Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
16. dec 2014

@letty86 ju veru aká sranda 😀 😀 😉 ešteže len raz za rok 😀 😉
@katka1819 aj mna napadlo tehu.......potom sa ozvi čo a ako....pekný bý to bol darček 🙂 😵

jacka
16. dec 2014

🙂 😉 😎 😵 😀

katka1819
16. dec 2014

@letty86
@jacka že tehu 😀 😀 😀 to nieeee 😉 som si akože úúúplne istá 🙂 no snáď sa dostanem k lekárovi ,lebo Matula mám doma s tým kašlom a soplíkmi a nemá mi ho kto postrážiť 😝 musím babku ukecať 😀

katka1819
16. dec 2014

dnes sme pokúpili všeeeeeeeeeeeeetky darčeky a peňazíííííííí oplieskaných až až 😅 ...veľa som objednala cez Alzu a vyzdvihli sme si to v Žiline takže žiadne veľké poštovné to sa mi páčilo ...akože som nechápala všetko dnes a za rekordne krátky čas 😵 sa teším už žiadne behačky po obchodoch 😉

jacka
17. dec 2014

ahojte.....

@katka1819 úplne úplne istá 😀 😀 😀 .......................ja som bola včera okolo obeda v meste.......ale to je neskutočné kolko ludí.....som mala pocit že nikto nerobí........... 😠 😠

letty86
17. dec 2014

ahojte
@katka1819 tak ja by som ti dopriala to dievčatko 🙂 ako si dopadla u lekára?
@jacka moj muz mi tiez v pondelok zahlasil, ze tu ludia nerobia 😅 tak som mu to vysvetlila 😅 dochodcovia nie, mammičky nie, ludia čo robia na smeny maju tiez volno...a hned kopec ludi 😝 😅

jacka
17. dec 2014

@letty86 mám pocit že si nezamestaných výnechala 😀 😀 😀 😀 .......som nemala ani kde zaparkovať........hrúúúúza........neznášam dav ludí 😠 😠 😠 😠

letty86
17. dec 2014

@jacka nevynechala, to je jasné, že tí su stále doma 😝 😀

jacka
17. dec 2014

@letty86 ved doma......ved začo kupuju 😀 😀 😀

jacka
17. dec 2014

@letty86 ponukni sa........trochu zlá fotočka....ale chutovu .........jedna básen 😵 😵

jacka
17. dec 2014

@letty86 už si asi fuč........ ☹ 😉 🙂

letty86
17. dec 2014

@jacka dala by som si 😵 😵 😵 😵 😵 😵 linecke milujem uplne najviac....presne také pofrkane cokoladou...pre mna iny nemusi byt 😵 😵

jacka
18. dec 2014

ahojte.......

@letty86 😵 😵 😵 😵 😵 chalani zdobili ja som lepila.....kedže je to krehké abý to prežilo 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
18. dec 2014

ahojte..... 🙂 aký krásny predvianočný čas je vonku 😝 😝 😝 😝 😝 čistý hnus..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
18. dec 2014

ja som bola ešte včera sama v Žiline, poslednú vec som chlapom dokúpila a hotovo... 🙂 už len to zabalím a Vianoce môžu byť.... 😀 😀 😀 😀 😀 ...nieeeee....nemožu......nemám upratané.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
18. dec 2014

@denisenko tak si to počasie výstihla ako nikdý 😀 😀 😀 😀 .........................čistý hnus 😠 😠 😠 .................vianoce budu aj ked nebudeš mať poriadok...ver mi 😀 😀 😀 😀 🙂 🙂 ................a stavím sa o čo chceš že bordel tam nemáš.............zbýtok len to treba šupnuť pod koberc....a je to 🙂 🙂
dnes idem do toho hnusu a davu ja..............nemám kolekciu..................brrrrr 😝 😝 😝 😝 ...a ešte drobnosti deťom......tááák sa mi chce 😝 😝 😠 ☹ 😲 😅 🙄 😨 😉

denisenko
18. dec 2014

@jacka ...ked ja nemám koberrec..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 len v detskej 😀 😀 😀 😀 😀 kolekcie?...už nekupujem...som ich dojedala aj po veľkej noci...len jedny malé salonky a plnené ....a dosť 🙂

jacka
18. dec 2014

@denisenko však tam sa zmestííííí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .................................no ja kolekcie pre seba......tiež to tu nejedia.....len čistu čoko....to zas je nemusím.....................a salonký aké kupuješ.......

jacka
18. dec 2014

@denisenko 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 toto máme.... 😎 😎 😎 😎 😎 chcéééééš 😎 😎 😎 😎 😎

denisenko
18. dec 2014

@jacka chcééém...kde????? 😀 😀 😀 😀 ....salonky som tento rok kúpila višne v čokoláde....či tak nejako...hlavne že sú červené obaly, máme červeno strieborný strom 🙂
@leninka75 ako sa máš? už je trošku lepšie?

jacka
18. dec 2014

@denisenko neskoro........už je mesiac 😀 😀 😀 .....ale fakt sme mali slnko........ešte som vravela že im to počasie zas nevýšlo 😎 😎 😎 😀 😀 😀 😀 .....................aha to neviem aké sú......... 😉

jacka
18. dec 2014

@leninka75 však sa ozvi ako ti je..... ☹

jacka
19. dec 2014

ahojte......

jacka
19. dec 2014

@leninka75 vidím ťa choroba?.....ako sa máte?...kde si v práci :?

leninka75
19. dec 2014

Ahojte.............už konečne v stave, že sa dá aj kuk na kona 😉 😉 😉 😉
.....no takto moje zvedavky.. 🙂 .....minulý piatok rovno z práce na pohotovosť....dostala som ATB.......nemala som hlas, hlavu mi išlo roztrhnúť a strašný suchý kašlisko ma moril.............prežívala som na koteilíku z ibalginu a paralenu.......... 😀 😀 😀 😀 😀 😀...................v nedeľu sa Lilke spustili zelené sopliská a včera zasa schytala sople Laurinka..............takže asi tak....a teraz neviem čo skôr porobiť 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ....ale dnes som posledný deň v práci a potom tri týždne dovča...teším sa, že si hádam aj trošku oddýchnem 😵 😵 😵 😵 😵 😵
....Liluša má dnes v škole besiedku, tak sa tešila....každý mal priniesť niečo na jedenie a pitie.....idú kukať nejakú rozprávku, majú mať nejaké súťaže a neviem ešte čo.....strašne sa tešila a dokonca to bolo aj na nej vidno 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 ........žeby konečne zmena k lepšiemu??.... 🙂

leninka75
19. dec 2014

@jacka .............. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 😉 ...............máš supiš koláčiky napečené 😵 😵 😵 😵 😵 ..........a šikovných pomocníčkov..............mne síce bambuľky tiež pomohli, ale nevydržali do konca.......dnes chcem baliť darčeky 😵 😵 😵 😵 ...ty už máš všetko pokúpené a zabalené?

jacka
19. dec 2014

@leninka75 no pekne si dopadla.....aj si si to odležala.... 😅 😅 ....hlavne že je lepšie..... 🙂 🙂 🙂 .........................aj moj peťko mal včera besiedku.......som šla do výýýýšav.........a Maťko sa dnes neučí....šiel s rupsačikom........a maju burzu......som ich oboch chcela nechať doma....ha ha ha.... 😀 😀 😀 .............................pri pečení tiež nevýdržali dlho.....ale zlepovala som ja.......a čoko dávali chalani 🙂 ......................vonku zas hnus......ach jáááj ☹ ☹

jacka
19. dec 2014

@leninka75 nemám pobalené......ešte muž chce Peťkovi čosi tosi......kupiť.....uvidím 🙂

denisenko
19. dec 2014

ahojte.... 😉
@leninka75 tak teraz na výmenu my..... 😝 😝 😝 😝 😝 ja soplím, kašlem, hrdlo a hlava bolí od včera...ledva dýcham.....a zlatý klinec programu...Simon z ničoho nič večer 39,2..takže celú noc v pozore...stále kombinujeme paralen a nurofen a diazepan....ráno sme boli u detskej...ale nič, len teplota.....

denisenko
19. dec 2014

@jacka nechávaš na poslednú chvílku? 😀 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre