Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
27. okt 2009

to aj my tak ani............len vždy upečiem koláčik a hodím salámku na tanier a toť vsio...... .......prasa negrilujem!!! 😀 😀 😀 😀

aninka29
27. okt 2009

leni ja ani salámku nehodím 🙂 🙂 🙂 .....stačí kávička,nejaké tie čipsiky a tak 😉

chjoj,neviem čo mám variť 😠 😠 😠.............ma normálne nič nenapadá 😝

jacka
27. okt 2009

dobré ránko..
Sabínke všetko najlepšie..vela zdravíčka a spokojných rodičov a dobru sestričku 😵 😵 😵 😵

leni...dufam že nám to nebude trvať večne a Matko dostane rozum..však mu to Petko vráti ked bude väčší 😉

ani...ja som teiž nevedela ani za svet...čo variť....tak som zapiekla cestoviny so špenátom...a už budud aj hotové...som musela rýchlo pokial Petulo spinušká...... 😉

aj u vás je tak krásne 😎 😎 ....hned je lepšie ked svieti...sa zobudí a šupom rýchlo von....pokial sa usmieva na nás....a ten včerajší den bol hrozný...fuuuj

aninka29
27. okt 2009

jacka ďakujeme 😵 😵 😵

krásne??? 😠 u nás zatiaľ nieeeeeeee.........celú noc pršalo.....začína sa síce vyjasnievať,ale to ešte potrvá 😝

jacka a dávala si ešte niečo do tých cestovín? 🙂

jacka
27. okt 2009

nie len špenát....osolila a na vrch som dala postruhaný syr 😉

krásne....slnečno...nedám nikomu slniečko 😀

aninka29
27. okt 2009

mňam 🙂 .....len nemám doma tvrdý syr............žeby som šla do obchodu???...nechce sa mi 🙂

idem mamušky....Sabinka sa zobudila 🙂

prídem 😉

jacka
27. okt 2009

len prídi....

a skoč do obchodu 🙂
pa....

leninka75
27. okt 2009

u nás nesvieti ☹ ☹ ☹ ............ja budem mať dnes fajný obed!!!..........krkovica s kapustou a knedľou........ 😝 😝 😝

utka
27. okt 2009

Ahojte!
Sabinke všetko najlepšie k meninkám, veľa zdravíčka, trpezlivých a milujúcich rodičov a sestričku 😉.
Ja varím krémovú brokolicovú polievku a paprikášové zemiaky...
Viki už neteplotuje a mňa už dnes našťastie hlava nebolí 😉.

leninka75
27. okt 2009

ahoj utka!!!.............tak to je dobre, že sa máte lepšie!! 🙂 🙂...........aké sú to paprikášové zemiaky??

utka
27. okt 2009

leni, zemiaky popražiť na cibuľke, posoliť, poprášiť červenou paprikou, zaliať vodou a variť, kým nezmäknú a ešte tam ide nejaká klobáska. Ja dávam slovenskú točenú...
Idem oddychovať,lebo už nevládzem. Dnes som toho porobila dosť. ešte mi perie práčka a v rúre mám chlebík na kocky k tej krémovej polievočke 😉. Uffffff

leninka75
27. okt 2009

je to jednoduché a asi aj dobré utka, veru skúsim...........a klobásku popražíš???.........

aninka29
27. okt 2009

utka ďakujeme 😵 😵 😵 😵 .......ja ľúbim paprikášové zemiaky 🙂 🙂....manža ich volá cigánske zemiaky.....neviem prečo 😀

u nás je už tiež krásne 😎

ja som nakoniec robila to čo jacka cestoviny so špenátom a syrom....akurát som tam dala aj šunes 😉 .......a tekvicovú polievku 🙂

utka
27. okt 2009

leni, hej, popražím...niekedy spolu, niekedy zvlášť a potom zmiešam...
aninka, nooo, cigánske, len neviem, či cigáni dávajú klobásku 😉...

aninka29
27. okt 2009

utka no to neviem 🙂 .....ale určite nie vždy 😉

jacka
27. okt 2009

utka to je dobrý tip na obed..vyskušam aj ja .........ale asi len s párkom alebo špekou

aninak ...chutilo...veru tu šunes som mohla aj ja dať...sa s tavím že muž to jesť nebude 😀 😀 nie je tam mäsko 😝

utka
27. okt 2009

Nemáte začo...som rada,že som vás inšpirovala 🙂.Už som aj prádlo vyvesila, aj perinky prezliekla...Tak už budem vegetiť 😉.

utka
27. okt 2009

Dnes manžel kúpil Play Doh zmrzlinku 😉...

aninka29
27. okt 2009

jacka ani Simi by to nejedla keby tam nevidela aspoň náznak mäska 😀

utka,už ste si aj nejakú vyrobili? 😉

ja som bola chvíľku s malou vonku,kým nezaspí.....som ju odparkovala,tak nech hajká babuľka 🙂 ......tiež čakám kým mi doperie tretia várka a mám veget 🙂

zajtra ešte umyjem okno v Simkinej izbe a v obývačke a dovi dopo 😀

aninka29
27. okt 2009

a našla som ďalší darček pre Simi na Vianoce 😉 ............Fifi hraciu krhličku 🙂 .....mne sa moc páči tá rozprávka 😵

utka
27. okt 2009

aninka, ešte ju má v práci a bude to na Ježiška 😉.

aninka29
27. okt 2009

ahaaaaaaaaaaaa 🙂 .......a kde ju nakoniec manža kúpil?

utka
27. okt 2009

V dráčiku...Je tam za 17,99€,ale dal Orange kartu, tak vyšla 14,87€.

jacka
27. okt 2009

my sme v nedelu písali ježiškovi dopis....taký bol milučký..žeby som ho zjedla 😵

jacka
27. okt 2009

aninka......hraciu krhličku? 😅 ....popíš......to je normálna krhlička..len hrá.....dobre chápem 😅

aninka29
27. okt 2009

jacka a čo si Maťuldo praje od Ježiška? 🙂

my sme ešte nepísali.....ale až dojde tatko domov,tak napíšeme 🙂 ...len neviem, či pri tom písaní neprídem o ruku 😀

jacka
27. okt 2009

sa ti riadi ked sa ti dá.....ja som rada že žijem 😝

sice dnes dobre spinkal.....len som odparkovala kočík a .....čo zase nepočuju moje uši 😠 ...som ho povyzliekla dala cici...a šup do perinky a spinkáme......juj taká som rada 😵

jacka
27. okt 2009

videl v tescu taký obrovský bager do piesku.....tak od nedele nepočuvam nič ine..len že Ježiško donesie bager......no aby nebol sklamaný 😝

aninka29
27. okt 2009

jacka to je z rozprávky Fifi...to je taká kvetinka.....a býva v takej krhličke 🙂

http://www.alltoys.sk/iobchod/product_info.php?...

aninka29
27. okt 2009

jacka,nech Peťulko vydrží spinkať dlho dlho 🙂 ...aby si si oddýchla 🙂

nooooooo...ak bude Maťuldo poslúchať,určite sa dočká 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre