Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
21. dec 2015

ahoj 🙂

katka1819
23. dec 2015

Ahoooooooooooooj 🙂 🙂 🙂 Kráááááááásne Vianočné sviatky prajem všetkým 😉 😵 🙂

denisenko
24. dec 2015

ahojte.... 🙂
žienky moje ....všetkým Vám a vaším rodinkám prajeme kráááásne Vianoce.... 😵 😵 😵 😵

naozaj nestíham...ale na Vás myslím.... @jacka @utka @leninka75 @katka1819 a Tebe @letty86 želám veľa šťastia ... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

utka
24. dec 2015

Ahojte...
Ďakujem baby krásne a želáme aj my Vám šťastné, veselé a pokojne Vianoce!!!

leninka75
24. dec 2015

ahojte milé moje kamošky. .tak aj takto vám prajem stastne a pozehnane vianoce plne lasky a stastia......

jacka
24. dec 2015

Ahojte...
@leninka75
@utka
@denisenko
@katka1819
@letty86
Aj my prajeme krasne vianocne sviatky plne pohodicky a lasky....... 😵 😵 .......

leninka75
28. dec 2015

Ahojte..... 😀 😀 😀 😀

jacka
28. dec 2015

Ahoj....
@leninka75 pochval sa ...aky bol jezisko.....

utka
1. jan 2016

Šťastný Nový rok!

jacka
1. jan 2016

Stastny novy rok aby sme sa tu aj o rok stretli 😵 😵

jacka
4. jan 2016

🙂 😵 🙂

Nikto nikde.... 😕 😅

letty86
4. jan 2016

ahojte 🙂 vsetko dobre a krasne v novom roku, nech sa nam vsetkym dari 😵 😵 😵
@jacka je zo mna pracant, nestiham 😝 😀 🙂 😝 😉 ako sa mate?

utka
6. jan 2016

Ahojte...ako prazdninujete? My sme u svokrovcov vo ZV.

jacka
7. jan 2016

Ahooj...
@utka kde ste boli lyzovat?...........prazdninujeme doma ..uzivali sme si crevnu virozu..... 😝
@letty86 ....tak ked si zvyknes tak prid castejsie na konika 😉

utka
7. jan 2016

@jacka tak viroza nic moc. Vcera boli na Krahuliach, dnes v Selciach.

jacka
8. jan 2016

ahoj....

@utka nevieš či aj na Kralovej je niečo?.....dokedy ste vo Zvolene?....

utka
8. jan 2016

@jacka do zajtra sme. Na Kralovej sa boli chvilu posankovat...takze trochu snehu je. Len Lucka sa nechcela na sanky ani posadit,tak tam neboli dlho.

jacka
9. jan 2016

Ahoj....

@utka to je asi z Kralovej ze.... 😵 .........uz je malicko snehu..skoda.........boli sme sa korculovat ked uz skoro nic sa neda robit 😝 .............

jacka
9. jan 2016

@denisenko co tak potichucky.....ako sa mate?

utka
9. jan 2016

@jacka ano...z Kralovej. A kde ste sa boli korculovat? My musime Vikimu kupit korcule. Za rok mu narastla noha o 3 cisla.

jacka
9. jan 2016

@utka aj na namesti je...ale u nas za domom je potok zatial je zamrznuty............rychli aj Matkovi narastla noha .....39 ako nic uz moze nosit moje topanky 😀 😀 ....

utka
9. jan 2016

@jacka na namesti viem,ze je...takze vy mate sukromne klzisko?Super...Viki ma 38...

jacka
10. jan 2016

@utka maju riadne nožiská.... 😉 ......no sukromne 😀 ........aj v bb je na štadione.......

utka
10. jan 2016

Este jedno cislo, a tiez si mozeme poziciavat topanky 😉. A ten nas drobcek ma stale 22-23. Ale vsak je baba, nech ma radsej malu nozicku 😉.

jacka
10. jan 2016

@utka veru mas pravdu nech ju ma zatial malicku... 😵 ...............len mam strach ze ich teraz rychlo vytiahne ked maju taku nohu... 😝
Mojim sa nechce zajtra....ach to bude rano boj 😝

utka
10. jan 2016

@jacka Viktorko sa už aj teší...len tie polročné písomky ☹

utka
10. jan 2016

@jacka koľko meria Maťko?

jacka
11. jan 2016

Ahoj.....

@utka matko ma 144cm a 39kg..........a tvoj?..................to sa aj Matko tesil na spoluziakov ......ale vraj ucit sa mu nechce..... 😀

utka
11. jan 2016

@jacka Viki 150cm a 42kg. Tak učiť sa veľmi nechce ani Vikimu. Zo SJ uz mali polrocnu pisomku. Tento tyzden ho caka AJ a bud.tyzden MAT. A potom este budu mat nejake skusky na postup do 5.rocnika a v marci odovzdavaju rocnikovu pracu na 10 A4. No zabava 😉

leninka75
11. jan 2016

Ahojte...dodatočne všetko dobré v novom roku, pevné zdravie, kopec lásky a radosti!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre