Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
21. jan 2010

letty...... 😀 😀

no jej bolo uplne u zadku že sa dieťa bojí...a druhe že mi reve vkočíku...však nie je to jej......najhoršie bolo že by som ho nedokázala ubrániť keby vyceril zubiská ☹ 😒

jacka
21. jan 2010

stará sa...však aj vaše sa budu starať a to máte dievčatká tak hádam aj viac pomožu 😉 .......len šup do "práce" 😵

letty86
21. jan 2010

ved to...najhorsie je vysvetlovat dietatu, neboj, neboj a sama sa bojis...to hned dieta vyciti...
muz mi tu cita, ako ho"ohovaram", on vie vzdy prist vo vhodnej chvili 😀 ...a ze mam aj napisat, ze mi pomahal, tak pisem, pomahal mi...upratovat 😀 noo, bude spokojny, ze som ho aj pochvalila 😀 telku ma za odmenu, aby ste vedeli 😀 😀 😀 😀

letty86
21. jan 2010

joooj, ja mam aj obyvy, ako som pisala, aj sa hrozne tesim, ked k nam pride druhe babo 😵 😵 , pracujeme, pracujeme 😀

jacka
21. jan 2010

letty 😀 😀 ..máš mileho muža 😀 😀 😀 ...však ked chlapa pochváliš akoby si psa poškrabala za ušami 😀 😀 😀

aké obavy.....zabudni na obavy.....však je to také krásnučke vonavučké.....nevinné 😵 😵

letty86
21. jan 2010

jacka, bude na vela, ked mu poviem, ze je mily 😀
vonave, veru, nic sa voni babetka nevyrovna...pokial teda plienku neotvoris 😀

jacka
21. jan 2010

povedz povedz 😉

jacka
21. jan 2010

naša plienočlka zatial nesmrdká......... 😉 😀 😀

a ten bezzubí usmev.....juj..hned by som brala dalšie 🙂

letty86
21. jan 2010

no vidis, das sa aj na tretie 😉 ja ked vidim fotecky babetiek, juuuj, take zlate, len postiskat...a kde su fotecky fesakov?????? 😨

jacka
21. jan 2010

no nedám...lebo už ani muž nechce 😝 ...no a tiež už mám svoj vek...... 😀

jacka
21. jan 2010

myslíš detičky?.......no som tu čítala jednu temu...že sem chodia kadejaký úchylácy.....a vobec to nie je chránené.....ale sem tam dám aby ste nezabudli ako vyzeráme....... 😉

letty86
21. jan 2010

kolko mas rokov, ja ani neviem 😵 asi ako ja?
ano ☹ necitala som tu temu...ale clovek nikdy nevie..alebo hod na fb, tam by to mali vidiet len priatelia
idem sa chystat, za chvilu ideme po Vikusku a na pizzu 😵
neskor kuk, ked sa dogulam napraskana 😝

leninka75
21. jan 2010

hm, hm ste sa rozpísali kým som ja tu riešila či ten blbý PC vyšmarím von oknom teraz alebo až zajtra 😠 😠 😠 .......hlavne, že sa tu robia podlahy, ale sprostý PC mi šéf kúpiť nevie!!!...........fuj ale som si uľavila!!!
mňam pizza letty!!!!!...................
to je hrozné s chlapmi, my aby sme ich stále chvalili a oni čo ????..........ništ nemusia??? 😠 😠 😠 ........šak aj mne to dobre padne..........no ni?

jacka
21. jan 2010

presne tak leni........len chlapi to nevedia 😝 ....a mne tiež dobre padne....ked mi povie milé slovíčko.... 😉 ..však vieš 🙂

jacka
21. jan 2010

radšej zajtra....ešte niečo popíš 😀 😀 😀 😉

mnam ..ja by som tiež pizzu brala.....ale len doma jesť...si to akosi neviem predstaviť....aj s Peťkom jest 😉

jacka
21. jan 2010

letty........no asi trochu viac ročkoc mám ako ty...mám taký slaby pocit že som tu najstaršia 😔 ..alebo sa mylim 😕

leninka75
21. jan 2010

no neviem neviem jacka či ťa nedobieham s rokmi 😀

leninka75
21. jan 2010

baby prečo nemáte na FB dátumy narodenia??!!! ☹ ..........nemôžem to spočítať.......... 😒

jacka
21. jan 2010

no asi hej.....leni.....ale len o ročik......ni?.....a kde je to tam na FB? 😅 😕

jacka
21. jan 2010

leni ty si dokedy ešte v práci? 😉

leninka75
21. jan 2010

kukala som profily......ty nemáš ništ.....a letty iba deň 😉 .............už pôjdem, za chvíľočku.........ešte umyjem hrnce a pudu!!! 🙂 🙂 ............hej o rôčik 😉

leninka75
21. jan 2010

utekám.....pa, pa

jacka
21. jan 2010

utekaj...pa pa..... 😉

jacka
21. jan 2010

kuk........ 😉

aninka29
21. jan 2010

mamky no fuuuu...ste toho riadne popísali 🙂

som strááášne unavená...bola som s kmotruškou na poradni...poviem vám..prechádzka neskutočne dlhá...kým sme vyšľapali kopec...hotová som bola 😝 😝 😝

mamky idem,lebo Simuška je dnes nejaká precitlivelá ☹ ☹ ☹ ...neviem čo sa stalo..to bude asi tým,že bola u svokry 😝

pa pa

jacka
21. jan 2010

ani..ja mám to isté....je nejaký mrzútko...ani na rukách ani ležať ...ani nič s ním....nespal poriadne nikde.......sa teším ked zalahne 😔 😔 .............a to sme ani u svokry neboli 😉

letty86
21. jan 2010

caute, mamky
uz sme domka, pizza fajnova, ledva teraz vsetci dychame 😀
idem si vas precitat

jacka
21. jan 2010

dobru noc............ 😔

leninka75
22. jan 2010

ránečko!! 🙂 🙂 ...........pánečku u nás mrzne až praští, brrrrrrrr!!!! 😖

jacka
22. jan 2010

dobré ránko..... 😉

už aby bola jar,že?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre