Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
13. máj 2015

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 😀 óóóóó....dakujem 😀 😀 som myslela že sa do mna niekto obuje...ale vy ste duše dobré 😵 😵 😵 😵 ...................tebe je ako?-...................asi by si mala prestať stresovať a tešiť sa.... 😎 😎 😎 😎 😎 😵 😵 😵 😵 ..............všetko je tak ako má byť..... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

denisenko
13. máj 2015

ahojte....idem sa najesť, tak jedným okom kuk na vás.... 😉 😉 😉 boli sme v školke.....čistá komedia.... 😀 😀 😀 😀 jediný sme boli vo veľkáčskej triede. ...lebo sme stretli pan i riaditeľku a tá nas tam zobrala....Simonka pozná....najskor zbadal ešte na ulici chlapca, čo nechcel ísť, tak aby nebol horší...ale nakoniec sme ho ukecali na jeho milované lampy....vo veľkáčskej triede sa cítil ako doma,....velké deti ako Denisko, hračky ako doma _Lego, vláčiky, kuchynka/ a našiel velké značky...další svoj milovaný kúsok...po hodine a pol s vreskom išiel odtial...nechcel domov.......potom sa ešte chvílku hral s velkáčmi vonku a potom že ideme ešte kuk do malej triedy...tam bol zvyšok septembrových nováčikov....ked videl, že nič zaujimavé, tak zdrhol k velkým....jeho také veci nebavia, on je naučený žiť a hrať sa s Deniskom..... 😀 😀 😀 😀 ale zvládli sme to, aj ho pochválili...mamu ani nepotreboval..... 😵 😵 😵 😵

denisenko
13. máj 2015

@leninka75 to by mala byť taká výzdoba????...ja neviem....dneska máme stretko večer, idú sa skúšať šaty, tak nenápadne zistím..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
13. máj 2015

@letty86 bolesť žalúdka nepodcenuj.....od neho závisí minimálne 75% zvyšných vecí......mna bolieval doslova na dotyk pri helikobakterovi...teda, okrem toho, že sa to prejavovalo aj inak 😝 😝 😝 😝 😝

leninka75
14. máj 2015

ahojte!!!...burka pomoc!!! ☹

@denisenko ...ach jo keby to bolo so Simkom také jednoduché aj od septembra 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ........nooo u nás sa zvykne zdobiť...tiež budete mať rovnošaty??

denisenko
14. máj 2015

ahojte... 😉 😉 😉
@leninka75 u nás bolim dve búročky...ale našťastie, ked Denko šiel do školy, tak akurát pol hodinku nepršalo.... 😀 😀 😀 😀 ...včera sme boli skúšať vestičky a baby nejaké šaty, ale nevidela som ich...tak neviem...chalani majú biele košele, čierne nohavice a také kávové vestičky a motýliky.....a u nás sa nezdobí...tak mi odľahlo....

jacka
14. máj 2015

ahojte...

@denisenko juj tak sa mu páči v školke.................nech mu to vydrží.... 🙂 🙂
@leninka75 u nás nič...asi dve kvapky........ja burky lubim.......a asi už ani nebude pršať......a treba ako soli 😉

denisenko
14. máj 2015

@jacka ..tak u nás je už vody doooooosť.....

jacka
14. máj 2015

@denisenko tak pošli....teraz tu padli 4 kvapky........ 😠 😠 😠 ...........sucho je suchu..😝

denisenko
14. máj 2015

@jacka tak my veru máme navyše..... 😖 😖 😖 teraz tu bol kurier a hned jeho komentár....to mám dneska za trest...stále vystupovať z auta do toho lejaku..... 😀 😀 😀

jacka
14. máj 2015

@denisenko akoby som svojho muža počula...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......................ten tiež v kuse pindá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...........................................................bud rada že máte...my bude večer zas polievať...😝

jacka
14. máj 2015

kto nemá....chytajte..... 😎 😎 😎 😎 😎 😎

letty86
14. máj 2015

ahojte 🙂

leninka75
15. máj 2015

ahojte.................dnes som KO 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
15. máj 2015

ahojte.....

@leninka75 prečo?....ved je celkom pekne vonku....až na tie 2st......
@denisenko som nemohla s Deniska....😀

katka1819
15. máj 2015

Ahoooooooooooooooooooj 😀 😀 😀

katka1819
15. máj 2015

kukajte čo toto stretko 2015 🙂 a čakám aj na Vaše tipy 😉 😀 http://www.ubytovanienaslovensku.eu/krasna-chat...

katka1819
15. máj 2015

a neskôr ...neni čas pri tom teraz sedkať ..... ale je najvyšší čas si niečo zajednať 😉 😉 😉 Pekný dník 🙂

denisenko
15. máj 2015

ahojte... 😉 😉
aj my sme mali kossuuuu....ale už je slniečko....a blatííííčko po včerajšku 😀 😀 😀 😀
@katka1819 kuknem, kuknem-..... 😵 😵 😵 😵
@jacka tak ten moj starší synátor je iný prípad..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a tie jeho otázky keby si počula..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@leninka75 čo tak, čo tak?...celý týžden dal zabrať?
@letty86 a @utka baby ahojte 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
15. máj 2015

...veru tak dievčatá únava po celom týždni 😝 😝 😝 😝 😝 ..............................

leninka75
15. máj 2015

@katka1819 ....pokukám....ale to čo si našla je OK 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ...................

...máme nejaké konkrétne požiadavky na ubytko???? .........

leninka75
15. máj 2015

...krásny víkend prajem!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

utka
15. máj 2015

Ahojte.
Mame sa fajn. V pondelok ide Viki do skoly v prirode do Lubietovej. Som zvedava,co na to Lucka...a cakaju ho prijimacky na skolu pre nadane deti.
S Luckou idem zajtra na Smejka a Tanculienku. Dufam,ze tam obsedi certik maly...
Pekny vikend.

katka1819
15. máj 2015

@leninka75 špeci požiadavky ani nebudú možno len to aby sa aj v okolí chaty vedeli deti zahrať 😉 preliezky ,trampoška, piesok ,hojdačky a táááák 😀 a musíme sa dohodnúť na termíne 😉 😉 😉 približne ...ja navrhujem august niektorý víkend piatok ,sobota ,nedeľa 🙂

katka1819
15. máj 2015

@leninka75
@denisenko mne sa pozdáva ten dom Marína 😉 ale ešte kuknem a lokalita môže byť že Liptov 😉 ?

katka1819
15. máj 2015

@utka
@jacka
@letty86 dúfam že tento rok sa vidíme na našom stretku hercov a herečiek 😉 píšte čo by Ste ako by Ste a kde by Ste .... 😉 😵 🙂

utka
15. máj 2015

@katka1819 ja dúfam, že tento rok by sme už aj my šli...a Liptov a okolie mi vyhovuje 😉

jacka
18. máj 2015

ahojte.... 😎 😎

leninka75
18. máj 2015

ahojte!!!! .......................

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre