Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
22. jún 2010

no leni ☹ ....tak som a tešila.....no neva...vydržím do štvrtka....čo ine mi ostáva.... 😉

@aninka29 čo dávaš piť Sabínke?.......lebo ten moj velmi málo pije......použijeme cez den "až" dve plienky...sa mi zdá máličko......tak neviem čo s ním ☹

jacka
22. jún 2010

sme boli včera s MAťkom pozrieť našu záhradu......a zistila som že máme po čerešniach......hniju na stromoch......a zelené su popraskané...tak som sa tešila ☹ ☹ 😒

aninka29
22. jún 2010

@jacka ....Sabinka pije dosť.......na ex vypije celý pohárik.......denne aj štyri...takže dosť....a dávam jej čajík...úplne slabý...a keď je veľmi teplo,tak iba vodičku....nooo....to je málo asi ......a čo mu dávaš piť?
a čerešne u nás taky tak....tento rok hrúza.......fajné velké,sladké...ale popraskané....a hnili už na strome.......takže mi tiež nič z nich......

aninka29
22. jún 2010

čo dnes varíte ženy???....ja varím šošovicovú polievku..Simonka si zažiadala.....a druhé neviem,neviem.....asi skončím pri špagetách

aninka29
22. jún 2010

to aj u vás fučí taký vetrisko........ 😠 😠 😠 ....neskutočné......elektrina sa vypína,zapína 😝

jacka
22. jún 2010

nie nefučí....začína zas pršať 😝

jacka
22. jún 2010

varila som čajík detský....celé vrecuško do litra vody....nechcel......tak pije čistu vodu...ta mu chutí...inak nevypije nič......

aninka29
22. jún 2010

jacka,Ty kojíš ešte že? 🙂

aninka29
22. jún 2010

vyskúšaj aj nejaký iný čajík asi....ale tak keď je spokojný s vodičkou.....a aj z tvojho mliečka uhasí smäd

utka
22. jún 2010

Zdravím vás.
leni, tak to je teda...dúfam, že vo štvrtok sa to konečne dozvieš 😉.
Tak normálne hodneoty doštičiek sú 150tis. -350tis....Tak a už ste múdrejšie 😀 .
Boli sme v kine na Muži, čo čumia na kozy. No nebolo to bohvie čo...

aninka29
22. jún 2010

ahoj utka.......jáááááj,tak to veru sme múdrejšie 😀
ale názov filmu je dobrý 😀

letty86
22. jún 2010

ahojte 🙂
zase máme počasíčko 😒 fúka u nás nenormálne a prší, krásne prvé letné dni, že 😀
tak nakoniec Vikinka nemá alergiu, ale niečo ju uštiplo, možno aj komár, to nevedela povedať, vraj sú teraz komáre riadne besné, nožička je odpuchnutá, tak som rada
leni, tak štvrtok to dúfam istí 😉
utka, super, že sa ti polepšilo...a v kine som nebola sto rokov 😕
ja dnes varím zapekaný karfiol

aninka29
22. jún 2010

@letty86 ahoj......no super,že to nie je alergia 🙂 ...veru,tie komáriska sú hnusné 😝

aninka29
22. jún 2010

@letty86 ..prezraď nám moja nejaké mená o ktorých uvažujete pre chlačeka 😉

jacka
22. jún 2010

ani.....kojím ale cez den nechce cucnuť ani za svet......ked ho priložím tak uhryzne...že čo si to dovolujem 😝 .....

krásne leto nám začalo veru letty...........veru šup s menami ... 😵

utka...... 😀 😀 😀 ....dik za stručnú odpoved 😉 🙂

letty86
22. jún 2010

ahoj, aninka 😉
aj ja som rada, že to nie je alergia, jedna nám bohato stačí, chúďa moje, ráno a večer kvapky do nosa a očiek, ale zvláda to dobre, 😉
joooj, mená, každý si svoje hudie 😅 😝 Vikinka chce filipka, muž po sebe marcelka a ja chúďatko 😀 už ani sama neviem 😒 , ale asi by som maťka chcela, alebo tomáška, dávidka....uvidíme, filipka určite nie, to bude bambulka sklamaná 😢 , ale vôbec mi to nejde ani do pusy....a marcel sa mi aj páči, je také neopozerané a volali by sme ho maťko, ja som navrhovala martinka, ale muž si trvá na svojom...tak ešte uvidíme...či pri bonifácovi neskončíme 😀 😀
ja som vybrala vikušku, tak uvidíme, kto vyberie teraz 😀

leninka75
22. jún 2010

fakt dobrý názov filmu utka 😅 😅 😅 😅 😅 ........už si v práci, či ešte doma???

letty, šup sem to meno!!! 😉 😉 😉 ........aj ja dúfam v ten štvrtok!! 😵......super, že ste bez alergie!! 🙂 🙂...viki chodí do škôlky??....

jacka a ako dávaš peťkovi piť??.....fľaška, pohárik, lyžička???......

aninka, a sabinka pije z takého pohárika so so sáčikom??......
ja somto moju za svet nevedela naučiť 😠 ........síce sa teraz z pohára napije, ale z fľašky stále chutí lepšie 😀 😀 😀 .............a nedávno vyhlásila, že kakavko bude z fľašky piť aj ako dospeláčka lebo tak jej chutí lepšie 😀 😀 😀

leninka75
22. jún 2010

aha si bola rýchlejšia letty 🙂 🙂 .......mená už sú tu 😵 .......marcelko je pekné meno 🙂 .......filip, brrrr to meno tiež eee 😖 .......mne sa teraz zapáčilo aj leonard.......nedávno som čítala rozhovor so zlaticou puškárovou a stále tam spomínala syna leonarda.....ale skrátene leo.......

leninka75
22. jún 2010

malo tam byť "alebo skrátene..."

letty86
22. jún 2010

leni, tak som rada, že marcelko prešiel 🙂 sa teším 😵 a leo je krásne meno,mne sa tiež páči, ale u muža nemá šancu
filipa si fakt neviem predstaviť a babka má pasa filipa, tak to môjmu dieťaťu fakt nemôžem urobiť 😝

aninka29
22. jún 2010

letty......aj mne sa páči Marcelko......... 🙂...leni aj Leonard sa mi páči 🙂

áno,Sabuška pije z pohárika so sosákom......od šiesteho cca......nemala som s tým problém ani pri Simke....no čo..moja deväťročná sesterka pije doteraz kakao z flaše 😕...čo sa mne nie moc páči...a bratrancov syn šesťročný tiež...aj čaj aj všetko......tiež sa mi to nepáči...ale čo už....to ja by som už dávno zakročila

jacka
22. jún 2010

my pijeme pekne z pohárika.......len máalo......a ked ideme von tak flašku z jupíka......alebo z kubíka......

letty....len aby ste nedopadli ako ja...... 🙂

letty86
22. jún 2010

aninka, no tak ja sa teším , že aj u teba marceko prešiel 😵 😵 😵 😵 ja dosť dám na to, čo druhý povie, asi by som nemala, lebo nie každému človek vyhovie a máme odlišné vkusy a nevkusy 😀
môj muž je taký konzervatívny, žiadna chloe, samantha, Rafael, Nadal by neprešli 😀 z dievčenských vybral Domininku a Sabínku 😵

letty86
22. jún 2010

jaaj, jacka 😀 ja by som už v tom chcela mať jasno teraz 😉

leninka75
22. jún 2010

viete čo by bolo najlepšie?? 😉 🙂 .....dať dieťaťu všetky mená čo sa nám páčia 😀 😀 .........a nech si potom vyberie, ktoré chce používať 😀 😀 😀 ........no veď keď to môžu robiť kráľovské rodiny......čo sme horší?? 😀 😀 😀

letty, tie dievčenské pekné vybral 😵 😵 ....inak babka dala prasaťu fajné meno 😀 😀 😀

aninka, jacka, ja som teda riadne nedôsledná vo fľaške ☹ ☹ ☹.......ale keď ju vidím ako si to vychutnáva, nemám to srdce jej ju zrušiť 😒........

a ozaj neviete nejakú stránku kde sú uvedené aj také exotikuš mená, ktoré naše matriky zapisujú???......

aninka29
22. jún 2010

letty,no to som rada,že tvojmu mužíkovi sa páči Sabínka 😵 ....

leni ja som tú stránku vedela,ale už neviem....skús pokukať tu po koňovi,na nejaké linky...chceš nejaké exotikuš meno pre drobca?

aninka29
22. jún 2010

leni,tak moje kočky by potom mali dlhokááááááánsky zoznam mien 😀 😀 😀

aninka29
22. jún 2010

bola som na pošte pre balík..Sabuške som objednávala botky....cena...no,dosť pre také malé mimčo....ale sú prenádherné.....krásne 😵 .....som rada,že som ich kúpila
dnes von zase nejdeme 😝 .........asi skočíme ku švagrovcom na kafé.....švagriná už zajtra ide smer pôrodnica...chjáj..nezávidím jej

aninka29
22. jún 2010

lúčim sa s vami žienky...idem urobiť tie špagety....snáď večer ešte skočím

leninka75
22. jún 2010

aninka, nechcem exotikuš meno len ma zaujíma čo všetko sa dá zapísať 😨 ........jeden chlapík od nás z doliny chcel dať synovi meno Svetlonos alebo nie čo v tom zmysle a našťastie mu to odmietli zapísať 😀 .......

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre