Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
18. jún 2010

ahojte žienky......čo to tu čítam...letty....super......takže som tipovala správne...juchúú....leni Tebe som tipovala dievčatko,tak uvidíme 🙂 .......ale tak,nemusela by si ma nechať samú v tom..maj aj ty dve kočuldy...prosíííím 😀 😀 😀

celé doobedie som strávila v meste.....zase som rozbila joooj veľa peniažkov 🤐 .....už musím zo sebou niečo robiť.....tak to ďalej nejde 😀 😀 😀 ...Simuška sa v pondelok fotili...už sú fotečky...krásne........z tej spoločnej je mi smiešno furt ked sa na ňu kuknem....každé dieťa inde hlava otočená.....jedno sa špára v nose,jedno zamračené....ešte aj učitelky sa tam tvária tak nejak inak 😀 😀 😀 .....ale zlaté
zajtra ideme na chatu na tú päťdesiatku.....poviem vám...nechce sa mi veľmi...no ale čo už...aspoň na chvílu.............a možno zajtra dojde manža domov....ale to len možno...ešte mi dá vedieť.......

aninka29
18. jún 2010

a počasie tu máme pekné.....aj slnko pečie......ale rátam,že do večera príde lejak aj k nám 😝

aninka29
18. jún 2010

a tie Sabinkine vlasy.......nooo.........všetkým je to také divné aké má zapustené háro 😵 😵 😵 😀 .....moja puska........mohla by točiť reklamu na nejaký detský šampón...čo vy na to 😀 😀 😀 😀

leninka75
18. jún 2010

jasan jacka, dám si kávu, ale to je skôr viac mlieka ako kávy 😀 .............nie, ešte som nebola 3 týždne bez malej.....ale keď to inak nejde, no čo urobíš 😨 ..........veď ja som bola hotová keď som ju 1x nechala v jasličkách hodinu samotnú ☹ ......treba trošku utku podporiť, nie?? 😉

aninka, veď sabi má úžasné vlásky!!!......husté kučierky 😵 😵 😵 .........čo si nakúpila?? ....

leninka75
18. jún 2010

majte sa krásne a pekný víkend......pa, pa 🙂 🙂

denisenko
18. jún 2010

jej, aninka, dobrý nápad...reklama na šampon..... 😀 vy si radi umývate vlásky??? 😀 deniska to strašne bolí.. 😝 😀
letty, gratulujem...držala som palčeky , aby vyšlo do párika 😀a meno?????
utka, nechceš zobrať na pár týždnov miesto Vikiho Deniska???? 😀 😀mne by bodlo par dní oddychu.... 😝 😝 😝
leni, pekný víkend ....a dúfam, že dáš aj ty čoskoro vedieť, čo to schovávaš 😀 😉
jacka,ešte prší?????inak s tým futbalom, mi ani nehovor...sem tam večer dojdem z roboty, človek by si aj lahol ale hop cup .......ved sú majstrovstvá,a to len každé štyri roky..... 😝 😝 😝ako tí chlapi ten čas musia trpieť 😔 😀 😀
aninka a ako dlho je vlastne tvoj manža preč????????

jacka
18. jún 2010

a ja čítam že reklama na šampanské.... 😀 😝 .....asi mám niečoho nedostatok

@denisenko ....neprší....ale netreba vela a začne 😝 😝
@leninka75 ......ja nič v zlom ked som sa pýtala či ju nechala samú......len som bola zvedavá..... 🙂 ...........ja som bola hotova ked som mala ísť do porodnice........som revala...že čo a ako.........a dopadlo suprovo........len ste mali vidieť mna kde ma prišiel kuk..........on nič a ja 😢 😢

chudáci ako trpia........ 😝 😝 ... 😠 😔 ......................akože celkom nechápem.....čo vidia na tom ked sa nahánaju dsoplý za loptou....... a náhodou spadne......sa tam krčí a plače....a napakon mu nič nie je.....nastriekaju zázračnu vodičku a bežia dalej 😝 😝

jacka
19. jún 2010

ahojte....
tak dnes tu asi nik nebude...tak pekný víkden 🙂

denisenko
20. jún 2010

prváááá...aspon raz 😀 😀 😀 😀

@jacka si to asi uriekla, ked nikto ani ťuk 😠 😀 😀 😀 ten futbal si presne vystihla..... 😀 😀 😀 to len my ženy nechápeme.... 😀 😀 😀 my sme mali trošku hektický víkend, včera som mala den "D"...debil.....a dnes tatinko oslavuje dva v jednom...narodeniny a den tatinkov, takže oslavujeme všetci 😀 😀 😀
všetkým tatinkom želám všetko naj.......aj ked na kona asi nechodia 😀 😀
dobrú noc, herečky 😉 😉 😉 😉

jacka
21. jún 2010

ahojte.......

@denisenko .....to ked aninka nečaruje tak musím ja 😀 😀 😀 😀 ..............tak tatinkovi všetučko naj...... 😵 🙂

mám navarené , zavarené......zamraznené jahodky.........mnaky mnam.......zavriem oči a vidím ...jahody....dnes ešte napečiem koláčik ......

a vy ste mali aký víkend ked ste tu neboli......

zabudla som ......stále pršíííí 😠 😠 😠 😠 😠 😝 😝

jacka
21. jún 2010

😅 😅 😅 😅 😅 :- 😕 😕 😕

nikto nikde?.....

leni...ty by si sa mala dozvedieť čo máš v brušku.........tak šup sem 🙂

jacka
21. jún 2010

idem niečo Peťkovi uvariť......a pojdeme von 😉

denisenko
21. jún 2010

ja som dnes tuuu..... 😀 už obedujem, volako som vyhladla...ked som doma , stále jem... 😀 😀 😀
denisko už zalomil, polievočku má ešte od včera, tak len počkám kým vstane a ideme na výlet....len tak niekam, busom potom vlakom....apotom zas vlakom,ukecal ma..... 😀 😀 😀 😀 😀
jacka, nám dnes už konečne nepršíííííí.... 😀 😀 😀 ´
leni, tak ako??????

aninka29
21. jún 2010

ahojte baby 🙂 ..............hnusný vetrisko tu fúka 😝

idem čítať

denisenko
21. jún 2010

jej, aninka....... 😉

aninka29
21. jún 2010

jacka ty máš pamäť........to som aj ja zvedavá čo nám oznámi leninka 😵 😵 😵

manža nakoniec domov došiel.......bude doma do stredy...potom čau pa...........oslava bola superová.....na chate hlboko v lese.....neskutočne kolko komárov.....pánabeka....akurát začalo pršať,ked sme tam došli.......ale inak v pohode......deti sa vyšantili aj v tom daždi...a hlavné je,že som sa nažrala do popuku 😀

denisenko
21. jún 2010

aninka a inokedy hladuješ???? 😀
a dokedy takto bude ten tvoj manža cestovať????to len teraz, či ma nastálo takú prácičku???
baby, za 4 týždne som doma......... 😀 😀 😀 😀 hurááááááááá

aninka29
21. jún 2010

@denisenko nehladujem 😀 .......doma sa iba snažím menej žrať 😀 😀 😀
tak dúfam,že manža bude takto vycestovávať čo najdlhšie.......konkrétne v Nemecku neviem dokedy bude :-

aninka29
21. jún 2010

deni a na kolko idete domov???........či už na stálo???

denisenko
21. jún 2010

@aninka29 nastálo?????najbliežšie 2 roky asi nie, ak sa nič nestane....... 😔 chlapi budú doma 2 týždne a ja možno týžden alebo 10 dní.... 😒 lepšie ako drotom do oka, no ne?????? 😀 😀 😀
tak si "slamenná vdova,že?" 😀 😀 😀

jacka
21. jún 2010

tak už som tu.....vidím že zase sama 😝 😉

@denisenko to akože pojdeš sama napäť?........ ☹ ..............................asi sa vám tam páči ked ešte na dva roky 😉 😉

@aninka29 ....ty aj žiješ? 🙂

utka
21. jún 2010

Ahojte. Tak ja som bola už dnes pekne krásne zarezávať v práci. Ráno som bola na kontrole, doštičky sa trochu umúdrili a stúpli na 158tis. Sme doma bez Vikiho ☹, tak to využijeme a ideme do kina 😉.

denisenko
21. jún 2010

@utka kino?????? a to ešte aj existuj??????? 😀 😀 😀 nie, to bol vtip....a máte aj pukance??
tak vidíš, ešte tým doštičkám dohovoríš, a už budú úplne OK, my všetci držíme palčeky 😉
Viki sa má super, my si musíme vystačiť sami 😒 😒 😒

@jacka sama, aspon si od chlapov oddýchnem 😀 😀 inak, my už sme si tu zvykl, človek to až tak neberie.... 😔

denisenko
21. jún 2010

dobrú noc, pekné sníííčky..... 😉 😉
jacka vždy začína, ja budem asi končiť 🙂 🙂 🙂

utka
21. jún 2010

deni, veru existuje...a je hovädsky drahé...
Ďakujem za podporu-doštičky možno aj preto rastú...
Tak dobrú nôcku.

jacka
22. jún 2010

dobré ránko.....

@utka ...tak silno držíme palčeky ked pomáhame 😉 ...(keby to tak od toho zaviselo)................a teraz mi povedz mne ako laikovi.......aká má byť normálne hodnota 😔
@denisenko ....že oddych......to čo je 😀 😀 😉 ..... a neplakaj za nimi 😉 😉

utka ukončila.....nemožeš byť vo všetkom posledná 🙂 😉 😉

jacka
22. jún 2010

utka a Viki ti velmi chýba? 😔

jacka
22. jún 2010

@leninka75 ...ty sa nám rýchlo ozvi....ako sa máte....a čo noveho 🙂 😵 😉

leninka75
22. jún 2010

ránečko!! 🙂 🙂 .......kukám, že aj napriek zlému počasiu ste toho moc nepopísali!! ☹ ....

utka, blahoželám k doštičkám!! 🙂 🙂 🙂.........na čo ste boli v kine?? 🙂

deni, už aby tie 4 týždne rýchlo ubehli a bola dovča!! 😉.....

jacka, jahodový víkend?? 😉.....

aninka, do kedy u vás funguje škôlka??.....

no zlatíčka, asi vás sklamem, tak ako som sa ja sklamala ☹ ☹ ☹.........ráno som k dr. nabehla už o 7:00, aby som bola čo najskôr vybavená, lebo sme chceli ísť do BA na tom novom sportage.......muž dostal v robote na zabiehanie, len škoda, že iba na jeden deň ☹ ☹ ☹...............po odberoch vybehla sestrička, že dr. mal v noci koliku a soná sa teda nekonajú.....že ona urobí len základnú poradňu.....tlak, váha, moč.......zúrila som a myslím, že som nebola jediná 😠 ...........asi Dr. bude dlhšie out lebo mi sestrička káza prísť vo štvrtok, že ho bude niekto zastupovať a ten niekto mi urobí sono.......tak som zvedavá čo to už konečne víde!!! 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 ........

aninka29
22. jún 2010

dobré ránko 🙂

leni,ako naschvál,že ☹ ...tak my ešte vydržíme 😉

utka no super,že je to o niečo lepšie 🙂 ..a pripájam sa k jacke.......tiež chcem vedieť odpoveď na jej otázku....aby som bola zase o niečo múdrejšia 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre