Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
21. nov 2014

@leninka75 oddýchnutá,???......či v robote je to lepšie 😀 😀 😉

katka1819
21. nov 2014

@leninka75 chceli sme ísť inde ale to vieš moja tehu segra už pomenej behááá 😀 a to ešte 2 mesiace do pôrodu ...uf 😅 to ten vek asi je stále nejaká unavená 🙂 aaaaaaaaaaaaale zámok to vždy istíííí .... takto bude rok čo rok a potom taká koláž z toho bude 😀

katka1819
21. nov 2014

Ahoooooooj kočenyyy 😀 😀 😀

leninka75
21. nov 2014

@jacka .............oddýchnutá doma???? 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 ...................však som zasa furt varila 😝 😝 😝 😝 😝 .............. a teraz v robote tiež blázinec 😝 ...nenavyberám si ............aaaaaaaaale to prejde a zasa bude OK 🙂 🙂 🙂 🙂...................máte nejaké víkendové plány? ...........ako Maťko?.........už mu viac chutí?

leninka75
21. nov 2014

@katka1819 ...........sa mi páči toto tvoje vymenené poradie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....................nikdy neviem či to ahoj je , že tu som alebo už padám 😅 😅 😅 😅 ..................ale však na tom zámku je tak pekne 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
21. nov 2014

@leninka75 čosi ...večer ho za bolelo bruško tak som v noci striehla...... 😝 ........asi mu hodím dietu..... 😒 .......................................plán na víkend...prídu a je to........fakt to možno do vianoc stihnu 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 celkom to neschne.....a ešte stálen nie je 😎 😎 😎 ....tak neviem neviem či budu mocť dnes robiť.............a u vás to cez víkend ako bude,....,,??:......idete niekam,,?

leninka75
21. nov 2014

@jacka .............aspoň sa zasmeješ na ajeťákoch 😀 😀 😀 😀 😀 ..............len doma budeme....treba mi začať vianočné upratovanie 😝 😝 😝 😝 😝 .....a pomaly rozmýšľam aj nad pečením............či je to ešte skoro?

utka
21. nov 2014

Ahojte...
@leninka75 ja som už tiež rozmýšľala nad pečebím...niečo suché a medovníčky.
Upratovať sa mi teda vôbec nechce, ale už mi treba umyť len jedno okno.
U nás dnes začínajú vianočné trhy. Škoda, že nemusím davy ľudí.
Včera som bola po 100 rokoch vonku s kamoškami. Pila som varené vínko a trochen som to asi prehnala. Dnes mi je divne. Ale manžel uspal krpatú a chvalabohu v noci bola hore len zo 2-3x.
Tak pekný víkendík dievčence. Ešte poraďte čo variť v nedeľu.

leninka75
21. nov 2014

@utka ..................tak to som rada, že aj niekto ďalší už rozmýšľa nad koláčikmi 🙂 ...............sucháre u nás bude vianočná klasika...len zvažujem odpaľované venčeky..tie ľúbi Laurinka a muž chce fúkané rožky..tie som nikdy nerobila..............Lucka sa ešte tak často budí??........na čajík alebo mliečko?

utka
21. nov 2014

@leninka75 Lucka ako kedy. Niekedy sa zobudí 3x, to je dobrá noc a niekedy aj 7x. Stále na mliečko. Čajík vôbec nechce, len vodičku a pije len z fľaše so slamkou. Z dudlovej nevie. Takže neviem ako to bude, keď ju prestanem kojiť.

denisenko
21. nov 2014

ahojte 😉
@leninka75 ....s mužíkom?....s ním sa nedá hádať, on je za minútu ok..... 😀 😀 😀 😀 to len ja...ale už som sa odfučala....... 😀 😀 😀 😀

jacka
21. nov 2014

@leninka75 ----ved ja depka že ešte nemá poriadok........už o takomto čase mám veget.....ale čo sa deje somnou to ani srna netuší 😝 😝 .....teraz sa snažím po troche ......Maťko už chce piecť..... 🙂 🙂 aspon niekto sa teší 😀 😀 😀 😀
@denisenko ešteže si sa odfučala....................prečo si mu skočila do usmevu 😀 😀 😀 😀

riadna zima vonku....brrrrrr 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
24. nov 2014

ahojte.... 😉 ide zima, ide mráz.....treba zakúriť..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
24. nov 2014

he he...že -2 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝

leninka75
24. nov 2014

ahojte............brrrrrrrrrrr aká kosa 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ............ja chcem leto ☹

@jacka ....ja už by som aj darčeky mala chuť zabaliť 😵 😵 😵 😵 😵

@utka ....do kedy chceš kojiť?...pokiaľ to pôjde?....

@denisenko ...veru treba... my sme včera otvorili krbovú sezónu 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
24. nov 2014

ahojte.........

@denisenko ide ide.....-3.:::......... 😝 😝 😝 😝 a dnes to vonku bohvie ako slnečno nebude....... 😝 😝 😝 😝 .......fuj......
@leninka75 leto nie......stačí pekná teplá jar 😎 😎 😎 😎 😎 ........................mne ešte chýbaju tie magnetické neviem čo...... 😀 😀 😀 a mám to..........len to riadenie......ufff...........po včerajšku......tááák ma hlava bolela....pravá strana......až mi oči slzili................to sa mi ešte nestalo.....žaludok na vode.......zabudnuť na včerajší den 😝 😝 😝

denisenko
24. nov 2014

@leninka75 darčeky....ja už po troche balím, kým je Nisko v škole....tento rok budem v predstihu.... 😀 😀 😀 😀 😀 ....my sme v krbe kúrili už minulý týžden.... 😉

denisenko
24. nov 2014

@jacka my máme 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 od rána rankového....chytááááj...... 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

denisenko
24. nov 2014

@jacka včera bola striga? 😕

denisenko
24. nov 2014

.....Simonko je vo vytržení z vianočných stromčekov...... 😀 😀 😀 😀 😀 len stojí pred výkladmi a tie výkriky.....žííížááááááá......a stromček..... /podotýkam, že stRomček je jedno zo slov, kde vie povedať R 🙂 🙂 🙂 /

jacka
24. nov 2014

@denisenko vážne máte slniečko...... 😕 😕 😕 ..............tak hod znovu.....tu je stále okolo 0 😝 😝 😝 ............................nie nie.....striga príde cez týžden 😝 😝 ......ale došla iná nevítaná návšteva.......to sa mi už dávno nestalo ako mi bolo...... 😖 😖 ...................................Simonko zlatinko........moj Peťko vedel tatra 😀 😀 😀 😀 ......................drobec sa bude tešiť zo svetielok....... 😵 😵 😵 😵 a čo dostanu chalani .....poslúchali 🙂 🙂 🙂

denisenko
24. nov 2014

@jacka u nás svieti už od rána...váážne..včera celý den a dnes len čo sa rozodnilo..,,mne ukazuje 12, ale tam ešte svieti.... 😉 ...tak...chytáááj....niekto kradne po ceste...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
24. nov 2014

@jacka Simonkovi sa darí R takmer vždy, ked je medzi spoluhláskami......ale inak....hatlanina.... 😀 😀 😀 😀 ..chalani....Denisko chcel Lego baňu...ale nebude....má smolu...lega má doma 3 kontajnery a ďalšie mu fakt netreba..... 😝 😝 😝 😝 😝 a ešte aj tá cena...akože...nekradneme..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 zatiaľ dostane helikoptéru na diaľkové, džíp na diaľkové /neodolala som vo výpredaji 😀 / , knihu o vláčikoch, takú poriadnu zberateľskú, pyžamko a ponožky /to musí byť vždy 😀 😀 😀 😀 😀 / ..toto už všetko má zabalené a dúfam, že už nič nekúpim..... 😀 😀 😀 😀 Simonko má smetiarske auto, obrovské...plus tiež policajné auto na diaľkové /aby nefrflal, že IiiiSko má a on nie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 /, plus sadu detských príborov a zimnú bundu, ale to možno vytiahneme aj skor....a týmto sme tento rok Vianoce skončili, lebo čím viac dostanú, tým menej ich to zaujíma...takže preto...a ešte spolu Denisko aj tatinko dostanú asi playko...nech sa bavia,teda ak bude Petrík za..... 😉 nejako nemám pre neho darček, čo by ho fááákt potešil....a vy?

denisenko
24. nov 2014

a čo sa mňa týýýka..... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ja som taká nenáročná......ja svoj darček už mám doma od leta......Pinkyho..... 😵 😵 😵 😵

utka
24. nov 2014

Ahojte...
@leninka75 ešte ideme na očkovanie MMR, už sme ho mali mať, ale najprv veľa kakala zo zúbkov, potom soplík...A keď bude po očkovaní a po reakii, tak potom ju už asi odstavím. Len ešte neviem ako 😕 .

jacka
24. nov 2014

paráda.....v maťkovej škole 5 detí a učitelka s čierným kašlom.........úplne užasné.......očkovanie je asi pre srandu králikov.... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

@denisenko aká si skromnučká....ale isto iste ešte čo to dostaneš..... 😵 😵 😵 😵 .........................chalani poslúchali............. 😵 😵 😵 to bude radosti............moji ..pýžamká......knižku......nejké oblečenie.....a ešte ten geomag.......len tu vo zv na mna kukaju .....ako na prízrak že to čo chcem.,..... 😝 😝 😝 😝 ...zbožnujem toto mesto....... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 .............................maťko dostal vlani vrtulník na ovládanie a kebý ostal v krabici tak je funkčný do dnes..
http://rc-modely.heureka.cz/fleg-rc-vrtulnik-gr............. 😀 😀 😀 😀 ...................a ja mám fasádu okolo domu asi na 3 vianoce 😠 😀 😀 😀 😉

jacka
24. nov 2014

@denisenko slniečko nieto ukradol 😠 😠 😠 .......fuj vonku 2st 😠 😠 pomooooc..............musíme von lebo ma šibne....... 😀 😀 😀

denisenko
24. nov 2014

@jacka my sme boli na tej dráhe čo včera....skoro som zamrzla...fúúúka..aj ked svieti, je zima

denisenko
24. nov 2014

@jacka geomag to je to, čo sa spája magnetickými guľami a tak?

jacka
24. nov 2014

@denisenko správne magnetické gule 🙂 🙂 🙂 ................zima zima....zachvilu u vás aj nasneží....... ☹ 😉 ....Simonko čo robí ked Denisko jazdí..........inač Deniskovi nie je zima kde jazdí?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre