Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
8. feb 2016

Ahojte...
@jacka ani ja by som na tu stenu nesla ani za svet...a do roboty idem v septembri ☹.
@leninka75 Viki sa nebal,uzil si to riadne. A dakujem za link...super napady

katka1819
8. feb 2016

Ahoooooooooooooooooj 🙂 🙂 🙂

jacka
8. feb 2016

@utka to uz v septembri.....pani to riadne uletelo...l 😵 ...podla smaila usudzujem ze sa velmi netesis...... 😅

jacka
8. feb 2016

@leninka75 ze som sa vobec opytala rovno som si mohla sama odpovedat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...........tu nic noveho...v sobotu na korculko......v nedelu v kine......

jacka
8. feb 2016

@katka1819 ahoj....

utka
8. feb 2016

@jacka veru uz...a mas pravdu,netesim sa...

jacka
9. feb 2016

ahojte...
nepoprsí . ....a nepoprší.....ach jááj bazen na dvore....prirodný 😝 😠

@utka bud rada že mas kam.. 🙂 😉

utka
9. feb 2016

Ahojte!
@jacka akoze rada som,ale je tam 2/3ludi uplne novych...Boli sme po dve v dvoch kancelariach a teraz je 5 bab v jednej a to tam pribydnem siesta...no ako sardinky. No je vela veci,kvoli ktorym sa mi tam nechce vratit...
Aj u nas prsi. Nemam rada taketo pocasie ☹

leninka75
9. feb 2016

ahojte.......u nás 😎 😎 😎 😎 😎 😎 .....konečne po tých šedivých dňoch 😵 😵 😵 😵 .....len škoda, že som v robote 😝 😝 😝 😝

@jacka ...aj u nás otras dvor 😝 😝 😝 ....schodište zacápané od psa 😖 ........vnútorné schodište od svokrovcov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....................

@katka1819 ..no ahoj 🙂 ...už ste zdraví?

@utka ...nebudeš hľadať niečo iné??

utka
9. feb 2016

@leninka75 asi budem...

jacka
9. feb 2016

@utka fakt ides hladat inu?.......to az take zle je tam?
@leninka75 vy tu spinu mate dobre zadelenu 😀 😀 😀

utka
9. feb 2016

@jacka este neviem,ci idem hladat teraz,ktm som doma,alebo nastupim tam, uvidim, ake to tam bude a potom budem hladat...je to dost zle...aj co sa platu tyka. Vsetci si myslia,ze v BA sa dobre zaraba...na to,ze je toto taky velky labak,kopec roboty a nezarobim ani 500€ ☹

jacka
10. feb 2016

Ahojte

@utka ved vzdy si este popri mozes nieco najst......ked bude lepsie...tak im zamavas 😉

Jaj zas leje.......vsetko zakydane spsinou....parapet okna.......prirodny bazen na dvore sa zacina menit na potok.......potom more.....ocean 😀 .........

leninka75
10. feb 2016

ahojte............ 🙂

@jacka ....však aspoň ušetríš za dovču pri mori 😀 😀 😀 😀 😀
...u nás po tých nočných vetroch celá dedina v tme...asi potrhalo káble...žiadne pouličné svetlo nesvieti........po dvore sme najskôr museli pozberať rozfúkané plechy, polystyrény a iné veci a potom prebrodiť blato ku bráne a hor sa zakydaná do práce 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...............

jacka
10. feb 2016

@leninka75 my sme nastasie tam nič nemali.....tak som nemusela plavat 😀 😀 .....radšej malo snežiť 😉 😉 aspon by taka špina nebola 😠 ........v robote ked ťa uvideli ťa aj spoznali? 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉

leninka75
10. feb 2016

@jacka ..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ................ja som neprehliadnuteľná aj špinavá 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
10. feb 2016

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 aaach pooomoooc 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
10. feb 2016

@leninka75 uz mame more...skoda ze nie je este slane 😀 😀

leninka75
10. feb 2016

@jacka ..........u nás snežíííííííííííííííííííííííííí 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ....................vymením za more 😉 😉

leninka75
11. feb 2016

ahojte...............bleee nech to už skončí ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

.............dnes ráno som dostala prvé valentínske srdiečko 😵 😵 😵 ...potešilo 😵 😵 😵

jacka
11. feb 2016

ahoj,....
@leninka75 vieš čo nejdem menit.....berem more 😀 😀 😀 😀 ,,,,,,a ked sa rozpusti u vas a ty ho budeš mať 😀 😀 😀 .............................od koho si dostala...... 😵 😵 😵
aj ja dostanem..ideme k strige na víkend ....nic lepšie sa mi stať nemohlo 😠 😠 😠

jacka
11. feb 2016

@leninka75 😎 😎 😎 😎 😎 😎 u nas

leninka75
11. feb 2016

@jacka .........si nechaj 😝 😀 .........to akože fajne naplánovaný valentínsky víkend u svokry 😅 😅 😅 😖 😖 😖 😖 ..............tvoj muž vie čím ťa poteší 😉 😉 😉 😉 😉 ...............
........srdiečko mám od kolegu...má 71 rokov...on je taká stará škola.....gentleman do špiku kostí 😵 😵 😵 😵 😵 .....nikdy nezabudne na žiadny sviatok 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
11. feb 2016

@leninka75 tak u nas sa taketo niečo neoslavuje.....ani nečakam nič...toto americke heto komustické.............len ja tam tak nerada chodim......že až...................................ale ina č toto by aj man potešilo ....ešteže ho tam máte.....len ako to mužovi vysvetils 😀 😀 😀 😉 😉 😉

leninka75
11. feb 2016

@jacka ....ja rada obdarúvam, takže beriem všetky sviatky a je mi jedno aké sú 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😵 😵 😵....................mužovi zatajím 😀 😀 😀 😀 😀.................ale on pozná toho môjho kolegu, kedysi pred
1 000 rokmi ho učil 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀.................

leninka75
11. feb 2016

@jacka ......vás tento rok čaká už zápis do školy...či nie?.....Peťka dáš do tej istej školy ako Maťka?

jacka
11. feb 2016

@leninka75 aj ja..rada......ale len ludí ktorých lubim 😵 😵 😵 ...................taj len pekne....zatlkaj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...........tvoj chodil do tej školy?................
veru čaka 😢 😉 🙂 .........niekdy v aprili....ešte nevedia dátum.......ach......moje mininko...... 😉 😉 😉 už bude aj on školák..............ale zato tvrdy orech to bude 😠

leninka75
11. feb 2016

@jacka ........jasné muž je strojár jak vyšitý 😀 😀 😀 😀 ......aj doma musí byť všetko presné a nedajbože poviem, že "šróbovák" 😀 😀 😀 😀 😀.......to chytá infarkt, že veď to je skrutkovač 😀 😀 😀 😀 😀 😀...rovnako pri slove šróbik 😀 😀 😀 😀 😀 😀
....no nič dobré kladivko musíš nachystať a pekne pomaličky škrupinky ťukať 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂.........neboj nič to sa poddá 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 😉

leninka75
11. feb 2016

@jacka ..juj keď hovoríš o tom miminku...Lolke sa včera začal kývať prvý zúbok ☹ ☹ ☹ 🙂 🙂 🙂 ☹ ☹ ☹ 😵 😵 😵 ☹ ☹ ☹ 🙂 🙂 😉 😉 ☹ ☹ ...............tiež také zmiešané pocity.....

jacka
11. feb 2016

@leninka75 to nebudel kladivo.......to bude nieco vacsie 😀 😀 😀 ........ze infarkt 😀...aspon vies cim ho napalit 😀 😀 ......bud rada ze po tebe ten sroubovak nehofil 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 .....................neskutocne totok ako leti..fakt neviem ci sa tedit ci co robit........petko ma von uz 7 zubov...ako sme sa tesili ked siel prvy zubok von.....a teraz im to vypadava 😉 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre