Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

katka1819
11. jan 2016

Aaaaaahojte 🙂 🙂 🙂

jacka
12. jan 2016

Ahoj....
@utka fiha to je riadne dlhy........vcera sa este riadne neucili ...dens im to zacne a v piatok pisomku s aj.......a pomalicky pribudnu dalsie...........to ake skusky z coho budu mat.?

jacka
12. jan 2016

@leninka75 ako sa mate?

utka
12. jan 2016

Ahojte!
@jacka skúšky zo SJ a sloh, matematika, AJ a ešte niečo také všeobecné...
Zajtra majú polročnú z AJ prvú časť a pozajtra druhú časť. Je toho veľa naraz.

leninka75
13. jan 2016

Ahojte...............

@jacka ..ani sa nepýtaj!!! 😝 😝 😝 😝 😝 ..........Lolka nechce chodiť do škôlky, takže ráno revy, pred spaním vyjednávanie a revy....ja som nejaká zachorená, takže super začiatok roka 😝 😝 😝 😝 😝..........a vy ako, čo máte nové??

leninka75
13. jan 2016

@utka .....ani nehovor o písomkách!!! 😠 😠 😠 😠 😠 ...ja som permanentne nasrdená, že stále len nejaké písomky a pred polrokom a koncom roka sa to celé ešte zhusťuje 😖 😖 😖 😖 😖 😖 ........decko má 4 strany žiackej známok, ale asi to stále nestačí 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 .....

katka1819
13. jan 2016

Zeny caute ... aj u nas sa zacina s pisomkami ... Petko sa velmi zhorsil v skole od kedy som zacala chodit do prace ... poobedne smeny ,soboty a nedele v praci urobili svoje a Peto je lajdak v uceni keby ho nedonutime ani ulohy si neurobi .. a to ani nehovorim o uceni z pamati ... zajtra mame rodicko tak sa vobec netesim teda ... dnes mam volno v praci... idem do PB vybrat saty 30.1 ideme plesat .... Matulino je certovidlo ... v skolke v pohode ... mame problem s pocikavanim v spanku ... ale snad to rychlo prejde.... Hlavne ze sme inak zdravy 🙂

katka1819
13. jan 2016

Oooooozaj nejdete niekto v nedelu do Tatier na Hrebienok ideme pozriet ladove kralovstvo ...sochy a stavby z ladu ... dufam ze sa dovtedy neroztopia ... vidime sa tam 😀

jacka
13. jan 2016

ahojte....
@utka fuha to mate co robit.......ale Viki je sikula ....ten to zvladne.... 😉 😵
@leninka75 no to MAťko tolko znamok nema.....len ten pristup ...ja nemusim ja to viem 😠 😠 😠 ma ide sibnut s toho 😠 😠 😠 ...............juj tieto place rano...ach ach........ ☹ sme si aj my užili......nezavidm ti to....a čo tak zrazu ved rada chodila...... ☹

@katka1819 mas to vesele aj ty.......to pocikanie nerieš...to sa upravi.......len ta skola ..no skoda ☹ ☹ ....že nie je este niekto na neho taký prísnejsi...... ☹

utka
13. jan 2016

Ahojte...
Viki tiez vždy povie, že to vie, to je ľahké...a keď sa ho na to opýtam, tak to naozaj vie 😀. Slovinu napisal na A-, diktát na A. Matiky sa nebojím. Najhoršoa je ale anglina. Tu už berú také veci, o akých na starej škole ani nechyrujú...mal čo robiť, aby to dobral a dohnal spolužiakov. Ešteže muž vie dobre anglicky.

utka
13. jan 2016

@katka1819 to pocikávanie bolo aj pred tým, či až teraz v škôlke? Či skôr doma v noci? Lucka už nemá cca 3mesiace plienky, ani na spinkanie. Ešte sa nepocikala, tak preto ma zaujíma, či to nie je nástupom do škôlky.
@leninka75 tak sa len lieč moja 😉. Viktor má tiež veľa známok, ale nie na 4 strany...to má teda dosť...

katka1819
13. jan 2016

@utka nie nie to nebude škôlkou to aj doma sa mu stane nie vždy ale často ...do týždňa aj 3-4 krát ... keby som ho nedala v noci cikať tak to pustí do periny 😔 neviem čo stým ... tak si dávam budík na 1-2 hodku v noci a prenesiem ho na záchod sa vycikať ... keď sa mi stalo že som zaspala tak že ma budík nezobudil alebo som ho proste vypla a spala som ďalej 😅 tak bol pocikaný .... snáď ho to prejde časom aj v škôlke sa mu to stane- tam sme sa dohodli že piť mu dajú okolo 11 a potom až keď sa zobudí o 14 lebo keď sa napil pred spánkom tak sa aj pocikal vždy ... nechcem ho ťahať po lekároch ... uvidím ak ho to neprejde budem musieť však ísť 😔

katka1819
13. jan 2016

@jacka veru školu som len ja držala v pozore keď som bola doma len 1-2 nosil domov teraz 3-4 a anglina hrúza samé 4 pomaly 🙄 nemá sa sním kto učiť ... moja mama anglinu nevie a muž aj trochu áno len sa mu zla s ním keď máme aj Matula a to je živel dieťa ... jeho treba zabaviť aby sa Peťko mohol v pokoji učiť napísať úlohy a tak ... mamu spomínam preto lebo my bývame vedľa seba a mám to tak dohodnuté pokiaľ sa cíti dobre ( lebo má silnú cukrovku a býva jej často zle ) tak sa učí s Peťkom ona slovina matika čítanie v pohode ale na angličtinu nám hneď povedala že o sa s ním nebude učiť ... ešte tak ruštinu lebo tú vie ešte zo školy perfektne ....som neverila minule skúšala naše dvojičky tie majú teraz ruštinu v škole ako konverzovala a čítala s nimi po rusky.... ja som sa učila v škole len nemčinu a tiež angličtinu neviem ani ťuk ...teda keď sa učí Peťko ja sním 😅 ................som rozmýšľala že sa dám na angličtinu inak bude ku nám chodiť jedna kočka ktorá takto učí angličtinu a chodí aj na výšku ... samozrejme budeme jej platiť ...ale inak to nevidím ja tú anglickú gramatiku nechápem .... a tááááááák už aj tak bolo že odídem z práce kvôli tej škole a Peťovi ....snáď sa to tiež upraví len škoda že práve teraz mu to ide tak zle keď tretí ročník je najťažší ..prelomový ...

utka
13. jan 2016

@katka1819 mam kamosku, ktorej dcera sa dlho v spanku pocikavala. Aj bola s tym u dr. Vraj do 5.rokov dozrieva ten "instonkt".

leninka75
14. jan 2016

ahojte...... 😉

@utka ...dík zuzi! 🙂 ...........Viki je šikulko 😵 😵 😵 ...to je super, že majú takú anglinu......nech sa len učí, v dnešnej dobe je nutné vedieť aspoň jeden cudzí jazyk......
....počuj zuzi akurát ma to včera neviem prečo napadlo...tebe končí tento rok materská??

@katka1819 ...juj teda máte toho teda požehnane!!!....moja sestra si občas v spánku cvrkla ešte ja na základke 😀 😀 😀 😀 .............vždy mala aj má tvrdý spánok ...takže neboj aj Maťulovi sa to upraví 😉 ...

leninka75
14. jan 2016

@jacka .............to u nás detto!!!.....opýtam sa Karolínky pred písomkou a ty sa nemusíš učiť? 😨 .....odpoveď nie, načo ja to viem!!! ...............šľak ma ide trafiť 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ...........ale poviem si však známky nosí dobré, tak hádam ma nešiali 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ........
....juj Lolka, ja neviem kde je chyba ☹ ......doma plače, vyjednáva, ale v škôlke je v pohode......žeby mala problém s odchodom z domu a s rozlúčením sa??...fakt neviem 😨 .......

leninka75
14. jan 2016

@katka1819 ..som zvedavá čo povieš na ten ľadový dóm....kolega hovoril, že nič moc......

utka
14. jan 2016

@leninka75 však jasné, jazyk musí. Tuším budú mať na 8-ročnom gympli ešte jeden...
Nooo, veru. Končí mi materská. 20.7.bude mať Lucka 3 roky. Ešte mám 34,5 dňa dovolenky. Tak mi to vychádza do 8.9. No a ešte potom budem potrebovať týždeň nejaké sexi voľno,lebo v škôlke majú 2 týždne na aklimatizovanie...no uvidím. Hlavne dúfam, že mi ju vezmú...

utka
14. jan 2016

Baby, počuli ste včera v správach tú aféru s MUDr. Marcelom Brennerom. Je to náš známy lekár. Keď niečo bolo deťom, stále sme za ním chodili. Ja neverím tomu, že by niečo také bola pravda ☹. Nechápem to...

jacka
15. jan 2016

ahojte.....

@utka pocula som.....ostala som v soku s toho.........myslis že to nie je pravda?......lebo ak je tak je to hrozne ☹ .............................este si nedaval prihalsku do školky?.......a do prace ta vezmu?to nejak rýchlo uletelo..... ☹ ..... 😉 ............moji ani jeden nebol na aklimatizovanie....Maťko ten v poho ....rad chodil..Peťko plakaval..a teraz nechce domov 😀 😀
@leninka75 ved to že nosia dobre znamky....ale aj tak.....nikdy nevie co ho može v škole prekvapiť......a dnes maju pisomku z aj.......vraim mu kukni si.....nie on nepotrebuje..tak som knihu ja vybrala...vedel všetko.......ale prečitať si to može trochu pamat oprašiť nie?......................čo idete robiť cez víkend?
@katka1819 je to škoda že to takto je ako je v tej škole......celkom nic moc..................to pocikavanie vobec nerieš.........zatial este može 😉 😉 😉 ............a vobec ho nebud na vycikane...prečo ho budiš nechaj ho spinať......večer mu nedavaj tolko piť.....proste povieš o 18 a dosť nedostaneš a uvidíš že to prejde....a možno je len prechladnutý..... 😉

nooo tak tu sa kalamita nekonala padlo až 2cm snehu....a do toho poprsalo.......tak clapkanica že až 😠 😠

jacka
15. jan 2016

@leninka75 a z Lolkou si o tom kecala že co sa deje?....

leninka75
15. jan 2016

Ahojte.......som čakala, že ráno neotvoríme dvere na chalupe 😀 😀 😀 😀 ....a vonku ništ len také ako cukrom posypané 🙂

@jacka ..tí naši starší si môžu ruky podať 😀 😀 😀 😀 ...Lilka to isté jak cez kopirák....včera som jej aj testy na nete vyhľadala a vedela 😵 😵 😵 😵 😵 ...bodaj by im to vydržalo 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ....Lolka mi povie, že jej je smutno za mnou, za babkou.....cez víkend muž chce rezať drevo a inak nič také.....a vy?

@utka...moje obe išli tiež do škôlky na ostro....ale však uvidíš ako to bude Lucka znášať 🙂....a vrátiš sa do starej práce? ...

@jacka @utka .... s tým lekárom sa mi to zdá nejaká blbosť....

utka
15. jan 2016

Ahojte!
@jacka
@leninka75 vratim sa do starej prace. Prihlaska do skolky sa dsva v marci. A u nas je tak,ze prvy tyzden do 9-tej, druhý do 12-tej a potom uz na cely den..
@jacka no neviem,ako je to s tym primarom...ale on je super clovek, vyborny odbornik...tal neviem. Ale vsak clovek nikdy nevie, co sa v kom skryva...

leninka75
18. jan 2016

ahojte...trošku nám prituhlo 😀 😀 😀 😀 😀

...aký ste mali víkend? 🙂

jacka
18. jan 2016

@leninka75 ahooj....no malinko.....este teraz je - 11 😀 😀 😀 😀 ---ale 😎 😎 😎 😎 😉 😉 tak bezne.....nic extra........mna zas hlava boli..........ach... 😝 .............ty sa pochvál ako ste víkendovali... 🙂 ....rezali ste drevo? 🙂 🙂

leninka75
18. jan 2016

@jacka ... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..................a čo to máš stále s tou boľavou hlavou? 😨 😨 😨 ☹ ☹ ☹ ☹ ......nejako často ťa bolieva...............hej hej chlapi sa bavili skoro celú sobotu.....a my baby len tak doma...poznáš to varenie, upratovanie a vyhrievali sme sa pri krbe 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ..........neviem sa rozbehnúť 😝 😝 😝 😝 ...išla som neskoro spať, tak som teraz spomalená, ale že na minimum 😝 😝 😝 😝 😝 .....ešte robíš osobnú šoférku? 😉

utka
18. jan 2016

Ahojte. My sme boli cez víkend u našich. Maminka bude mať narodeniny, tak sme trošku oslavovali. Robila som slanú tortu. Len neviem zdobiť ☹

leninka75
19. jan 2016

ahojte..... 🙂

@utka ...čo by si nevedela, však vyzerá fajne, dala by som si 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ...z čoho je to vnútro?

@jacka ..... 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨

jacka
19. jan 2016

ahojte....
@utka vyzera dobre.....s coho si ju robila?

@leninka75 tu som.....trosku nam pritiahlo 😀 😀 😀 .....ale pokial bude slniecko....nevadi.... 😉 .------............a hlava boli.....poobede prešla....v noci zas......sa len dopujem.... 😢 😝 .............opuchnuta som ako po flame 😝 😀 ....Peťko mal isť zo skolkou na korculko.....ale kedže lad je vonku a tam veelka zima tak len v piatok.....a taaak sa tešil..........MAťko ma dnes rodičko.....ide muz.....sa boji že ho asi zbijm 😀 😀 😀 😀

leninka75
19. jan 2016

@jacka ......ach jo!! ☹ .....a nemala by si ísť k Dr.? 😕 ..........
.....strechu už máte hotovú?....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre