Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
24. aug 2009

utka, bola si na dovolenke v pohode???..........lebo ja som prvé dni bola ako na ihlách, ........či sa lilke bude páčiť, aby sa nič zlé nestalo, aby jej chutila strava, aby nerobila scény pre hlúposti atď.....potom som sa postupne upokojila...a nakoniec mi bolo ľúto, že už ideme domov a že som si začiatok pokazila takými myšlienkami......

leninka75
24. aug 2009

halo, kde je kto???...............no nič, bežkám domov, paaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂

denisenko
24. aug 2009

leni, utka..baby, vy dovolenárske provokatérky 😀 ako k tom u prídeme my, čo sme ´dovolenku, okrem materskej nemali?a vy, že ešte raz....fuj, hanbite sa 😀 😀 😀 😀
aninka, ty máš dobre detičky, ked ti nechaju vydýchnuť 😉
ja mám zajtra volnoooooooooo 🙂 idem robiť slivkový lekvár, celý den v horúčave pri sporáku, parádička 😝

utka
24. aug 2009

leni, ja som bola v pohode...ja som si super oddýchla, Viki bol skoro stále v chládku pro tatinovi a ja som si vylihovala na slniečku 😎 .
deni, však choď aj ty k moru a nezáviď 😉.

aninka29
24. aug 2009

ahojky 🙂

aninka29
24. aug 2009

krstiny máme šiesteho septembra 🙂 ........už sa nám spolu s kmotruškou šijú šaty 🙂

mamky,Simka si dnes odstrihla cop 😠 😠 😠 ..........hrala sa s dedom,vystrihovali si, a krásavica potom urobila šmik šmik a bolo 😠 ........a dedo trubiroh ju nrchal,lebo si myslel, že to robí,len akože 😠 ........trafí ma 😝

som jej musela tie krásne vlásky ostrihať na páža ☹ ☹ ☹ ..........chjoj ☹

si predstavte,manža ma tu normálne nechal s dvomi deťmi samú a šiel si von s kámošmi 😠 ...........ale zvládam to v pohodičke 🙂 ........deti sú okúpané.napapané.........o chvilu sa ide spať 😉 ..........ešte aj konkovať stíham 😀 😀 😀 .......a možno si aj pozriem nejaký filmík 😉

utka
24. aug 2009

aninka, tak keď máš také dobručké detičky a stíhaš pri nich koníkovať, tak daj foto...aj Sabínku a aj ostrihanú Simonku 😀 ...

leninka75
24. aug 2009

ha-ha-ha, že simka si šmykla copík!!!!.....šikovná babuľka!!!!..........aby nezačala strihať aj sabinku 😀 😀 😀 ......aninka a ako v noci, ako často vstávaš???.......tak tanino si užíva......a to sa mu prepečie?? 😀 😀 😀
utka, tak to len ja som taký zajko-bojko!!!!............faj, že si si tak oddýchla!!!...som šibnutá, že rozmýšľam nad takými vecami 😠 😠 😠
deni, potom pošli lekvárik 😝 😝 😝 😝 .............veď poď s nami, s utkou ťa berieme do partičky 😉 😉 😉

utka
24. aug 2009

leni, tak veru,nesmieš myslieť veľa, lebo to bolí a škodí...
no dobre, tak berieme aj deni 😉

siwike25
autor
24. aug 2009

Dobruuuuuuuuuuuu noc 😉 😉 😉

utka
24. aug 2009

siwi, dobrúúúú...

siwike25
autor
24. aug 2009

utka dobruuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀

utka
25. aug 2009

Dobré ránko!
Ja som prvá??? 😕
leni, kde si?

mirrinka
25. aug 2009

ahojte 😉 aninka,tak šisteho septembra si pripijem aj na sabínku,lebo akurát vtedy máme oslavu babkinej sedemdesiatky 😉 😉 😉

bubba
25. aug 2009

ahojte babeny.som sa dlho neukazala uz asi tyzdnech chodim na net len na skok a kazdy skok som zabudla 😅 som mala upratovaci tyzden 3 dni som len okna umyvala...teraz mam doma muza na 2 tyzdne tak budem musiet aj vac varit a tak....takze sa drzkajte tatial.pa 😵
a vsetko najlepsie jankam 😵

utka
25. aug 2009

Ahojteee!!!
Dnes som sa bola pýtať za jednu prácu. keď to bude 100%, tak sa vám pochválim 😉.
Zajtra sa idem hlásiť na Úrad práce.
mirrinka, tebe prišlo aké rozhodnutie z úradu a kedy asi?

denisenko
25. aug 2009

ahojte, slivky su už zavarené, lekvár vám posielam konskou poštou 😉
utka, leni díky že ma berete do partie, idem kukať aj ja nejaké lastminuty 😀 😀 😀
taký egypt by sa dal aj novembri 😀 ked mi padne no nie?boli sme v oktobri a bolo tam ešte fajn, tak možno....
😀 😀 😀
ani, stále vravím, že ty si superžena 😉 ale škoda tých vláskov, také boli pekné dlhéééééé 😒
dnes som bola pre fotky zo školky, ale nedali mi CD, tak to nemožem dať do albumu, ale to dieťa sa tam malo supeeeer, všetky deti sa sním kámošili, aj ked nič nepovie, fotky hovoria za všetko 😉
a ja som sa tak bála 😠

leninka75
25. aug 2009

ahojte!!!..........nestíham...som dnes doma, lebo svokrovci mali nejaké vybavovačky v PB a nemám nikoho ku lilke............ach-ach to moje decko mi nedá vydýchnuť..............prečo už nespáva cez obed???!!! ☹ ☹ ☹ .......pomóc!!!..........a večer ma čaká kôš žehlenia a varenie na zajtra.................

leninka75
25. aug 2009

utka, drží palce, aby prácička vyšla!!!!! 🙂 🙂 ...............super lekvárik deni!!! 😀 😀 😝 😝

denisenko
25. aug 2009

leni, aj deniskovi ten lekvár moc dobre vonal 😀 ten moj chrust si musí lahnuť cez den každý den, aj ked on tvrdí že nie, ale ked sa dostane do postele, je okamžite tvrdý 😀 niekedy ani ja nechápem ako tak rtýchlo zaspí 😀
včera som ho musela o šiestej večer budiť, lebo by asi spal až do rána, a to si šiel lahnuť pred treťou..... 😀
utka, dufam že ti to výjde ako mne, hned na prvý šup 😉

utka
25. aug 2009

Ahojte!!!
babenky, dík -)...
deni, taký domáci slivkový lekvárik-mňam, mňam!!! A to moje decko nechce ani lekvár, ani med ☹.

siwike25
autor
25. aug 2009

Dobruuuuuuuuuu noc cicušky moje 😀 😀 😀

utka
25. aug 2009

Dobruuuuu nôckuuuuu!!! 😔

siwike25
autor
25. aug 2009

Utka dobruuuuuuuuuuu 😀 😀

leninka75
26. aug 2009

ránečko!!! 🙂 🙂 🙂 ............ďalší pekný horúci deň pred nami!!! 🙂 ..........siwi, ešte máte vonku bazén???.........my sme ho už cez víkend zbalili!!! ☹ ..............babule, včera mi pošibkávalo...viete čo som robila???? ...........triedila som veci od segry po neterke a začala som lilke chystať jesenné a zimné veci, takže včera v tom teple u nás na šnúrach vyseli zimné bundy, svetre a otepľováky 😅 😅 😅 😅 ...........ale aspoň som využila slnko, no nie??!! 😉 .........som vám nehovorila???........včera som mala zasa dovolenku, lebo svokrovci mali túr po doktoroch a nemala som kde dať decko..........myslela som, že skoknem ku nám do škôlky sa popýtať čo tam lilke bude treba, ale nič som nevybavila!!!...........škôlka komplet zamknutá!!!........chcela som ísť aj k dokine s lilkou na trojročnú prehliadku a posledné protikliešťové očkovaniče...........muyslíte, že som bola????...........dovolenka!!!.......do konca mesiaca!!! 😖 😖 😖 .........na porazenie!!!
ako sa má asi tak jacka????.........tá nám stihne aj porodiť, kým opravia počítač!! 😀 😀 😀 😀 😀
deni, to ti závidím takého spachtoška!!!!! 😉
utka, a kedy budeš vedieť či máš robotku??? .............som zvedaváááááááááááá!!!!! 😉

leninka75
26. aug 2009

halo, halo..........kukuk 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
26. aug 2009

stále nikto ☹ ☹ ☹ ☹

utka
26. aug 2009

Ahojte!
Tak si mala leni včera poriadnu smolu ☹.
...anebuď zvedavá, budeš skoro stará 😉. No robotka je ako tak istá, len keď ešte neviem, čo bude so mnou, s mpjím zdravotným stavom. Či idem na operáciu, či čo sa bude diať...Tak ak by som musela ísť, tak neviem, či na mňa počkajú. Preto ešte nechcem o tom hovoriť.
V nedeľu sme sa dozvedeli, že švagor s jeho družkou čakajú mimčo 😉.

leninka75
26. aug 2009

utka, neva aj tak ma to raz čaká................som zvedavááááááááááá 😀 😀 😀 😀 😀 .........a kedy sa ti vyjasní situácia s operáciou??? ☹ ....

utka
26. aug 2009

leni, asi v piatok.Idem na kontrolu

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre