Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
8. júl 2016

Ahojte.
@jacka vsak vychutnavam 😉. A dakujeme.
Ako prazdninujete? My sme zatial doma. Zajtra ide Viki so spoluziakmi a 2.tatinkami do Ruzomberka na chalupu jedneho z nich...tak sa tesi. Bude tam do stvrtka. V piatok ideme vsetci na tyzden do ZV (nejake vylety a kupanie). Potom chcem ist s detmi k nasim. V auguste ma Viki nejake denne tabory a ideme taka velka partia na vikend na Oravu. Tento rok more nebude.

jacka
11. júl 2016

@utka ahoj........moj muz na teraz doveolenku tak som chcela niekam ist...ale Matko nam zmenil plan.....v piatok si zlomil malicek rovno dvakrat....tak ruka v sadre skora po laket........no co už..........................tak Viki ma super program.... 😵 😵 parada......mate to riadne podelene........ja som si uz povedala ze neplanujem nic..............vam bude more aj chýbat 😉 😉 😉 ....ved este k moru mozete ist ci uz nechcete.....? 🙂 🙂

utka
11. júl 2016

@jacka juuuj...a čo robil, chudáčik, že si zlomil malíček? K moru už tento rok určite nepôjdeme. Kúpili sme auto, tak už nie sú peniažky. Ale nevadí. Aj dovolenka na Slovensku je super 😉.

jacka
12. júl 2016

@utka kupili ste auticko?.....ake a kedy pochval sa 😵 😵 ........veru slovensko je pekne 😵 😵 .....ja som chcela do Tatier.....nejak mi nic nevychadza...........no malicek na trampoline.... 😝 .......su ako z divych vajec ☹ 😠

utka
12. júl 2016

@jacka nooo,kupili. Ale nie nove. Spod ruky. Volvo xc60

jacka
13. júl 2016

@utka jeeej to je perfektne... 😵 😵 😵 😵 .......krasnucke 😵 😵 ,.....to tebe muz necha? 😉

utka
13. júl 2016

@jacka nieee...mne staci nasa stara fabia combi...
Buduci tyzden sme vo zv. Nedame stretko?

jacka
13. júl 2016

@utka aka skromnucka 🙂 🙂 .............možme.......ak do toho nic nepride 😉 😉

utka
13. júl 2016

@jacka hihi...skromnučká...ok. A kde? Napr.v meste na zmrzke,či?

jacka
13. júl 2016

@utka 😀 😀 😉 😉 veru skomnucka.,..😉.................presne...tam chodime na zmrzku pri priore hned vedla..........je dobra a detom jej z nej nic nie je 😉 😉

utka
13. júl 2016

@jacka ok...tak si voláme 😉

jacka
14. júl 2016

@utka ok.... 🙂 🙂 .....dufam že nam do toho nic nepride 😉 😉 🙂 .............dnes sme boli v gombaseckej , jasovkej a domici.....no mam dost 😝 😀
este sme neboli ..ale chcela som ist 🙂 hadam sa tam dopracujeme 🙂

utka
14. júl 2016

@jacka super výlet ste mali...aj my chceme nejaké jaskyne...muž by chcel Ochtínsku...
Len neviem, či je to už pre Lucku...čo si obliekate do jaskýň? Je tam veľká zima?

jacka
15. júl 2016

@utka no mali len dlha cesta....na nerv s nimi dvoma 😀 😀 ....ochtinska aragonitova je krasna..... 😵 😵 😵 .....zaujmava 🙂 ...ale tak zas tam jie ja taka zima....dame dlhe gate a sustacku a detom som este pod verovku zvykla mikinu dat...ale uz somru ze im je teplo 😵 😀 😀 😀
Boli sme na ko na chire ...este 2 tyzdne bude mat sadru...ach jooo

utka
15. júl 2016

@jacka zbalila som bundy a mikiny,tak snad ok. Viki sa vcera vratil z Ruzomberka a zarasteny nechet na nohe na palci.Tak dnes isiel s nim muz na chirurgiu a rezali mu to ☹. Ale tak to je na par dni (2-3) oddychu a mize chodit.

jacka
15. júl 2016

@utka ach jo to ho muselo riadne boliet ☹.....brr.....a inac bol spokojny??..............aj dobru obuv....kde sme sli do gombaseckej tak jeden tam chcel ist bez topanok....chapes to?

utka
15. júl 2016

@jacka vraj nebolelo velmi...mame botasky,tie snad su ok.

jacka
16. júl 2016

@utka...ked tam budete skocte aj do domici.....je tam teraz plavba lodkou.........kedy idete?..........praj krasny zazitok 😵 😵 😵

jacka
17. júl 2016

@leninka75 Karolinke k narodeninam vela vela zdravicka......stasicka a lasky........aj ked ich už mala......posielame boztek..... 😵 😵 😵 🙂

jacka
17. júl 2016

už druhy den ako krasne prsi.....a prsi...... 😝 😝 🙂 🙂

jacka
17. júl 2016

@utka kedy idete na vylet?.. 🙂

utka
17. júl 2016

@jacka vob3c netusim...toto pocasie...a Viki mal nejaku srajdu od piatku...vcera vecer to zakoncil poriadnou sablou a dnes uz je fit

jacka
17. júl 2016

@utka ach jo tak sa vyliecte 😉 ........na nervy s pocasim cely den prsi 😝

utka
17. júl 2016

@jacka vsak to...

jacka
18. júl 2016

ahoooooj 🙂 🙂

utka
19. júl 2016

Ahojte
@jacka vo stvrtok co robite? Dame zmrzku v meste?

katka1819
19. júl 2016

ahooooooooooooooj sme oslavovali ani dážď nám nevadil 😀 a v sobotu sme svadbovali ... ruka hore celý víkend 😀 😀 😀

leninka75
20. júl 2016

ahojte.............. 😎
@katka1819 ...Peťko blahoželám!!...prajem všetúčko naj naj lepšie a posielame cmuuk 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ....inak super torta!! 😵 ..maminka robila? 🙂

jacka
20. júl 2016

Ahojte....
@leninka75 uz doma?kedy ste prisli?
@utka stvrtok mozme dufam ze budem mat auto.....doobedu okolo 10tej moze byt?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre