Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
29. jún 2010

jacka, aj ja sa pripájam a prajem Peťulkovi všetko najlepšie k meninkám...
Ja mám doma tiež Petra 😉.
leni, mám dovolenku od 12.7. dva týždne. Prvý idem s Vikim k našim a druhý ideme do Chorvátska.

jacka
29. jún 2010

dakujeme pekne......cmuky odovzdané 🙂

utka tak aj vám domov ..všetko naj ...k meninám 🙂

bazen napustený..kto sa pridá 🙂

leninka75
29. jún 2010

@utka aj mužíčkovi všetko dobré!!! 😉 .......a kam do chorvátska idete??......idete len tak, či máte niečo zajednané??

@jacka ....a môžu aj veľryby??? 😀 😀 😀 😀

utka
29. jún 2010

jacka, jaaaa...hneď by som skočila do vody...ale už by jej tam potom veľa nezostalo 😀 .
Ďakujem za mužíčka za gratulácie 😉.
leni, ideme k takému ujovi. Aj minulý rok sme tam boli. Teraz tam ideme 3. krát. Je to neďaleko Vodíc, Šibeníka...Volá sa to Srima. Ak chcete niekto ísť, stačí povedať, dám vám na neho kontakt. Určite by sa potešil 😉.

denisenko
29. jún 2010

@jacka aj ja sa pripájam , Peťulkovi všetko naj, naj, naj.....cmuk, božtek na noštek 😉 a prepáč bolo za toho sedmospáča, aby si mi nenapísala, že provokujem...... 🙂 a tú dovolenku, určite potrebujeme všetky maminky..... 😀
do bazena sa pridám, možem???ja som taká drobná, ešte sa hádam zmestím..... 😀

@utka mužíčkovi všetko naj, aj my má me tatinka Peťka 🙂 tak večer ideme trošku pred robotou oslavovať, tak budem myslieť na všetkých Peťkov a Palkov 😀 😀 😀

@leninka75 a čo tak hodiť nejaké to foto aj s velrybou????? 😀 😀 😀 😀

letty86
29. jún 2010

jacka, Peťulkovi všeeetko naj k meninkám 😵 😵 😵
deni, utka, aj vy to s chlapmi pekne oslávte...

leninka75
29. jún 2010

@denisenko blahoželám mužíčkovi!!! 😉 ........bude aj nejaké prekvapko?? 😵 😵 ........aj foto bude, neboj......len mi treba nahnať muža k PC....... 😀 😀

a jacka...tuším mi aj brucho fotil 😉 😉 😉

leninka75
29. jún 2010

idem dnes skôr preč.....pa, pa 🙂

denisenko
29. jún 2010

@letty86 dakujeme.....oslávime...len škoda že potom ešte do práce...ale vraj sa dnes bude vonku grilovať...pred hotelom 😀 😀
inak už mi tie horúčavy lezú na mozog......ani jesť mi nechutí... a Denisko jak by dal...sme boli včera na kupku a pozerám že hádam je najchudšie dieťa v bazene.....ráno mlieko, z polovičky rožka polovičku...potom dva hryzy v školke....doma už nechce , horkoťažko jogurt alebo puding a večer zas mliečko a kusok čohosi...5 hryzkov a dosť...ako ho donútim jesť?????? 😔

denisenko
29. jún 2010

@leninka75 tak čakáááme....popožen ho 😉
@letty86 a ty?????

letty86
29. jún 2010

jaaaaj, deni, ja by som bola rada, keby Vikinka menej papkala,keď bola bábo, tak len mliečko papkala, teraz dobeháva 😝 bruško má fajnučké, aj dosť behá, ale pekne sa to na ňu lepí, zrejme gény po mužovej strane...
deni, už som ako sľubotechna, ale tento týzdeň sa snáď k tomu prepracujem 😵

letty86
29. jún 2010

pekný dnííík, zajtra kuk 😉

aninka29
29. jún 2010

aj ja sa pripájam a prajem všetko naj naj naj manželom 🙂

žienky,tak moja švagriná,konečne po štyroch dňoch v nemocke ide rodiť....teda...bola som tam poobede,tak už plač,že s ňou nič nerobia.....na utz málo plodovky,prietoky ninšen,bábo velké,pupočník omotaný na stokrát a nič...tak sme vyslali jej manžu za prednostom,tak jej povedal,že večer jej urobia sekciu...má naplánovanú na pol siedmu..a pred chvílou mi volala,že ju chudinku chytili kontrakcie...tak dúfam,že ju nenechajú vytrpieť a porežú ju..ach jáj...nemenila by som s ňou ani keby čo bolo

aninka29
29. jún 2010

mamušky,tak švagriná to už má za sebou..o 19:40 sa jej narodil fajný 4-kilový dunkáčik Matej 🙂 🙂

dobrú nocku všetkým 🙂

utka
29. jún 2010

aninka, švagrinej gratulujeme...pekný macko 🙂.
deni, aj tvojmu manželovi všetko naj...
...a neboj, nie si sama...aj ja som zúfalá z toho, ako málo Viki papá ☹. Je ako taká špageta. Dlhý a vychudnutý. Pri jeho výške vyše 110cm váži 17kg...

jacka
30. jún 2010

dobré ránko...... 🙂

žeby som vyberala vstupne do bazena?.... 😉 ...len pridite.....možete všetky....aj velryby....... 😵 😵

neboj sa dočkám foto........ 🙂 🙂 ..........dufam že ho dáte skor ako porodíte 😉 ..teším sa 🙂

ani...blahoželám 😵 .....že 4kg ...to ako my 😉 ...tak valibuk riadny....prajem vela zdravíčka 🙂

mne tiež MAťko nechce jesť.......ale keby bol hladný sa určite naje...aj teraz sú horučavy...tak tomu vela nedá...neviem kolko váži 😔

leninka75
30. jún 2010

ránečko!!! 🙂 .....konečne mi nabehol net 🙂 .......

@aninka29 teda to sú móresy nechať 4 dni ženu len tak!! 😠 ......blahoželám k valibukovi!!!

@denisenko aká bola grilovačka?? 😉

@jacka ešte si to premysli s tým bazénom 😉 ......kde sa potom budú kúpať chalani?? 😀 😀 😀

včra som bola na to špéci sono tu v ZA...bolo to klasické sono, ale dobrý prístroj, takže sme všetko pekne videli.....bol tam strašne milý ujo dr.....dlho sa nám s mužom venoval všetko nám podrobne ukázal vysvetlil prečo meria to a to aké to má byť.....pustil nám srdiečko aj šum krvi v pupočníku.....farebne nám ukázal pupočnú šnúru a tie tri cievy, z ktorých je.......a keď sme odchádzali tak nám dal ešte aj fotečku 😵 😵........... a zaujímavé , že sme nič neplatili 😨 .........

a musím povedať, že od teraz aninku pasujem za hlavnú bosorečku východu!!!......čo východu!!!.......celého slovenska!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .........

aninka29
30. jún 2010

ahojte....leni supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer...takže dievčatko 😵 😵 😵 😵 ...teším,teším veľmi...nebudem tu sama holkatá 😉 ...tak len teraz pekne vyberajte meno pre bambulku a nezabudni nám ho prezradiť 😵
ani Simonka toho veľa nepoje,ked je také teplo...a tiež je chudulinká ako prútik....váži už konečne 15 kíl 🙂 ...ale keď ju zmorí hlad,tak vyje všetko čo vidí...včera napr. na večeru zjedla tri velké chleby so šunkou a k tomu 5 trojuholníkov syra

leninka75
30. jún 2010

@aninka29 budeme losovať z Karin - Laura - Tamara - Alexandra 😉 😉 😉 😉 ..........som sa mužovi smiala, že nech si pomaly hľadá druhú robotu, lebo sa nedoplatí tých vložiek čo spotrebujeme!! 😀 😀 😀 😀 😀

ja Lilkine jedenie neriešim, tiež je hlísta chudá.....ale viem, že v teple mi moc jesť nebude.....a keď je hladná si aj sama vypýta......a teraz je v záhrade hrášok, jahody, maliny a stále ju vidím niečo také zobkať 🙂 🙂 🙂 .......

aninka29
30. jún 2010

@leninka75 ...pekné mená ste vybrali....už sa iba rozhodnúť.....Lilke sa ktoré najviac páči? 🙂

leninka75
30. jún 2010

keď to tak počítam, tak jacka má chlapcov, ja a aninka babule, letty párik........ešte zostáva deni a utka....takže jedna z nich bude mať druhé chlapca a ďalšia dievčatko.......ale ktorá čo to už je tvoja parketa aninka 😉 😉 😉 😉

leninka75
30. jún 2010

@aninka29 zatiaľ vedie Karin.....ale ja by som to trošku zmodifikovala na Karen 🙂 🙂 🙂 🙂 .....sranda potom by obe mali iniciálky KM 😀 😀 😀 😀 ........

aninka29
30. jún 2010

@leninka75 aj mne sa páči Karin 🙂a vlastne všetky štyri sa mi páčia...ja mám napr.vo svojej zdravotnej karte meno Alexandra.....mala som sa tak volať,ale potom bola zmena....ale meno v karte ostalo 😀 takže som Anna Alexandra 😀 😀 ......veď aj moje majú obe iniciálky SK 😉

aninka29
30. jún 2010

a predpoveď pre utku a deni si nechám až keď ostanú tehu 😉 ..teraz si na to netrúfam...lebo nakoniec budú mať obe dvojčatá 🙂 🙂 🙂

leninka75
30. jún 2010

@aninka29 to je peknučké Anna Alexandra 😵 😵 😵 😵 ........v OP a iných dokladoch máš už len Anna?....teda by im dopriala, dvojičky!! 😅

leninka75
30. jún 2010

ozaj aninka, už ste sa boli rozlúčiť v škôlke???

aninka29
30. jún 2010

@leninka75 ..ráno sme už zaniesli kvetinky a taštičky pre pani učitelky a aj kinderká pre deti......takže vlastne áno......Simuška je ešte v škôlke.....musím ešte skočiť kúpiť šampáňo...ideme oslavovať
všade som Anna...iba v karte Alexandra 😉

aninka29
30. jún 2010

a kde sú ostatné holky??......jacka sa s deťmi určite člapká v bazéne 😎 ....ja som zapiekla karfiol so zemiakmi..za chvílu to bude hotové...a potom pre Simku....Sabuška ešte spinká...ja si idem zaliať kafé...a tak sa motám po dome 😀

jacka
30. jún 2010

leni...super....muž mal riadneho tušáka 😉 .....hlavne že je zdravá maličká 😉 😵 ....a pojdeš sekciou?

aninka....kde sa ja na teba hrabem..že?.... 😀 😀

jacka
30. jún 2010

ešte sme nie v bazene......sa musíme najesť...som akurát dovarila......z jazykom von....Peťko nespal.....je mrzutý....tahá mi tepláky....a hryzie .....MAťko ten zas že je velmi hladný.....nervy moje 😠

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre