Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
20. mar 2015

@jacka ..zváračské sklo schvaľujem!!! 😉 😉 😉 😉 😉

jacka
20. mar 2015

@leninka75 vdaka...pozicane poctivo vratene...dobry susedia 😀

jacka
20. mar 2015

@leninka75 ja cosi este sa aj predbiehat
...ja jazdim pomalicky 😀 😉 p

jacka
20. mar 2015

@leninka75 muz prezil...musel nemal na vyber 😀 😀 😀 ....a to som este vecer rozbila Petkov hrncek 😝 ...
...ved co sa budem nudit 😀 .....ty si kuk slniecko?? 😎 😎 😎

leninka75
20. mar 2015

@jacka ... 😀 😀 😀 😀 😀 jasné z tvojich príhod mi je úplne jasné, že sú to dobrí susedia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..................jasné, zatmenie som si nenechala ujsť 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ...................od zváračov sme mali kukly 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

leninka75
20. mar 2015

..............idem skôr z práce 😵 😵 😵 😵 ...trošku sa potúlam po obchodoch...pekný víkend všetkým!!! 😵 😵 😵 😵 .................paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

denisenko
20. mar 2015

@leninka75 ...udržiavať???...ako myslíš...povysavam a utriem vlhkou handričkou????..... 😀 😀 😀

denisenko
20. mar 2015

@jacka Peťko ma špeciálny hrnček?...ale Mal????

katka1819
20. mar 2015

@leninka75 zlý nezlý zváračské okuliare nemám poruke 😀 😅 😝 ...na tú sekundu čo to kukne ...neublíži 😉

katka1819
20. mar 2015

@denisenko ha že Matersko-slovenský slovník 😀 😀 😀 😀 😀 .............................kde Ste kúpili ten sedací vak a za koľko aj ja chcem chalanom do detskej kúpiť dva kusy 😉

utka
20. mar 2015

@leninka75 viem,ale nemala som zváračské sklo a kukla dom len 2x po chvílke. A áno, Lucka spadla a oškrela si noštek...

denisenko
20. mar 2015

@katka1819 tie vaky sú na slovensku drahé, najlepšie sú z čiech....aj toto je odtiaľ cez nejakú slovenskú firmu...kukni
http://www.vypredaje.net/sedacie-vrece-standard...

katka1819
20. mar 2015

@denisenko Dík 🙂 ja ich už dávno hľadám ...za dobrú cenu ...a veľké .... veru u nás takýto za 80 euro ...tak tento za 40 v pohode ..a pri dvoch kusoch že poštovné 25 euro 😕 😝 čo za to nechcú už 😖

jacka
23. mar 2015

ahojte..... 😎 😎 😎

leninka75
23. mar 2015

...........ahojte.......................... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

@jacka .....vychutnávaš??? 😎 😎 😎 😎 😎 😎

@denisenko ..to vieš ja som maniak na pranie....preto sa pýtam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
23. mar 2015

Ahooooooooooooj 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
24. mar 2015

ahojte.........

ste ma nevideli včera......som vyrástla....... 😀 😀 😀 😀 😀 Maťko bol na mat. klokanovi.....a 18tich mal 3zle..... 😵 😵 😵 😵 😵 ..............................ale tie otázky fakt neviem kto robil........ 😝 😉 😉
@leninka75 vychutnávam ktovie dokedy ... 😎 😎 😎

utka
24. mar 2015

Ahojte...
Ja mám doma maróda. Viki teplotuje ☹.
@jacka aj Viki bol na Klokankovi. A to sko viete, koľko mal dobre a koľko zle?

denisenko
24. mar 2015

ahojte... 😉 ja sa snažím so Simčom trošku dávať dom do poriadku...tak preto tu nie som.... 😖 😖 😀
@jacka ...až do neba???... 😀 😀 😀 super....šikulko...... 😉 😉 😉
@leninka75 aj ja som maniak na pranie..... 😀 😀 😀 😀 pri 3 chlapoch to inak ani nejde..... 😝 😝 😝 😝 😀
@utka aj Viki bol???.....Denisko nebol...niežeby nevedel, ale....pravdu poviem, vytočilo ma to, že každý rok pýtajú vstupné, tak som zvedavá kto sa z toho pekne zas nabalil....v triede je najlepší z matiky, tak nebudem pchať euráče niekomu na účet....lebo fakt mi to príde ako super nabalenie sa niekoho.... 😝 😝 😝 😝

denisenko
24. mar 2015

@katka1819 ahoooj...a aj @letty86....moja, kde si??? 😕 😕 😕 😕

leninka75
24. mar 2015

ahojte 😎 😎 😎 😎

@jacka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .....................supiš blahoželám!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

@utka ....rýchlo sa uzdravte .-..............

katka1819
24. mar 2015

@denisenko 😉 😉 😉 😎 😎 😎 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😅 😅 😅 😀 😀 😀 jooooooooj slniečkooooo a jarné upratovanie aj u nás 😀

katka1819
24. mar 2015

inak Ahoooooooooooooooooooj 🙂 🙂 🙂

jacka
24. mar 2015

@utka doniesol klokana domov.....tie zakružkovné sme skontrolovali a tak zistili....... 😉 .......skoro sa uzdravte...

@denisenko ty si ma nevidela ved som bola dosť vysoko...........................to vieš niekto sa musí nabaliť...si predstav tolko deti a 4e..........tomu sa vraví obchod...... 😝 😝 😝 aspon si hlavu prevetral..... 😀 😀 😀

@leninka75 dakujeme.......

denisenko
24. mar 2015

@jacka ...no ved to...minulý rok platili len 3...tento rok 4.... 😝 😝 😝 😝 Denko bol na jesen na matematickej pytagoriáde, takže hlavu má vyvetranú...... 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
24. mar 2015

@denisenko
@jacka bože ženy u nás žiadny klokan ani pytagoriáda 😅 a ani neviem že takéto na našej škole niečo riešia .... ale matematika ide aj nám zatiaľ na výbornú 😉 horšie by to bolo so SLJ a gramatika 😅 😝

utka
24. mar 2015

@denisenko Viki bol tiež na pytagoriáde a postúpil, tak bol minulý týždeň zase...

letty86
24. mar 2015

ahojte 🙂
@denisenko chybam ti 😉 😵
my tak po starom...matulko je trosku nachladeny.....tento tyzden jarne upratovanie chystam...tak pracovne trosku

jacka
24. mar 2015

@letty86 no vitaj stratená....kde si ty?,......ani obraz ani zvuk 😉 😉
ked doriadiš tak sa stav aj u mna.....🙂---😉

jacka
24. mar 2015

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 tak sme ich riadne prevetrali..... 😀 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre