Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
10. dec 2015

ahooj

@leninka75 ....ale v pohode ...este aj nas vyhadzuju z domu že chu byť sami doma.... 😕 😠 😉 ........ale ked chodim večer pre muža tak nejdu somnou...........................tak pre deti spodne pradlo ponožky....maťko dostane vetrovku mikinu a peťko len mikinu a teplaciky...knižky ....a jasne puzzle musia byť....... ten dedi.... .......a asi este ten geomag..a potom sme objednavali bruder
http://www.bruderhracky.sk/
ale to sa rozloží pre nas nasich a pre strigu........a stačí...
no a ja som si kupila v lidli tu dlhu zimnu budnu......a mužovi zatial len spodne pradlo ten nech si sam kupi 😀 😀 😀 naročný pacient 😀 😀 😀

leninka75
10. dec 2015

@jacka ...tuším budujete riadny vozový park!! 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......ja už by som bola najradšej keby si kupovali darčeky sami 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀.....

jacka
10. dec 2015

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...........dobra si 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....................no to bude.......zachvilu mna vystahuju... 😀 😀 😝 😉 .........................
ako fajn je dnes užívas si 😎 😎 😎

leninka75
10. dec 2015

@jacka ..no to hoooo.......ja sa nebudem sťahovať...pôjdu tie dve 😀 😀 😀 😀 😀 .......................mi nehovor, že vy máte 😎 😎 😎 ???!!!!................u nás je hnusne šedivo, depresívne 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
10. dec 2015

@leninka75 ano ano aj u nad to tak bude 😀 😀 😀 .....len neviem ci sa dozijem.......kedze sa budu drzat maminej sukni 😀 😀 😀 😀 ..............fakt sme mali slniecko jaaaj som sa vutesila aj perinky som prezliekla vyvovanala....ale poobede zaslo 😝

leninka75
11. dec 2015

ahojte......................

@jacka ..ja plánujem prezliekať periny v sobotu...juj nerada to robím 😝 😝 😝 😝 ...a hlavne potom to sušenie a žehlenie 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ..........................čo idete cez víkend?

jacka
11. dec 2015

ahoj,..

@leninka75 este som zabudla na kompas s mapou tak toho maju až až... 😀 ..........................veru to sušenie teraz...... 😝 v lete som oprala a hned to bolo suche.....ale terááááz 😝 😝 ..............a o žehleni škoda slov............no ideme kupit pol prasiatka tak aspon na maso nech mame .......a este idu dokončievať strechu.........a víkend bude fuuuč 😝 😝 ...................som chcela zacať piect .....ale to si netrufam ked bude babracka s masom....................a vy?......ako deti v škole a školke..........choroby vas obchadzaju?

leninka75
11. dec 2015

@jacka ..........Majo je zajtra v robote......potom ideme blahoželať Kike...a tak len doma...ja mám stále čo robiť 😝 😝 😝 .....tiež chcem pokračovať v pečení................choroby psst, nespomínaj nech sú tam preč 😉 ..........už sa všetci tešíme na vianočné voľno 😵 😵 😵 😵 😵 ...budem doma 3 týždne 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ....

jacka
11. dec 2015

@leninka75 super aspon si oddychnes.......aj muz bude tak dlho?,.......aj niekam idete na silvestra?..............ved to furt je co robit......... 😝 .........som povedala ze zajtra s postele ani nevyleziem....... 😀 ........

jacka
13. dec 2015

@utka ...Lucinke prajeme vsetucko najlepsie...posielame cmuk 😵 😵 😵

utka
13. dec 2015

@jacka Ďakujemeeeee.

leninka75
14. dec 2015

Ahojte....................

@jacka ...muž bude chodiť do roboty......Silvester klasika doma, ale po troch kráľoch by sme chceli niekam ísť..zatiaľ je to len tak rozpracované 🙂 ............
..............celý víkend som makala 😝 😝 😝 😝 ...kuchyňa vydrhnutá, 6 druhov suchých koláčikov som upiekla, darčeky sme zabalili....a teraz v robote si potrebujem oddýchnuť 😀 😀 😀 😀 😀 ...
..Jani si sa pýtala na choroby 😝..tak včera Lolka z ničo nič teplota celý deň....nedala sa zraziť, trošku aj grckala.... v noci to isté.. 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ....len dúfam, že je to 2-3 dňová viróza

leninka75
14. dec 2015

@utka ...malej žabke prajeme všetko najlepšie, nech je zdravá, spokojná a šťastná 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
14. dec 2015

ahoj....

@leninka75 pekne...sa už radšej nejdem na choroby ani pýtať.... 😔 ☹ .........a vysoku mala teplotu?......dufajme že to len niečo preletelo a bude dobre............nam este darčeky nedošli všetky....tak potom to musim potriediť......a pobaliť.....už aby to bolo 😝 ............................tak ty si šikovnica tolko si toho postihala...... 😵 😵 😵 😵

leninka75
14. dec 2015

@jacka ..však som ti nechcela rovno povedať, že si nám to pričarovala 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀 .....jaj Jani, ale teraz sme dali rekord 2 týždne v škôlke 🙂 🙂 🙂 🙂 .....volala som práve svokre, že Lolka aj papkala bez grckania a zatiaľ je bez teploty.......tak dúfam, že je to tak ako hovoríš, že niečo preletelo okolo......
...šikovnica, ale aká som vypľutá 😝 😝 😝 😝 😝 😝
.....neboj, darčeky prídu a tiež pobalíš 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .....
..pochválim sa ti konečne aj u nás máme 😎 😎 😎 😎 😎......vytešujem sa jak malé decko 😵 😵 😵 😵 😵 😵

utka
14. dec 2015

@leninka75 veľmi pekne ďakujeme 😉

leninka75
15. dec 2015

ahojte......................... 🙂 🙂 🙂 🙂

..............táááááááááák včera som zabsolvovala 2 nepríjemné veci: vianočné posedenie v práci a vyčistila som rúru 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
15. dec 2015

ahoj

@leninka75 prečo to prve je nepríjemne.......to druhe uuuuplne cháápem......... 😀 😀 😀 ..............včera prišiel balík s hračkami.....ale som sa bala to otvoriť večer že niekto vylezie z posteli .......tak to pozriem teraz...ale figu...neodčiahnem..... 😝 .....a dnes večer odpadnem......som od tretej hore...... 😝 .......potom muža som rano brala.......prídem deti spia......čo to..... 😕 😕 😕 a o pol siedemej som ich šla budiť......to sa mi ešte nestalo........ 😕 😅
@utka čo mas nove?......neboli ste vo zv kuk námestie...?

utka
15. dec 2015

Ahojte.
@jacka nove? Ani neviem. Dlho som tu nebola...vo ZV sme neboli asi mesiac mozno viac...teraz boli svokrovci u nas. Ale pocula som,ze je krasne...

leninka75
15. dec 2015

@jacka ,............aaale v robote sa to kašle 😝 😝 😝 😝 😝 ..............tak už budeš mať všetky darčeky? 😵 ......prečo si nespala?? 😕 😕 😕 😕

leninka75
16. dec 2015

ahojte................. 😉

jacka
16. dec 2015

Ahoj...
@leninka75 co sa deje v praci...... ...neviem preco sa mi nedalo spat ......asi stres ze nam nic napecene ale dnes idem medovniky a urobila som cesto este aj na linecke.....a iedy budem robit suhajy a pracliky netusim.........aspon darceky mam....len neviem kedy ich kuknem 😀 😀 ........ako je lolke?....
@utka a ty si ako na tom s darcekmi...........no to nie je cez cele namestie 😉 .....ale celkom faj vymysleli... 😵 nato ze zvolen 😀 😀 😲

utka
16. dec 2015

Ahojte!
@jacka napečené mám suché-medovníčky, linecké, minibábovky z cesta na medvedie labky a vanilkové rožky. Tentokrát trochu zdravšie-zo špaldovej múky a z trstinového a kokosového cukru. Ešte urobím burizónové guľky. Darčeky pokúpené mám. Už v predstihu som začala. Len ešte ich musím pobaliť.

jacka
17. dec 2015

Ahoj...

To co je zas von ani nevidno 😝

leninka75
17. dec 2015

ahojte.....

@jacka...už mi ide na nerv toto počasie 😝 😝 😝 😝.................stále je tak sychravo 😝....Lolka to mala takú jednodňovku a dnes išla do škôlky 😉....................vaši sa budúci týždeň normálne učia či majú upravený rozvrh?

jacka
17. dec 2015

@leninka75 ani nevrav s tým počasím.....ide ma šibnuť.... 😝 😝 😝 ........................som rada že Lolke nič nie je.....oni nemaju teraz v školke vianočné vystupnenie?..........Peťulo ma dnes......od rana od pol 7 behal oblečeny najedeny......umytý že on ide už do školky celý vytešený 😵 😀 😀 😀 😀 .........viem že v utorok si už nemaju veci brať..len jedlo........neviem ako v pondelok....uvidíme 😉 ..............a včera doniesol papier že do školy len v pondelok nie v piatok.......to inač riadna hovadina 😠 😠 😠 ...................a ty sa ako mas?

leninka75
18. dec 2015

Ahojte..................slnkoooooooo kde siiii ???? 😢

@jacka ..............len si to užívaj, že je Peťko taký rád v škôlke 🙂...............ja som zúfalá z Lolky.....včera na obed mi volá Karolínka, že Lolka má o 15:30 besiedku, tak ja rýchlo všetko "zmenežovať" nech stihneme....prídeme domov o 14:45 a Lolka si veselo spí...paráda!!!!.....tak šupom nachystať veci lebo samoška mali prísť v bielom...dozrieť na Karolínku nech sa prezlečie...potom budiť Lolku...tá začala revať, že ona nikam nejde a že ona nebude ani spievať ani nič.....bomba!!!......už ma chytal amok...muž - herec žeby pomohol načo?!....hlavne, že sa vyobliekal 😠 😠 😠 😠.......ja spotená ako myš, konečne som Lolku presvedčila a pomedzi aj obliekla....vyrazili sme o 15:20...v škôlke druhé kolo revanie, že ona nie a nie vystupovať.....strčila som ju učke 😀 😀 😀 stým, že nemusí nič len bude s deťmi stáť......ale stal sa zázrak a decko napochodovalo s ostatnými a všetko pekne odspievala, odtancovala aj odrecitovala 😵 😵 😵 😵 😵 😵......ale poviem ti skoro som ju pretrhla 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝
......Karolínka sa v pondelok ešte normálne učia, v utorok len 3 hoďky a potom majú triednu besiedku 😵 😵 😵 😵 😵
..........a na mňa sa ani nepýtaj 😝 😝 😝 😝........nejako mi je na dve veci ☹........
.....u vás ako vyzerá "predvianočný stres?" 😉

jacka
18. dec 2015

@leninka75 ja už mam tbl ....bo mi hlavu ide roztrhnut 😝 ........................jeda to si mala paradny zhnon.....juj toto ja nemám rada.......ja potrebujem klud bo som nervna ako ...... 😠 😠 😠 .................aka bola besiedka... 😵 😵 😵 ......................no chlapi........toto je bez komentára 😠 😠 .................aj Maťka sa ešte učia....ale ulohy už nemava......a sa na utorok prihlasil že ostane do pol jednej strážiť triedu.......pokial sa deti najedia.....skoro ma urvalo.......ten tiež je "rad" doma.............................ani nevrav s tým stresom..ja chodím spavať o 8h .....ešte tu krabicu som ani nekuk.......darčeky nepobalene........halvne že už napečené...som sa rozbehla....... 😀 😀 ten do man treba drgnuť.......a to som ešte aj Peťkovi piekla so školky 😀 😀 😀 ......ešte ma čakakju tie pracílky.....a koniec........a chem si tak ino nuno vyriadiť už.......aby som mala klud 😀 😀 😀

leninka75
18. dec 2015

@jacka ....to si dobrá, že už máš napečené 😵.....ja sa ešte chystám na druhé kolo 😉..povedala som si, že v poho stihnem však už od pondelka dovolenkujem 😵 😵 😵 😵 😵 ...... musím povedať, že tento rok mi dosť pomáha s koláčmi Karolínka, konečne začína byť trpezlivejšia a prácu dotiahne do konca 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂...............upratovanie jej moc nevoniam, ale hádam sa časom aj k tomu dopracujeme 😉 😉 😉......tebe chlapci pomôžu už aj upratať?

jacka
18. dec 2015

@leninka75 no ja som aj doma a nestiham........vies preco..chodim okukovat boričov 😀 😀 ........kontrola musi byt 🙂 ......ja no matko pomaha......pokial ho to bavi dlho nevydrzi.......a s riadenim pomozu ...povysavat prach utret..riadny odlozit umyt.....ale matko nema trpezlivost hned ujde...................porebuju cas neboj daju to 😀 😀 😀 ......a co este ides piect?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre