Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
21. aug 2009

baby, ešte jedna prosba: kolko vážia vaši chlapci? sa mi zdá že ten moj je strasne tažký 😝 😝
má 17 kilo, to ako normálka?narodil sa 3.120 g, tak si myslím že má dosť, či nie?

mirrinka
21. aug 2009

ahojte 🙂
jacka,leva - všetko naj k meninkám....a leve aj k narodeninkám 😉

denisenko,moja Lianka už váži 17,5 kg a to je dievča 😅 a narodila sa s váhou 2950g

utka
21. aug 2009

Ahojte!!!
Jankám prajeme všetko naj... k meninkám 😉.
Už sme doma. Neviem, či je to škoda, alebo konečne???😕
denisenko, Viki mal pri pôrode 3650g a teraz má 16kg a nejakých 105cm.

siwike25
autor
22. aug 2009

Awojky,Simonko sa narodil s vahou 4350g a teraz ma 18kg 😀 😀 😀 😀
Všetko najjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj všetkim Jankam 😀

aninka29
22. aug 2009

ahojte mamulky 🙂 ...chjoj,hrozne mi chýbate 😢 ......ale ešte nestíhačky......snažím sa čo najviac venovať Simonke 😵 ,chcem jej vynahradiť ten čas čo sme boli od seba 🙂
Sabínka je neskutočný hladoš 😝 ....booooooože v kuse prisatá na cicuške 😀 .............máme s kojo trošku problém,ale už sa to zlepšuje 😉 ..........malá mi rozkúsala bradavky,au au au,dva dni mi tiekla s mliečkom aj krvička 😢 .tak som malú neprikladala,len som si mlieko odsávala a babulke som pri jej apetíte musela dať UM ☹ ...........ale už je to celkom v pohode,síce kojím cez klobúčiky,ale hlavne že už netečie krvička 🙂

Leninka domkov sme prišli vo vaničke 🙂

a tiež prajeme všetkým Jankám a dodatočne Zuzke 😉 všetko naj k meninkám 😵 😵 😵

mamulky nestrašte s tou váhou..............Simonka váži len 13,5 kg..........ale zato popapá všetkého veľa 🙂 ..........dokina na poslednej poradni povedala, že je to v poriadku 😒

leninka75
22. aug 2009

ránečko!!!...............aninka, tiež sme mali ten problém pri kojení, ale s klobúčikmi to už bolo OK ako píšeš aj ty!! 🙂 .............moja lilka má tiež len 13,5 kg, ale keď ju mám nosiť, akoby mala 100 kg!! 😀 😀 😀 .......
deni tak to je dobre, že denisko je spokojný...................ja sa dosť bojím nástupu do škôlky!!!!....lilka je najradšej doma...........no uvidíme, možno o týždeň prekvapí!!! 🙂

mirrinka
22. aug 2009

ahojte 🙂 tak ako vidím,moja je tu z báb asi najťažšia 😀 😀 😀 ale nevyzerá tučná,povedala by som,že taká akurát - a má supersky vypracované nohy - normálne moje kamošky jej ich závidia 😀 fakt ,akoby bola nejaká športovkyna - perfiš lýtka má 😉

ja dnes oddychujem,lebo včera som bola u nás na jarmoku predávať v stánku s cukrovinkami - taká menšia brigádička,ale oplatilo sa 🙂

idem si o chvíľku pre mužíčka a dcérušku,lebo som ich už viac ako 24 hod. nevidela - ale aspoň som sa vyspala v noci - sama doma,celá posťeľ moja...juuuuj,fajne bolo 😀 😀 😀 😀 😀

aninka,si zlatá,že si ešte aj na nás nájdeš chvíľku čas....držkajte sa 😉 😉 😉 😉

utka
22. aug 2009

Ahojte!!!
Dnes sme sa super vyspali...Síce v noci bolo veľmi teplo, ale potom, keď začalo pršať. Supeeeer!!!
Ja som spala do deviatej a chlapi do pol desiatej. Navarené máme, včera nás svokra nabalila. Len neviem, čo budem variť zajtra. Dostali sme od našich zajaca a zabudli sme si ho u svokrovcov v mraziaku ☹.
Dajte nejaký tip.

denisenko
22. aug 2009

😉 utka, len ticho závidím....my máme každý boží den budík na šiestu 😝
baby, s tou váhou ste ma potešili, už som sa zlakla že sa nezmestíme do tabuliek 😀 nam dokina povedala minulý rok že on má širokú stavbu tela a ťažké kosti, tiež nie je tučný, ale tá riťka.....slipy ako pre sestrinho takmer 5-ročného 😀 😀 😀
mirri, čo športujete?my len bycík, ale sedí na nom celý den 🙂
ani, my sme len odsávali, človek sa viac natrápi ako sa dieťa naje, tak som rada že sa vám to popravilo 😉
leni, ja by som najradšej ostala s ním doma aj do dospelosti, a to by asi tiež bolo málo 😀
inak, odkedy ho vychovávajú cudzí ludia, všade poslucha a je dobrý, len doma nie!dufam, že vám sa to nestane 😝

utka
22. aug 2009

deni, nezáviď...o chvíľu to leňošenie a dlhé spanie skončí aj nám ☹.

mirrinka
23. aug 2009

Ahojte 🙂 peknú upršanú nedelu všetkým prajeme 😉 😉

mirrinka
23. aug 2009

aspoň raz som prvá 😀 😀 😀

utka
23. aug 2009

Ahojte. U nás je pekne. U nás pršalo včera...

denisenko
23. aug 2009

ahojte, joooj tu je horúúúúco 😝
a ešte k tomu som bola aj v práci 😝 asponže je nedela a na večernu už nejdem, paráááda 😉
fuj, ale je tu stále také teplo, minule 37, teraz ešte večer o siedmej býva 31 😝 😝 😝
mirri, tak pošli trošku dažda, nám prší tak raz do mesiaca, niekedy dva 😀 musím kuknúť mapu, nie sme na sahare?
halooooooo............

aninka29
23. aug 2009

ahojte 🙂

my sme mali upršaný deň 😉 .........celkom mi to vyhovovalo 🙂

o chvíľu idem kúpať babulku 😵 ...........juuuuuuuuuuj ako ľúbi vodičku 😵 .............Simonka je už okupkaná,napapaná 🙂 🙂 🙂

utka
23. aug 2009

U nás bolo dnes celkom pekne!!!
A navyše ma prvýkrát zastavili policajti. A ja si idem bez svetiel...Ale našťastie som nedostala pokutu. Zlatí to policajti 😉.

leninka75
24. aug 2009

ránečko!!!! 🙂 .................u nás včera fúkal hnusný vietor!!!!............ale zasa má byť teplúčko celý týždeň!!!.........super teším sa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂...........utka to si musela dobre žmurkať, keď si nedostala pokutu!!! 😀 😀 😀 😀............inak, už sa hlásim z roboty!!! 😝 😝 😝 😝...........hneď z príchodu ma baby vytočili, že som mala veľa dovolenky!!!! 😖 😖 😖................

aninka29
24. aug 2009

dobré ráno mamky 🙂 🙂 🙂

mám trošku čas 😉 .........Sabínka spinká a Simonka sa hrajká s tatkom 😉

aninka29
24. aug 2009

leni určite si celá vytešená, že si zase v práci 😝 😝 😝

aninka29
24. aug 2009

haloooooooooooooooooooo mamule kde ste???????????

leninka maká a a ostatné ešte chrapkáte????????

juj,kedy tu bude jacka ☹ ..............musím jej dnes napísať 😉

utka
24. aug 2009

Ahojte!!!
leni, nezávidím ti, že už si v práci. A ani som na tých fešákov policajtov nežmurkala 😉.
aninka, tak len oddychuj, keď máš chvíľu času 🙂.

leninka75
24. aug 2009

ahojte utka, aninka!!!..............sak pokecaj aj s nami ani!!! 🙂 🙂

leninka75
24. aug 2009

a som neskutočne šťastná, že som v práci!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aninka29
24. aug 2009

leni,však by som aj pokecala,ale nikde nikto ☹

práve som vyslala manžu za farárom,nech ide dohodnúť termín krstín 🙂 .........Sabi ešte chrapká 😵 a my so Simkou ideme trošku poupratovať 🙂

leninka75
24. aug 2009

A kedy chcete krstiť???...........potom si dám koláče!!! 😉 😉 😀 😀 😀 😝 😝

leninka75
24. aug 2009

ani, ešte upratujete??? 😨 ..........volala som svokre a moje decko práve šikovalo babku von 😀 😀 😀 ...........akosi sa neviem dostať do pracovného režimu 😝 😝 😝..............kukala som lasty..........ja ešte chcem ísť!!!!..........také sú teraz dobré ceny!!!

leninka75
24. aug 2009

stále nič???!!! 😕 ...........no nič tak pokračujem sama so sebou 😀 😀 😀 ...........musela som sa ísť vyvetrať - zlé správy z BA ohľadnej mojej dizertačky ☹ ☹ ☹ ☹ ................nervačím, nestíham.............. 😠 😠 😠 .........idem obedovať!!!

utka
24. aug 2009

leni, a prečo zlé správy???
Aj ja by som ešte išla k moru ☹.

leninka75
24. aug 2009

veľa opravovania a málo času utka!!!! ☹ ☹ ..........tak som z toho nervná............zbalíme ešte kufre, čo povieš?? 😉

utka
24. aug 2009

leni, tak to ti nezávidím...
No kufre zbeliť môžeme. Ja by som hneď šla...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre