Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
4. jún 2010

ja som si včera po dlhej dobe kuk správy že čo sa deje.......to je na zaplakanie 😢 😢 😢 ☹ ........hrozné je to......nechcela by som byť v ich koži.... 😔

jacka
4. jún 2010

jáj...leni...kojím....viac v noci...cez den nechce.........len ked ide spať...aj to 2x spinká v kočíku tak nechce prsník......len ráno a večer.... 😔 ..ale kde dospí v kočíku že tam nebude chcieť...tak neviem neviem...... 😝

leninka75
4. jún 2010

dík jacka!! 😉 😉 .....čo dobré si navarila?...

tiež som práve dočítala povodňové správy ☹ ☹ ☹ ................hrozné čo sa deje na východe!!!......a už hrozia aj zosuvy pôdy ☹ ........na niektorých miestach to ľudia už vzdali.......čakajú kedy to konečne prestane, aby mohli začať sušiť......teraz by to chcelo fakt horúce leto, aby sa aspoň domy posušili.......

leninka75
4. jún 2010

maťko bol lepší mliečkový papkáčik??...

jacka
4. jún 2010

granadír...a hráškovu polievku s chlebíkom opekaným...

oproti Petkovi bol Maťkov pažrevček.........čo sa týka mlieka.....a živej dudky 😉

veru je to hrozne tie záplavy.....aj ked im to vysuší.....stále ten pach tam ostane........a ak sa budu mať kam vrátiť kde stále leje 😔 😔

letty86
4. jún 2010

ahojte
leni, krásny meninový dník, nech si šťastná a spokojná,plná sily a optimizmu 😵 😵 😵 😵 😵
oneskorený deň mamiek bol super, detičky zlatučké, Vikinka najsamzlatšia 😀
mňa to počasie ubíja, zas energia odišla 😢

leninka75
4. jún 2010

ahoj letty! 🙂 ...ďakujem pekne 🙂 ............a vikinka aj recitovala?? 😵 😵 😵 😵 😵 ............ani nehovor o tej energii 😝 .....ja sa tak teším na víkend, že vraj má byť slnečno 😎 😎 😎 ...........

jacka, pošlem ti lilku...zbožňuje granadír!! 🙂 ........a včera večer som na teba myslela lebo som dostala strašnú chuť na francuzáky 😵 .....nevieš prečo sa mi spájajú s tebou?? 😀 ....

letty86
4. jún 2010

leni, recitovala 😉 ,som sa tešila, že nemala trému, bola púpavka, potom búdka 😀 a aj ja mamka na chvíľu a spoločné pesničky tiež vedela, taaak som bola pyšná 😉
jooj, ja francuzáky milujem, ale najradšej mám tie od mamky a svokry, moje mi až tak nechutia 😝
nech už je slniečko, veru
a ja sa toho kojenia dosť obávam, som kojila krátko, tak uvidíme, ako to pôjde teraz, ale rekordy lámať nechcem, keby sa podarilo rok, tak som rada, viac už nie

jacka
4. jún 2010

ahoj letty 🙂 .....ja by som chcela tiež do roka kojiť..len či sa mi to podarí...........a neboj....je to krásne ked sa darí obom 🙂

nechcete mi ukázať brušká?....otravujem čo 😔

leni...to bude asi tým že ich stále varím 😀 😀 😉

však nech len pekne svieti...chystám e....sa grilovať.... 😎 😎 .... 😉 ..dufam že nebude pod mrakom 😅

no mne od svokry ništ nechutí 😔

letty86
4. jún 2010

jaj, jacka, musím sa odfotiť už len kvôli tebe 😀 či veríš, či nie, ja nemám ani jednu fotku s bruškom, zatiaľ 😀 a vlastne seba nejak nefotím, iba bambuľku 😉 ja obdivujem tie mamky, čo sa fotia po mesiacoch, aj výbavičku, každý kúsok 😅 mne to pri vikinke ani nenapadlo, ani teraz 😝 ale pri vikinke mám pár fotiek s bruškom, taak musím aj teraz to nejak pofotiť,teda manžela poprosím 😀

jacka
4. jún 2010

letty 😵 ...budem rada..........mna to pri MAťkovi tiež nanapadlo......................aj mna fotil muž.....

teda ja si spomínam aká som bola nervná kde som bola tehoška.....som bola s mužom skoro stále v sebe 😀 😝

aké je u vás počasie?.....tu nám leje a leje.... 😠 😠 😠 ...................juj mám toho už pokrk......a to som zistila že má MAťko deravé gumáky......tak neviem ako sa vytrepeme von 😝

letty86
4. jún 2010

nervná som bola aj ja, bolo mi zle, tak si to odnášal, teraz lepšie.....ale posledné mesiace asi tiež budem 😝 keď sa budem ledva gúlať 😀
pršalo, keď som išla s vikinkou dó škôlky, teraz nie,lae ono sa to rýchlo mení ☹

jacka
4. jún 2010

letty....ale vás nevytopilo......že?.........ani nehrozí?

však si len vychutnaj teho...... 🙂 .....ale sa mi to hovorí 😀

letty86
4. jún 2010

jacka, nehrozí, našťastie,hornád je ďaleko, panelák to istí, akurát nám vytápa garáž, ale to sa dá...
veru, hovorí 😀 pri vikinke som sa celé leto premávala s kočiarikom, teraz to bruško istí 😉

jacka
4. jún 2010

letty celkom ťa chápem....ja som si tiež leto odkrutila s bruškom....... 😝 .......ale má to svoej výhody.....na rok v lete možete isť k vodu všetci štyria 🙂

juj tak nech vás nevytopí....

leninka75
4. jún 2010

ja sa trošku bojím zimy ☹ ......ako budeme chodiť na vychádzky ak budú silné mrazy.......hovorí sa, že ak je pod -5, tak by sa s mimčom nemalo chodiť von......

ani ja zatiaľ nemám žiadnu bruchatú foto 😀 .......

mirrinka
4. jún 2010

Ahojte.aj u vás je tak škaredo? 😠
leni ako sa máš? bábätko poslúcha? ozaj,a už viete ta aj letty čo budete mať?
mne sa v stredu narodila druhá neterka - Vaneska,tak sa vytešujeme 😉

mirrinka
4. jún 2010

a všetko najlepšie k meninkám,písala som ti už aj na FB ....veľa zdravíčka,a hlavne rýchly a krásny pôrod ti prajem 🙂 🙂 🙂 aby všetko dobre dopadlo 😉

jacka
4. jún 2010

leni.......ja som sa tiež bála ...že ako ......som mala bobky 😝 ...ale dalo sa....sice ty budeš rodiť o dva mes. neskor......ale ja som s ním bola stále vonku.......a kosa bola riadna.....to len prvý mesiac by sa nemalo do takých zím........a kupila som aj kremik na tváričku proti chladu a vetre.......ale pochybujem že sa mu dostal aj vzduch do kočíka taký bola nababušaný 😉

že bruchatú 😀 😀 😀

jacka
4. jún 2010

aha votrelec..... 😀 😀 len teraz som ju zabadala 😉 ..............čau mirri 🙂

padámem von....zmoknuť 😝

leninka75
4. jún 2010

čavec mirri!!....dík 🙂 ........moje mimčo zatiaľ poslúcha veď je v brušku, tak mám nad nim kontrolu 😀 😀 😀 .....horšie to bude keď vylezie von, sa to celé otočí...a bude dirigovať ono 😀 😀 😀 ......ešte neviem čo to bude....možno to ukáže najbližšie sono.....blahoželám ku neterke!! 🙂 ......tebe sa ešte nechce do druhého??? 😉

v robote pooslavované 🙂 ........a dokonca nám aj slniečko zasvietilo!!! 😎 😎 😎

videli ste tú kreslenú antificovskú reklamu??? 😅 😅 😅 .......kolegyňa to našla na you tube...sme sa skoro pocikali od smiechu 😅 😅 😅 ..........

leninka75
4. jún 2010

nikde nkto.....idem het....krásny víkendík prajem......pa, pa 🙂

denisenko
4. jún 2010

leni, všetko naj k menimám.....s čím budeš pripíjať??? 😀
baby sa mi ani veriť nechce, ked vidím tie správy....my tu máme stále horúco a sucho...dnes vy še 30...už ma to fakt nebaví a to je iba začiatok 😝 😝 😝 😝
krásne si to leni povedala, že človek má akú takú kontrolu, ked je v brušku a potom už len dirigujú.... 😀
ja som už strašne zvedavá,čo budete obidve mať..... 😉
pekný víkendík, ja tu občas kuky kuk...... 🙂 🙂 🙂

jacka
4. jún 2010

pa leni.....

pekny víkendík..... 😎 😎

jacka
4. jún 2010

deni.....obe budu mať chlapcov 😉 😔 😅

veru pekne si to napísala..leni......potom si len budu robiť čo sa im zachce....... 🙂

aj ja sem sem tam kuk.......aj ked sa tu s nikým nestretnem 😉

denisenko
4. jún 2010

a si si istá jacka????? 😀 😀 😀

denisenko
4. jún 2010

😀 som konečne do Nisa napratala polievku.......v poslednej dobe nechce nič normálne jesť.....tak som mu dala zaracha na somariny, pokým poriadne nezačne jesť..... 😝 zas začal kašlať, ale to má zo školky, chodia tam dve deti, čo kašlú akoby ich za to niekto platil.....a tak to máme aj my...zasssssss 😔
a vraj už došlo to boxovacie vrece 😀 😀 😀 😀 som zvedavá....... 😀

jacka
4. jún 2010

istáááááá 😀 😀

ja som spravila párky....to istí 😉

jacka
4. jún 2010

skoré uzdravenie 😉

dnes mám tuleniu nemoc 😝

utka
4. jún 2010

Ahojte.
Tak od pondelka budem vaša...idem s Vikim na dva týždne na OČR. V piatok nás čaká tá mandla 😒 ...
Viki sa včera vrátil domov zo ZV. Taaaak mi chýbal. Ale jemu sa vraj páčilo.
Zajtra chceme ísť do STV-čky na MDD. Len nám majú doviesť novú obývaciu stenu, tak dúfam, že to nezmeškáme.
Tak pekný víkendík.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre