Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
3. mar 2010

nám nerobí dobrotu to, že je často nachladená a doma, tak sa jej potom nechce 😖 zo začiatku som bola prekvapená, že to tak dobre zvláda a teraz sa jej nechce 😒 snáď ich to prejde 😉
u nás svieti slniečko, ale tiež máme trošičku sniežiku 😕
no niekdedy si pripadám čudne, že to tehu až tak neprežívam, ale je to asi na začiatku normálne, nie?

leninka75
3. mar 2010

letty ja si myslím, že tie pocity sú úplne v poriadku!!!!.................ja som to pri Lilke tiež spočiatku nejako neprežívala............a dokonca na sone som to brala tak, že toto a vo mne???............nieeeeee, veď sa mi tam nič nehýbe........to má gyndoš isto obrázok z predchádzajúceho vyšetrenia 😀 😀 😀 😀 ....ale keď už bolo cítiť pohyby a vybehlo bruško to bolo iné..............

leninka75
3. mar 2010

božinku babuľky, volala som domov svokre a že Lilka ráno robila cirkus a obrovský plač, že ona nejde do škôlky ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 .........................čo mám robiť????...........vydržať???.............či ju mám nechávať častejšie doma????.............či čo????...............už som z toho zúfalá!!!!! 😢

jacka
3. mar 2010

ju leni ☹ ☹ ...ja neviem ale podla mna vydržať ☹ .........sa mi to ľahko hovorí....ked moj nechodí.....lebo keby bola doma dlhšie tak sa jej pojde ešte horšie....si myslím 😖 .....neviem ti ja poradiť.... ☹

jacka
3. mar 2010

ja som druhe teho prežívala uplne inak...nedalo sa mi sustrediť na kopančeky...a šťikutky.....stále som behala okolo Maťka.....a tak celkovo.......bolo bez problemov.....ani som nevedela že som tehotná.....len som funela....unavená som bola stále.....a ku koncu ani nehovorím.....to leto ma ubíjalo............ale už to mám šťastne za sebou......sa teším sa ako malá že mám obidve detičky zdravé a krásne........aj ked su rovanké lubkam ich rovnako

leninka75
3. mar 2010

pekne si to povedala jacka!!!!!! 🙂 😵

jacka
3. mar 2010

dakujem leni 😉

jacka
3. mar 2010

letty.....že sa to pýtam práve ja.....už máte meno pre bambulku 2 🙂 ....a úrečo si nenapíšeš v ktrorom si týždni nech viem aj my

leninka75
3. mar 2010

jacka a ty vieš, že to bude dievča???? 😨 ......my nehovor, že to cítiš v kostiach 😀 ........... šak aninka je naša bosorečka 😀 ............................mirrinka dala na FB úžasnú básničku!!!!!!!...................prečítajte si, fakt stojí za to 😉

jacka
3. mar 2010

leni nejdem sa hrabať aninke do remesla....čo si.....to som len tak napísala 😉

myslíš tu s tým oblečením 😉 ....

leninka75
3. mar 2010

nie tú druhú : na materskej tretím rokom cítim sa byť už otrokom..... 🙂 ..............som nevedela či sa mám smiať či plakať...................................

leninka75
3. mar 2010

odchóóóód!!!! 🙂 🙂 ..............pa, pa 🙂

denisenko
3. mar 2010

😀 príchod....haloooo..... 😀
fuj, pol dna v meste, som mrrrrrtva-......... 😝
leninka a kde je tá básnička? jednu som čítala v novembrových pokladíkoch, myslíš tú? 😎
baby, ten moj výkuk ma dnes riadne pocvičil....úplne celú hodinu sme boli na očnom, lebo on si robil zo v´šetkého srandu....na každý obrázok ôpovedal blbosť, éčka neukladal vobec a ked chceli rozkvapkať oko....snažte sa ako viete, nedá sa......fakt hodina.... 😝 a potom taká otázka od sestričkY:že vidí on vobec niečo? infarkt........a po hodine vyjadrenie...vraj má zrak úplne v poriadku... 😅
ale aspon na urologii mu pretiahli cikača za pol sekundy, desať sekund plaču a hotovo.....iba trochu štipe ked ciká, ale máme si urobiť kamilkový čaj a je to v poriadku..... 😵 som rada..... 😉
leninka, asi najlepšie bude vydržať, aj ked je to ťažké.......ale ked bude ostávať doma, tak to asi trošku zneužije 😠
jacka, čo tak r 😠 ozdávaš ten sneh? počkaj, všetkým sa nám cez víkend ujde, tak sa raduj, že ste prvý kto sa može sánkovať 😀 😀

aninka29
3. mar 2010

mamky...ste toho toľko popísali..že už ani neviem čo o čom som čítala....ale tak idem pomaly spomínať 😀

u nás bolo celýýý deň krásne 😎 😎 😎 ...slniečko svietilo..ešte aj svieti...skoro celý deň sme boli vonku 🙂 ...okolo obeda síce začalo trošilinku posnežkovať.....ale urobila som abraka dabra 😀 😀 😀 ..a prestalo 😀

leni boli sme len na vychajde 😉 ...nič som nekupovala 🙂
chjuj...ani ja ti neviem poradiť s tou škôlkou,keďže ani ja s tým nemám skúsenosti 😔

mamky...inak možno je to teraz také obdobie,že sú naše detičky precitlivelé ☹ ...aj Simonka je v poslednom čase taký plačko,a zase naviazaná iba na mňa..nechce zostať s nikým..keď niekam chcem odbehnúť....aj keď som bola na stretku,tak mi manža vravel,že večer veľmi plakala za mnou....moja láska....a ráno mi vravela,že ma už nikdy nikam nepustí....

jacka,aaaaale ty sa mi už do remesla hrabeš 😀 😀 😀 ..ale to by bol goooool...keby to bola bambuľka 🙂

no a s tými tehu som na tom bola presne tak isto ako jacka....druhé som vôbec nevnímala...nebol čas...akurát som tiež bola unavená 😉

aninka29
3. mar 2010

deni...no to je jeden beťár 😀 😀 😀 😀 ...to fakt robil také blbovinky ???...mňa by rachlo..keby sa ma opýtali,či vôbec vidí??? 😠 ....ale sranda 😀 😀 😀

aninka29
3. mar 2010

hu huuuu 🙂

jacka
3. mar 2010

kuk kuk kuk......

denisenko
3. mar 2010

kuky kuky kuuuuuk 😀

denisenko
3. mar 2010

aninka, a to tvoje abraka dabra zabralo?váááážne? 😀
tak potom ked začne snežiť aj ja poprosíííííííííííím...urobíš? 😉 😵

jacka
3. mar 2010

deni tak veselo si mala u dr....teda.......aspon spolupracoval...my ked sme boli u zubára tak sa div nie držal zárubne....len aby sme tam nešli 😠 ..opica jedna 😝

ani nechcem sa hrabať...............no čosi..také veci nechávam pre teba.....ale ja jej prajem chlapčeka......vlastne ani neviem čo chce...či vieme 😅

jacka
3. mar 2010

dobru nocku...prajem..... 😔 😔

jacka
4. mar 2010

dobré ránko.... 😉

budíček 🙂 🙂

aninka29
4. mar 2010

dobré ránko mamky 🙂

nám tu svieti slniečko 😎 😎 😎 ...paráda

deni,no jasné,že zabralo 😀 😀 😀

jacka,ale vieš čo...môžeš sa hrabať...vyhlasujem ťa za pomocnú bosorečku 😉 🙂

neviem ani ja čo by chceli lettyovci.....tatko asi chlapčeka...a mamke je to asi jedno 😉 ..a malá bambuľka chce určite sestričku 🙂 ...či sa mýlim????

aninka29
4. mar 2010

chjáj aj dnes to vyzerá na krásny deň..tfuj,tfuj,tfuj..nech nezakríknem 🙂

dnes má čaká upratovacie doobedie..poobedie strávené vonku 😎

jáj,som nepovedala....včera sme mali na ihrisku zraz s kočíkmi.....došla jedna kámoška bez kočíka..a tááááák voňala od rezňov...mňam mňam....tak sme ju vyslali nech jeden donesie,nech nie je lachvata /býva blízko pri ihrisku/....a priniesla fajný plnený s hranolkami,už pokrájaný...sme len zobkali...mňam mňam.... 😀 😀

jacka
4. mar 2010

no ja umriem ani 😀 😀 ...tak ste mali siestu na ihrisku 😉 ...super

tak aby ti nebolo ľuto tak my tu máme pod mrakom.....ak nebudeš posluchať tak taký mráčik posielam 🙂

jacka
4. mar 2010

dakujem dakujem...cením si moju novu prácu 🙂

kde je leninka?

denisenko
4. mar 2010

že kto to napísal budíček? 😀 my sme mali 5.2O- maminka ja chcem mliečko..... 😝 som sa ráno chystala k zubárovi, ale akosi to nevyšlo........zákon schválnosti, herpes pod perou a rovno na tej strane kde mám kaz.....aspon tam nemusím...... 😖 aj ked asi o týžden to budem lutovať, ale aj tak by mi to s herpesom neurobil 😖
jacka, mráčiky si nám poslala? a akú kopu.......štedrá osoba si ty..... 😀
denisko sa včera bál isť vycikať, chudáčik, tak ho to štipkalo....ale dnes už velký frajer, asi mu to prešlo 😵
baby ja už chcem leto......včera som si aj plavočky kúpila, dnes balím letné veci....a tu pomaly hádam aj nasnežíííí 😝

jacka
4. mar 2010

deni.......no čoby som pre vás neurobila.....aj obláčiky vám pošlem.....z lásky 😉

a velmi plakal?....... ☹ chudatko......ja som si pri Maťkovi užila svoje...som mu ho močila v harmančeku a cikal len do vani ked som mu nohy namočila ☹ ...aj to reval že bolí....dufam že pri Peťkovi nás to nečaká........ ☹ 😖

leninka75
4. mar 2010

ahojte!!!!...........ja som dnes makala od 7:00 😀 .............ale na dnes už mám odrobenééééé 🙂 🙂 🙂 🙂 .............

deni, to máš riadneho vtipkára doma 😉 .........sestrička je riadna koza .... 😠 ...........tá básnička od mirrinky je na FB 😉 ...................

aninka, mňam taký teplý rezník, dala by som si povedať!!! 🙂 .......a otázočka aká je to osoba keď je lachvata? 😕 ....................

jacka a peťkovi tú kožku už teraz nejako naťahuješ????...............
😨

včera večer som konečne začala upratovať, ale je to des, každú kravinu chytiť do ruky, poutierať a to ma čakajú skrinky a tie rárohy tam postrkané ☹ ...........................

leninka75
4. mar 2010

Toto je tá básnička 🙂

Na materskej tretím rokom
cítim sa byť už otrokom.
Každé ráno pripravená,
že ma čaká dáka zmena,
ale večer s hrôzou zistím,
že to bol deň zas ten istý:
Plienky, hračky, kašičky
a dve zlaté detičky.
Starší o pol šiestej vstáva,
pyžamko si dole dáva.
Do práce sa s tatom strojí,
ten sa toho právom bojí:
"Nemôžeš ísť so mnou zlatko,
veľa roboty má tatko.
Mamička má času more,
pozri sa, už vstala hore!"
Ja strapatá, pomalá,
nočnú som zas ťahala,
lebo malý nechcel spať,
iba cicík cumľovať.
Manžel zdrhá: "Láska idem.
Navar niečo, hladný prídem!"
Tak bez seba od radosti,
začnem plniť povinnosti.
V ruke nočník, v druhej plienka:
"Pozri, v knižočke je lienka!
Chvíľu si tu čítaj, seď,
malého prebalím hneď."
Tvár umytá, zúbky čisté,
musia niečo papať iste.
Smerujem ich do kuchyne,
cestou otvárajú skrine.
Šaty, šperky, knihy, spreje,
zrazu nič na mieste nie je.
Dve stoličky, podbradníky,
k tomu svorný krik veliký.
Jeden nechce kašu jesť,
pritom reve o 106,
druhému sa šunky máli
a čajík vraj strašne páli.
Po raňajkách hrôza čistá,
na vychádzku oboch chystám.
Obliekaciu vojnu zvediem
a keď ich už pred dom vediem,
pri malom mi nos vykrúti,
nervovo sa takmer zrútim,
cítim to aj cez pančuchy,
pos... sa až pod pazuchy!
Druhý pokus upotená,
zvládnem ako superžena,
do auta ich oboch pútam,
"Kam ich dneska zobrať?" hútam.
"Už viem, k rieke pri kačičky,
to je ten raj pre detičky!"
Ubieha nám rýchlo cesta,
na sedačkách divo vreštia.
O hračku sa naťahujú,
zvyšných dvesto ignorujú.
V parku je to čistý des,
holub, kačka, mačka, pes -
na všetkých sa s chuťou chystá
môj dvojročný terorista.
Nemôžem ho spustiť z očí,
do jazera by hneď skočil.
Z kočíka sa rev ozýva,
celý park sa na nás díva.
Malý mi chce zvestovať,
že ho musím pestovať.
Na rukách ho teda vláčim,
ťahám tašku,kočík tlačím.
Na staršieho pritom vrieskam,
nech nespadne na preliezkach.
Keď lavičku voľnú zbadám,
od únavy na ňu padám.
A pre moje detičky,
vyťahujem čajíčky,
mandarínky, keksíky,
veď majú hlad veliký.
Po desiatich minútach,
dogebrení sú až strach.
Tak oznámim: "Moji milí,
výlet sa ku koncu chýli."
Cestou domov - radosť veľká,
zaspia obe strašidielka.
Do postieľok ich vyklopím,
varešky sa s chuťou chopím.
A pre blaho rodiny,
varím zo dve hodiny.
Priebežne periem a suším,
upratať nestihnem, tuším.
A hľa - už sú krpci hore,
musím sa mať na pozore,
výtržnosti totiž množia,
snáď len požiar nezaložia.
Vo dverách sa manžel zjaví:
"Hotový som" smutne vraví.
"Daj mi niečo na večeru,
to bol zas deň, namôjveru!"
Kým papá ja kŕmim deti,
umývam riad, zhŕňam smeti.
Posťažovať sa mu snažím,
že po chvíľke kľudu bažím.
Chápavo mi hlavou kýva,
do novín sa pritom díva.
Vytratí sa nenápadne,
na mňa ďalšia šichta padne.
Že mal prácu, musím chápať,
počujem ho z gauča chrápať.
Chalanov do vane súrim,
"Zas nestihnem seriál!" zúrim.
Mydla, šampónu sa stránia,
do postele sa ísť bránia.
V pyžamách (mám radosť veľkú)
chcú sa hrať a kukať telku.
O polnoci, chvalabohu
nevidno už ani nohu.
Hore je len mamička
a kamoška žehlička.
O pol druhej zbitá líham,
vlasy si zmyť zas nestíham.
Sníva sa mi krásny sen,
že mám zajtra voľný deň

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre