Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
16. feb 2010

😉 pekný dníček..... 😉
aninka, to ju máš na celé prázdniny? ja že iba návšteva...... 🙂 ale to už aj pomože, však?
mna úplne sklátila nejaká viroooza, celu noc mi bolo na......., a ešte sa aj Nisko počúral....... 😀
dnes len navarím a z postele sa ane nepohnem...... 😝

jacka
16. feb 2010

deni...poprosím slniečko 😉 😎

denisenko
16. feb 2010

akosi dnes ešte nevyšlo.....

jacka
16. feb 2010

to nechcem počuť 😉 🙂

Peťulo už spinká...až mi je ho niekdy ľuto že musí spať v zime 😅 ...šibe mi čo? 🙄 ....ešte obliecť Maťka a padáme von

aninka29
16. feb 2010

my dnes vonku asi nepôjdeme....zimáááá 😝 😝 😝 .....už ma to fakt štve 😠

letty86
16. feb 2010

ahojte 🙂
tak my sme boli včera s Vikinkou u lekárky, lebo je taká zahlienená, že až...tak jej dala sirup a antibitické kvapky do nosa, tak snd rýchlo pomôže...som myslela, že po novom roku choroby ustúpia, ale to prechladnutie sa jej akosi stále drží 😖
veru, kosa je, už nech je teplúčko

leninka75
16. feb 2010

premáhajú nás choroby??!! ☹ ...........pliagy hnusné!!!............heš, heš............nech už je slniečko 🙂 ............

aninka29
16. feb 2010

jáj veru heš heš..tie choroby škaredé

objednala som si botasy cez net.....no dúfam,že mi sadnú...lebo ma hneď trafí 😝 😀

robila som kočkám palacinky 🙂 ...všeeetky zjedli...až jedna mi ostala...

zajtra je popolcová streda....to by sa nemalo jesť mäsko....mamky vy dodržiavate pôst??....lebo my ee 😕 🤐

aninka29
16. feb 2010

ja už sa teším na Veľkú Noc.....obžerem sa ako prasa 😀 😀 ...mám veľmi rada tie zvyky.....od malička som sa vždy tešila na tieto sviatky 🙂

jacka
16. feb 2010

veru heš choroby 😠 😠 ja som nemala nikdy rada velku noc...a teraz mi je to tak jedno 😀 😉 .....dobre že mám doma samých chlapov.... 😉

juj sme vonku vymrzli......fuj...nech je už slniečko....jar 😎 😎

jacka
16. feb 2010

kuk.... 🙂

ja už veru nebudem nič kupovať cez net.... 😝

jacka
16. feb 2010

haloooo.......mám colnu chvilku ..kde ste? 😕

denisenko
16. feb 2010

tuuuuuu

denisenko
16. feb 2010

jacka, máš zlé skúsenosti? 😀 ja som kupovala deniskovi tenisky a bicykel...všetko fajn, tak možno ešte skúsim....a vlastne aj kocúra máme z netu 😀
fuj, je mi pod psa.......aj slniečko vyšlo, ale nepomohlo to......vyzerám jak narkoman s absťákmi..... 😝
aninka, ja sa s velkou nocou pridávam k jacke.....nezrušíme to? 😀
lettty, tak sa skoro uzdravte...tie nosíky vedia potrápiť.....

denisenko
16. feb 2010

no tak ja zas idem.......denisko ide vykrajovať linecké kolieska, asi mu pomožem 😀

jacka
16. feb 2010

deni..zlééééé..... 😝

že kto komu ide pomáhať 😀 😀 😀 😀

tak sa držte vy choroby.....

leninka75
16. feb 2010

aj ja mám rada zvyky!!! 🙂 ...........aj pôsty dodržiavame, šak nám to neuškodí!! 😉 .............deni linecké????.........my sme zasa robili vianočné medovníčky......milostivá slečna si zaželala 😀 😀 😀

jacka
16. feb 2010

vy ste boli asi rady mokré,že? 😉 🙂

ale vianočne koláčiky by som si dala 🙂 ..mnam..... 😵

leninka75
16. feb 2010

jasan jacka!!............veď nevieš, že keď ťa dobre popolievajú a vyšibú budeš najkrajšia na svete a zdravučká!!! 😉 ..............poznáte také šišky bez vysmážania???..........pečené??......kolegynka robila a že sú fajné!!!.........

letty86
16. feb 2010

veľkú noc ani ja nemusím 😝 a pôstiť zajtra budem 🙂
leni, nepoznám, ale môže to byť mňam 🙂
mne sa taaaak nič nechce ☹ niežeby som niečo musela urgentne 😝 ...to bude tým počasím 😅

jacka
16. feb 2010

však nič nerob letty 😉 🙂

leni.......tak mna museli riadne vyoblievať 😀 😀

nepoznám ani ja.....tak zisti recept 😉

jacka
16. feb 2010

kuk....kde ste.... 🙂

jacka
16. feb 2010

dobrú nocku.... 🙂 😉 😔

aninka29
17. feb 2010

ahojte mamky...to čo to ..dnes prvá 😕 😕 😕

vážne nemáte rady Veľkú Noc???.....to ja si ju užijem 😵 ...leninka,si môj človek 🙂 🙂 .....

aninka29
17. feb 2010

sesternička si dnes zaželala špagety...ja nebudem mať nič...a Sabinka bude mať karfiol 🙂

aninka29
17. feb 2010

manža dojde domov až zajtra ☹ ...normálne ma včera prekvapil....pýtal sa ma,že čo si želám k narodeninám...som normálne výhuk ostala 😀 ....lebo inak mi vždy povie,nech si darček kúpim......aaaale kyticou ma prekvapí stále 😵 😵

denisenko
17. feb 2010

pekný den..... 😉
jacka.... 😀 aj mne sa tej vody ušlo dosť, ale minulo sa účinku..... 😀 že na čerta len svetená voda 😀 😀 😀
koláčiky sa vydarili, denisko vyvalkal cesto povykrajoval, pozliepal...pojedol 😀
som zabudla, dnes je post? to ako nemám jesť?ja , že len masko nie....... 😢

jacka
17. feb 2010

ahojte.....

deni 😀 😀 ......no nemyslím že sa minulo u teba.....

nie aninka...neznášam velku noc.......teda neznášala som...... 😉

no som zvedavá čo dostaneš..... 🙂 --........dufam že sa pochváliš

aninka29
17. feb 2010

kuk kuk..mám chvílku veget...Sabinka spinká a Simonka s Luckou sa hrajú v detskej 🙂 ...poobede pôjdeme trošku von..nadýchať sa 🙂

aninka29
17. feb 2010

v piatok máme stretko zo školy...sa teším 😵 😵 😵 ...trošku vypnem 🙂 🙂 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre