Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
25. mar 2010

aninka ....tak my sme hore zas od 5tej...ale pre istou s Maťkom......aspon viem prečo večer vyliezol s posteli.....hanačukje a zvarcia.......nechce ani "špinaví" lieččik....karbosorb....teraz mi tu ležka a kuk rozprávky.....dobre že Peťko ešte spinká...........takže dnes diet.a...neviem čo mu spravím aby to vobec zjedol

som ako mrccina dnes a to je len ráno 😝

jacka
25. mar 2010

ako sa má SImka?...ešte spinká 😔

aninka29
25. mar 2010

júúj jacka ☹ ....žeby na Maťka niečo liezlo??.....dúfam,že nie

Simonka je už v pohode.....teplotu nemá 🙂 ......ani náznak.........sa zobudili všetky tri holky naraz o pol siedmej........už robia randál 😀

jacka
25. mar 2010

dufam že nič........ ☹ ....už som ho dvakrát prezliekala.....som nie zvyknuntá že zvacká.....ešte nikdy sa mu to nestalo...ale už som nachystala vedierko 😉

ej tak máš z rána veselo 😉 🙂

aninka29
25. mar 2010

juj,moj krásny ☹ ☹ ☹ ...snáď to rýchlo prejde

joj veru,mám veselo...už ma aj hlava z nich bolí....už dvakrát som riešila hádky medzi nimi...to čo má jedna...chce aj druhá...ach 😝

aninka29
25. mar 2010

jacka ty si si dala pri porode odobrať krv z pupočníka????

na víkend hlásia dážď 😝 ...a to som si robila plány,že budeme grilovať...aj klobásky som nakúpila 😝

aninka29
25. mar 2010

pustila som deťom pata a mata..tak pozerajú pekne.....vypijem si kafčo....prejdem podlahy,vyutieram prach a pôjdeme von

ženy to aj vy máte stále tolko prachu doma??....mňa už šlak trafí 😝 ....furt utieram..a furt je prach nasadaný 😝

jacka
25. mar 2010

nie ..prečo?...ty si dala:

jacka
25. mar 2010

mne Maťko zaspinkal.......dufam že už bude lepšie 😖

mám aj ja..... 😠 😠 .....nič nezabrerá len každy den utierať....žaidne pronto proti prachu...to su také somariny v reklame 😝

jacka
25. mar 2010

ja dnes s Maťko asi nepojdem von......možno poobede.......aj tak nesvieti slniečko....neláka to tak 😝

leninka75
25. mar 2010

ahojte !!!!!! 🙂 ........čo sa riadite heslom "ranní ptáče dál doskáče?" 😀 😀 😀 😀 😀 ..........

jacka, nemáte rotavírus?????..............ževraj také niečo chytí každé dieťa do 5 rokov aspoň 1x.....

aninka29
25. mar 2010

ženy ..u nás krásne svieti slniečko 😎 ...na chvílinku sa zatiahlo.....ale hneď aj vyšlo..takže vás veľmi veľmi pekne prosím..neposielajte nám tu od vás....škaredé počasie 😉

deti sa naobeduju a pôjdeme opäť vonku,musíme využiť kým je pekne......lebo to vyzerá rak,že víkend presedíme doma 😝

aninka29
25. mar 2010

a Sabuška zase spí 😵 ....ráno zaspinkala len čo sme vyšli von /predtým mi už zaspávala v lehátku/..tak sme šli šup šup.....spinkala jooj,dlho...dve hodky potiahla 🙂 ..teraz zase spí....a poobede až vyjdeme von..tak zase zaspí....a pred kúpaním si ešte určite podriemka,ako vždy
mojej malej sa stačí iba dobre najesť a není problém 😀 😀 😀

jacka...ja nemám...ale darovala som....možno niekomu pomôže 😒

jacka
25. mar 2010

no mne Maťko zase spinká....už len voda z neho ide...a nechce ani za svet piť......unavený je chudatko moje ☹

jacka
25. mar 2010

aninka ..tak ja sa nehrám s tebou....mne spinká po pol hodkách...dobre na porazenie 😝

to čo aj leni?.......to ako na to prídem? 😕

jacka
25. mar 2010

deni ty opica jedna.......čo sa flákaš po fb.......a sem ne kuk

jacka
25. mar 2010

leni no zatial nemá teplotu....a ešte stále spinká......... 😔

aninka29
25. mar 2010

kuk...sme doma 😎

jacka
25. mar 2010

Kuk...... 😉

jacka
25. mar 2010

Kuk......stále nikto? 😅

jacka
25. mar 2010

ako ma muž dobehol....ja tu pekne píšem...a vraví mi....aha Peťko prišiel.........ja že čo????..... 😕 ..otočím sa za seba....a potom mi to došlo 😝 ....skoro som ho 😠 😠

no a muž kupal Peťka......ja som chystala veci pre neho.....a Maťko vystaršený že maminka maminka príšera.....a ja že kde.....pod ukážem ti......prišli sme do obyvky......a vraví mi vidíš ju....ja nie....on....tu má nohy...ukázal na podalhu....a tam má hlavu.-...už ju vidíš............

jacka
25. mar 2010

deni ty si aspon kde.........

jacka
25. mar 2010

tak dobru nocku....... 😔

aninka29
26. mar 2010

dobré ráno 🙂

včera som zase bola večer hotová 😝 ....deti sa pýtali do postele už o siedmej...a ja som hned zaspala pri telke....som sa ani neviem kedy zobudila..a preložila som sa....a teraz už samoška,kuvikujem....detičky ešte spia..tak som pssst...nech ešte potiahnu 🙂

aninka29
26. mar 2010

jacka dobrééééé 😀 😀 😀 ...som sa nasmiala 😀

aninka29
26. mar 2010

hneď z rána 😀 😀

jacka
26. mar 2010

dobré ránko....

ahpj aninka.....som rada že si sa pobavila 😉 🙂

jacka
26. mar 2010

tak dnes si to moj muž vymenil s Maťkom...behá už od 4 h 😒

aninka29
26. mar 2010

no super jacka 😒 .......len aby si sa potom nevymenila ty s nimi...lebo to bude horor ☹

juuj..chápeš.....tri deti..fúú....to dá zabrať 😀 ....to ako keby som mala teraz dvojčatá a ešte jedno 😀 ..takže ja sa ospravedlňujem za moju večernú absenciu 😉 ..veľmi rada by som tu bola....ale únava ma zmôže v poslednej dobe 😝

jacka
26. mar 2010

dufam že nevymením 😖

veru tak dvojičky...........teba ospravedlnujem........ 😉 😀 😀 ................ti to nezávidím dve + jedno.-...ufff

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre