Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
5. máj 2015

ahojte...... 🙂

aké teplo vonku...... 😕 😕 😕 😉 😉

katka1819
5. máj 2015

@jacka
@leninka75 lajkujete lajkujete 😀 😀 😀 a ja už tiež mizííííííííííííííííííííííííííím ...pekný slniečkový dník baby moje 😉

leninka75
5. máj 2015

ahojte................

@denisenko ....parádne autíčko!!! 😵 😵 😵 😵 😵 .....nech vám slúži!!! 😉 ............jasan babám sa páčilo 🙂 🙂 🙂 ....Lolka si aj "mauky" vybrala, že domov 😀 😀 😀 😀 😀 .....tatino vyhlásil, že keby nemala pazúry, tak berieme 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@jacka ...a s tebou je čo???.....mrcha sa chystá, či si zjedla niečo čo ti nesadlo?? 😕

@katka1819 ...ty si môj hokejový človek!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ...ako bolo v džungli??? 😉

katka1819
5. máj 2015

oooooooooooooooooooozaj dáme tento rok to stretko a VŠETKÝÝÝ 😉 😉 😉 začínam to obkukávať aby nebolo opäť neskoro .... dajte tipy ...miesta ...všetko 😀 😵 😉 🙂

leninka75
5. máj 2015

@katka1819 .... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .................a to čo toto?? 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
5. máj 2015

@leninka75 júúúj nestíham a už naozaj mizíííím ...neskôr napíšem 😀 😉 😵

leninka75
5. máj 2015

@katka1819 .....ja sa prispôsobím aj keby to bolo na východe 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ............celkom radi chodievame na liptov 😉 😉 😉 😉 😉

leninka75
5. máj 2015

@jacka ..koľko máte st.???...u nás cca 12 😉 😉 😉 😉 😉 .......čo máte nové???....mám výpadok. tak nem som v obraze 😔

leninka75
5. máj 2015

..idem učiť, ale cca za 2 hoďky som späť 😉

jacka
5. máj 2015

@leninka75 mrcha sa chystá..... 😝 😠 .................asi dobre poznaš 😝 ......................ráno sme mali 14 st.......ak som dobre videla.......a teraz pofukuje vetrík tak je aspon trochu vzduchu .....hrozne dusno bolo...................nové?.......Peťko zjedol v školke lepkový obed(teda len polievku stihol) a zapil mliekom........tak som mala večer s ním starosti.......a bola som to aj riešit v jedálni.....ale už je hádam dobre 🙂 🙂 ...budu mať v školke noc bez mamy tak sa teším aký príde.........no a Maťko ide chodiť na plavecký ....sa nevie dočkať............a vy sa ako máte......si bola dlho ticho 🙂

leninka75
5. máj 2015

@jacka ...............ja našťastie nemám také predmrchové stavy, len keď zbadám na nohavičkách 😀 😀 😀 😀 ......ale viem ťa pochopiť 😉 ......................a to Peťko sa ako dostal k lepkovému obedu??..........zabudli, že také mu nemajú dať či čo sa stalo? 😨 😨 😨 😨 😨 .................ako dlho majú vaši plavecký? 🙂 ...........
..................u nás to celkom ide.....Lila ma štve so známkami...nikdy sa nemá čo učiť, ale z vlastivedy a prírodovedy nachytala dvojky 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ..............chápeš z takých predmetov????..............tak som jej po rodičku riadne nahubovala, ale mám pocit, že sa to od nej len odrazilo 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ..............naši už plavecký mali..Liluša mala po ňom parádnu nádchu 😝 ..hnis jej išiel aj očami 😝 😝 😝 😝 😝 ......Laurinka pohoďáčka ako vždy 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ..........ja v robote stále mám toho moc...pomaly nám začínajú aj konferencie, takže budem trošku aj cestovať...čo sa mi moc nechce 😝 😝 😝 ..........asi toľko v skratke.....

denisenko
5. máj 2015

ahojte... 😉 😉 😉 ...teplo, dusno...hlava ma bolí....od rána som sa nezastavila.... 😝 zajtra idem k zubníkovi...už teraz sa bojíííím...a Petrík už zas chodí na vandrovku, tak som na všetko sama.... 😒 😒 ráno som bola objednať tetu veterinárku k barančekom, zajtra do žiliny a potom večer ešte kostolné stretko....a deti si asi zoberiem do závesu....jááááj....a už mizím aj ja....zachvílu príde Denko zo školy, potom vyrazíme zohnať nejaké topánočky.....to zas bude zážitok s nimi dvomi po obchodoch......podplatím zmrzlinou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
5. máj 2015

@leninka75 už aby boli prázdniny,že? aspon nám to učenie odpadne....... 😝 😝 😝 😝

leninka75
5. máj 2015

@denisenko ...................vy máte kedy prijímanie???..................zúbky bolia???....či ideš na preventívku???......aké topky potrebujete, na prijímanie?......
....juj s tým učením mi hovoríš z duše.....ako je na tom Denisko s premieňaním jednotiek?....Lilka má problém dávať menšie na väčšie 😖 😖 😖 😖 😖 ....................

jacka
5. máj 2015

@leninka75 čoby .....sadol za stol a jedol....hlavne že som mu doniesla........jeho obed...neboli schopné mu to len ohriať.....tak potom si jedlo šiel zobrať sám do jedálni....a ohriali mu to aj s vrchnákom tak mám dozu pos...tu.....plavecký len týžden......dufam že bude dobre počasie a nič neschytá 😎 😎 😎 ...............................presne aj u nás sa to odráža....ale ja mám na to aj papier 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 ...............teraz som stratená ja...už je doma drahý?...a ty kam budeš cestovať? 🙂 🙂

jacka
5. máj 2015

@denisenko aj mne ide hlavu roztrhnuť..na mne farmácia pekne zarába............. 😠 😠 😠 😠 ..........................noo a s tým počasím.......zas sa rozfukal ....a máme zamračené...nato že je vonku 20 st mne bola celkom zima..... 😝 😝 😝 ......a čo zubok boli? ☹ ...............čo je barančekom?

denisenko
5. máj 2015

@leninka75 prijmanie máme 24.5.....coby dup.... 😀 😀 😀 kúpili sme topánočky do kostola, ale v celom Rajci sme nezohnali na tenis na antuku tenisky s hladkou podrážkou...... 😝 😝 😝 😝 k zubníkovi idem akože ešte len prvý krát....v žiline...tak uvidím, čo mi povie....ale tá osmička dáva o sebe vedieť, aj ked nie až na tabletky..... 🙂 Lilka berú premienanie jednotiek?akože cm,m,mm a tak?.....to už naši brali dávno, ani som nevedela že to berú...tak ja som si dodnes nevšimla ani to, že brali aj násobilku...u nás sa matika neučí, Denisko je najlepší a najrýchlejší počtár v triede...ale nechci vidieť tú geometriu rysovanie.....cm hore, alebo dolu...čiara krivá, alebo rovná...no není to jedno???? 😀 😀 😀 😀

denisenko
5. máj 2015

@jacka no my sme mali hic...decká len tričká.... 😵 😵 😵 😵 teda v tej jedálni to dobre pototo....ja by som sa tiež sťažovala..... 😝 😝 😝 😝 naši mali plavecký na jesen, a našťastie sa im choroby vyhli....tiež týžden...Denko sa už nevie dočkať, že na budúci školský rok dáme zas plaváren....tento rok to nejako nevyšlo časovo, tak dúúúúúfam....chodil dva roky po sebe a normálne mu to chýba....aj býval menej nechcípaný ako teraz...ale k doktorovi našťastie nechodíme...stačí nam Simčo

denisenko
5. máj 2015

@jacka barančeky treba odčerviť, to treba robiť a asi vykastrovať, ak by to ešte šlo bez narkozy...ale už sú asi dosť veľké.....no, aspon ich pozrie..... 😉 😉 😉

denisenko
6. máj 2015

dobré ránko.... 😉 a už sa aj lúčim.... 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
6. máj 2015

ahojte...........super teplúčko bolo včera 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

@jacka .....a čo ti povedali v jedálni??........jaj to cestovanie ☹ .....koncom mája 3 dni v CZ......začiatkom júna 3 dni v PL.....začiatkom septembra 4 dni v BG, koncom septembra 4 dni v Tatrách a koncom októbra 3 dni v Paríži 😝 😝 😝 ..................a do konca roka sa možno ešte niečo nájde 😅 😅 😅 😅 😝 😝 😝 😝 😖 😖 😖 😖
.............ano, ano mužíček je doma 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .............chceme ísť teraz v piatok do Ostravy do ZOO....vy nič neplánujete na víkend?

@denisenko ..fíha veru máte prijímanie už skoro........oslavu budeš robiť doma?.....
.........aj my sme brali premieňanie jednotiek už dávno, ale budú mať opakovaciu písomku za celý polrok tak trénujeme......to máš super, že Denisko je taký šikovný počtár 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵...................

letty86
6. máj 2015

ahojte 🙂
@jacka
@denisenko už mi je dobre, kupila som si buscopan, pila fatru, asi niečo virusove, viki potom hnackovala, aj v skole a skolke to mali 😝
inac všetko po starom...

jacka
6. máj 2015

ahojte.....
@leninka75
@denisenko v jedálni ?...hádzali špinu jedna na druhú.........u mna obe....učka mala dať bacha čo je ked mal svoj obed.....kuchárka mu nemala nabrať dať rovno pod nos...... 😝 ......no a učka nemala dovoliť napit sa mlieka...ked sa Peťko šiel opýtať či može...... 😠 😠
@denisenko čo si sa tak rýchlo rozlučila?.......................no mne včera bola zima...aj som si zakurila....muž ma rovno sprdol...že vonku teplo...... 😝 😅 😅 😠 😠 ......................dnes to vyzera fajnovo...aj ked ráno hmla.......a hrozne vlhko sa mi až vlasy skučeravili 😀 😀 😀 😀 😀 😉 ..............odčrevnuju sa ako často?.......................ináč aj ja mám pocit že MAťko ma lepšiu imunitu.....Peťko je furt nejaký prechorený.........a min. týždne celý týžden obaja lýchali.....nos utierali...popršalo a hned prestali...............tak len dufam že nebudu mať ešte nejaku alergiu....jedna stačí 😉
@leninka75 .......no ja neviem čo cez víkend.........nerada chodím na celý den het ked má prísť návšteva........a ta dorazi asi zajtra 😝 😝 😝 hnusoba ......tak na pol dna mi stačí..........v sobotu ideme k našim.....ocino mal v apríli narodky a nejak nevydalo........... 🙂 ........jáááááj Tatry ti závidím......... 😵 😵 😵 😵 ...a BG ...to až tak daleko?.......to ti nezávidím.... 😉 .........................a Paríš závidím len nie tu cestu 😵 😵 😵 ......asi tak.......a vy do ZOO na otočku či tam aj ostanete niekde prespať?
@letty86 super že ti je lepšie..........a kde si bola ked si nebola?... 😕 😕 ....kuk častejšie.... 😵 😵

jacka
6. máj 2015

ak ma zrak neklame vonku 29 st......upsss 😕 😕 😕 😕

leninka75
7. máj 2015

ahojte ...........................

@jacka ...len na otočku ideme.....to nie je od nás ďaleko...... 🙂 ..................dnes som nejaká bleee,...... dolámaná, nič sa mi nechce 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ...............už nech je poobede....

@letty86 ..ahoj!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
7. máj 2015

ahojte....

@leninka75 .....ani mne nie...ale musím piecť tortu....a to som musela ešte nazad do školky ....lebo učka zabudla!!!!! mi povedať že idu s batohom cez hory...tak šup...nazad....včera sme prišli domov zo školky......a ked sme čakali na Maťka tak bol Peťko cikať.....lenže si zle obul topánku......a ked som vyberala veci z auta sa ho pýtam kde máš druhu....vraj pred školu!!!!!!.....infart........tak letím zas nazad.......deti ostali doma ....že sa najedia....Maťko pozohrieval..........koniec....

leninka75
7. máj 2015

@jacka ...čožeeeeeeeeeee????????????......to akého smajla by si zaslúžilo??............. 😅 😅 😅 😖 😖 😖 😠 😠 ☹ ☹ 🙂 🙂 😀 😀 😀 .......................a topánku si našla? 😉 ..................to nocovanie v škôlke má Peťko kedy?............komu robíš tortu, ocinovi?

jacka
7. máj 2015

@leninka75 no včera by som Peťka najradšej nevidela......... 😠 😠 😠 ..............dnes mi je o už jedno....zajtra sa budem smiať......našla som topánku......ešteže po nej neprešlo auto...... 😝 😝 😝 ................juj ale aká som bola nas...tá...........noc má presne o týžden.......sa nevie dočkať......ja mu musím zaobstarať všetko aby sa mu nič nestalo..... 😉 ..................nie mužovi som robila........mal narodky....tak sme sa dohodli teda ja som sa....že mu urobím ked sa pojde k našim aby mali aj oni niečo sladké.....ocinovi urobí mamina ....... 🙂 ja neviem pekne piecť ☹ ☹ ☹ ....a toto bude už nakrájané 😀 😀 😀 😀 ............................................no a dnes....idem pre MAťka.....naje sa...ide na kružok........prídem domov.....pojdem pre Peťka.....lebo Maťko ostáva pri spolužiakovi.....a večer pojdem zas pre MAťka.......už ani nechcem vedieť kolko krát tam pojdem.....ach joj 😝

jacka
7. máj 2015

fuuj...akurát tu havaroval motorkár...... ☹ ☹ ☹ ☹ ..........normálne mi nie je dobre..... 😔 😔 😔

denisenko
7. máj 2015

Ahojte 😉 som unavena,vcera pol dna v ziline,zubar mi dobližil,aj ked on za to nemože...vecer na fare a ked som si uz myslela,ze padla..tak od polnoci do tretej nocna smena,Simonka boli brusko,tyzden nekakal a uz je zle...az vracal,dnes uz ani nepapa...rano budicek 5.30 lebo Denkovi sa uz nechcelo spat...a mma uz dva tyzdne bolia nohy...rano vstanem a bolia ma...uz by som asi potrebovala sem tam aj posediet,nie byt v jednom kole..

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre