Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
8. apr 2010

posledná ..prvá

ahojte,ešte spíte????...taký krásny deň 😎 😎 😎 😎 ......

denisenko
8. apr 2010

dobréééé ránko... 😉
dnes som s deniskom doma ja, včera bol tatinko....baby t o dieťa je bojovník....od ponddelka večera nerobím nič iné len každé 4 hodiny sťahujem 4O-tky.....a stále sú......ani zábaly, ani nurofen, ani antibiotiká.....ešte nič poriadne nezabralo ☹ ja už som zúfalááááááááááá.............
denisko bol včera zas u doktora, lebo v noci máva až 4O,6.....ale ten povedal vraj také tri dni musíme pretrpieť, potom to bude mať konečne účinok.....som s nervami v .... 😝
a vonku je tak krásne a my musíme sedieť domaa ležať v posteli, lenže to nie je jednoduché....akonáhle klesne na 39,8...moje dieťa je čiloučké ako chodiaci radiátor a nie a nie zostať v posteli 😝
nemáte zaručený recept ako stiahnuť teplotu?????????prosííííííííím

jacka
8. apr 2010

ahojte.....

deni...no teda ja to čo je za prístup?......pretrpieť a nepovedal ti že z čoho to má?......len tak z ničoho príde tak z ničo odíde?

ja okrem zábalov ...ale to celé telo do studeného a prikryt dekou......nepoznám........držkaj sa moja...tak aspon takto na dialku ti posielam pokojne nervičky 😉 ☹

jacka
8. apr 2010

aninka...ja fakt neviem čo Peťkovi navariť ....mám pocit že stále papušká to isté........brokolica....kariol....kel....mrkvička.....neviem kedy možem mäsko alebo ryžu

jacka
8. apr 2010

nikto nikde?....

kde je naša tehoška 😉

jacka
8. apr 2010

ideme zatial von.....je tam 😎 😎 ..juj zbožnujem takúto peknučkú jar 🙂

aninka29
8. apr 2010

jacka....už môže papať mäsko........či kojené deti začínajú neskôr????...neviem

Sabuška má cukinku na obed...ľúbi veľmi 🙂 ...a dievčatám robím rezance s tvarohom

boli sme v meste rýchlovka......tak ide variť teraz..poobede von..a večer idem cvičíííííííííííť 🙂 ...sa teším..ako budem zdochýnať 😀 😀 😀 😀

leninka75
8. apr 2010

ahojte, božinku to mám dnes šialený deň ☹ ☹ ☹ ☹ .............tak zasa pa

jacka
8. apr 2010

hej už možem dať?.....aj cestoviny?.....ked ja si nepamätám kedy som začala pri Maťkovi...hlava prázdna 😝 😔

my sme vonku.........už mi velmi nechce Peťko v kočíku spinkať...všetko ho ruší... 😒
a čože leninka?..... ☹

jacka
8. apr 2010

príjemne cvičenie 🙂 .......................ja sa dosť nalietam okolo detí...večer padám únavou.....ani pomyslenie na cvičenie...aj ked ide leto ...a tá moja huspeniny...no neviem ako sa jaj zbavím 😝 😅

idem Maťko robí neplechu 😠

jacka
8. apr 2010

kuk.....

kde ste žienky 😅

jacka
8. apr 2010

kuk po druhé 😉

jacka
8. apr 2010

nik?......

tak potom dobru nocku 😔

denisenko
8. apr 2010

ja som tu...... 😉
baby, je štvrtok a my sme už boli tretíkrát u doktora....... 😝 teraz večer .......sa tu tak čudne ordinuje..... 😕
takže máme nové antibiotiká a dúfam, že zaberú....lebo už fakt nemám nervy, ked vidím to čo dnes.....po chladnej sprche 4O,3....ale kedže dávam nurofen každých 5 hodín, tak zabralo, pokým sme došli k doktorovi..... 😀 čiže dieťa bolo ako z divých vajec......ale hnisy má poriadne, tak nám dal niečo iné....a zas čakať..... 😝
jacka, ja som po pol roku dávala asi tiež len ovocie, zeleninku, zemiaky, a bezlepkové cestoviny...až do roka 🤐
a tak krásne bolo vonku...len na tričká...a ja ležím v posteli s Nisom 😝

denisenko
8. apr 2010

a ozaj, kto sa už stretol s mononukleozou?????vraj ked toto nezaberie, spravia mu testy..... ☹

jacka
9. apr 2010

dobré ránko.....

tak aj my teplotujeme...dufam že nie od teba deni 😉 ..ale my len 39 😝

vraj sa monomukleoza zvykne vracať....ale nestrela som sa....radšej s ničím takým...to je vírus...či čo

aninka29
9. apr 2010

dobré ránko......jacka tak aj vy?? ☹ ......pánabeka....čo sa to deje....prosím vás k nám nič neposielajte...to by som si hodila rovno mašľu 😝 .......nech idú heš tie choroby a všetko 😝 😝 😝

tak ja som bola včera cvičiť.......od pol osmej do pol deviatej......o deviatej som došla domov...a moja Simonka s Anetkou ma čakali...Simuška plakala keď som odchádzala,potom vraj ešte dvakrát.....moja láska....uvidím čo bude nabudúce....lebo som jej už predtým vysvetľovala,že aj ja potrebujem chvílku pre seba.....a musím cvičiť,aby som bola pekna...tak neviem 😖
no a cvičenie super super.......nakoniec zo zumby nič,pretože tá začína o piatej a to mne vôbec nevyhovuje....takže chodíme na body styling....to je prepojené všetko so všetkým......ale fuuu......poviem vám..vytrápila nás kočka 😀 😀 😀 ...som normálne nestíhala.......záchvaty smiechu z nás mala tá cvičiteľka 😀 😀 😀 😀 ...ale už sa teším nabudúce .....som sa bála,že ma dnes bude bolieť celý človek..ale nič..akurát trošku lýtka..toť vsio 🙂

letty86
9. apr 2010

ahojte
včera som sa sem akosi neprepracovala, bola som na poradni a videla malinké 😅 , také zlaté, rúčkami kývalo, cmuk, cmuk, 😵 v sobotu idem na meranie NT, mala som ísť v utorok, ale ma preobjednali, tak dúfam, že bude všetko o.k.
v nedeľu odchádzame k svokre na tri týždne, mamky, veď aký absťák budem mať, joooj 😖
deni, nech sa Nisko rýchlo vylieči, chúďa, riadne ho tie teploty trápia ☹
Vikuška začala kašľať, tak tie choroby veru rýchlo preč
aninka, takže vycvičená do krásy 😉

letty86
9. apr 2010

mamky, kde ste???
si sa vyparím aj ja, idem čo to upratať 😉

jacka
9. apr 2010

aj ja by som rada vedele že kde ste?

mne obaja spinkaju.......už len čakám kedy sa Peťko zobudí 😝 ...však prečo by ma nechal oddýchnuť 😖

denisenko
9. apr 2010

ja som už tuuuuuu....zdrhla som z roboty...... 😀
Denisko mal poslednú teplotu o polnoci, ale "len" 39,5 a dnes už nič....do obeda tu bola pri nom tá pani, čo ho stráži, a že to dieťa je úplne ok.... 😉 klop, klop, klop......asi zabrali nové antibiotiká, taká som rada.....len to nezakríknuť, ešte raz klop, klop, klop...mamičke na čelo 😀
jacka, nič som neposielala,neboooooj.........toto neprajem ani nepriateľovi 🤐
letty, to už tak skoro vidno hýbať ručičky? no super 🙂 ked človek vidí toho drobčulika, čo treba chrániť......sú také krehučké, že?
aninka, počkaj....svalovica ešte len príde........ 😀 Simuška vždy plače ked ideš preč???? 😕

denisenko
9. apr 2010

ešte príííííídem 😉

jacka
9. apr 2010

aninka....a bude ti chcieť do školky ked takto za tebou plačká ☹ ☹ ...mne v noci povedal že on nebude chodiť do žiadnej školky bezomna 😖

však by si skusila deni.....ja viem že si nič neposlala....to len aby reč nestála 😉

len prídi 🙂

denisenko
9. apr 2010

haloooo....je tam niekto????? 😉
vonku tak krásne teplo, ráno sa už dalo aj v tričku polievať kvetinky...a ja musím sedieť doma ☹
jacka, tak to budete chodiť do školky spolu, no néééé? 😀

denisenko
9. apr 2010

a práve mi odpísali z chorého dieťata, že s takými príznakmi by ho hned hospitalizovali, ani by sme si nepípli 😝
a že in ý kraj, iný mrav?????????????????? 😠

aninka29
9. apr 2010

žienky,nebojím sa toho,že Simuška nebude chcieť ísť do škôlky......ona je teraz v poslednej dobre precitlivelá veľmi.....kvôli Anetke....už ju posiela domov 😝 ...ja viem,že jej to už ide na nervy,so všetkým sa deliť....ustupovať.......predtým,keď som niekam šla..nemala problém.....takže to pripisujem tomu,že je taká citlivá teraz na všetko.....denne plače aj stokrát..fakt..kvôli hlúpostiam/pre nich dôležité veci/

denisenko
9. apr 2010

a dokedy ostáva Anetka u vás? 😕

aninka29
9. apr 2010

cez víkend by už mala dojsť sestra....tak dúfam,že dorazí už 😝

jacka
9. apr 2010

juj aninka asi sme na tom rovnako....... ☹ ...a to sme tu ani nikoho nemali 😅

sa tešíte ked už budete sami,že? 😉 .......prečo ....nemala by doraziť?

aninka29
9. apr 2010

jacka aj vy máte také plačlivé obdobie?? ☹ ....snáď to naších drobcov prejde 🙂

dorazí určite 🙂 ...musí.... 🙂 ......neskutočne sa teším jacka na ten kľud 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre