Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
4. dec 2009

mne sa zdá, že začnú až zajtra 😝 ..ale nevadí...ideme aj tak 🙂

jacka
4. dec 2009

ahoj....veka nakup 😉

letty86
4. dec 2009

aninka, neviem, ale sa mi zda, ze asi na Mikulasa ich zvykli otvarat,sa tesim, ked budu 😀 pekne nakupovanie, potom napis, co vseeetko si pokupila 😵
idem sa intenzivne venovat vareniu, potom priiidem

jacka
4. dec 2009

vidím že na východe bývaju same bosorečky...stačí na nieko sponeuť...a hned sa ozve...nevie náhodou čísla lotta

len var var...dobru chuť 🙂

aninka29
4. dec 2009

no asi som došla 😠 ...ten sprostý alarm na aute zase štrajkuje 😠 😠 😠 ...normálne,že sa idem vlámať do vlastného auta 😀 😠 ...začne húkať sprosťák....a tým pádom ma nepusti naštarotvať to hnusné auto 😠 😠 😠 .......chjaj...keď mi toto bude robiť v meste....tak ďakujem pekne 😝 ....idem ešte poskúšať 😖

jacka
4. dec 2009

no ako aninka...dalo sa?.....už si na nákupoch 😉

aninka29
4. dec 2009

podarilo sa 🙂

tak ideme 🙂

pa pa...večer prídem 😉

jacka
4. dec 2009

super aninka.... 🙂 ...šikulka si... 😉

mne treba žehliť....už to vidím 😝

leni ...kde si 🙂

leninka75
4. dec 2009

tu som ešte nemáme zapojený net, tak som zasa na študáckych PC ☹ ☹ ☹ ...................my máme dnes v dedine mikuláša..........starosta robí každý rok pre deti, tak pôjdeme kuknúť..........do škôlky príde asi až v pondelok.................letty, tak to si šikovná aj práca aj škola 🙂 🙂....................

jacka
4. dec 2009

leni...ja som myslela že už si online......ale pekne od teba že chodíš na študijne pc

neviem či mi veríte..ale ja som dnes táááka unavená....že ledva žijem.....nevládze íst ani s Matkom von...aj ked sme už dnes boli...chodíme aj poobede.......a čo je na figu...budeme aj zajtra sami..muž ide zabíjať prasa....k materi....ani nechcite vedieť čo sa mi prehnalo hlavou 😀 😀 😀

jacka
4. dec 2009

kuk....nikde nikto??

aninka29
4. dec 2009

kuk kuk...už sme doma 🙂 🙂 🙂

aninka29
4. dec 2009

jacka ja asi viem čo sa ti prehnalo hlavou 😀 😀 😀

aninka29
4. dec 2009

idem si zaliať kávu...lebo mi praskne hlava 😝

brušisko už nebolí....prešlo 🙂

jacka
4. dec 2009

ani..čo ste pokupili... 🙂

no hádaj čo asi 😀 😀 😀 😀 😀 😉

letty86
4. dec 2009

ahojte🙂
aninka, vsetko nakupene🙂 aj ja pijem kavicku 😉
jacka, takze to sa ti prehnalo hlavou 😉 a dobre si sa mi na fb pridala 🙂

aninka29
4. dec 2009

jacka však sa chápeme 😀 😀 😀 😉

čo som nakúpila?....no....kúpila som krstniatku Ninuške na Mikuláša takého hrkacieho veľkého slona,Sabuške na Mikuláša taký telefón ....nebudem im robiť balíčky...veď aj tak papať sladkosti nemôžu,tak som to vyriešila takto 🙂

no a niečo som už kúpila aj Simuške pod stromček 🙂 ...encyklopédiu detskú...dve vydania....také veľké drevené puzzle s písmenkami,jednu bárbinu,sponečky,veľké drevené nálepky na stenu,takú princeznovskú hraciu paličku 🙂
chcela som jej pokúpiť už aj nejaké oblečko,ale princezná už bola hladná...tak sme šli 🙂....ale som rada, že aspoň niečo som kúpila....zvyšok kúpime spoločne s tatom 🙂

ráno mi volala svokra, že čo má kúpiť Simke pod stromček...tak som jej povedala,nech jej kúpi ten domček z rozprávky Jahôdka 🙂 ...a kúpila ho 🙂 🙂 🙂 😉

letty idem aj ja na fb....nech ťa mám 🙂 😉

jacka
4. dec 2009

ahoj letty...už ste všetci doma? 🙂

jáj veru ...to 😉 ........tak som rada,že som si ta nepoplietla 😉

aninka29
4. dec 2009

letty už ťa mám 🙂 ....počuj....moja gyndoška má také priezvisko ako ty 🙂 ...nie ste rodina???? 😉

jacka
4. dec 2009

juj aninka ....ty si proste šikulka........ 😉 mne fakticky neviem kto pokupy darčeky.... 😝 .... 😒

ty si toho riadne pokupila....a kde bola Simi..ked si to robila 😉

jacka
4. dec 2009

tááák som sa rozhodla že už nejdem cez net nič objednávať.... 😝 som si to kukla ked bol Matko kakušať....a na miesto bieleho trička poslali modré.....a namiesto pre 4ročného poslali pre 6.....tak som tam volala,že biela už nebola 😝 😝 ...a ten rozmer...vraj maju od 0-4rokx a do 4-do6...tak nech si šlak trafí.......
to len aja mám taku smolu....ešte som pre Petula objednala body..tak som zvedavá čo to zase príde 😖

letty86
4. dec 2009

uz sme domka, Vikuska sa vraj troska bala certa, ale potom ju to preslo, som zvedava na foto 🙂
aninka, tak si dobre nakupila a aku encyklopediu si kupila? ja mam vyhliadnutu tu z Viktoria print, len na nete som ju videla a dobre hodnotenie mala....
tu Jahodku nepoznam, to je na Minamaxe? lebo mi mame Jim Jam

letty86
4. dec 2009

menovkyna 🙂 ktoru mas, lebo ich je viac, ja som rodila na rastislavke, tam bola mlada, tusim Jana
jacka, no to ta potesili, ale cislo by malo byt dobre, nie?

jacka
4. dec 2009

kdeže letty....tam píšu na visačke pre 6 rokov 😝 ......

letty a ty ideš čo kupovať

aninka29
4. dec 2009

letty mňa odrodila pri Simonke Janka..zlatá žienka 🙂 ...a jej svokra je moja gyndoška 🙂

jacka no super.....a to prečo ti poslali modré.keď si chcela biele?....to by nemali...mali ťa upozorniť na to 😠

Simi som poslala medzi iné regály...nech si niečo vyberie pre seba....tak medzitým som všetko šupla do pokladne a do tašky....takže nič nevidela.....ale aj tak som musela kúpiť bábiku,ktorú dostala hneď...lebo inak by bol cirkus 😀 😀 😀

letty ja som kúpila v carrefouri 😉 .....jahodka je na minimaxe 🙂

letty...no super, že v škôlke Mikuláš dopadol dobre 🙂

letty86
4. dec 2009

ja uz mam skoro vsetko....dom, teda domisko 😀 , detske clovece, oblecko, ozdoby do vlaskov, Krtkove DVDcka ,nahrdelnik, nausnice a este chcem kupit knihy...uz mam vybavenu aj mamku a svokrusu, synovcovi neteri dame eurace, este kamoske nejaku drobnost...a mozu prist Vianoce 😉 ale po ostatne roky to bol des, este v decembri som ani nevedela, co mam kupit

jacka
4. dec 2009

ja sa už nejdem rozčulovať......nemám na to chuť 😝

to sa ti ako podarilo...si sa nebála že sa stratí? 😅

aj idete niekde na Mikuláša?...tu v tomto obrovskom meste bude na námestí asi 10min 😝 ...tak tam bude kopec detí aj tak figu uvidia 😝

letty86
4. dec 2009

no super, ze si to zvladla aj so Simuskou, ja najradsej ide do obchodu bez Vikusky...tu Janku som myslela 🙂 ja ju len tak z videnia poznam, raz mi robila aj ultrazvuk 🙂

aninka29
4. dec 2009

jacka nebála som sa....mala som ju na očiach...Simka už hračkárstva pozná ako svoj dom 😀 ...a pracuje tam kámoška...tak dohliadla 😉

ja tiež najradšej nakupujem bez Simky...a hlavne darčeky 🙂 ...ale nemám ju kde nechať...takže to musím riešiť inak 😉 ...ale ona je dobručká...a dnes bola mimoriadne dobrá 😵 ...som jej povedala, že v meste bude živý čert....tak radšej poslúchala na slovo 🙂

jacka u nás bude oficiálny Mikuláš zajtra /teda myslím v meste/....ale my sa pôjdeme prejsť v nedeľu po tých stánkoch a pozrieť na vysvietený stromček a tak 🙂 ...sa teším na tú vianočnú atmošku 😵

jacka
4. dec 2009

ved ty máš stále dobre detičky...to ja mám oproti tebe dvoch čertíkov 😝

juj..ja tiež sa teším na to...ale viac ked bude doma....my sme ako deti mali pekne vianoce tak by som v tom rada pokaračovala......nech to prenesu aj oni 😉

hádam idem chysta večeru som hladná..a detičky mi treba pomaly hádzať do vani...a tak

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre