Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
22. apr 2010

veru spomínala si ....že si mala byť Alexandra 🙂 ..............však sa podakuj rodičom za meno ked sa ti nepáči 😀 😀 😀 😉 ...................inak ja by som to čo spravili tvoji rodičia nespravila.......ale nenahnevkaj sa za to na mňa 😉

leni....na tie dvojičky prišli na to to tak že bola na sone....tam jej povedali že jedno bude vážne choré a druhé nejaké problémy zo srdiečkom ale to sa nepotvrdilo

vonku bolo super.. ten vetrisko .....MAtka super prefukalo.......oči má červené slzavé......na mňa lezie nádcha....a najlepšie na tom bol Peťko schovaný v kočíku..ten vyzerá že už je fit...nemusela som ani odsávať dneska....... 😉

jacka
22. apr 2010

sem už dnes asi nikto kuk...tak sa lúčim

ani príjemné cvičenie 🙂

dobrú nocku 😉

aninka29
23. apr 2010

dobré ránko 🙂 .......jacka,ale však.....mohla som mať aj horšie meno 😀 😝

cvičilo sa nám fajne...... za odmenu sme s kočkami skočili na pivko.....ja som si dala načapovať iba do dovjdecového pohára....viac by som nestiahla 😀 😀 😀

dnes idem znovu do mesta...mám sa stretnúť so spolužiačkou a jej synčekom....takže dnes zase nič nespravím..................nevadí...aj zajtra je deň 🙂

jacka
23. apr 2010

dobré ránko...... 🙂

však treba využiť ked je vonku pekne potárať sa po meste 🙂 😉 😎

si si doprala kalorie...... 😀 😀

aninka29
23. apr 2010

ahoj jacka..dala som si noooo......ak tomu pivku som si dala dve balíky pistácii 😕 😀 😝 ...by si neverila ako veľmi,veľmi ja vyhladnem počas cvičenia...tak som si musela dať tie pistácie,lebo som zomierala od hladu 😀 😀 😀

jacka
23. apr 2010

ani 😀 😀 ...si prípad... 🙂 🙂 ..........no čo aspon tam vypneš...nie?.... 😉 ......a detičky spinkajú ked ideš preč?....či Simka je ešte hore....

nech už nie je mráz kvitne nám čerešna.... ☹

jacka
23. apr 2010

ani....kolko krát za deň ti Sabínka spinká....

aninka29
23. apr 2010

Simonka je ešte hore,keď odchádzam...ale o osmej už ide hajať 🙂

jacka nám už čerešňa pár dní kvitne...kráááááása 😵

Sabuška.....tak ráno sa zobudí,hodku je hore....potom zaspí na dve hodky,vstane,naje sa,chvílku sa pohrá,ide zase spinkať...to potiahne aj tri hodky.....a pred kúpaním si ešte hodí šlofíka.....niekedy zaspí o štvrtej,tak to ťahá do skoro šiestej,a niekedy keď zaspí neskôr,tak to je taká polhodka...takže vlastne trikrát ...............a keď sme celý deň v prírode,tak to spí v kuse..sa zobudí iba na papanie a spí ďalej.....napr.čo sme boli v nedeľu na opekačke......to v kuse spala.....všetci...že preboha..ani sa s ňou pohrať nemajú kedy 😀 😀 😀
a Peťulko???

jacka
23. apr 2010

však aj nám kvitne..len do rána bolo -3 tak dufam že jej to neublíži .....lebo ja zbožnujem čerešničky.....mňam mňam

pána beka....to ti takto krásne spinká?.......zato s mojím by sa vyhrali o dušu 😀 😝 ....ráno okolo 6 vstáva o 8 ide spinkať....pol hodka........hranie......papanie o 12 h spinkanie.....pol hodka.......hranie ...papanie.....o 3 spanie ....pol hodka......zas to isté.....len kúpanie.....o pol 7 a 7 spanie ...pol hodka...papanie a hned spanie.....a konečne nočné spanie do pol 10.................tak rozmýšlam...nevymeníš? 😀 😀 😀 😀

aninka29
23. apr 2010

hmmm....takže ak to zrátame dokopy,tak Peťko spinká raz denne 😉 😉 😉 🙂 .............nevymením jacka 😀 😀 ....ale tak,obdivujem ťa..zvládaš to perfektne 😵

leninka75
23. apr 2010

ránečko!!!............už som chytala amok, že dnes budem mať konikovský absťák 😠 😠 ...........nešli mi tu zásuvky, tak som naháňala elektrikárov..................

jéj zakvitnutá čeršňa 😵 😵 😵 ............u nás sa ešte len puky nalievajú........ale už sa nato teším 😵 😵 😵 ............dala by som si už veru také čerstvé ovicie...jahody, črešne, mnam, mnam..........

aninka29
23. apr 2010

ahoj leni 🙂

lúčim sa ja s vami mamky.....idem nachystať veci a padáme 😎

zatiaľ papapapapapapapapapapappapapa 😵

leninka75
23. apr 2010

čavec ani......dobre popletkujte 😉 😉 😉 😉

jacka
23. apr 2010

ahoj leni.....

pa pa aninka.........tak ked budeš mať čas tak kuk na kona 😉

jááááj veru ...fajne jahodky...ale tieto asi nie sú také sladké...... 🙂

leninka75
23. apr 2010

dnes tu budem sama či čo??? 😠 😠 😠 ...........jacka, halóóóó........kuk

leninka75
23. apr 2010

aha si ma predbehla 😉

jacka
23. apr 2010

dakujem aninka.......dám to prečítať mužovi.... 🙂 😉 😀

leni ...šikulka si ....dobre si to vymyslela ako isť rýchlo na kona 😀 😀

nám sa stratilo slniečko.......kosa ostala........ja potrebujem do obchodu len neviem či budu mať to čo potrebujem 😅

leninka75
23. apr 2010

nedávno som kúpila jahody v lidli...........nádherne voňali, tak som myslela, že aj chuť bude dobrá......no ale nič moc.....síce Lilke chutili, ale na také dobré zo záhrady veru nemali

jacka
23. apr 2010

nie nebudeš......my pojdeme von len na otočku lebo je zamračené a kosno 😝

leni....a ty si kedy povedala mužovi že čakáte bábo...a ako zareagoval

leninka75
23. apr 2010

a čo ti treba???

leninka75
23. apr 2010

😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹ 😖 😖 😖 😝 😝 ..........stačí taká odpoveď 😀

jacka
23. apr 2010

veru také domáce sladučké .....mňami mnam 🙂

jacka
23. apr 2010

bohužial stačí..... ☹

jacka
23. apr 2010

tatársku.....robím vyprážaný syr....určite nebude ...tak spraví potom kašu 😝

leninka75
23. apr 2010

jeej ja tiež budem mať tu v robote taký obed 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ...........na nedeľu som si už naplánovala maďarský gulášik....knedľu mám ešte dnes spalším nejaké masisko......polievka bude fazuľová, tú som varila včera večer....lebo Lilka je dnes doma, tak aby mala čo jesť.......v sobotu asi len nejaká rýchlovka...aj tak ideme asi do Nitry na výstavu bonsajov, tak sa napapkáme tam 🙂

leninka75
23. apr 2010

ako jacka??.....mali v obchode všetko??? 😨 ...........ja už tu spokojne odfukujem....ako hovorievala aninka nažerkaná na prasknutie 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
23. apr 2010

ozaj jacka, neskúšala si robiť domácu tatarku??

jacka
23. apr 2010

aj m y sme obžerkaný až po krk......Maťko hádam zjedol viac než ja 😕 😨 😉 ........................a sa čudujem svete...mali tatársku..ostala som v miernom šoku..toť prvý krát že niečo mali čo som fakt surne potrebovala 😉

neskušala som...ale moj ocino robieval.......tak no..neviem čo by som to potom jedla ked som videla čo všetko sa tam dáva......ale mohla by som vyskušať.......hádam som s takých vecí už vyrástla 🙂

ty si skušala?

leninka75
23. apr 2010

no skušala.....a dobrá bola......ak chceš kuknem ti receptík..... 😉 ........a veď tam sa nedáva nič zlé....kyslé uhorky, olej cukor, ocot a už neviem.....

jacka
23. apr 2010

surové vajce....................kukni........vyskušam........ 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre