Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
3. jún 2010

ako je pekne vonku.......sa mi nechce veriť že príde zase lejak 😝 ....čo dufam že nepríde..... 😔

kde ste?.........

letty86
3. jún 2010

jaj, jacka, nestraš, ja monitor dychu nejak neplánujem, lebo som to nemala ani pri malej, no uvidím.....chystám sa kupovať nejaké vecičky,tak možno aj to dokúpim...len som čítala, že to niekedy píska, aj keď dieťatko dýcha normálne...a keď si prišla tak si videla, že zle dýcha?
máš pravdu, jacka, neporovnávať, len mne to aj v iných životných oblastiach veľmi nejde 😝
Vikinka má 8meho narodky

letty86
3. jún 2010

u nás sleniečko nie je, skôr to vyzerá na dážď ☹

jacka
3. jún 2010

letty......ja ked som prišla už za Peťko tak sa nemohol nadýchnuť..........bolo ticho.....len vo vysielačke som začual šum tak som šla kuk......vzala na ruky trochu potriasal a nabral dych.........a nebolo to prvý krát ☹

ja som to tiež počula o tom monitore.........

a čo ideš kupovať?......

inak sa tiež porovnávam....ešte aj moje deti.....takže sa to dá brať len z nadhľadu....

pošlem slniečko len neviem či dorazí ....... 😎 😎 😎 😎 😎

leninka75
3. jún 2010

veru letty prezraď nám kedy sa viki narodila 🙂 ........tak keď si tu v júlovkach, si myslím, že sme ti boli najsympatickejšie zo všetkých 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .........super, že už cítiš pohyby 😵 .........ja stále len také šteklenie 😉 .....stále sa sledujem a pokašlávam, že či drobca nevyprovokujem 😀 ..........be cez víkend som mala také blbé pocity v jazve 😝 ....také napínanie, pálenie...akoby mi zasa brucho porástlo a celé sa to ponaťahovalo 😝 😝 😝 .........ozaj babuľky mali ste niektorá strie???.....ja pri lilke nie.....teraz sa bojím aby neboli lebo s ami zdá, že mi brucho viac rastie ako 1x 😒 .....asi by som sa mala začať krémovať.......

veru jacka, o chvíľu ďalšia torta 🙂 ....ale to už dám upiecť odborníčke lebo lilka chce lienku a to je nad moje sily ☹ .......
brrr, ty si si teda zasa raz užila strachu!!! ☹ ☹......ani si neviem predstaviť čo si musela prežívať!!!......neviem či je to normálne 😕.....pýtala si sa na to mudry???.......a ako vlastne peťko spinkáva??.....na brušku??? ....ten monitor nám požičia majov kolega....takže mám "vystaráno"....

leninka75
3. jún 2010

aha tak 8.6. 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
3. jún 2010

leni.........pri Peťkovi som amal teiž velke bruško....a mám strie..ale len okolo pupku........možno keby tam bol dlhšie tak mi bruško určite dopraská viac.............ale som rada že to nevidno 😉

a krémovala som hned od začiatku..........ale na druhej strane...ak má popraskať tak ti nepomože vobec nič....niekd tu na fore som o tom čítala

som prišla zo spálni vyrevaná....... 😢 ........a spinká na boku......teda zaspí...ale ked som prišla tak ležal na chrbátiku

jacka
3. jún 2010

letty.......mala by si si dať do pasu...aby som nezabudla.....to je buduci pondelok.....

aj Matko mal byť junový...ale nechcelo sa mu na svet 😀 😀

letty86
3. jún 2010

jacka, skús sa opýtať dr., čo ti na to povie...vraj niektoré deti spia tak tuho, že zabúdajú poriadne dýchať, v každom prípade sa opýtaj
idem kupovať vajko autosedačku, lebo nemám, pri viki nám ju ponúkla sesterka, tak sme si požičali, tak už teraz nejdem požičiavať, drobec bude mať novú, chcem také lehátko, pri viki by som ho vôbec nevyužila, tá bola na rukách, ale teraz sme sa s mužom nejak zhodli, že to by sme mali kúpiť 😅 tak to je znak toho, že využijeme 😀 😀 😀 😀 ....a chcem aj nový športový kočík, ten čo mám sa mi zdal super, lebo má preklápaciu rúčku, ale oničom sa s ním manévrovalo potom a ešte chcem zavinovačku do autosedačky, lebo to bude zimné bábo...a výbavičku mám neutrálnu, potom budem dokupovať, ak to bude nutné 😉

letty86
3. jún 2010

veur, leni, záleži od elasticity pokožky, či bude strie, ale asi sa to časom mení ☹ 😝 ja som pri vikinke nemala nič a teraz som si objavila na bokoch, také tri čiaročky, mám to také symetrické, ako jedna strana, tak aj druhá 😀 😀 😀 😝 ale natrieram a veľmi neriešim, zatiaľ....ja mám hlavne prsia väčšie a to ešte budú rásť, bože, žienky, už by ani nemuseli 😝

jacka
3. jún 2010

myslíte že ešte musím pre Peťka každy den variť čerstvé?......sa mi už nechce 😝

leninka75
3. jún 2010

letty tá zavinovačka do sedačky je nejaká špéci??? 😕 ....ja som už tiež uvažovala ako to vyriešim pri presunoch 😕 😕 ....

jacka a dávaš peťkovi vankúšik pod hlavu alebo je na rovnom???......

letty86
3. jún 2010

jacka, keď uvaríš na dva dni, je to podľa mňa úplne v pohode, dáš do chladničky...hlavne zohrievané už nezohrievať,ale to vieš, to len,aby si vedela, že aj ja viem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
3. jún 2010

ja som nekupovala tu zavinovačku do sedačky.......však aj tak v aute sa kuri.............ale to je vec názoru..... 🙂

sa mi zdá že kde sme mali prvé deti...tak sedačka nebola povinná........aj ja som mala Maťka na rukách...... 😉

no visíš...ja som mala väčšie prsia pri prvom............tiež bez strií....aj tak to tam nik nevidí....okrem..... 🙂

a to ste teraz v kolkom mesiaci....

jacka
3. jún 2010

leni....zaspáva v moje posteli..takže je na vankuši......len ked sa mi podarí preložiť.......tak spí na rovnom...ale tam vydrží najviac pol hodku..potom je späť 🙄 😝

leninka75
3. jún 2010

letty neviem ako tvojmu mužovi, ale tomu môjmu sa zväčšené prsia náramne páčia 😀 😀 😀 😀 😀

jacka, podľa mňa by si už mohla variť aspoň na dva dni 😉 ..........veď keď dáš do chladničky sa tomu nič nestane........koľkokrát ešte kojíš???

letty86
3. jún 2010

leni, vraj je super, lebo ju využiješ aj do kočiarika, dokonca ju dáš aj do šporového a neška sa, má tam aj dierky na tie pásy...a stoji okolo 20 eur, čo sa celkom dá, skúsím pohľadať o nej niečo viac...ja mám doma dva fusaky, ale čo z nich a trapošiť s dekami v autosedačke nechcem, mi to bude padať....

leninka75
3. jún 2010

no lebo som myslela jacka, že ak by mal hlavičku podloženú či by to nepomohlo?? 😕 .....

kukám, že máme s letty rovnaký názor na varenie papiny pre drobcov 😉 ......

ja som začala 5. mesiac.... a kukám, že letty ho končí 🙂 🙂 🙂

letty86
3. jún 2010

leni, keby len na to 😉
idem, mamky, cmuk
jacka, ja som mala chvíľu malú v tej taške od kočiarika 😉

leninka75
3. jún 2010

pa, pa letty 🙂 🙂 🙂 ......

jacka
3. jún 2010

pa letty.....a zas dobehni.... 🙂

dakujem za rady. 🙂 🙂 🙂 ...však máte pravdu ked je v chlade.....len sa to horšie ohrieva 😝

však si kupte...určite je to lepšie.....ako deky.....ale ja som ani tu nemala......som ho nabaušila do tisic vrstiev..a navrch overal.......

leninka75
3. jún 2010

ja by som rada už čo najmenej nakupovala...veď čo potom s tým 😨 ...skladovať to nechcem.........jedine predať alebo niekomu darovať........

juj stále hovoria v rádiu o tých záplavách......o utopených..o zrútených domoch.......hrozné čo taká voda narobí ☹ ☹ ☹ ......

jacka
3. jún 2010

leni..budem radi kde bývame .....teda aspon my....že nás sa to netýka.......však teraz je to hrúza...a bude aj kde to všetko poschne.....choroby...kakejaká háved.... 😔

ja som pri Peťkovi skoro nič nekupovala ...všetko zdedil...teda vlastne nič .......aj tak s toho velmi rýchlo vyrastie...... 😖

leninka75
3. jún 2010

veru veru..........to bude zasa komárov tento rok 😠 😠 😠 ......lilku keď poštípe komár, tak sa jej robia červené tvrdé hrče ☹ ☹ ......
ja som zasa nejaká nemožná......ide na mňa spanie 🙄 😔 ...........to bude tým, že slniečko niekam ušlo a dovalili sa mraky ☹ ......ani rozmýšľať sa mi nedá.....niečo som chcela a neviem čo.... 😕

leninka75
3. jún 2010

padla 😵 ......utekám domov, pa, pa 🙂

denisenko
3. jún 2010

sa na to možem......napíšem kilometrový článok....a vyhodí mi to že porucha nie je vo vašom príjmači, ale neodoslalo 😝
tak ešte raz v skratke: Karolínke všetko naj, nech má radosť z prekvapení...niet nad rozžiarené očká 😅
včera sme boli na zrúcanine...a dneska som zrúcanina ja 😝
včera som sa konečne po týždni dostala k správam, des čo sa to deje s počasím...a my máme stále leto 😅

denisenko
3. jún 2010

a že ked sa to s..., tak sa s...všetko...ešte aj špagety mi vykypeli 😀
Denisko bol v brušku akrobat, stále robil mexické vlny...takže pohybov sme mali viac ako dosť 😅 a kopal do rebier a vytrčal nohy...normálne to bolo vidieť 😀 😀 a monitor dychu sme tiež nemali, ale odvtedy spím ako zajac na ihlách..... 😀
a kam sa to podela aninka na týžden??????,

leninka75
4. jún 2010

ránečko!!! 🙂 .........deni ďakujem za lilku 😉 .......bola podarená včera, normálne sa trošku hanbila 😅 ......veru to počasie je hrozné!!!.....aj rajčianka sa vyliala...tu pri žiline sú nejaké dediny odrezané.....a dnes ráno aj tu v meste na jednej ceste bolo asi 5 cm vody........dúfam, že už to rýchlo skončí !!!!............čítam deni, že tebe sa včera akosi dobre darilo 😀 😀 😀........denisko bol teda v brušku riadne aktívny!!! 😉...si si užila štuchancov 🙂.....

jacka, a s tebou je čo ??? 😕 😕 😕

mňa tiež zaujíma kam sa stratila aninka, ale asi nikto nevie 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

jacka
4. jún 2010

dobré ránko..... 🙂

všetučko naj ....naj.....naj......naj......nášmu oslávencovi.....aby v novembri všetko dopadlo na výbornú.......posielame cmuk 😵 😵

jacka
4. jún 2010

varím obed.....a chcela som to stihnuť pokial pojde Peťko spať....ale ..nie 😝

aninka je partizán....nič nepovie ☹ 😒 😖

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre