Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
22. feb 2010

aha....som myslela že prázdninuješ...a Lilka ja kde?..nemaju prázdniny v školke?

jacka
22. feb 2010

ďakujem ani..... 😵 😵

však hod fotečky aj ta nech sa pokochám nevestičkami 🙂

veru ráno ako pekne....a teraz...leninka to vystihla....počasie na spanie

jacka
22. feb 2010

leni..nie v kočíku.....sa mi nechce do tej zimy každu chvilu hopsať...dnes už bol 2 a pol hodky vonku.....stačí.....som sa s ním nervačila v postielke.........tak uznaj od 11 mal už oči otovre...ani za ten svet zavrieť 😝 ..a teaz ani omylom spať........toto nie je moje dieťa...tak malinko spať.....ja už neviem...či vypil liter kávy alebo čo že nepotrebuje spať 😝 😒

jacka
22. feb 2010

no dobrééé....už je vyspatý 😝 😝

aninka29
22. feb 2010

jacka hodím..len sa mi táááák nechce sťahovať foto....ide na mňa jarná únava či čo 😝

jacka
22. feb 2010

tak zajtra aninka.... 🙂

ja mám únavu od septembra 😝

aninka29
22. feb 2010

kuk ...no posnažím sa zajtra jacka 🙂

denisenko
22. feb 2010

kukuk , dufam že ešte nespíte..... 😉
ja som dneska zadriemala s deniskom pri rozprávke poštár pat..... 😀 sa mi už dávno nepodarilo.....zaspať za jazdy 😀 😀
a podarilo sa mi aj totohttps://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

aninka29
22. feb 2010

joj deni krásny kocúr 🙂 .samozrejme aj Denisko 😵 😵 😵

aninka29
22. feb 2010

ale počuj...ten kocúr je nejaký dosť veľký,či sa mi to len zdá????

aninka29
22. feb 2010

maky mám baklažán...tak dajte nejaký fajný receptík 🙂 ...

aninka29
22. feb 2010

oprava - mamky 😉

denisenko
22. feb 2010

aninka, večší ako bežná mačka...to je britský kocúr...ale na výstavný kus mu ešte pár kíl chýba 😀 😀
čo mám robiť s tými Deniskovými líčkami? strašné, že? to má celú zi mu, už som skúšala všetko možné..... 😖
viete niekto, čo zaberie? ☹
aninka, ja baklažán lubim grilovaný s cesnačikom......mnam....alebo dusený na kocky ešte s inou zeleninkou a k cestovinkám.....bože, tuším som hladná.....záááááááás 🤐 🤐 🤐 🤐

aninka29
22. feb 2010

deni....nooo sesternicin maličký má tiež cez zimu problémy s líčkami..ale kúpila mú krém nivea sos...a je to v pohode......ale zas..každému pomôže niečo iné...musíš poskúšať....

chjáj aj ja by som si dala grilovaný baklažán...ale najlepší je keď sa ugriluje vonku..mňam mňam....ale s tými cestovinami...dobréééé...urobím 🙂

aninka29
22. feb 2010

no a ten kocúr....no fuuu....taký veľkáč...tak len ho ešte poriadne vykŕmte.....pôjdete na súťaž a určite vyhrá
🙂

aninka29
22. feb 2010

idem mamušky...dobrú noc 🙂

denisenko
22. feb 2010

aninka...nevyhrá....už mu chýba kusok ucha,.......rád sa bije.... 😀 ale my ho máme radi aj tak..... 😀
denkovi som skúšala všetky krémy na zimu, aj miešané z lekárne a nič......ešte ma tak napadlo, v porodnici mal tiež s tým problémy ale aj všade inde, nielen na líčkach.....tam mu zabral jedine sudokrém...ale detská mi to neodporúčala...vraj škodí....poznáš to?

jacka
22. feb 2010

juj deni.... ☹ veru hrozne líčka.......neviem ti poradiť...však skus sudokrém...na malom mieste čo sa stane.... 😉

idem aj ja..... 😔 zajtra prídem

aninka posnaž sa 😉

dobru noc 😔 😔

denisenko
22. feb 2010

dobrú noc a díky.... 🙂

aninka29
23. feb 2010

dobré ránko 🙂

deni ja sudokrem používam pri Sabinke..na riťulu.....ma napadlo,že švagrinín malý ma furt nejaké ekzémy,kentusiky po sebe..a dáva mu toto....deni vyskúšaj ten sudokrém..v malom množstve nanes na bibi...a uvidíš či to zaberá..sudokrem sa len nesmie dávať často.....potom daj vedieť ako.......švagrinín malý má tiež od narodenia toto....ale po celom tele,hlavne na chrbátiku.....vraj je to nejaká alergia..len ešte nevedia na čo

aninka29
23. feb 2010

ešte ma napadlo..vravíš,že ti detská lekárka vravela,že sudokrém škodí...to by ho asi neodporúčali pre detičky....jasné,môže škodiť keď ho dávame vo veľkom množstve a často.....moja neterinka tu bola minulé leto...tie ž sa jej urobili také fliačiky vyrážtičky na tvári....som jej šupla na každý fľak sudokrém a na druhý deň nemala nič.

jacka
23. feb 2010

dobré ránko.... 🙂

fíha aninka...tolko z rána popísať 😉 🙂 ......tak ako píšeš...opatrne..... 😉

to je zasa vonku 😝 ...počasie na spanie 😔 😔

aninka29
23. feb 2010

u nás je tak trošku pod mrakom...ale počujem štebotať vtáčiky...tak sa celkom dá 🙂 ...Simuška doraňajkuje a pôjdeme ku kámoške na kávičku..... 🙂

už viem čo čakajú švagrovci 😝...bude to druhý chlapec ..vraj Martin...

aninka29
23. feb 2010

chcem objednať dievčatám nejaké krásne šaty na Veľkú Noc.....najradšej by som bola za rovnaké......ale nikde nič 😝 😝 😝

aninka29
23. feb 2010

vlastne aj mne by sa niečo pekné hodilo 😉 🙂 ....večer pokukám 🙂

leninka75
23. feb 2010

ahojte!!!!!...............nám tu zatiaľ vzkúka slniečko, ale do kedy??? 😕 ..............lilka je pri babke......včera ma skoro porazilo.....lilka babke zaspala o 14:15 a spala skoro do štvrtej.....večer desať hodín my s mužom totálne KO a lilka duracelko 😠 ..............a asi jej nesadlo nejaké jedlo lebo keď som ju už konečne dostala do pyžama tak hodila takú tyčku, že som o jedenástej večer drhla celé vecko...............môj prepišťaný chlap nedokáže upratať grcky po vlastnom decku!!!!.........aj vaši sú takí fajnoví???? 😒 ...............a dnes deň na prd!!!!............už dva dni mám z dneška mindráky lebo musím ísť na pohreb.....a to ja moc nemusím, keď sa dá tak sa vyhnem, ale teraz musím lebo muž nemôže, tak ako zástupca musím ja ☹ ☹ ☹ ............švagrovej zomrel otec a na figu je, že so švagrinou sa moc nemusíme 😖 😖 😖 ................už nech je večer!!!!!..........

aninka len tak som sa pýtala, či nie je tvoj muž už trošku bližšie ku vám 😉 .....................

deni, krásny kocúrisko!!!!! 🙂 🙂 🙂 ...............ja mám celkom dobrú skúsenosť na také fľaky s kalciovou mastičkou.......................

jacka a ako uspávaš peťka v postielke???........spievaš mu, či niečo iné???..........ja som lilku v postielke nikdy nedokázala uspať, nech som robila čo som chcela
☹ ................................

leninka75
23. feb 2010

a ozaj aninka, aký bol baklažánik??? 🙂 .............či ešte si nerobila???.......

jacka
23. feb 2010

juj leni.....uspávam na nervy moje..to nie ako aninka......položí a spinká......teraz začal vymýšlať.........tak s ním mrvím akoby bol v kolíske.....a po 5-10 min zaspinká...ale večer zatial normálne.....na prsníku 😀 😀 ...vraj normálne 😝 ....a nezaspáva v postielke.....ale v mojej posteli...a ked sa mi podarí tak ho preložím 😉

a čo bolo Lilke že zvaracala 😕 ☹ ....no moj nie je...klop,klop......však by som mu dala....ved je to aj jeho dieťa....ale zas su aj taký čo nedokážu okupať,plienku vymeniť ......a tak.......to po tejto stránke je moj muž starostlivý otec...... 😉

aj ja chcem slniečko....my tu máme hmlu 😠

jacka
23. feb 2010

aninka...a aké chceš objedanať 😉 ...hod foto 😉

denisenko
23. feb 2010

halo, halo...... 😉
leni, kalciovka nezabrala.......ale natrela som mu to teraz takou šitmastičkou čo som mala na porezaný prst....a na celú noc to mal zalepené, aby si to neškrabkal.....jeho večný problém....ráno to už vyzeralo lepšie, len sa obávam že v školke to zas rozškrabe.. 😝
no čo, kožná to istí........ 😝
leni, moj chlap si myslel, že ani prebalovať nebude....ked sa Nisko narodil, tak povedal že on ho nevie ani chytiť... 😀 tak som mu ho strčila na ruky a zdrhla som...a tak je to so všetkým....zvykol si 😀 😀 😀
klop, klop, klop.......ešte že je taký prisposobivý 😀 😀
aninka, niekedy ti závidím, že máš babule....ja ked vidím tie krásne dievčatkovské veci..... 😎
a jacka, pod mrakom máme aj my.........fakt na spanie.... 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre