Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
28. júl 2009

sa lučim....idem sa ešte vystriet na gauč..a počkám pokial nepríde drahý...alebo ...zaspím a bude 😝

dobru noc a pekne sny 😔

aninka29
28. júl 2009

dobrú jacka 🙂

aninka29
28. júl 2009

nikde nikto???????? 😝

tak dobrúúúúúúúúúúúúúúú 😵 😔

siwike25
autor
28. júl 2009

Awojky babulky
Utka všetko naj naj naj naj naj Viktorkovi k 3 rokom,vela zdravia,lasky a penazi 😀 😀 😀
aninka ty si ešte cela???? 😀 😀
Herečky moje ako sa tu mate??? 😵 😵

utka
28. júl 2009

No oslava bola super!!! Budú aj fotky, ale asi len na FB...
leni, čo všetko si beriete na dovču? Z lekárne atd.?

jacka
29. júl 2009

dobré ránko... 🙂

ahoj leni 😉

leninka75
29. júl 2009

ránečko!!! 🙂 ..........ahoj jacka 😉 ........ včera večer išiel muž sťahovať video z minuloročnej dovolenky, tak som rýchlo na vás urobila kuk 🙂 🙂 🙂 ...........a viac som sa tam už nedostala, lebo mu to fičalo do rána do piatej 😀 😀 😀 .............
aninka, veľa toho neurobíš keby sa niečo také stalo simke v škôlke ☹ ☹ ☹ ..........budeš rozčúlená, bude ťa to trápiť, možno to povieš mamičke toho bitkára ako som to urobila ja...........deti tým asi musia prejsť a musia sa naučiť brániť..........pre nás je to strašne ťažké, ale asi ich musíme nechať nech si to vyriešia, nemôžu nás mať stále za zadkami ....samo pokiaľ sa to neopakuje príliš často 😉

utka, ja som toho nabrala!!!!!.........stoptusin (ten je univerzál), panadol baby + čípky nurofen, pamykon (ten je do očí, uší aj nosa), atb (oredpísala dr. pre istotu 😉 ), dettol, náplaste, ibalgin pre nás, paralen pre nás, fenystil gél, octanovú masť, teplomer, panthenol penu, hylak, nutrolin rozpustné tablety, .........no neviem snáď som nezabudla na nič z liekov............a ostatné??..........granko (to musí byť), granulovaný čaj, v DM-ke som lilke kúpila také mini balenia sprchového gélu a šampónu, detský panthenol po opaľovaní, niveu na opaľovanie 50-ku, klobúk, slnečné okulky, oblečenia som veľa nebrala (3 tričká, 3 tielka, 4 kraťasy, šaty, niečo dlhé,plavky, osušku, sandále na cestu, šľapky a topky do vody, pyžamko, osušku, váham nad županom, zopár hračiek, knižku, pastelky, a zobrala som aj malý vankúšik, lebo prilietame v noci a mám obavy, že nám izbu dajú až poobede, tak asi budeme spať niekde pod stromom 😀 😀 😀.....a vy čo beriete utka???

jacka
29. júl 2009

leni...to nosiš zoznam zo sebou?? 😀 😀 😀 😀

dokedy budeš v práci?ešte aj v piatok ideš? 🙂

leninka75
29. júl 2009

jasné, v hlave!!! 😉........myslíš, že muž balil, ha-ha-ha-ha-ha............tak svoje veci a aj to som musela asistovať lebo ževraj "to viem lepšie" 😀 😀 😀 😀 😀............v piatok už mám RD, lebo chcem lilku dať spať až okolo 15:00 a neviem či by som sa mohla na svokru spoľahnúť!!!.........to sú tie panny, oni to vedia najlepšie 😀 😀 .......jacka a tebe chodí muž stále tak neskoro večer???..........ráno kedy odchádza???

aninka, malej princezničke všetko dobré k 3 rôčikom, hlavne zdravíčko cmuk-cmuk!!!! 🙂 🙂 🙂

mirrinka
29. júl 2009

Simonke všetko najlepšie k narodeninkám 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
29. júl 2009

ani...moja hlava deravá...a to som myslela že budem prvááááá 😝

všetko najlepšie...vela zdravíčka,štastíčka a kopec lásky....aby mala zdravu sestričku už čoskoro aj domka 😵 😵 😵

leni o pol 7 je už fuč.....a dost často tak neskoro 😝 ale zvykne bývat už o 20h doma......Matko mu bude hovorit,že ujo ahoj 😀 😀 😀 .... 😉

to poznám...pobalit všetky deti 😀 😀 😀 ...som zvedavá čo dokáže tá moja panna v brušku 😀 😀

jacka
29. júl 2009

kedy presne máte odlet a odkial z BA?

leninka75
29. júl 2009

ano z BA, o 00:05 😀 😀 😀 😀 .......odvezie nás segra s mužom, tak aby sme tam boli cca o 22:00.....preto chcem ,a by si lilka poobede pospala.....to bude, už sa teším 😝 😝 ☹ 😖 😖 ................a to ten váš "ujo" aj v zime tak??? 😕 ............no moja, máš čo robiť, aby ti nešiblo !!!! 😖 ............takže keď po ďalšej MD pôjdeš do roboty, sa zblázniš od radosti, že si vypadla 😀 😀 😀

jacka
29. júl 2009

leni ja sa zbláznim aj bez toho aby som nastupila do práce 😀 😀 😀 ..a šibe mi stále 😀 😀 😀 ...v zime ..len od januára, februára..vtedy nie je tak vela roboty...tak si tu pílime nervy 😀 😀 😉

inak pochybujem že sa dá spolahnut na nejaku svokru 😉 ...tak to máte pekný odlet a kedy tam doletíte?

jacka
29. júl 2009

ideme sa von parit...ale ja sa vrátim 🙂

fuj ale sa mi tam vobec nechce 😝 😝 😝

leninka75
29. júl 2009

prílet je cca 2:50.........je tam +1 hodina..........u nás je celkom príjemne pod mrakom 🙂 .............

utka
29. júl 2009

Ahojte!!!
Simonke prajeme všetko naj, naj, naj ku krásnym 3. narodeninkám, veľa, zdravíčka a darčekov 😉.
leni, ja ešte nie som zbalená, ale budem sa inšpirovať tebpu. Dík 😉

leninka75
29. júl 2009

za málo utka!!! 🙂 ..........budeš aj tam držať delenú?? 😉

aninka29
29. júl 2009

ahojte mamky 🙂

ďakujeme veeeeeeeeeeeeeeľmi pekne za gratulácie 😵 😵 😵 😵

my sme pred chvilou došli domov..........od rána 😠 bola som si vybavovať to ukončenie tej RD............na porazenie,kolko som sa nachodila hore dole 😠 😠 😠 ale už to mám vybavené 😝 .............ale v ZPsme prišli na to, že moji bývali zamestnávatelia za mňa neplatili tri mesiace 😠 😠 😠 .......takže až dojde manža domov,pojde to s nimi riešiť,lebo ja by som ich poslala do p..i 😠 😠 😠 sviniari jedni polskí hnusní debilní 😠 😠 😠 .............mala som šťastie na milú pani v tej zdravotke,tak mi povedala, že ona si to len poznačí,a nemusím to riešiť teraz,keď mám pár dni pred porodom..........že stačí až niekedy po porode,keď budem mať čas 😉 .............ale mňa to tak serie,že radšej to vybavím hneď 😝

leninka75
29. júl 2009

ahoj ani!!!.........no stále máš čo riešiť po úradoch!!! 😖 .........čo si to robila pred MD, keď "sviniari jedni polskí hnusní debilní" ??? 😉 .............ozaj, mne prišlo včera z ÚPRASV, že začali správne konanie vo veci odobratia mi rodičovského príspevku.........som sa dobre pobavila na tých ich formuláciách 😅 😅 😅 .......to nemohli rovno napísať, že decko má 3 roky berieme prachy a vec by bola vybavená, no ni???!!! 😠

aninka29
29. júl 2009

leni robila som v jednom butiku 😉 .......a šéfka je poľka blbá hlúpa...............fakt som hlúpejšiu ženskú ešte nevidela 😝 😝 😝

jacka
29. júl 2009

ahoj ani 😉 ...do ZP..načo si tam šla? 😕 ...to musím aj ja 😅

leni....ty by si bola velmi stručná.....ved začo by ich potom platili 😀 😀 ...mne prišli až dva papiere....a to doporučene...najskor mi oznámili že mi beru prachy..a potom že mi ch naozaj zoberu 😀 😀

ahoj utka 🙂

aninka29
29. júl 2009

jacka ja som šla do ZP požiadať o predlženie RD 🙂 ...........pretože mne sa neoplatí dva týždne pred porodom byť evidovaná na UP.........a aj tak mi povedali, že by ma nezaevidovali,keďže mám odo doktorky papier na materskú 😝

takže som na neplatenej predlženej RD,dovtedy kým sa nenarodí Sabínka 😉 ....... 😉 potom už budem na platenej RD

leninka75
29. júl 2009

keď ja neznášam také zbytočné papierovanie 😠 😠 😠 ...........stačí stručne a jasne!!!..........jacka, zasa sa ozvala panna!!! 😀 😀

leninka75
29. júl 2009

aninka si tam predávala handry??? 🙂

jacka
29. júl 2009

aha...fuj som sa zlakala ake vybavovačky ma ešte čakaju......ja to neznášam 😝

si myslíš že ta polka ti doplatí zdravotnu...no to chcem vidiet 😅

aninka29
29. júl 2009

leni predávala som boty pre zazobancov 🙂 😝 ................detské boty najlacnejšie za 1800sk 😝

jacka však aj ja to už vidím,ako sa vadíme 😠 😠 😠 ale urobím jej bubububu pred tým jej ksichtom a uvidím kto z koho 😀 ...........ešte nevidela tehulku rozčúlenu až na smrť 😠 😠 😠 krava jedna

aninka29
29. júl 2009

idem dať Simke obed.....som celkom zabudla na to 😕 😀 ................a ja že čo furt hučí,že ju kope Sabínka 😀

leninka75
29. júl 2009

koho kope sabínka????? 😅 😅 😕 😕 😨 😨 ..............aninka, som zvedavá ako pochodíš!!! 😉 ............ja som už po obede....5 min a prázdny tanier 😀 😀 😀

jacka
29. júl 2009

no ani aby si s toho neporodila 😀 😀

sa v poslednej dobe nejak rozčuluješ dost často 😉 😀

len jej daj...aj Sabínke pošli 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre