Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

katka1819
18. máj 2015

Ahooooooooooooj 🙂 🙂 🙂

utka
18. máj 2015

Ahojte...
Takže Vikiho máme na mieste činu. Už teraz nám chýba.

jacka
18. máj 2015

@utka neboj dobre mu tam bude......... 😵 😵 😵 😵 ............ved nejde prvý krát.... 🙂 🙂

utka
18. máj 2015

@jacka Viem, že mu bude dobre...bol v prvom ročníku, minulý rok ochorel, tak nešiel. Ale od kedy máme Lucku, tak sme od seba neboli...Ani cez prázdniny nechcel ísť bez nás nikam.

leninka75
19. máj 2015

ahojte......

@katka1819 ..jej aká princeznička........Peťo to poňal celé športovo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
19. máj 2015

ahojte..... 🙂 😎

@utka ale teraz chcel ísť....

katka1819
19. máj 2015

@leninka75 no Peťo nebol na príjimaní až budúci rok 😉 a prišli mi len naproti ku kostolu a teda keby bolo na ňom tak si dá tepláky isto, rifle nemusí 😀 😀 😀 a vôbec chlapi 😝 🙂 🙂

katka1819
19. máj 2015

inak Ahooooooooooooooj 😀 😎 😀

utka
19. máj 2015

Ahojte.
@jacka jasneeee...chcel 😉

jacka
19. máj 2015

fuj to je dnes hic.... 😝 😝

leninka75
20. máj 2015

ahojte......................

jacka
20. máj 2015

ahojte.....
tu snád nikdy nepoprší,,,... 😝 😝 😝

@leninka75 čo tak stručne?..

jacka
20. máj 2015

@denisenko ty si sa kde stratila?

katka1819
20. máj 2015

Ahoooooooooooj 🙂 🙂 🙂

u nás včera neskoro večer taká búrka 😕 až som sa bála o strechu 😅 a ráno slniečko a teplučko 😉 😎 🙂

bola som dnes cestou do škôlky zaniesť pero Peťkovi do školy lebo si zabudol 😝 a učka na chodbe ....áááááá Katkááá ahoj ... a už začala ... ten náš výkuk vraj neposlúcha vôbec na hodine náboženstva ...vraj má hlúpe reči že on má rád diabla a podobne že on rád bije deti 😨 som skoro spadla na riť keď mi to hovorila ... aaaaaaaaaaaaaaale ja viem odkiaľ vietor fúka 🙄 teraz mala príjimanie naša krstná Nina sestrina dcéra a u nich je to tak že neveria v boha ...pohŕdajú kňazmi a podobne ... sestra síce bola vychovávaná ako my ostatný súrodenci v kresťan-katolíckej viere ale manžel a jeho rodina ju úplne otočili proti 😖 .....ááááááááá teda tá Nina o tom otvorene rozprávala že ide na príjimanie len preto aby mala krásne biele šaty že bude princezná a ták a že neverí ...robí si z toho srandu ... nie je vedená inak vôbec ku viere a teraz po prijímaní ide hneď na etiku chodiť ...vraj len chceli aby nebola v triede jediná čo nebude v bielych šatočkách za princeznú ..... no ale točím o tom istom 😅 ..... náš Petrík sa preto rozhodol že teda on nejde na žiadne náboženstvo chodiť tiež na žiadne prijímanie 😔 lebo ani Nina nebude a čo je úplne že hotovo ani môj druhý mladší brat neverí a tiež jeho syn nechodí na náboženstvo ...teda ostáva už len Peťko ...... tak som mu aj pred učkou dohovárala ... my takéto reči doma nevedieme o diablovi a podobne ... som z neho nešťastná ...čo mi poradíte ako naňho ? Ale inak sme úplne v poho rodina a máme sa radi 😉

denisenko
20. máj 2015

Ahojte...ja ozaj nestiham

jacka
20. máj 2015

pekne sa zlialo....až prepekne 😠 😠 😠 .............

denisenko
20. máj 2015

@jacka ...to čooooooo?????....a sakra...to je trošku moc, nee? 😝 😝 😝 😝

jáááj..žienky moje...od rána som behala po žiline...najskor pol dna na RTG...zubné...potom k zubníkovi....ten uznal, že moj posledný zub múdrosti musí von, ale on to neurobí, kedže mám korene až kdesi v kanálikoch....ale opravil nejaký kazík, ked som tam už pol dna čakala.... 😝 😝 😝 😝 takže včul musím vybaviť chirurga....čo mi to nejakým zázrakom vyšklbne..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 samé pozitívne správy..... 😝 😝 😝 😝 😝 aj Petrík volal, že príde až v noci....a to mal byť už po obedde doma....chalani ho čakajú už druhý den....niekomu to nevysvetlím..... 😝 😝 😝 😝 ešteže som sa teraz odreagovala pri sporáku....... 😀 😀 😀 😀 ...napiekla som si vanilkové rožky a lepené srdiečka...tak dobrúúú chuť...od zajtra sa nacvičuje a zas celé dni v kostole, tak tu ani nepáchnem.....čo ma mrzí 😖 😖 😖 😖 😖

denisenko
20. máj 2015

@utka Zuzi, ako Viki??? aj sa ozval??? 😕
@katka1819 ešteže Vás poznám...tak ma Petrík vobec neprekvapil...raz darmo...osobnosť 😉 😉 😉 😉

denisenko
20. máj 2015

@leninka75 že hic...ja som sa včera normálne opalovala v plavkách na záhradke...ráno o pol deviatej som plela burinu.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
20. máj 2015

@letty86 Maťka, ako žalúdok???? 😕

denisenko
20. máj 2015

@katka1819 čo sa stretka týka...skúsim prisposobiť....ale čo sa mojej lepšiej polovičky týka....asi ...eeeeee.....práca nepustí kým bude pekne...popzriem to všetko budúci týžden, ked už bude po príjmani, ak Ti to nevadí...... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ale nejaký víkend na teplú jesen by som brala, čo ????

denisenko
20. máj 2015

my to máme teraz všetko tak nakope....švagriná narodky minulý týžden, teraz príjmanie, potom druhá švagriná narodky, potom bujará párty u našich, lebo mamin priatel oslavuje 60, krsniatka dvojky 1 rôčik...a potom si koooooonečne vydýchnem.....na jún je len moj Petrík 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
21. máj 2015

ahojte.....

@denisenko ako došiel Petrík domov?.. 🙂 .................juj to s tým zubom nezívidím.....len si spomeniem a brrrr.........ale trochu kuk páchnuť by si mohla.......vyzera to tak že tu budem sama.... 😝 .........................ach ach to budete mať veselo.......mali by sa všetci spojiť do jedného 😉 😉 😉 ....................aj sa niekam chystáte na dovolenku?...

jacka
21. máj 2015

@letty86 veru ozvi sa....ako je s tebou?........ 😕 😕 😕 😕

denisenko
21. máj 2015

ahojte.... 😉 😉 😉 😉 ...idem do net banky...tak kukuk 😀 😀 😀 😀 😀
@jacka... ani mi nehovor...prišiel o polnoci...v tej búrke....ako ja už nekomentujem nič..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ja som večer piekla nejaké suché pečivo...a dnes dám ešte čosi a končím..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 Jani, ako prežila vaša záhrada ten krúpový nálet?? 😕

jacka
21. máj 2015

@denisenko to pekne neskoro prišiel....pochybujem že si nie spala........a ešte v takom počasí.......brrr len pomyslieť..........kolko toho budeš mať?.................................záhrada ....už len dufať že sa s toho spamätá .... ☹......ale čerešne su zbite skor všetky a kopec je ich po zemi.................a vy ste na tom ako?....

jacka
21. máj 2015

@katka1819 no neviem ti poradiť...už len s ním hodiť reč......takto by fakt nemal rozprávať....teda mne by sa to vobec nepáčilo....................a hlavne že sa máte radi.... 😎 😎 ...............................ja Maťka k ničomu nevediem ...musí na to prísť sám..........ale takéto reči ....to teda nemá.....

katka1819
21. máj 2015

@jacka už sme sním reč hodili ...až sa zapotil ...mali písať aký sú ...ich zlé vlastnosti a on napísal že je diabol sveta 🙄 😠 😕 a ešte že je trošku lenivý 😝 ostatný sa mu smiali tak do nich začal štuchať ,nie biť ... a napísal to preto lebo mi mu hovoríme že je zlý ako čert 😅 tak tak 😔 sme sa uzniesli že mu už tak nepovieme ...

katka1819
21. máj 2015

inak u nás dnes od rána očakávacia nálada 🙂 bratova nastávajúca je už v pôrodnici tak čakáme 😵 😉

katka1819
22. máj 2015

Ahoooooooooj 🙂
tak je nás od včera o jedno tmavoočkaté a tmavovláskaté dievčatko viac ....volá sa Nela a teda miery celkom slušné 3720 gr. a 51 cm 😵 😵 😵 na to aké malé brušeno mala jej maminka ..ani som neverila 😅 😀 😉 🙂 nooooooooooooooo a táááááááááááák sa teším 🙂 🙂 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre