Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
18. dec 2009

ahoj letty!!!!...............hej, hej kopec zábavy!!! 😀 😀 😀 ..........aj dávaš niečo vikinke???..........

letty86
18. dec 2009

ahoj, leninka 🙂 Vikuska ma svoju zehlicku, ale zrejme bude mat pozitivny vztah k zehleniu ako jej mamka 🙂 zehli s nou malokedy a raz dva je vsetko vyzehlene
😀

leninka75
18. dec 2009

šikovný drobček!!! 🙂 🙂 ...................ale myslela som, či jej dávaš niečo na kašeľ?? 😉

letty86
18. dec 2009

jajjj 😀 davam jej mucosolvan junior, kvapky do nosa a celaskon

leninka75
18. dec 2009

akú máš skúsenosť s mucosolvanom???..........ja homoc eee 😝 .........celaskon dávaš šumák??

letty86
18. dec 2009

no asi nebude velmi zaberat ani u nas, tak to vyzera, co zvyknes davat ty? celaskon davam v tabletkach, ona to pekne cmula, hovori,ze kysle, kysle, ale bude zdlava 😀

leninka75
18. dec 2009

ja skôr solmucol alebo doma robený cibuľový med...........ale aj tak to býva na dve veci, lebo kašeľ je pliaga a dlho sa lieči ☹ ☹ ☹ ..............ako vzniklo "letty"?..........

utka
18. dec 2009

Ja som konečne nanútila Vikimu sirup Hedelix,no neviem,či zaberie...

leninka75
18. dec 2009

super sirup na kašeľ je prometazin, ale je len na predpis ☹ ☹ ☹ ☹

utka
18. dec 2009

Nooo, tak nič z toho ☹. Ja k lekárke nejdem,kým naozaj nemusím...

letty86
18. dec 2009

vyskusam nieco ine, kasel sa sice zlepsil, ale mohol by aj prestat 🙂
no letty 😀 ja som povodne chcela matka, tinka, tina, ale to bolo obsadane, aj s cislami, tak som uz mala dost 😠 ...mala som zapnute radio a tam spominali, ze cas leti...bla bla..tak som zmenila leti na letty 😀 a pridala Vikuskin datum, to uz by bola nahoda, keby tam taka letty bola 😀 ked je clovek v koncoch 😀 chyti sa aj slamky, alebo radia 🙂

leninka75
18. dec 2009

aha takže takto vznikla letty!! 🙂 🙂 🙂 ..............šikulka si ty!!! 😉 😉 ...................ja sa s vami asi rozlúčim, lebo o 12:00 majú v našom bloku vypnúť až do večera elektriku ☹ ☹ ☹ ..............idem teraz ešte na obed a potom ani srnka nevie!!!..........asi zdrhnem skôr a pôjdem sa potúlať po meste, nasať trošku vianočnej atmošky 🙂 🙂 🙂 ............a vône punču a vareného vínka 😝 😝 .................len škoda, že nemám parťáka..........no čo už!!!.......... vystačím si sama 😉 😉 😉 ...............pa, pa

letty86
18. dec 2009

pa, leninka 🙂

utka
18. dec 2009

Papa leninka...ja by som ti parťáka rada urobila...

jacka
18. dec 2009

kuki kuk...... 😉

jacka
18. dec 2009

už je tu víkend 😕

aninka29
18. dec 2009

kuki kuk...ja som tuuuuuuuuuu 🙂

letty aj k nám príď požehliť 😉 🙂 ...k nám to nemáš ďaleko 🙂

mamky hodím fotečku,čo nás fotila kmotruša...ako asi vyzeráme, keď ťahám aj sane aj kočár 😉 ...ale len nachvíľu,lebo tamnie som namachlená....a hrozný pohľad na mňa 😀 😝

aninka29
18. dec 2009

mamky mňa si tam nevšímajte....lebo ako kukám,tak tam ani učesaná nie som 😀 😀 😀 😉

mirrinka
18. dec 2009

aninka,krásna fotečka 😉 😉 😉 😉

aninka29
18. dec 2009

ďakujem mirri 😵 😵 😵

aninka29
18. dec 2009

zajtra idem ešte na nejaké nákupy....Simonku nechám doma s babkou..aspoň si v kľude nakúpim všetko čo treba....a snáď ešte nejaký darček pre Simušku pod stromček dokúpim 🙂

a ja som písala Ježiškovi,že si prosím pod stromček náušnice 😵

jacka
18. dec 2009

ani...super fotka.....ja som dneska podoben vyzerala...len s bobami .....a ti poviem že vybrať zákrutu.....tak to je sila 😝

ale ste tam zlatučkééé 😵 😵 😵

posluchala si že chceš taký pekny darček? 😉

jacka
18. dec 2009

čo ideš ešte dokupiť?... 🙂

aninka29
18. dec 2009

hi hi...že sa to dá jacka?...síce ťahám kočík ako koňoš ti poviem...lebo ťahať ešte aj sane so Simuškou..no ti poviem...ruky mám vypracované ako rambo 😀 😀 😀

nooooooooo...jasnačka, že som bola dobrá 😵 😀 😉

idem pokúpiť potraviny kompletuš všetko...nech mám pokoj celé sviatky 🙂 ...keďže manža príde domov tesne pred štedrým dňom,tak nebudem na neho čakať 😝 ..chcem už mať všetko z krku 🙂

a Simuške ešte niečo chcem kúpiť pod stromček...len ešte neviem čo 🙂 ....a musím jej kúpiť nové snehule....lebo tie čo máme sú jej akosi eltéte 😝 ...neskutočne jej rastie nožička

aninka29
18. dec 2009

jacka až pôjdeš nabudúce takto von....tak urob foto 😉

aninka29
18. dec 2009

mňa trafí asi.....Simonka si vzala z kuchynskej linky maslo k telke...a celé ho prstom vyjedla 😠 😀

aninka29
18. dec 2009

idem ja mamky 😉

dobrúúúúúú noc 😔 🙂

jacka
18. dec 2009

ani..... 😀 😀 😀 ...musela vyzerať 😀 😀 😀

nemá kto ma cvak.... 😉

idem aj ja......Peťko nejak zle spinká 😠

dobru noc...... 😔 😔

aninka29
19. dec 2009

jééééééj prvááááá 🙂

aninka29
19. dec 2009

dobré ráno mamky.....u nás zase sneží 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre