Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
18. jan 2010

utka....budeme čakať na vysledky.....a kedy ich budeš vedieť?.....a že som zvedavá...prečo stále chodíš aj na gyndu 😅 😅
Vikimu pofukaj aj za nás....chudatko malé ☹ ...dufam že mu tam neostane jazvyčka ☹

jacka
18. jan 2010

aninka tu vločku máš od nás ...aby si nezabudla ako to vyzerá 😉 😀 😀 😉

mohlo by primrznuť...aby nebola plačaknica.......lebo to s chuti nenávidím 😠

si nejak skoro do hajan šla... 😕

jacka
18. jan 2010

pojdem aj ja.......ktovie ma čo zase čaká v nočnej 😝

dobru nocku......pa zajtra 😉 😔

leninka75
19. jan 2010

ránečko!!! 🙂 ..........jackaaaaa 😨 .............nebodaj ti dali chlapci pospať 😵 😵 😵 .............u nás zasa toľko nasnežilo!!!..............ráno sme 5 min ometali auto 😒 ...............

leninka75
19. jan 2010

jacka, včera tí smajloší vylazení na lettine cestovinky mali znamenať, že slintám!!! 🙂 ............že ľúbim také dpbrôtky...... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ...................utka to má so snehom na cestách asi ešte horšie ako my tu ☹ ..........aha jacka, poradňa , tak preto sa nehlásiš 😉 ..........

jacka
19. jan 2010

dobré ránko........ 😉 😉

jacka
19. jan 2010

leni ahoj.....to vieš mne treba všetko lopatisticky 😅 ..myslím teraz tých smaljíkov 😉

kdeže nechali spať......sa mi nedal zapnuť net......asi na neho nasnežilo 😀 😀

poradnu máme okolo 10h..dovtedy budem otravovat

musím ešte polievočku spraviť..asi paradajkovu...a mäso ostalo len zemiaky...alebo ryžu..takže vlastne ani nevaríííím 😀

leninka75
19. jan 2010

čakávaš dlho na poradni???...............u vás sa nejako zapisuje, alebo ako kto príde??.............

jacka
19. jan 2010

nie..leni....mali sme ísť včera.. poobede.....ale muž zabudol a zajednal si práce .......tak som sa dohodla že pojdeme na dnes ..až ked tam nebudu deti v čakárni okolo 10 -11h 😉

aninka29
19. jan 2010

dobré ránko mamky 🙂

takže u nás ani náznak snehu..a to som sa vytešovala,že sa ráno zobudím a bude kopisko snehu ako u vás 😝 ...akurát mrzne 😝

letty86
19. jan 2010

ahojte 🙂
veru, sniežik nikde...ráno mi Vikuška hovori, že nemože postavit snehuliaka, keď nie je sniežik ☹
čo dnes robíte, mamky?
jacka uz má program s poradňou 😉
ja ani neviem, čo budem robiť, ale mne taaaak rýchlo zbehne deň, neskutočne, asi tým, že ja sa neviem nudiť 😀

aninka29
19. jan 2010

ahoj letty 🙂
ja varím...upratujem,periem...Sabinka spinká,Simonka mi pomáha....a poobede ideme von 🙂

leninka75
19. jan 2010

letty, poviem ti aj ja čo robím :- 😀 😀 😀 😀 ................aninka, kedy si začala Sabke dávať príkrmy?? .........posielam vám sneženie babuľky!!!!........... 🙂 🙂 🙂

letty86
19. jan 2010

leni, povedz...rozpis do detailov, presne postupy 🙂
aninka,tak pekne to mas zariadene, jedna princezna spinka, druha pomaha 😅
ja uz finusujem s upratovanim, skoda, ze nemam malu pomocnicku doma 😀
idem este na balkon, riana kosa je, brrr....leni, sniezik nikde, ako to? posli cez ups 😀

leninka75
19. jan 2010

tak sa snažím poslať a ništ letty!! ☹ ☹ ☹ ..........nie je ti teraz samej domka aj smutno letty???.........

jacka
19. jan 2010

leni......som myslela že im pošleš snehvu gulu 😀 😀 😀 😀

jacka
19. jan 2010

tak správy s poradni......všetko o.k.....injekcia pichnutá.......... ☹ ...vážime 8300g.dr. skoro omdlela ked videla aké má nožky....vraj ako špeky 😠 😀

letty86
19. jan 2010

jacka, tak dobre zivis Petulka 😀
leni,zvykam si, na zaciatku mi to bolo divne, ked bol manzel s malou prec, take ticho 😀 ale muz je casto doma(nastastie), tak si "samotu" vychutnavam 😵 😉

letty86
19. jan 2010

jooj, ani snehova vlocka tu nie je, nieto gula, jacka 😀
dobru chut,ak ste este pred, ako ja 🙂

leninka75
19. jan 2010

moc plačkal Peťulko?? ☹ ☹ ☹ ..................
hľadáš si robotku letty, či čakáš na to druhé baby??? 😉 😉 😉 😉

jacka
19. jan 2010

dosť...... 😢 ☹ ..aj Maťka som dala na pneumokoka.....tak aj ten 😢 😢 ........a ked sme vyšli von tak mi vraví že už tady nepojdem 😀 😝

dufam že čaká 😵

jacka
19. jan 2010

letty no ja som myslela že vám snehovu gulu hodila leninka..... 😉

vy na vychode fakt nemáte sniežik?.... 😕

leninka75
19. jan 2010

aj maminka si poplačkala?? ☹ .............za maťka si už platila jacka, či je to grátis??

jacka
19. jan 2010

no nebolo mi to jedno..ale vydržala som 😉 ......grátis........prepláca to poistovna ...ale nie je to povinné

letty86
19. jan 2010

nemame, veru
cakam na babetko, ale hladam aj robotku 😀 posielam ziadosti, ale zatial nic, uvidime , co pride skor, ci baby, alebo robotka, ze nepride nic, si zatial nepripustam....

jacka
19. jan 2010

neboj letty....bábätko príde skor.....držím palčeky.......aj tebe leni 😉

leninka75
19. jan 2010

neboj letty čosi určite príde......... 🙂 🙂 🙂

letty86
19. jan 2010

dakujem, veriiime 🙂

leninka75
19. jan 2010

juuuj jacka, keď ja sa na to prestávam cítiť.............. ☹ ☹ ............

jacka
19. jan 2010

ááále čoby......leni......ja som sa necitila ani na jedno..... 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre