Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
20. sep 2009

ahojte!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 ............utka, to mi vysvetli ako to robíš!!!!!!! 😕 😕 😕 .............ja mám asi blbý systém, alebo že by to bolo vo mne??? 😀 😀 😀 😀 😀
jacka, žiadne náznaky??? 😠

jacka
20. sep 2009

leni..žeby??? 😀 😀 😀

žiadne ☹ ..ja asi nikdy neporodím 😝

ja mám tiež už hotovo..a to som musela asitovat ešte okolo zadku muža..lebo sa schytil malovať špajzu....ani to ma nepohnalo 😠

leninka75
20. sep 2009

fuj špajza!!!! 😝 ...tých krámov čo je tam..........teda aspoň u nás!!!!...........pošli ho aj ku nám potrebujeme vymaľovať stenu v kuchyni čo nám svokra postriekala horčicou!!! 😀 😀 😀..............a ste babule dobré varili???

leninka75
20. sep 2009

tam malo byť "a čo ste dobré varili" 😉

utka
20. sep 2009

leninka, neviem ako je to možné... Vsatala som o 8:30, ešte som robila na raňajky chlieb vo vajíčku a predsa som to nejako rýchlo navarila. Varila som zajaca na paprike a halušky. Polievku máme ešte od včera...

jacka
20. sep 2009

leni...ber si ho...aspon si zarobí 😀 😀 .....a svokru si nechaj 😉 ....aj my sme tam mali same somariny...teraz to tam vyzerá ino nuno...len som zvedavá dokedy 😀 😀 😀 😀

utka..skoro sme sa trafili...ja som piekla zajka bojka na cesnaku,so slaninkou..a zemiačiky....chcela som zemiakove knedlíky ale nebol čas 😒

leni a vy čo máte fajné....

leninka75
20. sep 2009

no skrátka si šikuľka!!!!!...................chystáte sa niekam poobede utka, či sa budete liečiť??

utka
20. sep 2009

leninka, dnes navytiahneme z domu ani nohu...Nech sa Viki lieči, lebo vonku len beha a zbytočne sa spotí a zachladne... zajtra nepôjde ani do škôlky...

jacka
20. sep 2009

už sem po...teraz sa idem sustrediť na rodenie 😀 😀 ..... 😉

veru utka len ostante domka..... 🙂

utka
20. sep 2009

jacka, tak sa sústreď 😀

leninka75
20. sep 2009

liečkajte sa vy veru!!!..............jacka, myslíš, že by si zarobil??? 😀 😀.......tak vatikánsku 😀 😀......ideš to už jacka vyvolať????.............budeš ako duchárka, aj sviečku zapáliš??? 😀 😀 😀 ................ja som varila kuracie závitky plnené anglickou slaninkou a plnkou zo žĺtka, masla, syrokrému a nivy............. a polievka je šošovicová zo včera, alebo z piatku ?? 😕

utka
20. sep 2009

Aj my sme mali polievku z piatku...a tie závitky musia byť výborné...mňam.
My sme neskoro raňajkovali, tak sme zvládli len polievku. Mäsko bude neskôr...

jacka
20. sep 2009

budem .... 😀 😀 a ešte si aj karty vyložím... neviem čo ešte všetko...jááj chýba mi tu jedna bosorka

leni tak mu hádam dáš aspon najesť..či o hlade a o smäde 😀 😀

utka
20. sep 2009

A kdeže je aninka?

jacka
20. sep 2009

možno ešte oslavuje 😀 😀 😉

utka
20. sep 2009

Jáááj, sa spamätáva z opice 😀 .
Moje dieťa už asi nie je choré,lebo mu totálne šibe!!!

jacka
20. sep 2009

utka 😀 😀

tak s ním chod von....lebo začne aj vám šibať... 😀 čo spravil

leninka75
20. sep 2009

jacka, nič mu nedám a bude vedieť, že "home sweet home"!!!! 😀 😀 😀 😀 ..............na tých našich chlapov treba ísť cez finty!!! 😉 .................veru utka, choďte sa vybiť voľakde...........

utka
20. sep 2009

Nechcem ísť s ním von. Viem, že je pekne, ale bojím sa, že sa zase spotí a nachladne ešte viac. aspň dnes chcem byť s ním dnu...

jacka
20. sep 2009

no tááák leninka ...malovať ti bude tvoj drahý... 😀 😀 😀

utka tak len na prechádzku...ak sa nebude nahánať 😉

utka
20. sep 2009

No asi aj pôjdeme...dúfam, že bude kľudný a nebude behať ako šiši 😝

jacka
20. sep 2009

kuk....

mirrinka
20. sep 2009

ešte nič???? 😕 😀 😉

utka
20. sep 2009

jacka, čo bosorovanie? Nezabralo??? Boli sme vonku a celkom v pohode...normálne rozmýšľam, že ak bude dobre spinkať a nebudem teda mať teplotu, tak ho dám zajtra do škôlky...alebo žeby som ho ešte zajtra nechala doma? neviem...poraďte...

siwike25
autor
20. sep 2009

Ahojte herčky 100 rokou som tu nebola,ako sa mate???
Jacka ti si ešte cela???????, 😕 😕 😀 😀 😀

utka
20. sep 2009

siwi, vitaj!!! 😉

jacka
20. sep 2009

utka..však ho jeden den ešte nechaj.......však uvidíš aká bude noc 😉
asi som slabá bosorka 😝

siwi no vitaj....no celá 😠 😠

mirri však čakám na teba 🙂

a ked je aninka????

jacka
20. sep 2009

dobre mamičky...aj zajtra je den..aj zajtra pojdem rodiť 😝 😝 😀 😀

dobru noc.... 😔

siwike25
autor
20. sep 2009

Utka ako sa maš?? 😉
Jacka myslela som si že si už porodila 😉

leninka75
20. sep 2009

ahoj siwi!!..............jacka nás udržuje v napätí!!! 😀 😀 😀 ..............som zvedavá dokedy sa jej to bude dariť!!! 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre