Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
6. nov 2009

Simuške som musela do postele naukladať všetky bábiky sveta a ešte aj plyšákov k tomu 😝 ...hračky rozvalené po celej posteli a Simi stočená na mini kúsku 😀 😀 ....až bude tvrdo spinkať,tak pôjdem robiť poriadky 😀

jacka
6. nov 2009

tak budete samy domka? ☹

tešme sa ....vychutnávajme ako rastu 😉 ...................dufam že budu zdravučký 😵

jacka
6. nov 2009

zlatušik 😵 😵 😵 😵 ......a už spinká....?

aninka29
6. nov 2009

no budeme...to bude zase víkend 😝 ...a ako na potvoru,nemám doma ani auto 😝 ....nech je aspoň pekne teplo,aby sme nehnili doma 🙂

jacka
6. nov 2009

idem aj ja ......aj ked som dnes v pohodičke.......predsa len postel je postel 😉

jacka
6. nov 2009

nehlásia peken...som kuk.....počasie..tak hlásili mokro 😝 😝 😝

aninka29
6. nov 2009

je vo fáze zaspávania 😵 😵 😵 ešte ju počujem ako sem tam niečo povie hračkám 🙂 asi aby sa na ňu netlačili 😀 😵

jacka
6. nov 2009

idem....dobu noc....pekne sníčky 😔

aninka29
6. nov 2009

no super...tak zhnijeme doma 😝 😀

idem aj ja kuk trošku telku...zase zachrním pri nej,ale nevadí 😀

dobrú nocku 🙂

utka
6. nov 2009

Tak dobrú mamky aj vám.My ešte pozeráme Minitalent šou...Ale Vikiho už za chvíľu tiež odpíše 😉.

jacka
7. nov 2009

dobré ránko.....
Petulo už vonku odfukuje.......idem si porobiť

som sa pýtala muža prečo prišiel včera skor.....a čo mi on na to.....nevidíš že som chorý,mám nádchu a kašlem 😅 😅 ....no fakt som nič nevidela 😕 😀 😀

ale máme vonku za počasko... 😔 😝 😝 😠

aninka29
7. nov 2009

dobré ránko 🙂

jacka 😀 😀 😀 ...no ako je možné, že si si nič nevšimla na manžovi 😀 😀 😀 .....aj môj je taký simulant 😀 😀 😀 ....ten zomiera aj vtedy keď si zadrie prst 😀 😀 😀
ty už máš Peťula vonku? 🙂 ....tak nech sladko buvinká čo najdlhšie 😵
Sabuška sa zobudila o pol osmej....napapala sa,položila som ju do postieľky,kým nachystám Simuške raňajky a obriadim ju.....a krásavica medzitým zaspinkala 😵 😵 😵 ani neviem ako 🙂

u nás je tiež na figu počasie....prší 😝 ...ale aspoň že nie je zima....celkom sa dá 🙂

aninka29
7. nov 2009

ja som hodila do práčky...vytriem si podlahy....porozmýšľam čo zajtra na obed...a to je všetko čo dnes urobím 😀 😀 ....teda okrem detí 🙂

utka
7. nov 2009

Ahojte!
Moji chlapi šte spia. Ja už varím kyslú fazuľu, ale v tlakáči, tak to bude rýchlo. Upečiem hurku, ste mi narobili chute. Zaktra idem robiť Výborná guláš bez varenia...

utka
7. nov 2009

Maďarka som? Výborný!!!

aninka29
7. nov 2009

ahoj utka 🙂

hi hi...dobre sa to číta 😀 😀 ...výborná guláš 😀 😀 😀

a to sa ako robí utka,bez varenia? 🙂 ...hoď recept 😉

utka
7. nov 2009
aninka29
7. nov 2009

nooooo vyzerá to dobre 🙂

ja ešte stále neviem čo uvarím 😒

utka
7. nov 2009

No ja už mám navarené...Za chvíľu ideme papať...

aninka29
7. nov 2009

utka dobrú chuť 🙂 🙂 🙂

my ideme obedovať až teraz.....a poobede skočíme ku kmotruške na kafčo 🙂

utka tá fotečka,kde je Viki s tatom na rybačke nemá chybu 🙂....krásna 😵 😵 😵

aninka29
7. nov 2009

jacka a ty si kde????ešte stále upratuješ? 🙂 .....si povedala, že cez víkend tu budeš varená pečená a teba nikde 😝 🙂

utka
7. nov 2009

Ani my sme ešte neobedovali. Nemáme chlieb a tatino ešte musel niečo dokončiť a potom až môže ísť do obchodu...a ja mám umyté,mokré vlasy...

leninka75
7. nov 2009

ahojte!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 .................babule, idem sa vám posťažovať.........sa nám zadarilo 😠 😠 ..........včera večer sme sa stavili u mojej babky na kafčo, boli sme tam cca 20 min a nejaký debil vykrádač nám stihol rozbiť sklo na aute a šlohnúť mužovi dokladovú tašku, našťastie prázdnu............viac nestihol lebo vyšla suseda, tak utekal preč.........na konci ulice mal komplica s autom, nasadli a odfrčali............síce sme volali aj policajtov, ale je to na prd, spísali zápisnicu a to je asi tak všetko čo zmôžu.....vedia o tom, že sa to deje, ale ževraj ich je málo, aby hliadkovali, tak nech si ľudia pomôžu sami...........presne pred dvoma týždňami to isté urobili človeku na tej istej ulici ako nám len o dva domy nižšie.................muž zúri, pretože sme od toho auta závislí...............dnes od rána sedel pri nete a telefonoval a zháňal sklo do auta...............práve teraz frčal so švagrom niekde ku Trenčínu k chlapíkovi čo má také auto ako mi a rozpredáva ho na náhradné diely lebo je havarované..................bože to je deň!!!............a najlepšie na tom je, že už ráno sa na FB šírilo, že nám niekto roztrieskal auto!!!!!!!!!!!!............................dúfam, že vám sa darí lepšie!!!

utka
7. nov 2009

Juuuj, leni, to čo má byť? To je ale riadny hajzel!!! A to s tým FB, to čo? To bol asi niekto, kto vás pozná, čo?

leninka75
7. nov 2009

veru utka, keby som používala vulgarizmy tak na toho hňupa poviem aj škaredšie!!!!!.....................na FB to písala najväčšia dedinská drbna, ktorá vie o všetkom čo sa v dedine šuchne, krava................normálne žasnem čo tá osoba všetko vie....................ale zase nechápem kedy a od koho sa to stihla dozvedieť, lebo sa nám to stalo večer okolo 19:00 a na ulici ani noha..............asi niekto šmejdil za oknom a podal ďalej hlásenie ..........

utka
7. nov 2009

Tak aj tá krava to dokafrala,čo???

leninka75
7. nov 2009

utka, keby to bol hocikto iný, tak mi to nevadí..........ale táto osoba je vždy pri tom keď sa nám stane niečo zlé....alebo to vie ako prvá....................no čo už, už je to tam!!!!.............. a ty ako dnes???...........máš sa lepšie???.......a čo viki a jeho očko???

aninka29
7. nov 2009

leni no fasa ☹ 😠 .......čo si tí debili mysleli...že ste v aute nechali pol milióna alebo čo????

a tá drba musí byť fakt veľká drba....krava.... by som chcela vedieť, či z toho má dobrý pocit, že roznáša pletky,pizda jedna .......a tí čo šmejdili za oknom nemohli aspoň zakričať,aby tých zlodejov vystrašili????.....bože to čo za ľudia tu žijú 😝 😝 😝

aninka29
7. nov 2009

leni asi vás tá suseda musí mať "veľmi rada"...keď vám tak dopraje 😠 😠 😠 ☹ ...vrrrrrrrrrrrrrr......normálne vrčím 😠

leninka75
7. nov 2009

to vieš aninka "dzedzina"..............každý o každom............a všetci prajní!!!!............akúrat sa vrátil muž aj so sklom...........ešte to pôjde dať nahodiť do hornetu..............

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre