bolí to jak šlak....ešteže som bola v utorok u zubníka, musím tam ísť zas...do paroma....len mamina behá po doktoroch, tak musím počkať, aby mi postrážila Simonka..... 😔 😔 😔
@utka dakujeme....

letty86
4. nov 2014

ahojte 😉

letty86
4. nov 2014

@denisenko ja som si tak na pagaci 😝 zradne je to pečivo...tak sa drzkaj

leninka75
4. nov 2014

@utka @denisenko .............ďakujem za prianie!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

@utka ..jedine tie hory boli slovenské 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉

leninka75
4. nov 2014

@jacka ...........oslava dobre 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ..............večer mi Laurinka šepkala, že by ešte chcela darčeky..... 🙂 🙂 🙂 🙂 ........zlatko malé 😵 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
4. nov 2014

@denisenko ............no to poteší!!! 😝 😝 😝 😝 😝 ...................hlavne keď si bola nedávno..................to sa ti zlomilo to čo ti nedávno robili?...........

leninka75
4. nov 2014

..........ozaj už máme termín prijímania .............31.5. 2015 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .......

letty86
4. nov 2014

@leninka75 no vidis, sa pochlapil farar nakoniec 😀 🙂 my tiez v máji, ale neviem este presný datum

denisenko
4. nov 2014

@leninka75 nie, ten nie...ale plomba vedľa, asi jej narušil statiku..... 😀 😀 😀 😀 už som ju tam mala....dobrých 20 rokov....

katka1819
4. nov 2014

nazdáááááááááááár 😀 😀 😀 😝 😉 😵

denisenko
4. nov 2014

@katka1819 zdáááár..... 😀 😀

musla12
4. nov 2014

Ahojte,môžem sa k vám pridat?

leninka75
5. nov 2014

ahojte!!!!.................. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .......aký fičák je vonku 😝 😝 😝 😝 😝 .....nám včera aj elektrina vypadávala 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ........................

@denisenko ..............držíš sa?...............stále bolí? ☹

@letty86 ....farárko sa aj na čaj pozval do rodiny 😉 😉 😉 .............a ženám rozdal papiere s 20-tkou rád ako preukazovať manželovi lásku............zapamätala som si, že mám manželovi po príchode z práce dožičiť aspoň 15 ticha a pokoja s vyloženými nohami, aby si mohol oddýchnuť 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 😅 ...........a ďalšie, že mu mám dať priestor, aby sa vyrozprával a klásť doplňujúce otázky, aby mal pocit, že sa o neho zaujímam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅...................ešteže som tak sedela 😀 😀 😀 😀 ......................

leninka75
5. nov 2014

@musla12 ....ahoj!!...............môžeš čoby nie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ..............len my sme zvedavice, tak nám niečo osebe povedz 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

leninka75
5. nov 2014

@jacka......ahoooooooj 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ........vidím ťa 😵

jacka
5. nov 2014

@leninka75 ako ako si ma videla....ved ja na tajno som tu bola 😀 😀

jacka
5. nov 2014

@musla12 možeš....suhlas s
@leninka75 sme zvedavice 😀

leninka75
5. nov 2014

...ste pýtali fotos........... tak teraz vás to ani baviť nebude toľko pozerať 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
5. nov 2014

@jacka ............ja mám oči všade,... 😀

denisenko
5. nov 2014

ahojte.... 😉
@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 náááás to bavííííííí 😀 😀 😀 😀 ...inak....bolí...ale len sem tam...ale ked už, tak to stojí za to.... 😝 😝 😝 😝

denisenko
5. nov 2014

@jacka zas na tajnáša??? 😀
@musla12 ahoooj

denisenko
5. nov 2014

a že ako...presne viem, prečo nechodím pravidelne na kona...včera som tu bola pol dna...a dnes...že 50 upozornení.... 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
5. nov 2014

...dáme kávičku??? 😕 😵

letty86
5. nov 2014

ahojte 😉
@denisenko 😵 😵
@leninka75 no tie rady 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....
super fotky, uplne krásne všetky 😵 😵
@jacka jaaaj, už si dnes odhalená 😀 😉 🙂

leninka75
5. nov 2014

@denisenko ...ešteže existujú pirule od bolesti!!!.................platí ešte kafčo?....akurát som skončila s učením, tak by so si dala 😵

leninka75
5. nov 2014

@letty86 ..ďakujem!!! 😉 ............tie rady na 100% písal chlap 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
5. nov 2014

@leninka75 ja práve pijem.... 😉 😉 😉 horúcu a čiernu...bez cukru a mlieka....

letty86
5. nov 2014

@leninka75 o tom nepochybujem 😅
@denisenko ej, ja som skor taký kakaovníček, nez kávičkár 😀 😝 ja len s kopou mlieka a len nescu a cukor uz asi rok nedavam a asi rok mi poriadne nechuti 😅 ale do kávičkovania, dámy 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre