Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
6. jan 2010

Ahojte!
Ja som sa dnes chystala spať doobeda a moji chlapi ma o deviatej zobudili mobilom...nervy moje.
No dobre je, že sneží, ale zle je, že budú hrozné cesty. Tak neviem, či mi dnes prídu domov ☹.

utka
6. jan 2010

Kde ste všetky? Čo vás zasypal sneh?
Moji chlapi neprídu domov ☹.

letty86
6. jan 2010

ahojte...no dneska ste toho nepopisali, ozaj, kde ste vsetky, aspon utka drzi straz 😉
a kedy dojdu, utka?
my sme dnes boli na sankovacke, este nebolo vela snehu, ale sankovala sa Vikinka jedna radost...prisla s cervenymi lickami domov 😀

utka
6. jan 2010

letty, ja idem v piatok vlakom za nimi. Ale nie do ZV,ale ideme k našim. Oni ma vyzdvihnú v LV a pôjdeme na víkend k našim.
Aj manžel mi hovoril,že sa boli s Vikim bobovať, ale nebavilo ho to ☹. Ako minulý rok...

jacka
6. jan 2010

ahojky.....

sme boli na návšteve...a stavali sme snehuliačika....a čo je najhoršie-........nešiel net 😠

utka ani nášho to nebaví...akurát len ked ho ťahám za sebou...... 😝 bože chrán ho pustiť 😝

no idem ...ale prídem 😉

leninka75
6. jan 2010

ahojte!!!!!!!!....juuuuuuuj super akčný deň sme mali!!!!...............my s mužom na bežkách a čertica s mojimi tetami na sánkach!!!...........nakoniec sme sa všetci váľali v snehu a guľovali, takže sme domov prišli mokrí ako myši 🙂 🙂 🙂...............čajíček so slivkou, mňamky.............my s mužom hotoví a lilka duracelko!!!............ale super bolo!!!!...............

letty86
6. jan 2010

leni, jacka, ahojte...
leni, super ste sa vyblaznili 😀
jácka, aka bolo na navsteve?
Vikuska sa minuly rok nechcela spustat, bala sa, ale teraz isla a tesila sa 🙂
utka, ty si od tych chlapov teda riadne oddychnes, ale verim, ze sa ti za nimi cnie....
aninka, kde si, nejde net? ☹

letty86
6. jan 2010

idem, mamky, ale zajtra pridem, cmuk 😉

jacka
6. jan 2010

letty......tak pa

leninka....super den..aspon ti zaspinkáááá 😉 .....tak dufam že ste mali aj foták....ak hej tak vieš čo máš robiť 🙂

na návšteve .....bolo dobre....boli sme len u sestry...tak sa Maťko vybláznil...Peťko nesapal 😝

veru..aninka je asi od písania.........bude mať absťák 😀 😀

jacka
6. jan 2010

utka...tak sa ideš previesť vláčikom 🙂 .......ja som kedysi každý den jazdila vlakom......ale do roboty 😝 ....sa tešíš?.....za rodinkou? 🙂

leninka75
6. jan 2010

no zajtra sa hádam posnažím...............aj včera bola cica taká zmordovaná, že ani kakavko už večer nevládala vypiť.................a okolo 23:00 sa zobudila na cikanie,ale nestihla dobehnúť do vecka, tak to pustila na zem v spalni 😀 😀 ................

jacka
6. jan 2010

hlavne že to nepustila do postele 😉

jacka
6. jan 2010

leni posnaž sa...... 😉

leninka75
6. jan 2010

hej, hej tatino ide do páce, tak bude kľud 😀 😀 😀

jacka
7. jan 2010

dobré ránko.....

my za chvilu nebudeme ani chodiť spávať...však načo 😠

letty86
7. jan 2010

ahojte
jacka...to vy tak skorooo vstavate ☹ Petulkovi sa nechce spinat, no pockaj, nech vyrastie a nebudes ho vediet o desiatej zobudit 😉 len aby to uz bolo, ze 🙂

jacka
7. jan 2010

letty bodaj by si mala pravdu..........ale však vyrastie a budem ho aj ja budiť.....hocikedy 😉 😉

ked ja ani neviem či chcem aby vyrástol..........

letty86
7. jan 2010

no ale kde ste mamky????? 😕 ☹
ja ze si vychunam kavicku s vami ☹

jacka
7. jan 2010

asi ich zasnežilo 😒

možeš so mnou...ale už si asi dopila 😖

jacka
7. jan 2010

halooooooo..........kuk.....kuk 😉

jacka
7. jan 2010

som dala včera nove foto..tak ak chcete tak možte kuk 🙂

jacka
7. jan 2010

no dobre..tak zmiznem aj ja 😝

leninka75
7. jan 2010

ahojte!!...........zmizalky 😀 😀 😀 ...............sme mali rušný deň.............ráno slečna vyspávala, potom sme varili............poobede sánkovačka a skončili sme u kamarátky na čaji............teraz tu tatino dopratal nejakého uja, ktorý by nám mal vyrobiť izbičku pre lilku, taksom zvedavá, či sa dohodnú................
jacka, bože to je zlatíčko!!!..........a tie kukadlá!! 🙂 🙂 🙂
letty, aká bola kávička? 😉
a čo je dnes s aninkou??? 😕

utka
7. jan 2010

Ahojte!!!
Zajtra je konečne piatok. A ja uvidím moje zlatíčka 😉 .
Aj ja som dala nové fotky,ale na FB. Nejako málo píšete, ale aspoň toho nemám veľa na čítanie.

jacka
7. jan 2010

aha...tak predsa dakto....... 🙂

dakujem leni.... 😵 ..............vy máte super dni........ 🙂 😵 .....sa ti nebude chcieť ani do práce 😉

utka...však ja by som aj....písala.....ale nemám s kým..............aninke sa asi po...l...pc......a zbytok už nie je

leninka75
7. jan 2010

no veru jacka, ešte pár dní bude lilka OK, a nebude sa mi chciet ist...............ale budem musiet, lebo bude treba bubáčiky na tie prerábky čo nás čakajú ☹ ................

jacka
7. jan 2010

a čo idete prerábať?.....doma?

no vidíš že nie je čertica.....ale pokladík 😉

jacka
7. jan 2010

dobru nocku.............. 😔

jacka
8. jan 2010

dobré ránko.....

aj u vás tak pekne snežíííí 🙂

letty86
8. jan 2010

ahojte
u nas nesnezi, ale mohlo by 😉
ideme na nakup, potom kuk 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre