Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

mirrinka
29. sep 2009

nie,neboj...ani nemám s kým 😀 ....škoda,že bubba býva tak daleko 😀 😀 😀 s mužíčkom si určite niečo dáme,ale až po desiatej,lebo práve odišiel do práce ☹

utka
29. sep 2009

Tak na zdravie!!!

jacka
29. sep 2009

ahojte....sme dorazili domkov...huráááá

utka
29. sep 2009

jacka, vitajte!!!
Tak ako sa máte? Čo drobček? A čo Maťko, ako to zvládal bez teba?
Dúfam, že fotky budú čo najskôr...

ivanecka321
29. sep 2009

ahojte kocky 🙂
miri, vsetko naj, naj, naj k ti prajem 🙂
jacka vitajte 🙂

jacka
29. sep 2009

babenky ste veeelmi zlatučke 😵 😵 😵 😵

Matko...ten to zvládol lepšie ako ja....on bol v pohodičke zatial čo mne bolo smutno....a Petko je maličký pokladík...a fotky budu ..budem sa snažiť čo najrýchlejšie dať... 😉

idem sa dat dokopy 😉

ivanecka321
29. sep 2009

dievcata, aj ja uz mam adamka druhy den doma, lebo zacal trocha pokasliavat 😒 tak dufam, ze to zvladneme len so sirupom a cajikmi a nebudeme musiet ist k lekarke
dnes len co otvoril rano oci, tak mi hlasil, ze este je chory a nejde do skolky
to som zvedava, co zas bude, ked tam pojde po takej pauze

mirrinka
29. sep 2009

jacka serúúúús...vitajte domka...ako bolo? blbá otázka,že? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ivanecka321
29. sep 2009

musism ist, drobec sa uz dozaduje mojej pozornosti
tak sa tu majte krasne kocky 🙂

utka
29. sep 2009

jacka, tešíme sa...
ivanečka, rýchlo sa vyliečte 😉.
Idem po drobčeka do škôlky. Zatiaľ papa.

mirrinka
29. sep 2009

ivanečka,dakujem ti krásne 😉

jacka
29. sep 2009

mirri....bolo super 😀 😀 😀 😀 ..ale ani smrad po mne neostal....a už by som sa tam nevrátila hlavne rodiť 😀

mirrinka
29. sep 2009

baby,moja malá práve prehltla neviem či 50 -haliernik starý alebo korunu.....čo mám robiť? som myslela,že ma porazí....najprv sa dusila,som s nou trepala,potom jej asi nemohol zísť dole,a teraz vraví,že už je v brušku ..... mám isť k dr.?

mirrinka
29. sep 2009

dala som jej zjesť rožok a preháňadlo 😒 dúfam,že ho vykaká...

bubba
29. sep 2009

mirri ty kokso no neivem....ja by som asi pockala na stolicu a ked nic tak by som sla...pocuj...to sa budes musiet v tom riadne premrvit 😀 chcela by som ta pritom vidiet 😝 😀 neboj sa nic sa jej nestane deti pojdeli uz kadeco...bude to dobre...

mirrinka
29. sep 2009

no moja,tak akurát som sa v tom mrvila,ale zatial to boli len 4 také bobky - som do nich pichala zo špáratkom a nič tam nebolo,no ešte si počkám,ešte možno to prehánadlo nezabralo - uvidíme ... 😝

siwike25
autor
29. sep 2009

Ahojte .
Mirrinka všetkooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo najlepššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššiiiiieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee k narodka.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirrinka
29. sep 2009

ďakujem siwi 😉
tak my ideme do postele,prehánadlo nezabralo ☹ ...ale vystrája ako vždy,tak snád jej z toho nič nebude... 😖

jacka
29. sep 2009

jej..mirri......škoda že Petko nevydržal...... 😀 😀 😀 😀 ...všetko najlepšie..vela zdravia štastia lásky..a dalšiu malu bábu 😉

dobru noc... 😔

utka
29. sep 2009

mirri, neboj, nič sa jej z toho nestane...Ale som rada, že Viki nepchá somarinky do úst 😉.
jacka, bez teba tu bolo mrtvo. A čo fotky?

mirrinka
29. sep 2009

utka,ved to ani ona nikdy nič do úst nepchala,dokonca aj ked bola mala,tak som sa nemusela báť toho,že niečo prehltne...neviem čo ju to teraz napadlo...... 🤐

utka
29. sep 2009

mirrinka, asi ide na nich predčasná puberta 😉.
Aj Viki je taký zlý, že až. Za všetko piští. Moja mama tvrdí, že to je ten vek. 3 roky. Tak dúfam, že ozaj a že to rýchlo prejde...

utka
29. sep 2009

Idem pozerať Odsúdené. Dobrú nôcku. Zajtra prídem neskôr. Idem na úrad práce a na nákup do Tesca.

leninka75
30. sep 2009

Ránečko!!! 🙂 ............ako sa mi máte zlatíčka???? 😉 😉 😉 ............idem si vás prečítať..........

leninka75
30. sep 2009

aha jacka, no vitaj moja!!! 🙂 🙂 🙂 ..........šak popíš pôrod, aký to malo priebeh, ktorý dr. bol najfešnejší 😀 .........chlapi ako zvládali???...........ako vyzerala domácnosť, keď si prišla domov??..........tatino neošedivel??? 😀 😀 😀 ..........aký je peťko, dobre spinká, či to bude druhý maťko???..........predpokladám, že kojíš.............a maťko ako berie brata???...........

leninka75
30. sep 2009

mirri, už je to von??? 😕 😕 😕

leninka75
30. sep 2009

ivanečka, ja si myslím, že bude plač!!! ☹ ☹ ☹ ☹

jacka
30. sep 2009

vraj ránko.... 😀 ....dobre 😀 😀

ked bude Petko spinkať tak ešte kuk 😉

jacka
30. sep 2009

leni..ahoj... 🙂 fešný dr. bol ten čo ma rodil ale už ho nechcem vidiet 😀 😀 ....porod..no..kontrkcie každu chvilu a ja som sa neotvárala tak si vieš predstavit...sa dr. nasral vraj na druhorodičku som sušienka 😠 a také nemá rád 😠 😝 ..tak mi pichol oxitocín..a za hodku bol Petko von..ale tá hodina bola nočná mora..a ešte ked prepichol plodovu vodu som nevdela o svete 😝 ..ale už je po...mám doma dva poklady...tak sa vytešujem..a s rodením som skončila 😀 😀

chlapi to zvládli super...až som sa divila...ale posledné dni mal už muž toho dost...a ja tiež ked ma nechceli postit 😠 😠

som sa divila moj muž dokonca aj navaril ked sme prišli..francuzke 😕 😕 ..a boli jedlé 😀 😀

Matko je zlatučký...stále by len hladkal a z...pomáhal včera aj pri kupaní

jasne že kojím..mám mlieka ja pre susedov 😀 😀 😀 😀

a vyzerá to tak že meno som fakt vytlačila..neviem ako som sa dopracovala k nemu...aj ked ma zabiješ 😀 😀

ivanecka321
30. sep 2009

ahojte kocky 🙂
leni ja si tiez myslim, ze bude plac 😒 no uvidime
miri, ako to dopadlo ? urcite sa jej nic nestane, neboj
jacka, myslela som si, ze to len ja som tak prisla k menu pre syna 😀 ze ani neviem ako

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre